Costa Azzurra Ocena: 4/5
od 2 145 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 145 zł za osobę
od 2 193 zł za osobę
od 2 540 zł za osobę
od 2 918 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 70 opinii)
43. najwyższa ocena z 124 hoteli w Kefalonia
Dagmar F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Maksymalna satysfakcja
Maksymalna satysfakcja
Doskonały dostęp, mało ludzi, więc to świetnie
Wyżywieniedobre, na tyle, że nie mogliśmy tego nawet zjeść
Zakwaterowanieprzytulnie
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Świetne wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Świetne wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Dagmar F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Maksymalna satysfakcja
Maksymalna satysfakcja
Doskonały dostęp, mało ludzi, więc to świetnie
Wyżywieniedobre, na tyle, że nie mogliśmy tego nawet zjeść
Zakwaterowanieprzytulnie
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tomáš S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Urlop był udany i byliśmy niezwykle zadowoleni. Wielkie podziękowania należą się również delegatowi Sašie, który był bardzo pomocny i zawsze chętny do udzielania rad.
Urlop był udany i byliśmy niezwykle zadowoleni. Wielkie podziękowania należą się również delegatowi Sašie, który był bardzo pomocny i zawsze chętny do udzielania rad.
Łatwy dojazd, około 100 m, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem. Prawie pusta nawet w sezonie.
WyżywieniePodano bogate, wielodaniowe śniadanie, którego prawie nie dało się zjeść.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało standardom hotelu 3*, codzienne sprzątanie, przestronna łazienka, Wi-Fi w pokoju, klimatyzacja.
UsługiCodzienne sprzątanie, regularna zmiana pościeli, świetna obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Byłem w wielu hotelach w Grecji, Egipcie i Turcji, ale ten był najgorszy. Gdyby ten hotel znajdował się na Węgrzech, służby sanitarne by go zamknęły. Jego zaplecze nie spełnia żadnych (nawet najbardziej podstawowych!) wymogów higienicznych!
Byłem w wielu hotelach w Grecji, Egipcie i Turcji, ale ten był najgorszy. Gdyby ten hotel znajdował się na Węgrzech, służby sanitarne by go zamknęły. Jego zaplecze nie spełnia żadnych (nawet najbardziej podstawowych!) wymogów higienicznych!
Śniadanie jest obrzydliwe. Cokolwiek zdecyduje właściciel, dostajesz na talerz, nie ma wyboru. Pierwszego dnia dostaliśmy dwie kromki chleba dla dwóch osób, jedną białą i jedną brązową. Biała była sucha. Następnego dnia dali nam zgniłego ananasa. Potem kupiliśmy śniadanie w pobliskim supermarkecie, mimo że zapłaciliśmy za nie z góry.
ZakwaterowanieBaseny są brudne, jest w nich piasek, liście, robaki, wszystko. Basen dla dzieci jest w takim samym stanie. Żaden rozsądny rodzic nie pozwoliłby tam pływać swojemu dziecku. Brzeg większego basenu nad wodą jest tak gruby, że dzieci napisały na nim swoje imiona. Ogród wokół basenu jest również pełen śmieci, robaków i piasku. Domki z brudnymi zasłonami i materacami odpychają, a nie przyciągają, ale proste leżaki są również obrzydliwie brudne i podarte. Stoły, które do nich należą, nie były czyszczone przez cały tydzień, więc jest na nich rozlana kawa, piasek, brud, suszone owoce i ptasie odchody. Żołądek się skręca. Stan prysznica ogrodowego jest nie do opisania. Są 3 sieci Wi-Fi, z których - w 98% przypadków - żadna nie działa, nawet ładowanie Google. Ponieważ teren hotelu nie jest ogrodzony, każdy może wejść, a bezpańskie psy piją tu z basenu. Po obu stronach budynku hotelu biegnie droga – jedna strona jest niedostępna dla motocykli i samochodów, druga to promenada prowadząca do centrum miasta. Jest zatłoczona nawet nocą, więc po tej stronie również nie da się odpocząć do około 1 w nocy. Cały hotel to ruina i gdybym o tym wiedział, nie zarezerwowałbym tu pokoju. Pokoje są małe, klimatyzacja głośno pracuje, a wentylacja w łazience nie działa. Najpierw dostaliśmy pokój z widokiem na miasto, w którym nie było nawet szafy na ubrania. Pokój z widokiem na morze miał szafę, ale nie miał półek.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Alice K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Hotel jest starszy, ale odnowiony, ma świetną lokalizację, cicha lokalizacja, a mimo to do centrum 5 minut spacerkiem, jeśli idzie się wolniej, jest wiele znakomitych restauracji, ale jeśli szukasz dyskotek i tętniących życiem barów, to idź gdzie indziej. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i spędziliśmy cudowne wakacje. Wyspa jest górzysta, a miłośnicy serpentyn znajdą coś dla siebie.
Hotel jest starszy, ale odnowiony, ma świetną lokalizację, cicha lokalizacja, a mimo to do centrum 5 minut spacerkiem, jeśli idzie się wolniej, jest wiele znakomitych restauracji, ale jeśli szukasz dyskotek i tętniących życiem barów, to idź gdzie indziej. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i spędziliśmy cudowne wakacje. Wyspa jest górzysta, a miłośnicy serpentyn znajdą coś dla siebie.
Plaża piaszczysta, niedaleko hotelu, jest miejska i dlatego nikt się nią nie przejmuje. Dlatego goście hotelowi pozostają przy basenie i po prostu wskakują do morza. Wejście jest bardzo stopniowe, ale woda była czysta. Wynajęliśmy samochód i jeździliśmy między innymi po innych plażach, które były o wiele ładniejsze, ale bez hoteli.
WyżywienieJedliśmy tylko śniadanie, które było podawane, ilość jest duża, nigdy nie zjedliśmy wszystkiego. Wieczorem próbowaliśmy kilku restauracji, zarówno typowo greckiej kuchni, jak i restauracji rybnych, zarówno polecanych przez przewodnika, jak i tych, które sami znaleźliśmy, wszędzie gotowały znakomicie.
ZakwaterowaniePokój był dość mały, ale może wytrzymać tydzień. Klimatyzacja była wliczona w cenę i działała świetnie.
UsługiKorzystaliśmy również z baru na plaży, wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni, w zasadzie od razu rozwiązali mały problem w łazience
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Jana Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Świetne wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Świetne wakacje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...