Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wjazd możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
 • Nie ma szczególnych wymagań dotyczących szczepień​​​​​​.
 • UWAGA: Zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2024 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 1,50 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 3 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 7 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 10 EUR za pokój/noc.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis)

Ocena: 4/5

Grecja, Korfu, Lefkimmi

od 3 839 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 70 436

Naszym zdaniem

Komfortowy hotel na rozległym terenie przy szerokiej, piaszczystej plaży odznaczonej Błękitną Flagą, składający się z budynku głównego i 30 bungalowów. Atmosfera wakacyjnej wioski, zadbany ogród, atrakcje dla dzieci, strefa spa, znakomita grecka kuchnia. 

Położenie

Na południowym wybrzeżu, przy plaży (parasole, leżaki i ręczniki bezpłatnie), ok. 2 km od miejscowości Lefkimi, 3 km od Kavos, 46 km od lotniska. Przy hotelu znajduje sie przystanek autobusowy. 

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją, bezpłatne Wi-Fi, kantor wymiany walut, centrum biznesowe (m.in. możliwość wypożyczenia laptopa), minimarket, sklepik z pamiątkami, ogródek organiczny, restauracja grecka Luna Rosa, restauracja główna, restauracja śródziemnomorska z tarasem, bar w lobby, bar przy plaży, bar przy basenie, room-service, pralnia, bezpłatny parking.

Pokoje

Double Superior - sypialnia, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja sterowana indywidualnie, LCD TV sat, odtwarzacz DVD, mała lodówka (minibar płatny), zestaw do przygotowania kawy/herbaty, Wi-Fi, telefon, sejf (płatny), balkon lub taras z widokiem na ląd/ogród. Powierzchnia - ok. 22 m kw. Możliwość dostawki.
 

Wyżywienie

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety w restauracji głównej), podwieczorek (kawa, herbata, ciastka, kanapki), lody, lokalne napoje i alkohole (10.00 -23.00). 

Sport i rozrywka

Basen relaksacyjny, basen z aktywnościami, tarasy (leżaki, parasole, ręczniki - bezpłatnie), aqua fitness, siatkówka plażowa, aerobik, siłownia, kort tenisowy, tenis stołowy, animacje, występy wieczorne. Odpłatnie: bilard, strefa spa (łaźnia turecka, sauna, zabiegi kosmetyczne, masaże - także w gazebo przy plaży), sporty wodne oferowane przez agencję zewnętrzną przy plaży. 

Dla dzieci

Basen dla dzieci, 2 zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, miniklub, zajęcia dla dzieci, łóżeczka niemowlęce (wymagana rezerwacja), wysokie krzesełka w restauracji.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego płatnego na miejscu w hoteu, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Warunki wjazdowe do Grecji

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.Przydatne strony: Greckie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego | www.civilprotection.gr/enKrajowa Organizacja Zdrowia Publicznego Grecji (EODY) | https://eody.gov.gr/en/novel-coronavirus-covid-19-advice-for-travellers/https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecjahttps://travel.gov.gr/

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Informacje o lotach liniami LOT, Wizzair, Ryanair, EasyJet, Enter Air

Wszystkie wyloty do Grecji oparte są o dynamiczne pakietowanie.
Przelot PLL LOT:
* w cenie jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
* bagaż rejestrowany do 23 kg za dopłatą (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)
Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
Przelot liniami WizzAir:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (bagaż umieszczany pod fotelem poprzedzającym)
* WIZZ Priority za dodatkową opłatą (WIZZ Priority daje prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Obie sztuki bagażu można zabrać do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.)
* bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą

Przelot liniami Ryanair:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
* pierwszeństwo wejścia na pokład za dodatkową opłatą - pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55x40x20 cm.)
* bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą
Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
Przelot liniami Enter Air:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego i jedna sztuka bagażu rejestrowanego do 15 kg
* przy rezerwacjach założonych na wyloty z przelotem liniami Enter Air , obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Opłata klimatyczna

Od 01.01.2024 w Grecji wymagana jest nowa opłata klimatyczna (tzw opłata na odporność na kryzys klimatyczny), która nie jest wliczona w cenę zakwaterowania. Należy ją zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu oraz daty pobytu, poniżej szacunkowe kwoty:
          marzec - październik:
* 1,50 za pokój i za noc w hotelach 1*
* 1,50 za pokój i za noc w hotelach 2*
* 3,00 za pokój i za noc w hotelach 3*

* 7,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
* 10,00 za pokój i za noc w hotelach 5*
listopad - luty:
* 0,50 za pokój i za noc w hotelach 1*
* 0,50 za pokój i za noc w hotelach 2*
* 1,50 za pokój i za noc w hotelach 3*
* 3,00 za pokój i za noc w hotelach 4*
* 4,00 za pokój i za noc w hotelach 5*

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 2 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 45 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 10 opinii)

Ocena 4,1 / 5

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,4 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 3,9 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

78. najwyższa ocena z 1350 hoteli w Korfu

Izabela P. S.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.5. - 8.6.2024 Oceniono: Czerwiec 2024

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Wycieczka bardzo udana. Hotel spełniał nasze oczekiwania, a nawet momentami je przerósł. Położony w ciekawym, choć oddalonym od większych miast miejscu. Miejsce idealne na wypoczynek.

Wycieczka bardzo udana. Hotel spełniał nasze oczekiwania, a nawet momentami je przerósł. Położony w ciekawym, choć oddalonym od większych miast miejscu. Miejsce idealne na wypoczynek.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój typu maisonette - z dwoma łóżkami na antresoli. Nam spokojnie wystarczało ogromne łóżko na parterze - wystarczyło dla 2 dorosłych i 2 dzieci :) Klimatyzacja, doskonale zacieniające zasłony. Łazienka mała - toaleta i prysznic. Umywalka była poza jej obrębem ale nam to nie przeszkadzało. Pokój wyposażony w mini lodówkę, czajnik, zestaw do kawy/herbaty. Wrażenie bardzo pozytywne.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Dania co prawda powtarzające się ale ileż można mieć pomysłów na śniadanie...gdyby codziennie jeść coś innego to i tak, nie spróbowalibyśmy wszystkich dań. Doskonałe ryby i owoce morza. Duży wybór jedzenia dla małych dzieci. Byliśmy pod wrażeniem ilości i jakości dań (choć akurat osobiście uważam, że zupy nie są tak dobre jak w Polsce - ale to ogólna uwaga do greckich zup a nie do tego konkretnego hotelu). Fenomenalnie wyglądające i tak samo smakujące słodkości - ciasta, ciastka, galaretki, lody, owoce - palce lizać.

Obsługa w hotelu
Obsługa hotelu na bardzo wysokim poziomie, w każdej dziedzinie. Obsługa sprzątająca, kelnerzy, kucharze, recepcja - wszyscy profesjonalni w swoim działaniu.

Plaża
Plaża piaszczysta przy samym hotelu. Duża ilość leżaków. Przy samym brzegu morze wyrzuca jakieś liście (wodorosty?) są one jednak codziennie sprzątane traktorem jednak się pojawiają. Moja 3latka miała z tym problem bo przyklejały jej się do nóżek czego ona nie lubi. Ale co do zasady już 30 cm dalej w głąb morza jest ok - woda czyściutka. Bardzo daleko można wejść w głąb morza i jest bardzo płytko.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota R.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 5.10. - 12.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Hotel bardzo ładny , położony w ogrodzie , dużo zieleni

Jedyny minus to położenie na południu wyspy , aby cokolwiek zobaczyć trzeba jechać 1,5 h , w sezonie myślę ze dłużej

Hotel bardzo ładny , położony w ogrodzie , dużo zieleni

Jedyny minus to położenie na południu wyspy , aby cokolwiek zobaczyć trzeba jechać 1,5 h , w sezonie myślę ze dłużej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje duże , dwa poziomy

Wyżywienie
Bardzo dobre

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Izabela P. S.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.5. - 8.6.2024 Oceniono: Czerwiec 2024

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Wycieczka bardzo udana. Hotel spełniał nasze oczekiwania, a nawet momentami je przerósł. Położony w ciekawym, choć oddalonym od większych miast miejscu. Miejsce idealne na wypoczynek.

Wycieczka bardzo udana. Hotel spełniał nasze oczekiwania, a nawet momentami je przerósł. Położony w ciekawym, choć oddalonym od większych miast miejscu. Miejsce idealne na wypoczynek.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój typu maisonette - z dwoma łóżkami na antresoli. Nam spokojnie wystarczało ogromne łóżko na parterze - wystarczyło dla 2 dorosłych i 2 dzieci :) Klimatyzacja, doskonale zacieniające zasłony. Łazienka mała - toaleta i prysznic. Umywalka była poza jej obrębem ale nam to nie przeszkadzało. Pokój wyposażony w mini lodówkę, czajnik, zestaw do kawy/herbaty. Wrażenie bardzo pozytywne.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Dania co prawda powtarzające się ale ileż można mieć pomysłów na śniadanie...gdyby codziennie jeść coś innego to i tak, nie spróbowalibyśmy wszystkich dań. Doskonałe ryby i owoce morza. Duży wybór jedzenia dla małych dzieci. Byliśmy pod wrażeniem ilości i jakości dań (choć akurat osobiście uważam, że zupy nie są tak dobre jak w Polsce - ale to ogólna uwaga do greckich zup a nie do tego konkretnego hotelu). Fenomenalnie wyglądające i tak samo smakujące słodkości - ciasta, ciastka, galaretki, lody, owoce - palce lizać.

Obsługa w hotelu
Obsługa hotelu na bardzo wysokim poziomie, w każdej dziedzinie. Obsługa sprzątająca, kelnerzy, kucharze, recepcja - wszyscy profesjonalni w swoim działaniu.

Plaża
Plaża piaszczysta przy samym hotelu. Duża ilość leżaków. Przy samym brzegu morze wyrzuca jakieś liście (wodorosty?) są one jednak codziennie sprzątane traktorem jednak się pojawiają. Moja 3latka miała z tym problem bo przyklejały jej się do nóżek czego ona nie lubi. Ale co do zasady już 30 cm dalej w głąb morza jest ok - woda czyściutka. Bardzo daleko można wejść w głąb morza i jest bardzo płytko.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota R.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 5.10. - 12.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Hotel bardzo ładny , położony w ogrodzie , dużo zieleni

Jedyny minus to położenie na południu wyspy , aby cokolwiek zobaczyć trzeba jechać 1,5 h , w sezonie myślę ze dłużej

Hotel bardzo ładny , położony w ogrodzie , dużo zieleni

Jedyny minus to położenie na południu wyspy , aby cokolwiek zobaczyć trzeba jechać 1,5 h , w sezonie myślę ze dłużej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje duże , dwa poziomy

Wyżywienie
Bardzo dobre

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 2,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 26.8. - 30.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Drogi hotel, nie spełnił moich oczekiwań.

Drogi hotel, nie spełnił moich oczekiwań.

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 1,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje i wyposażenie są ładne. Jest problem z czystością. Pod łóżkiem było dużo kurzu i zużytych skarpet. W jadalni talerze, choć umyte, nie były czyste.

Wyżywienie
Można było jeść tylko w restauracji (all inclusive), która nie była zbyt dobra w porze lunchu. W innych hotelach z usługą all inclusive, w porze lunchu w barze przy basenie, serwują zazwyczaj hamburgery, pizzę, frytki itp. dać, żeby pływanie nie musiało być przerywane.

Obsługa w hotelu
Nie dostaliśmy opaski all-inclusive, więc gdy o coś prosiliśmy, musieliśmy cały czas okazywać kartę pokoju. Programy wieczorne były słabe. Z wyjątkiem śniadania, zawsze musieliśmy stać w kolejce, aby dostać stolik przy posiłkach. Leżaków jest za mało, udało nam się dostać 1 leżak na 3 osoby. W ciągu 5 dni trzy razy w basenie znajdowały się odchody, po czym nie opróżniono basenu, jedynie zamknięto basen na kilka godzin. W porze lunchu w barze na plaży serwowano pizzę i inne potrawy, ale można było z nich korzystać tylko za opłatą. Posiłki nie były urozmaicone, ale wybór warzyw na szczęście był dobry.

Plaża
Wąska piaszczysta plaża. Płytkie przez bardzo długi czas. Na początku nie jest zbyt przejrzysta, ale po kilku minutach spaceru jest bardzo ładna, czysta woda. Leżaków jest niewiele i są bardzo brudne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Lenka Cerhová

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 19.7. - 25.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Relaksujące wakacje. Spokój ducha pomimo dużej liczby klientów. Goście rozeszli się po ogrodach w kierunku basenów. Bogaty program animacyjny, specjalny program dla dzieci. Możliwość korzystania z kortu tenisowego, dwóch basenów. Muzyka na żywo dwa razy podczas pobytu.

Relaksujące wakacje. Spokój ducha pomimo dużej liczby klientów. Goście rozeszli się po ogrodach w kierunku basenów. Bogaty program animacyjny, specjalny program dla dzieci. Możliwość korzystania z kortu tenisowego, dwóch basenów. Muzyka na żywo dwa razy podczas pobytu.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Nowoczesne, czyste zakwaterowanie. Sprzątanie na życzenie i codziennie. Chociaż klimatyzacja jest naprawiona, to wystarczyło, aby się ochłodzić w krótkim czasie. Niestety dość duży smród z kanalizacji i kilka dni przez długi czas. Zestaw do parzenia kawy i herbaty w salonie. Niepotrzebnie wziąłem czajnik elektryczny. Codziennie woda w lodówce.

Wyżywienie
Jedzenie wyśmienite, smaczne, urozmaicone, duży wybór mięs, dodatków, warzyw gotowanych na parze i surowych. Doskonałe sałatki warzywne i strączkowe, różne pasty, w tym hummus, dodatki. Doskonałe typowe greckie wypieki, puddingi. Mnóstwo owoców. Każdy na pewno się wybierze. Codziennie ryby lub owoce morza. Wybór lodów. Obsługa była nieco powolna, ale starali się, aby nikt nie czekał długo.

Obsługa w hotelu
Pomocny personel. W recepcji kontakt w sprawie taksówki ze względu na zawodną komunikację miejską. Taksówka na czas, ale za drogo. Usługi odpowiadają ****.

Plaża
Mnóstwo leżaków z parasolami na plaży. Obsługa w barze i na plaży w pobliżu baru. Morze jest spokojne, płytkie i można pływać po około 150 metrach. Odpowiedni dla dzieci. Podczas mojego pobytu morze było dość brudne przy brzegu, chociaż codziennie rano czyszczono wyrzucone wodorosty.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Kinga

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Mayor Capo di Corfu (ex. Aquis) Ocena: 4/5 Grecja, Korfu

Hotel piękny i o dużej powierzchni. Pracownicy recepcji, restauracji i barów bardzo uprzejmi i pomocni. Minus to nie wszystkie panie sprzątające mówiły po angielsku i chciały sprzątać podczas naszej obecności w pokoju i wywieszonej kartki, aby nie przeszkadzać. Jedzenie różnorodne, duży wybór, bardzo dobre. Możliwość grania w tenisa, w siatkówkę, dwa duże baseny, mnóstwo leżaków na plaży. Jeden z lepszych hotelów w jakich miałam okazje być.

Hotel piękny i o dużej powierzchni. Pracownicy recepcji, restauracji i barów bardzo uprzejmi i pomocni. Minus to nie wszystkie panie sprzątające mówiły po angielsku i chciały sprzątać podczas naszej obecności w pokoju i wywieszonej kartki, aby nie przeszkadzać. Jedzenie różnorodne, duży wybór, bardzo dobre. Możliwość grania w tenisa, w siatkówkę, dwa duże baseny, mnóstwo leżaków na plaży. Jeden z lepszych hotelów w jakich miałam okazje być.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować