Hotel Despo

Grecja, Kreta, Kato Gouves

Serdeczna, rodzinna atmosfera Zaciszna lokalizacja Otoczenie śródziemnomorską roślinnością

Więcej o hotelu

od 698 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 8 086

Naszym zdaniem

Nieduży (2 budynki, 73 pokoje), rodzinnie prowadzony hotel na obrzeżach kurortu Gouves. Kameralna atmosfera, zadbana roślinność w ogrodzie, domowe jedzenie, serdeczny i pomocny personel.
 

Położenie

Ok. 700 m od piaszczysto-kamienistej plaży (10 minut spacerem lub bezpłatny przejazd busem hotelowym raz dziennie, leżaki i parasole płatne), przy ulicy, kilometr od centrum Gouves, 18 km na wschód od Heraklionu, 16 km od lotniska. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Recepcja, kącik wypoczynkowy z TV, restauracja główna, stylowa restauracja a'la carte, sezonowy snack bar przy basenie, kawiarenka w lobby, wypożyczalnia samochodów, bezpłatne Wi-Fi, odpłatny kącik internetowy, parking (bezpłatnie). 

Pokoje

Twin Room DZ - standardowy pokój 2-osobowy; sypialnia, łazienka, Wi-Fi, telefon, odpłatnie: minibar, sejf, klimatyzacja. Powierzchnia - ok. 16-18 m kw.
Twin Superior DS - dodatkowo telewizor z kanałami sat., powierzchnia - ok. 20 m kw.
Triple Room Superior TS - wyposażenie i powierzchnia jak w pokoju superior DS, dodatkowe łóżko.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), po południu przekąski/lody, lokalne napoje i alkohole serwowane do godz. 23.00.

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym i łączką (leżaki i parasole bezpłatne), tenis stołowy, odpłatnie: bilard, centrum sportów wodnych przy plaży (narty wodne, rowery wodne, windsurfing, kajaki i inne) oferowane przez lokalne agencje. Hotel nie prowadzi animacji, okazjonalnie występ folklorystyczny.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji.

Formularz Passenger Locator Form (PLF)

Władze greckie wprowadziły bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Do formularza można dopisać małoletnie dzieci.
Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

Uwagi

Co najmniej na 48 godzin przed wjazdem do Grecji trzeba wypełnić formularz (Passenger Locator Form, PFL) https://travel.gov.gr/#/, w którym należy podać swoje dane kontaktowe i miejsce pobytu. Dzięki temu można uzyskać niezbędyny d kod QR.
Na miejscu w hotelu do zapłaty podatek turystyczny. Według rządu greckiego od stycznia 2018 r. nie jest on wliczony w cenę zakwaterowania. Po przyjeździe należy zapłacić podatek bezpośrednio w hotelu.
Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, szacunkowe kwoty:
-0,50 za pokój i za noc dla 1-2* hoteli
-1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
-3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
-4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":
-0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze
-0,50 za pokój i za noc za 3 klucze
-1,00 za pokój i za noc za 4 klucze
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, telefoniczną anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego płatnego na miejscu w hoteu, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego.

Aktualizacje COVID-19

Od dnia 8 stycznia 2021 do odowłania osoby przybywające do Grecji zostaną zobligowane do poddania się 7-dniowej kwarantannie, a w przypadku osób powracających z Wielkiej Brytanii (bez względu na narodowość) do poddania sią 7-dniowej kwarantannie z dodatkowym wymogiem wykonania testu PCR w ostatnim dniu izolacji.Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 (szczegóły poniżej) pozostają bez zmiany.  
W dniu 05.11.2020 r. Grecja ogłosiła ogólnokrajową kwarantannę i ograniczenia w przemieszczaniu się osób (lockdown), obowiązujące w okresie od 7 listopada 2020 r. do odwołania. 
Wprowadzone ograniczenia przewidują:
·         zakaz przemieszczania się, z wyjątkiem dojazdów do pracy i przyczyn zdrowotnych, lub tych ściśle opisanych poniżej i wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu powodu wyjścia drogą SMS (opis sposobu powiadomienia w tabeli poniżej),
·         zamknięcie placówek handlu detalicznego, poza branżą spożywczą, farmaceutyczną i stacjami benzynowymi. 
Poniżej przekazujemy informacje, zawarte w 71342 - 4899//6-11-2020 oraz KYA  D1a/G.P.oik.80191- 5487//12-12-2020 umieszczone na rządowym portalu https://covid19.gov.gr/covid-map/
Podjęte ogólnokrajowe środki obowiązują w dniach 13.12.2020 r. (od godz.: 06:00) - do odwołania
Obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach publicznych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Za nieprzestrzeganie obowiązku noszenia maski grozi kara grzywny w wysokości od 300 euro.
PRZEMIESZCZANIE SIĘ OSÓB
Dojazd do/z miejsca pracy w godzinach pracy wyłącznie za okazaniem zaświadczenia pracodawcy wygenerowanego z systemu Ergani" lub zaświadczenie odręczne (zaświadczenie wg wzoru - typ A).
 Zakaz swobodnego przemieszczania się w dni powszednie godz.: 05:00-21:00 oraz w weekendy w godz.: 05:00-18:00 - wyjścia dozwolone tylko po uprzednim zgłoszeniu drogą SMS na nr 13033, w 6 określonych niżej celach:
1.       względy zdrowotne (wyjście do apteki, wizyta lekarska, dojazd do szpitala lub centrum zdrowia)
2.       zakup artykułów pierwszej potrzeby w czynnych placówkach handlowych, w przypadku gdy ich dostawa na miejsce może nie zostać zrealizowana na czas,
3.       załatwienie sprawy urzędowej w sytuacjach wyjątkowo uzasadnionych i niezwłocznych, w przypadku, gdy nie jest możliwe załatwienie sprawy elektronicznie lub telefonicznie, po uprzednim zapisaniu się na wizytę i za okazaniem potwierdzenia wizyty lub wyjście do banku w sytuacjach, gdy nie jest możliwe przeprowadzenie operacji drogą elektroniczną,
4.       pomoc osobom znajdującym się w potrzebie, w tym opieka nad dzieckiem w trakcie dojazdu do/ze szkoły,
5.       udział w ceremoniach religijnych (np. pogrzeb) według zasad przewidzianych prawem oraz kontakt rozwiedzionego rodzica z dzieckiem na podstawie stosownych decyzji sądowych
6.       ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu, wyprowadzenie na spacer zwierząt domowych w pojedynkę lub w towarzystwie 1 osoby, pod warunkiem zachowania min. dystansu społecznego 1,5 m. Dokarmianie zwierząt bezdomnych w ramach jednostki miejskiej miejsca zamieszkania.
 
W dni powszednie w godzinach od 21.00 -05.00 oraz w weekendy w godzinach 18:00-05:00 zezwala się na przemieszczanie się z zastosowaniem SMS: wyjazd do/z pracy z zaświadczeniem od pracodawcy, sprawy zdrowotne (SMS nr 1), wyjście 1 osoby ze zwierzęciem domowym wokół miejsca zamieszkania (SMS nr 6).
Zakaz przemieszczania się poza granice województwa, zezwala się na przemieszczanie się wewnątrz kraju wyłącznie w sytuacjach uzasadnionych, związanych z wykonywaniem pracy oraz względami zdrowotnymi (tzw. essential travel). 
SPORT I REKREACJA
 
zawieszenie wszelkich zajęć sportowych, za wyjątkiem indywidualnych treningów na świeżym powietrzu do 3 osób (w tym 1 trener) oraz Champions League & Europa League, Euroleaque, BCL organizowanych wg reżimu sanitarnego FIFA, FIBA i Euroleaque
SIŁOWNIE, KLUBY I CENTRA FITNESS
nieczynne
OBIEKTY ARCHEOLOGICZNE I MUZEA
 
nieczynne
SEKTOR PUBLICZNY I PRYWATNY
praca w minimalnie możliwym składzie, obowiązkowe udzielanie specjalnych urlopów zdrowotnych osobom z grupy podwyższonego ryzyka, przydzielanie pracy zdalnej tam, gdzie to możliwe. Kontakt z interesantami tylko w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu wizyty, wszelkie spotkania zawodowe do 7 osób z zachowaniem odległości 1,5m
SĄDOWNICTWO
do 15 osób na sali, przewodniczący sądu w wyjątkowych wypadkach może zdecydować o zwiększeniu tej liczby, rozsadza się tylko sprawy pilne lub mogące ulec wkrótce przedawnieniu w oparciu o stosowne przepisy
GASTRONOMIA
 
 
zakaz działalności stacjonarnej, możliwa jedynie realizacja usług polegających na przygotowywaniu i sprzedaży żywności w dostawie (delivery) oraz na wynos (take away) realizowane przy okazji innej przyczyny wyjścia z domu
SKLEPY SPOŻYWCZE, SUPERMARKETY, PIEKARNIE, SKLEPY MIĘSNE, RYBNE itp.
 
 
4 os./ 100 m  + 1 os./dodatkowe 10m  dezynfekcja wózków i koszyków sklepowych, czynne również w niedzielę 15.11.20 do godz.: 09.00 do 17.00
KLUBY NOCNE
 
nieczynne
KINA
 
 
nieczynne
OŚRODKI DLA CUDZOZIEMCÓW
 
zakaz opuszczania
ZAKŁADY FRYZJERSKIE i KOSMETYCZNE
 
zamknięte
TARGI OWOCOWO-WARZYWNE
 
50% sprzedających, 5 m odległość między straganami
HANDEL DETALICZNY
Nieczynny
TRANSPORT OSOBOWY
 
Zabrania się wejścia osobom bez maseczki.
65% w środkach transportu publicznego i na promach, max. 1 pasażer w taksówce, max. 1 pasażer w samochodach osobowych (nie dotyczy rodziców z nieletnimi dzieci).
Zakaz wypływania jakiejkolwiek jednostki pływającej na wodach śródlądowych RG, za wyjątkiem sytuacji typu emergency i essential travel, opisanych w decyzji 71342 - 4899//6-11-2020.
DOMY OPIEKI SPOŁECZNEJ
zakaz odwiedzin
SZPITALE I OŚRODKI DIAGNOSTYCZNE
1 opiekun/1 pacjenta, redukcja do 80% planowanych operacji chirurgicznych za wyjątkiem chorób nowotworowych i nagłych wypadków
ZGROMADZENIA PUBLICZNE
 
 
zakaz
WYDARZENIA KULTURALNE (sale koncertowe, spektakle teatralne itp.)
 
bez publiczności, dozwolone wyłącznie do transmisji internetowej
 
KONFERENCJE I TARGI
 
zawieszenie działalności
PLACÓWKI OŚWIATOWE
 
 
MIEJSCA KULTU
Liturgie bez obecności wiernych. Pogrzeby do 9 osób. 
Podróże do Grecji
UWAGA! W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa. Przed wybraniem się w podróż sugerujemy kontakt z przewoźnikami realizującymi przewóz. Osoby podróżujące służbowo powinny zasięgnąć informacji u swoich lokalnych partnerów w celu określenia wymogów, które należy spełnić przed przyjazdem do Grecji. Poniżej przedstawione informacje mają charakter poglądowy, decyzja dotycząca wjazdu na terytorium Grecji jest podejmowana przez upoważnione władze sprawujące nadzór nad granicami państwowymi. Władze Grecji zastrzegają sobie w każdym momencie możliwość zmian decyzji odnośnie otwarcia granic dla ruchu osobowego, zgodnie z aktualną oceną zagrożenia COVID-19. 
Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Od 10 listopada wszedł obowiązek wypełniania formy PLF również dla wszystkich osób, mających miejsce stałego zamieszkania w Grecji, wylatujących poza granice RG z jakiegokolwiek lotniska.
Obowiązek ten dotyczy także dzieci. 
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 72 godziny przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Każdy dorosły oraz każde dziecko powinno posiadać własny kod QR.
Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.
Więcej informacji dotyczących testów i protokołów sanitarnych oraz formularza lokalizacyjnego (PLF) można

Informacje o lotach liniami Corendon Airlines, LOT Polish Airlines, Aegan Ailines, Ryanair, Easy Jet

Corendon Airlines
UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Grecji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
///
LOT Polish Airlines
W cenie jest jedna sztuka bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za dopłatą
- do 23kg - cena 250PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po potwierdzeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
///
Aegan Airlines
W cenie jest jedna sztuka bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za dopłatą
- do 23kg - cena 310PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po potwierdzeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Aegan Airlines: https://en.aegeanair.com/conditions-notices/
///
Ryanair (BER-HER):
W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 40cm x 20cm x 25cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Dodatkowe opcje za dopłatą:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm); cena 210 PLN/os.
- bagaż rejestrowany 20kg - cena 420 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Ryanair : https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
///
Easy Jet (BER-HER):
W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Dodatkowe opcje za dopłatą:
- bagaż rejestrowany 15kg - cena 460PLN/sztuka
- bagaż rejestrowany 23kg - cena 530 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii  Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

Informacje o lotach liniami Corendon Airlines, LOT Polish Airlines, Aegan Ailines, Ryanair, Easy Jet, WizzAir

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
Bagaż rejestrowany za dopłatą:
- bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 250PLN/sztuka
W przypadku rejsów z oznaczeniem c" (przykład LO8579c) bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) wliczony jest w cenę przelotu.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
///
Lecąc Corendon Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg
- jeden bagaż rejestrowany - waga do 20 kg,
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Grecji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
///
Lecąc z Aegan Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za dopłatą
- do 23kg - cena 310PLN/sztuka
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Aegan Airlines: https://en.aegeanair.com/conditions-notices/
///
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)
Gdańsk
- 10 kg w cenie 350 PLN/sztuka
- 20 kg w cenie 530 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 700 PLN/sztuka
Kraków
- 10 kg w cenie 340 PLN/sztuka
- 20 kg w cenie 490 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 650 PLN/sztuka
Warszawa
- 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka
- 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 710 PLN/sztuka
WIZZ Priority w cenie 120 PLN/osoba w dwie strony
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
///
Lecąc Ryanair (BER-HER), każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
Bagaż rejestrowany za (podane ceny za bagaż w dwie strony):
- 20 kg (119x119x81cm) w cenie 420 PLN/sztuka
Pierwszeństwo wejścia na pokład - 210zł/osoba
Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.
Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Warunki przewozu linii Ryanair : https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
///
Lecąc Easy Jet (BER-HER), każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za (podane ceny za bagaż w dwie strony):
- bagaż rejestrowany 15kg - cena 460PLN/sztuka
- bagaż rejestrowany 23kg - cena 530 PLN/sztuka
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 600 m
 • Odległość od centrum miasta 3 km
 • Odległość od lotniska 15 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Golf tak
 • Spokojna okolica tak
 • Bar tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,6/5
Travelplanet

Całkiem dobre (41 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,8/5

Wyżywienie 3,9/5

Okolica 3,1/5

Cena 3,6/5

796. najwyższa ocena z 3126 hoteli w Kreta

Anna Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,8/5
Hotel rodzinny, cichy, klimatyczny. Cudowny ogród, basen, personel. Sprzątanie codzienne od rana, pokoje czyste, ręczniki i pościel bez zarzutu. Pan w
Całkowita ocena

Hotel rodzinny, cichy, klimatyczny. Cudowny ogród, basen, personel. Sprzątanie codzienne od rana, pokoje czyste, ręczniki i pościel bez zarzutu. Pan w kuchni zna nazwy potraw po polsku, pozostały personel mówi w greckim angielskim, ale jest to bardzo sympatyczne. Jedzenie dobre (może z wyjątkiem kurczaka), duży wybór potraw, warzyw, owoców, codziennie słodki deser.

Minus za stan techniczny łazienki - przydał by się remont (zniszczona armatura, problem z odpływem wody z brodzika)

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Sebo Czerwiec 2016

Data pobytu: 4.6. - 11.6.2016

Ocena 4,4/5
W hotelu rodzinna atmosfera, cały personel życzliwie nastawiony (chyba, że ktoś za bardzo "januszuje"), pokoje czyste, sprzątane na bieżąco,
Całkowita ocena

W hotelu rodzinna atmosfera, cały personel życzliwie nastawiony (chyba, że ktoś za bardzo "januszuje"), pokoje czyste, sprzątane na bieżąco, co trzy dni świeże ręczniki, jedzenie świetne poza śniadaniami, które po paru dniach są już monotonne (co nie znaczy, że niesmaczne), basen czysty, duży, do plaży ok. 10-15 minut pieszo (trzeba uważać przy przejściu przez ulicę), plaża piaszczysta, a jak kto woli to jest i kamienista, blisko do Heraklionu, Hersonissos, Agios Nikolaos, na górkę (nazwaną przez nas Arizona) za hotelem można wejść, jest droga (ok. 1 godzina spokojnego marszu), z góry ładny widok na okolicę, stara wieś Gouves też bardzo urokliwa, my byliśmy bardzo zadowoleni, ale jak ktoś oczekuje w tych pieniądzach Hiltona to niech sobie da spokój.

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anna Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,8/5
Hotel rodzinny, cichy, klimatyczny. Cudowny ogród, basen, personel. Sprzątanie codzienne od rana, pokoje czyste, ręczniki i pościel bez zarzutu. Pan w kuchni zna nazwy potraw po polsku, pozostały personel mówi w greckim angielskim, ale jest to bardzo sympatyczne. Jedzenie dobre (może z wyjątkiem kurczaka), duży wybór potraw, warzyw, owoców, codziennie słodki deser. Minus za stan techniczny łazien
Całkowita ocena

Hotel rodzinny, cichy, klimatyczny. Cudowny ogród, basen, personel. Sprzątanie codzienne od rana, pokoje czyste, ręczniki i pościel bez zarzutu. Pan w kuchni zna nazwy potraw po polsku, pozostały personel mówi w greckim angielskim, ale jest to bardzo sympatyczne. Jedzenie dobre (może z wyjątkiem kurczaka), duży wybór potraw, warzyw, owoców, codziennie słodki deser.

Minus za stan techniczny łazienki - przydał by się remont (zniszczona armatura, problem z odpływem wody z brodzika)

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mała Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 2,5/5
Niestety poza miłą obsługą nic dobrego... Kupa w basenie 3 dni się filtrowała, pomimo wielu zgłoszeń dla obsługi...
Całkowita ocena

Niestety poza miłą obsługą nic dobrego... Kupa w basenie 3 dni się filtrowała, pomimo wielu zgłoszeń dla obsługi...

Zakwaterowanie 2,2/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marta Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 3,0/5
Hotel położony w niezbyt ładnej części Krety, z opisu wynika że do plaży jest mniej niż kilometr a okazuje się że jest to kawałek! plaży i cała jest zastawiona leżakami do wynajęcia...do piaszczystej plaży idzie się ponad 2 km. Bus hotelowy jeździ raz dziennie i w tak kiepskich godzinach że ani razu nie skorzystaliśmy. Jedzenie świeże ale niestety bardzo mało urozmaicone, bywały dni kiedy jadłam c
Całkowita ocena

Hotel położony w niezbyt ładnej części Krety, z opisu wynika że do plaży jest mniej niż kilometr a okazuje się że jest to kawałek! plaży i cała jest zastawiona leżakami do wynajęcia...do piaszczystej plaży idzie się ponad 2 km. Bus hotelowy jeździ raz dziennie i w tak kiepskich godzinach że ani razu nie skorzystaliśmy. Jedzenie świeże ale niestety bardzo mało urozmaicone, bywały dni kiedy jadłam cały dzień sałatkę grecką bo ciepłe dania były niesmaczne. Softy jak to softy, wszędzie są marnej jakości. Ale hotel czysty, pościel i ręczniki wymieniane co 2 dni, obsługa wielojęzyczna i bardzo miła i pomocna. Obsługa tak na prawdę ponad standard! Basen nieduży.

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Arkadiusz Lipiec 2019

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

Ocena 4,0/5
Hotel na uboczu miejscowości, dzięki czemu jest w miarę cicho i spokojnie. Pokoje w stylu PRL-owskim, ale czyste - sprzątane codziennie, wymiana ręczników co 2 dni (poza niedzielami). Pokoje na wyższych piętrach - bez większych niespodzianek, niestety w tych położonych na parterze, można trafić na zapach stęchnizny (przez wilgoć). Jedzenie - szwedzki stół, duży wybór potraw. Obiady i kolacje -
Całkowita ocena

Hotel na uboczu miejscowości, dzięki czemu jest w miarę cicho i spokojnie.

Pokoje w stylu PRL-owskim, ale czyste - sprzątane codziennie, wymiana ręczników co 2 dni (poza niedzielami).

Pokoje na wyższych piętrach - bez większych niespodzianek, niestety w tych położonych na parterze, można trafić na zapach stęchnizny (przez wilgoć).

Jedzenie - szwedzki stół, duży wybór potraw. Obiady i kolacje - bardzo dobre, często do wyboru dania regionalne (baranina, moussaka), śniadania - lepiej omijać szynki. Darmowa kawa też pozostawia wiele do życzenia.

Bar dostępny od 11-22:30. W miarę spory wybór alkoholi lokalnych - piwo, wina, brandy, ouzo, raki.

Duży plus za możliwość kupna wody w recepcji (6x1,5l za 2 euro).

Minus za organizację imprez (z zewnątrz) na terenie hotelu, obok restauracji. Goście hotelowi nie są informowani o takim fakcie, a druga sprawa nikt się nie przejmuje tym, czy gościom to przeszkadza czy nie. Impreza trwała do 4 w nocy i do najcichszych nie należała.

Basen - w porównaniu z innymi hotelami, to w miarę duży.

Przejście na plaże i centralną część regionu, przez ruchliwą drogę (oficjalnym przejściem dla pieszych jest dziura w barierce).

10 min wolnym tempem od plaży, 15 min od centrum regionu.

Duża ilość plaż piaszczystych w regionie - cena zestawu na plaży (2 leżaki, parasol, w niektórych litr wody) to 6 euro.

Jeżeli ktoś chce się pobawić na imprezie w nocy, to na imprezę trzeba się udać do Hersonissos.

Jak na cenę, którą zapłaciliśmy to uważam, że hotel spełnił nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klaudia Październik 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 4,1/5
Hotel w środku oraz pokoje tak jak na zdjęciach, pokoje czyste, czasem z kratki w ubikacji śmierdzialo kanaliza ale nie ma tragedii (wystarczy drzwi od ubikacji zamknąc i problem znika), jedzienie dobre, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Miunusem jest niestety przejście na plażę przez dosyć ruchliwą drogę (z dzieciakami takie przechodzenie może być problematyczne), na plażę jest kawałek
Całkowita ocena

Hotel w środku oraz pokoje tak jak na zdjęciach, pokoje czyste, czasem z kratki w ubikacji śmierdzialo kanaliza ale nie ma tragedii (wystarczy drzwi od ubikacji zamknąc i problem znika), jedzienie dobre, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie.

Miunusem jest niestety przejście na plażę przez dosyć ruchliwą drogę (z dzieciakami takie przechodzenie może być problematyczne), na plażę jest kawałek ok 800 m, wifi działa całkiem dobrze, przystanek autobusowy blisko. Jakość adekwatna do ceny, jeśli ktoś nie jest bardzo wymagający to będzie zadowolony :)

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 21 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Pt 25 °C temperatura w nocy 13 °C

 • Sob 25 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Ndz 20 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień