Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Alexander Beach Hotel & Village

Grecja, Kreta, Malia

Spokojna lokalizacja, tuż przy plaży Zakupy w odległości krótkiego spaceru od hotelu Połączenie z hotelu do Heraklionu autobusem Idealne miejsce na wycieczki po okolicy Ośrodek bardzo elegancki

Więcej o hotelu

od 1 112 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 7 618

Naszym zdaniem

Wspaniały hotel w malowniczym miejscu przy piaszczystej plaży. Dogodne usytuowanie, piękne widoki, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, doskonała kuchnia regionalna, komfortowy wypoczynek.  

Położenie

Przy plaży (leżaki i parasole bezpłatnie), ok. 2 km od centrum Malii, ok. 30 km od lotniska w Heraklionie. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. 

Wyposażenie

Lobby, recepcja (24 h), restauracja główna Alexandros, tawerna grecka, restauracja a'la carte (kuchnia śródziemnomorska) przy plaży, bar przy plaży, bar w lobby, bar przy basenie, sushi bar, Wi-Fi w ogólnodostępnych częściach hotelu bezpłatne, terminal internetowy, sala konferencyjna, wypożyczalnia laptopów i tabletów, minimarket, sklepik, pralnia, bezpłatny parking, room-service. 

Pokoje

Twin Superior [Garden View] DSG - sypialnia, łazienka, klimatyzacja indywidualnie sterowana, minibar (płatny), TV sat, telefon, czajnik, Wi-Fi, sejf, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 27-29 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 osób dorosłych i dziecka.
Twin Superior [Beach Front] DSD - wyposażenie i powierzchnia jak w pokoju superior, usytuowanie bliżej plaży.
Comfort Twin [Garden View] DCG -  sypialnia, łazienka, klimatyzacja indywidualnie sterowana, minibar (płatny), TV sat, telefon, Wi-Fi, sejf, balkon lub taras (widok na ląd/ogród). Powierzchnia - ok. 23 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 osób dorosłych i dziecka.
Comfort Twin [Sea View] DCM - wyposażenie i powierzchnia jak w pokoju superior twin, widok na morze.
Family Room [Garden View] FZG - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego (sofa), łazienka, klimatyzacja indywidualnie sterowana, minibar (płatny), TV sat, telefon, czajnik, Wi-Fi, sejf, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 30 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 osób dorosłych i 2 dzieci.
Family Room 2 Bedrooms [Garden View] F2G - sypialnia, pokój dzienny z sofą (oddzielone drzwiami wewnętrznymi), łazienka, klimatyzacja indywidualnie sterowana, minibar (płatny), TV sat, telefon, czajnik, Wi-Fi, sejf, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 30 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i kolacje (bufety)
FB - śniadania (bufety), obiady (bufety lub wybór z menu), kolacje bufety), napoje płatne 

Sport i rozrywka

Kompleks 5 basenów, tarasy słoneczne (leżaki i parasole bezpłatnie, ręczniki za kaucją), siłownia, aerobik, korty tenisowe (odpłatnie sprzęt), lekkie animacje, wieczorna rozrywka, siatkówka plażowa, koszykówka, tenis stołowy, badminton, odpłatnie: strefa spa (sauny, jacuzzi, łaźnia turecka, podgrzewany basen kryty, zabiegi kosmetyczne), bilard, sporty wodne.

Dla dzieci

Dwa baseny dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, sala zabaw, miniklub w sezonie (4-11 lat), animacje, minidyskoteki, wysokie krzesełka, kids menu, łóżeczka niemowlęce, możliwość wypożyczenia wózka i podgrzewacza do butelek.

Formularz Passenger Locator Form (PLF)

Władze greckie wprowadziły bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Do formularza można dopisać małoletnie dzieci.
Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

Uwagi

Co najmniej na 48 godzin przed wjazdem do Grecji trzeba wypełnić formularz (Passenger Locator Form, PFL) https://travel.gov.gr/#/, w którym należy podać swoje dane kontaktowe i miejsce pobytu. Dzięki temu można uzyskać niezbędyny d kod QR.
Na miejscu w hotelu do zapłaty podatek turystyczny. Według rządu greckiego od stycznia 2018 r. nie jest on wliczony w cenę zakwaterowania. Po przyjeździe należy zapłacić podatek bezpośrednio w hotelu.
Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, szacunkowe kwoty:
-0,50 za pokój i za noc dla 1-2* hoteli
-1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
-3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
-4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
Szacunkowe opłaty za apartamenty lub placówki sklasyfikowane w kluczach":
-0,25 za pokój i za noc za 1-2 klucze
-0,50 za pokój i za noc za 3 klucze
-1,00 za pokój i za noc za 4 klucze
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, telefoniczną anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego płatnego na miejscu w hoteu, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego.

Aktualizacje COVID-19

Od dnia 8 stycznia 2021 do 8 marca 2021 (z możliwością przedłużenia) osoby przybywające do Grecji zostaną zobligowane do poddania się 7-dniowej kwarantannie, a w przypadku osób powracających z Wielkiej Brytanii (bez względu na narodowość) do poddania sią 7-dniowej kwarantannie z dodatkowym wymogiem wykonania testu PCR w ostatnim dniu izolacji.Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 (szczegóły poniżej) pozostają bez zmiany.  
W dniu 05.11.2020 r. Grecja ogłosiła ogólnokrajową kwarantannę i ograniczenia w przemieszczaniu się osób (lockdown), obowiązujące w okresie od 7 listopada 2020 r. do odwołania. 
Wprowadzone ograniczenia przewidują:
·         zakaz przemieszczania się, z wyjątkiem dojazdów do pracy i przyczyn zdrowotnych, lub tych ściśle opisanych poniżej i wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu powodu wyjścia drogą SMS (opis sposobu powiadomienia w tabeli poniżej),
·         zamknięcie placówek handlu detalicznego, poza branżą spożywczą, farmaceutyczną i stacjami benzynowymi. 
Poniżej przekazujemy informacje, zawarte w 71342 - 4899//6-11-2020 oraz KYA  D1a/G.P.oik.80191- 5487//12-12-2020 umieszczone na rządowym portalu https://covid19.gov.gr/covid-map/
Podjęte ogólnokrajowe środki obowiązują w dniach 13.12.2020 r. (od godz.: 06:00) - do odwołania
Obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach publicznych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Za nieprzestrzeganie obowiązku noszenia maski grozi kara grzywny w wysokości od 300 euro.
PRZEMIESZCZANIE SIĘ OSÓB
Dojazd do/z miejsca pracy w godzinach pracy wyłącznie za okazaniem zaświadczenia pracodawcy wygenerowanego z systemu Ergani" lub zaświadczenie odręczne (zaświadczenie wg wzoru - typ A).
 Zakaz swobodnego przemieszczania się w dni powszednie godz.: 05:00-21:00 oraz w weekendy w godz.: 05:00-18:00 - wyjścia dozwolone tylko po uprzednim zgłoszeniu drogą SMS na nr 13033, w 6 określonych niżej celach:
1.       względy zdrowotne (wyjście do apteki, wizyta lekarska, dojazd do szpitala lub centrum zdrowia)
2.       zakup artykułów pierwszej potrzeby w czynnych placówkach handlowych, w przypadku gdy ich dostawa na miejsce może nie zostać zrealizowana na czas,
3.       załatwienie sprawy urzędowej w sytuacjach wyjątkowo uzasadnionych i niezwłocznych, w przypadku, gdy nie jest możliwe załatwienie sprawy elektronicznie lub telefonicznie, po uprzednim zapisaniu się na wizytę i za okazaniem potwierdzenia wizyty lub wyjście do banku w sytuacjach, gdy nie jest możliwe przeprowadzenie operacji drogą elektroniczną,
4.       pomoc osobom znajdującym się w potrzebie, w tym opieka nad dzieckiem w trakcie dojazdu do/ze szkoły,
5.       udział w ceremoniach religijnych (np. pogrzeb) według zasad przewidzianych prawem oraz kontakt rozwiedzionego rodzica z dzieckiem na podstawie stosownych decyzji sądowych
6.       ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu, wyprowadzenie na spacer zwierząt domowych w pojedynkę lub w towarzystwie 1 osoby, pod warunkiem zachowania min. dystansu społecznego 1,5 m. Dokarmianie zwierząt bezdomnych w ramach jednostki miejskiej miejsca zamieszkania.
 
W dni powszednie w godzinach od 21.00 -05.00 oraz w weekendy w godzinach 18:00-05:00 zezwala się na przemieszczanie się z zastosowaniem SMS: wyjazd do/z pracy z zaświadczeniem od pracodawcy, sprawy zdrowotne (SMS nr 1), wyjście 1 osoby ze zwierzęciem domowym wokół miejsca zamieszkania (SMS nr 6).
Zakaz przemieszczania się poza granice województwa, zezwala się na przemieszczanie się wewnątrz kraju wyłącznie w sytuacjach uzasadnionych, związanych z wykonywaniem pracy oraz względami zdrowotnymi (tzw. essential travel). 
SPORT I REKREACJA
 
zawieszenie wszelkich zajęć sportowych, za wyjątkiem indywidualnych treningów na świeżym powietrzu do 3 osób (w tym 1 trener) oraz Champions League & Europa League, Euroleaque, BCL organizowanych wg reżimu sanitarnego FIFA, FIBA i Euroleaque
SIŁOWNIE, KLUBY I CENTRA FITNESS
nieczynne
OBIEKTY ARCHEOLOGICZNE I MUZEA
 
nieczynne
SEKTOR PUBLICZNY I PRYWATNY
praca w minimalnie możliwym składzie, obowiązkowe udzielanie specjalnych urlopów zdrowotnych osobom z grupy podwyższonego ryzyka, przydzielanie pracy zdalnej tam, gdzie to możliwe. Kontakt z interesantami tylko w sprawach pilnych po uprzednim umówieniu wizyty, wszelkie spotkania zawodowe do 7 osób z zachowaniem odległości 1,5m
SĄDOWNICTWO
do 15 osób na sali, przewodniczący sądu w wyjątkowych wypadkach może zdecydować o zwiększeniu tej liczby, rozsadza się tylko sprawy pilne lub mogące ulec wkrótce przedawnieniu w oparciu o stosowne przepisy
GASTRONOMIA
 
 
zakaz działalności stacjonarnej, możliwa jedynie realizacja usług polegających na przygotowywaniu i sprzedaży żywności w dostawie (delivery) oraz na wynos (take away) realizowane przy okazji innej przyczyny wyjścia z domu
SKLEPY SPOŻYWCZE, SUPERMARKETY, PIEKARNIE, SKLEPY MIĘSNE, RYBNE itp.
 
 
4 os./ 100 m  + 1 os./dodatkowe 10m  dezynfekcja wózków i koszyków sklepowych, czynne również w niedzielę 15.11.20 do godz.: 09.00 do 17.00
KLUBY NOCNE
 
nieczynne
KINA
 
 
nieczynne
OŚRODKI DLA CUDZOZIEMCÓW
 
zakaz opuszczania
ZAKŁADY FRYZJERSKIE i KOSMETYCZNE
 
zamknięte
TARGI OWOCOWO-WARZYWNE
 
50% sprzedających, 5 m odległość między straganami
HANDEL DETALICZNY
Nieczynny
TRANSPORT OSOBOWY
 
Zabrania się wejścia osobom bez maseczki.
65% w środkach transportu publicznego i na promach, max. 1 pasażer w taksówce, max. 1 pasażer w samochodach osobowych (nie dotyczy rodziców z nieletnimi dzieci).
Zakaz wypływania jakiejkolwiek jednostki pływającej na wodach śródlądowych RG, za wyjątkiem sytuacji typu emergency i essential travel, opisanych w decyzji 71342 - 4899//6-11-2020.
DOMY OPIEKI SPOŁECZNEJ
zakaz odwiedzin
SZPITALE I OŚRODKI DIAGNOSTYCZNE
1 opiekun/1 pacjenta, redukcja do 80% planowanych operacji chirurgicznych za wyjątkiem chorób nowotworowych i nagłych wypadków
ZGROMADZENIA PUBLICZNE
 
 
zakaz
WYDARZENIA KULTURALNE (sale koncertowe, spektakle teatralne itp.)
 
bez publiczności, dozwolone wyłącznie do transmisji internetowej
 
KONFERENCJE I TARGI
 
zawieszenie działalności
PLACÓWKI OŚWIATOWE
 
 
MIEJSCA KULTU
Liturgie bez obecności wiernych. Pogrzeby do 9 osób. 
Podróże do Grecji
UWAGA! W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa. Przed wybraniem się w podróż sugerujemy kontakt z przewoźnikami realizującymi przewóz. Osoby podróżujące służbowo powinny zasięgnąć informacji u swoich lokalnych partnerów w celu określenia wymogów, które należy spełnić przed przyjazdem do Grecji. Poniżej przedstawione informacje mają charakter poglądowy, decyzja dotycząca wjazdu na terytorium Grecji jest podejmowana przez upoważnione władze sprawujące nadzór nad granicami państwowymi. Władze Grecji zastrzegają sobie w każdym momencie możliwość zmian decyzji odnośnie otwarcia granic dla ruchu osobowego, zgodnie z aktualną oceną zagrożenia COVID-19. 
Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).
Od 10 listopada wszedł obowiązek wypełniania formy PLF również dla wszystkich osób, mających miejsce stałego zamieszkania w Grecji, wylatujących poza granice RG z jakiegokolwiek lotniska.
Obowiązek ten dotyczy także dzieci. 
Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 72 godziny przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Każdy dorosły oraz każde dziecko powinno posiadać własny kod QR.
Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.
Więcej informacji dotyczących testów i protokołów sanitarnych oraz formula

Informacje o lotach liniami Corendon Airlines, LOT Polish Airlines, Aegan Ailines, Ryanair, Easy Jet

Corendon Airlines
UWAGA! Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Grecji z przelotem liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
///
LOT Polish Airlines
W cenie jest jedna sztuka bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za dopłatą
- do 23kg - cena 250PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po potwierdzeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
///
Aegan Airlines
W cenie jest jedna sztuka bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.
Bagaż rejestrowany za dopłatą
- do 23kg - cena 310PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po potwierdzeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Aegan Airlines: https://en.aegeanair.com/conditions-notices/
///
Ryanair (BER-HER):
W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 40cm x 20cm x 25cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Dodatkowe opcje za dopłatą:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm); cena 210 PLN/os.
- bagaż rejestrowany 20kg - cena 420 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii Ryanair : https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
///
Easy Jet (BER-HER):
W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.
Dodatkowe opcje za dopłatą:
- bagaż rejestrowany 15kg - cena 460PLN/sztuka
- bagaż rejestrowany 23kg - cena 530 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.
Warunki przewozu linii  Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska 40 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4/5
Travelplanet

Znakomity (4 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3/5

Wyżywienie 4,4/5

Okolica 4,7/5

Cena 3,5/5

265. najwyższa ocena z 3121 hoteli w Kreta

Pit Październik 2015

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2015

Ocena 4,4/5
Byłem przerażony jak dowiedziałem się że hotel dzieli się na dwa obiekty, na ten gorszy ALEXANDROS * i Lydias beach **** na cale szczęście zakwaterowali...
Całkowita ocena

Byłem przerażony jak dowiedziałem się że hotel dzieli się na dwa obiekty, na ten gorszy ALEXANDROS * i Lydias beach **** na cale szczęście zakwaterowali mnie i moja partnerkę w tym lepszy. Ten gorszy z jedną gwiazdką został sprzedany ! i dobrze bo syf sodoma i gomora. na dużą pochwale zasługuje obsługa trawel planet a konkretnie z warszawy-annopol wspaniała i profesjonalna pani. piękna kamienista plaża blisko wszystko fajny ogródek hotelowy, spoko obsługa wynajmu aut czysto dobre darmowe leżaki spoko barek przy basenie ( polecam tamtejszą teqile ) duże 4 na 5 . udany wyjazd polecam tą mała i uroczą wyspę :) udane wakacje

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Sierpień 2008

Data pobytu: 5.7. - 12.7.2008

Ocena 3,8/5
najwieksza zaleta tego obiektu jest połozenie przy pieknej piaszczystej plazy z łagodnym wejsciem do morza! na plazy lezki w cenie; hotel troche \"...
Całkowita ocena

najwieksza zaleta tego obiektu jest połozenie przy pieknej piaszczystej plazy z łagodnym wejsciem do morza! na plazy lezki w cenie; hotel troche \" nadęty\" - nie zawsze o to chodzi nam na wakacjach (długie spodnie do kolacji); ; obiekt rozległy, zabudowa bungalowy; jedzenie dosc bogate jak na greckie warunki- po tygodniu troszke sie nudzi ale tak chyba jest wszędzie...

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
warto dopłacic do pokoi z widokiem na morze - połozene tuz przy plaży , a te na parterze maja super tarasy z duzymi trawnikami ! na ktorych dodatkowo oprócz krzesełek i stolika- 2 lazaki przynależące do pokoju

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Pit Październik 2015

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2015

Ocena 4,4/5
Byłem przerażony jak dowiedziałem się że hotel dzieli się na dwa obiekty, na ten gorszy ALEXANDROS * i Lydias beach **** na cale szczęście zakwaterowali mnie i moja partnerkę w tym lepszy. Ten gorszy z jedną gwiazdką został sprzedany ! i dobrze bo syf sodoma i gomora. na dużą pochwale zasługuje obsługa trawel planet a konkretnie z warszawy-annopol wspaniała i profesjonalna pani. piękna kamienista plaża...
Całkowita ocena

Byłem przerażony jak dowiedziałem się że hotel dzieli się na dwa obiekty, na ten gorszy ALEXANDROS * i Lydias beach **** na cale szczęście zakwaterowali mnie i moja partnerkę w tym lepszy. Ten gorszy z jedną gwiazdką został sprzedany ! i dobrze bo syf sodoma i gomora. na dużą pochwale zasługuje obsługa trawel planet a konkretnie z warszawy-annopol wspaniała i profesjonalna pani. piękna kamienista plaża blisko wszystko fajny ogródek hotelowy, spoko obsługa wynajmu aut czysto dobre darmowe leżaki spoko barek przy basenie ( polecam tamtejszą teqile ) duże 4 na 5 . udany wyjazd polecam tą mała i uroczą wyspę :) udane wakacje

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lydie Rybáková Październik 2008

Data pobytu: 24.9. - 1.10.2008

Ocena 0,0/5
Hotel na stopniach, jesli się nie odezwie, to dostaje się pokój w piwnicy, z widokiem na plac lub, jak to z piwnicy, na 6 metrowy pagórek, ktory sięga do okien na wysokości 5m (zaduch, wilgoć i ciemno).
Całkowita ocena

Hotel na stopniach, jesli się nie odezwie, to dostaje się pokój w piwnicy, z widokiem na plac lub, jak to z piwnicy, na 6 metrowy pagórek, ktory sięga do okien na wysokości 5m (zaduch, wilgoć i ciemno).

Zakwaterowanie
po wymianie pokoju - przy basenie (po 2 dniach) ok - wcześniej syf (druga strona hotelu) - smród, nie działające sprzęty w lazience (odkręca się wodę a z rury na podlodze zaczyna lac się woda po całej łazience)

Wyżywienie
bardzo dobre

Usługi hoteli
uprzejmość, bardzo dobre

Plaża
nic szczególnego, wąska, strome zejście, piasek tylko gdzie niegdzie, poza tym kamienie

Ogólne wrażenie
po przeprowadzce przyzwoicie - ale polecano dla rodzin z dziećmi, a tu schody, basen dla dzieci do 2-3 lat (brodzik) głeboki, plaża stroma, zero placu zabaw dla dzieci - tzn. dla rodzin ze starszymi dziećmi! - z drugiej strony wszystko dało się jakoś rozwiązać i super była obsługa!

Czy ta recenzja była pomocna? (11) (0)

Anonim Sierpień 2008

Data pobytu: 5.7. - 12.7.2008

Ocena 3,8/5
najwieksza zaleta tego obiektu jest połozenie przy pieknej piaszczystej plazy z łagodnym wejsciem do morza! na plazy lezki w cenie; hotel troche \" nadęty\" - nie zawsze o to chodzi nam na wakacjach (długie spodnie do kolacji); ; obiekt rozległy, zabudowa bungalowy; jedzenie dosc bogate jak na greckie warunki- po tygodniu troszke sie nudzi ale tak chyba jest wszędzie...
Całkowita ocena

najwieksza zaleta tego obiektu jest połozenie przy pieknej piaszczystej plazy z łagodnym wejsciem do morza! na plazy lezki w cenie; hotel troche \" nadęty\" - nie zawsze o to chodzi nam na wakacjach (długie spodnie do kolacji); ; obiekt rozległy, zabudowa bungalowy; jedzenie dosc bogate jak na greckie warunki- po tygodniu troszke sie nudzi ale tak chyba jest wszędzie...

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Zakwaterowanie
warto dopłacic do pokoi z widokiem na morze - połozene tuz przy plaży , a te na parterze maja super tarasy z duzymi trawnikami ! na ktorych dodatkowo oprócz krzesełek i stolika- 2 lazaki przynależące do pokoju

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 18 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Temperatura wody 16 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 19 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Czw 16 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Pt 17 °C temperatura w nocy 8 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień