Aktualne do Grecji

Hotel Apollonion Asterias Resort & Spa

Ocena: 5/5

Grecja, Kefalonia, Lixouri

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Luksusowe warunki zakwaterowania i elegancki styl Romantyczny nastrój i dyskretna obsługa Bliskość słynnej, piaszczystej plaży Xi Duży, zadbany basen i udogodnienia dla aktywnych

Więcej o hotelu

od 3 227 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Region

Kefalonia

Kraj

Grecja

Warto podkreślić


• Nowy aquapark na sezon 2025
• Strefa SPA
• Położony w pięknym, zadbanym ogrodzie

Okiem Grecosa


Eleganckie wnętrza, kino plenerowe, doskonały serwis, a nawet prywatna galeria obrazów sprawią, że wakacje w tym hotelu zadowolą najbardziej wymagających gości. Na sezon 2025 hotel przygotował nowe atrakcje dla gości - nowoczesny aquapark ze zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych, ekscytującym splash parkiem, dwoma basenami oraz leniwą rzeką, która malowniczo otacza cały kompleks wodnych rozrywek.

Położenie


• przystanek autobusowy przy hotelu
• ok. 300 m od plaży
• ok. 7 km od Lixouri
• ok. 46 km od lotniska

Plaża


• ok. 300 m od hotelu, plaża Xi
• wąska, piaszczysta
• łagodne wejście do morza
• Alaya Beach Bar (płatny)
• leżaki i parasole przy barze
 
• ok. 650 m od hotelu, plaża Megas Lakkos
• piaszczysta
• leżaki i parasole (płatne)

Hotel


• kompleks składający się z części Apollonion oraz Asterias
• recepcja 24h
• 3 restauracje - główna i 2 a'la carte (płatne)
• 3 bary (2 w części Asterias)
• Wi-Fi (bezpłatne)
• sala konferencyjna dla ok. 170 osób
• galeria sztuki
• sklep z biżuterią i ubraniami
• parking
• 264 pokoje
• kategoria lokalna 5*
• hotel posiada usprawnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
• przy kwaterunku wymagane podanie danych karty kredytowej lub debetowej

Pokoje


Standard
• 2-3 os (ok. 30 m2)
• dostawka dla 3. osoby
• klimatyzacja (bezpłatna)
• TV-SAT, telefon
• Wi-Fi (bezpłatne)
• sejf (bezpłatnie)
• minibar (płatny, po zamówieniu w recepcji)
• łazienka - wanna lub prysznic, suszarka, zestaw kosmetyków, szlafrok, kapcie
• ręczniki basenowe
• balkon lub taras
• zlokalizowane w części Apollonion

Rodzinny
• 3-4os. (ok. 41m2)
• dostawka dla 3. i 4. osoby
• 2 pomieszczenia oddzielone drzwiami
• wyposażony jak pokój Standard
• zlokalizowane w części Asterias
• zostaną wybudowane na sezon 2026

Dostępne typy pokoi


Standard dla 2-3 os (ok. 30 m2)
Rodzinny dla 3-4os. (ok. 41m2)

Wyżywienie


• śniadania i obiadokolacje (bufet)
• do kolacji obowiązuje strój formalny
• All Inclusive Plus za dopłatą
 
All Inclusive Plus
• śniadanie, lunch, kolacja – bufet
• wieczór tematyczny 3 razy w tygodniu
• przekąski, ciastka, świeże owoce i lody (w wyznaczonych godzinach i barach)
• wybrane lokalne i międzynarodowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach w godzinach 10.00-24.00
• raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji a la carte (wymagana rezerwacja)

Pełen relaks


Bezpłatnie
• 2 baseny ze słodką wodą
• leżaki, parasole przy basenie
• nowy aquapark na sezon 2025
• kort tenisowy (oświetlenie - 10 EUR/1godz.; sprzęt tenisowy - 10 EUR/1godz.)
• siłownia
• tenis stołowy
• kino plenerowe
• wieczory muzyczne w Music Bar (w części Asterias)
 
Odpłatnie
• zabiegi i masaże w strefie SPA i Wellness

Dla dzieci


• nowy aquapark na sezon 2025
• Splash Park - mini water park dla dzieci (w części Apollonion)
• brodzik ( gł. 0,50 m)
• 2 place zabaw (wewnętrzny i zewnętrzny) w części Apollonion
• łóżeczka dla niemowląt (na życzenie)
• wysokie krzesełka w restauracji

Cena obejmuje


Przelot samolotem Polska - Grecja - Polska, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe ERGO Reiseversicherung AG (20 000 EUR), NNW (6 000 PLN) i bagażu (600 PLN).

Cena nie obejmuje


*Wariant Podstawowy ubezpieczenia ERGO Reiseversicherung AG nie obejmuje ochrony na wypadek COVID-19, chorób przewlekłych, uprawiania sportów wysokiego ryzyka i szkód pod wpływem alkoholu.*
Odpłatnie:
• przed wylotem możliwość zarezerwowania auta na cały pobyt
• zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2025 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 2 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 5 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 10 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 15 EUR za pokój/noc.

Informacje dodatkowe


Transfer z lotniska do hotelu oraz powrotny realizowany jest częściowo poprzez przeprawę promową (Argostoli-Lixouri). Autokar wjeżdża na prom, następnie należy z niego wysiąść i w trakcie przeprawy przebywać na górnym pokładzie promu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 350 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 8 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 12 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 18 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,9 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

46. najwyższa ocena z 124 hoteli w Kefalonia

Anonym

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jakość wycieczki odpowiada cenie, organizacja bez zarzutu.

Jakość wycieczki odpowiada cenie, organizacja bez zarzutu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ok. 400 m wzdłuż drogi między hotelami. Leżaki na plaży płatne w odpowiedniej ilości. Plaża piaszczysta z łagodnym i łagodnym wejściem, odpowiednia dla dzieci.

Wyżywienie

Śniadania dobre, denerwują mnie tylko kolejki przed ekspresem, powinno być ich więcej. Obiady smaczne i urozmaicone, jakość jedzenia bez zarzutu.

Zakwaterowanie

Bardzo ładne i czyste pokoje, pomocny personel. Cichy i przestronny hotel, duże baseny.

Usługi

Petfe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Vojtěch Hrdlička

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Na wyspę pojechaliśmy przede wszystkim odpocząć. Nie szukaliśmy życia nocnego. W tym względzie byliśmy całkowicie zadowoleni (zwiedziliśmy plaże na skuterze i odbyliśmy jedną wycieczkę z biurem podróży). Hotel był naprawdę ładny i nowocześnie urządzony (bez przesadnego wyposażenia z mnóstwem krzykliwych kolorów). Hotel znajduje się około 300 metrów od morza (droga asfaltowa; morze i plaża są odpowiednie dla dzieci - drobny piasek, małe fale). Ponieważ hotel nie oferuje all-inclusive, nie jest okupowany przez zbyt rozbrykanych i nieokrzesanych gości (jak np. hotele w Turcji itp.), co doceniliśmy. Większość gości pochodziła z Anglii i Włoch (głównie rodziny z dziećmi). Mimo że hotel jest dość duży, mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w nim prawie sami (kompleks jest na tyle rozległy, że wszyscy mogą się w nim „zgubić”). Jedzenie było dobre (ale mieliśmy już lepsze w Grecji, więc 8/10). Personel uprzejmy, ale nie nachalny. Ogólnie hotel zasługuje na te 5 gwiazdek (chociaż w Grecji zwykle co najmniej jedną odejmuje się, tutaj bym ją zostawił lub dał coś pomiędzy 4 a 5 *). Kto szuka spokoju i naładowania energii na kolejny wymagający rok pracy lub chce mieć ładne wakacje raczej z mniejszymi dziećmi, ten hotel jest właściwym wyborem.

Na wyspę pojechaliśmy przede wszystkim odpocząć. Nie szukaliśmy życia nocnego. W tym względzie byliśmy całkowicie zadowoleni (zwiedziliśmy plaże na skuterze i odbyliśmy jedną wycieczkę z biurem podróży). Hotel był naprawdę ładny i nowocześnie urządzony (bez przesadnego wyposażenia z mnóstwem krzykliwych kolorów). Hotel znajduje się około 300 metrów od morza (droga asfaltowa; morze i plaża są odpowiednie dla dzieci - drobny piasek, małe fale). Ponieważ hotel nie oferuje all-inclusive, nie jest okupowany przez zbyt rozbrykanych i nieokrzesanych gości (jak np. hotele w Turcji itp.), co doceniliśmy. Większość gości pochodziła z Anglii i Włoch (głównie rodziny z dziećmi). Mimo że hotel jest dość duży, mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w nim prawie sami (kompleks jest na tyle rozległy, że wszyscy mogą się w nim „zgubić”). Jedzenie było dobre (ale mieliśmy już lepsze w Grecji, więc 8/10). Personel uprzejmy, ale nie nachalny. Ogólnie hotel zasługuje na te 5 gwiazdek (chociaż w Grecji zwykle co najmniej jedną odejmuje się, tutaj bym ją zostawił lub dał coś pomiędzy 4 a 5 *). Kto szuka spokoju i naładowania energii na kolejny wymagający rok pracy lub chce mieć ładne wakacje raczej z mniejszymi dziećmi, ten hotel jest właściwym wyborem.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Filtruj opinie

Aneta C.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Wakacje udane, w zupełności wystarczy 7 dni, poza hotelem brak sklepów, restauracji, koło plaży 1 bar i 1 mini market z rzeczami do wody, napoje, przy hotelu przystanek autobusowy, dojazd do stolicy wyspy przejazd promem 20 min, bardzo przyjemne spędzenie czasu, wycieczki organizowane przez biuro *** fajne, choć bardzo drogie

Wakacje udane, w zupełności wystarczy 7 dni, poza hotelem brak sklepów, restauracji, koło plaży 1 bar i 1 mini market z rzeczami do wody, napoje, przy hotelu przystanek autobusowy, dojazd do stolicy wyspy przejazd promem 20 min, bardzo przyjemne spędzenie czasu, wycieczki organizowane przez biuro *** fajne, choć bardzo drogie

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

plaża niestety beznadziejna, brak możliwości leżenia na ręcznikach, bo nie było piaski tylko kamienie. Leżaki i parasole dużo dalej od hotelu, trzeba przejść wodą, zależy którego dnia woda po kolana albo po pas, brak możliwości przejścia dla rodzin i dzieci w wózkach

Wyżywienie

wyżywienie bardzo dobre, wszystko było świeże, duży wybór warzyw, owoców, lody ciasta, kawa, herbata, do obiadu i kolacji brak ciepłych napojów, za to duży wybór zimnych napojów, piwo, wino, jedyny brak możliwości soku z wyciskanych pomarańczy i brak owoców morza

Zakwaterowanie

szybkie zakwaterowanie, miła obsługa w recepcji, bagaże zaniesione przez pracowników, minus brak prysznica tylko wanna, duży minus opłata klimatyczna bardzo droga

Usługi

hotel na wysokim poziomie, bardzo czysto w całym obiekcie, baseny również, może minus za brak prysznica tylko wanna, oraz za mało obsługi w barach przy basenach, brak animacji dla dorosłych jeśli ktoś się na to nastawia, mi nie przeszkadzało w zupełności, duży plus dla dzieci Aquapark w hotelu nowo wybudowany otwarty w czerwcu 2025 r.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marek Ďurfina

Ocena 2,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji było w większości przyjemne. Można było odpocząć i skorzystać z rekreacji w formie jednodniowych wycieczek.

Ogólne wrażenie z wakacji było w większości przyjemne. Można było odpocząć i skorzystać z rekreacji w formie jednodniowych wycieczek.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża była piękna i nietuzinkowa - czerwony piasek - morze było ciepłe - po prostu wiało, więc mała fala, ale tego nie da się kontrolować - w końcu to wyspa. Trochę droższe leżaki - 15-20 euro za osobę. W przeciwnym razie nie mam na co narzekać.

Wyżywienie

Pierwszego dnia nie byłem pod wrażeniem gwiazdy. Śniadania i obiadokolacje oceniam pozytywnie, kiedy mogłem się najeść do syta obiady były gorsze, co zapewne wynikało z tego, że mało kto miał all inclusive i dlatego nie opłacało im się gotować tak wymyślnych obiadów jak np. przykład, kolacja. Jestem trochę mniej pozytywnie nastawiony do tego, co było zawarte w napojach all inclusive. Kawa tylko z automatu, inaczej trzeba było zapłacić, piwo tylko jeden rodzaj, nawet za małe trzeba było płacić za duże, mleko i napoje w proszku, minimum napojów bezalkoholowych w ramach all inclusive (rozumiem napój w postaci mieszanki pomarańczy, soku ananasowego i grenadyny + lód). Kawa bezkofeinowa ponownie tylko za opłatą. Plusem były minibarki przy basenach z poczęstunkiem, czyli wyżywieniem dla all inclusive przez cały dzień.

Zakwaterowanie

Jakość zakwaterowania nie spełniła oczekiwań, a nawet nie osiągnęła ceny, którą zapłacono. Jeśli chcą mieć etykietę hotelu 5 *, zdecydowanie muszą popracować nad wieloma rzeczami. Pozytywnie oceniam czystość basenów i piękne otoczenie resortu pełne kwiatów, drzewek oliwnych, drzewek pomarańczowych i tym podobnych. Nie mogę być bardziej pozytywnie nastawiony do pokoi tutaj. W pokoju nie było podwójnego łóżka, a dwa osobne łóżka, które zsunięto w jedno, co oznaczało, że przy każdym ruchu rozsuwały się, tworząc znaczną szczelinę między łóżkami. Meble, my osobiście mieliśmy problem z pękającymi szufladami, jak dwie szuflady były otwierane jednocześnie to nie dało się ich zamknąć, potrzebny był do tego specjalny rygiel, o czym przekonaliśmy się po jakichś dwóch dniach. Poza tym mieliśmy ciągły problem z mrówkami, smród z odpływu w łazience, pleśń w sierpach i niedostatecznie posprzątany pokój. Tylko korytarz był zawsze odkurzany i myty, a połowa pokoju, balkon i okolice drzwi balkonowych przez cały tydzień nie widziały szmaty od środka - musieliśmy sobie z tym radzić sami, bo było dość tu też jest dużo mrówek.

Usługi

Koronawirus i najwyraźniej brak personelu miały znaczący wpływ na usługi. Obsługa recepcji oceniam w skali od 1 do 10 na poziomie 3. Po przyjeździe przywitali nas i podali numer pokoju, ale nie był on jeszcze gotowy. Oprócz tego, że zaproponowali nam przechowanie bagażu w przechowalni, która swoją drogą nie była strzeżona, zamknięta ani kamerowana, nic nie zaoferowali. Mogliśmy skorzystać z usług hotelu, ale przygotowywany dla nas pokój był zawsze zajęty przez kogoś innego z obiadokolacją, więc w każdym barze przy lunchu i snack barze była runda wyjaśnień, że tak naprawdę mamy all inclusive i to jest wliczone w cenę. W porze lunchu musieliśmy nawet zapłacić za piwo, ponieważ nie uprzedzono nas, że all inclusive obejmuje tylko jeden rodzaj piwa, a za pozostałe trzeba zapłacić. Nastąpiło kilka problemów, ani razu nie było przeprosin ze strony personelu i żadnej rekompensaty. O godzinie 14:00 w dniu przyjazdu zapytałem czy pokój jest gotowy, recepcjonistka odpowiedziała, że nie, po czym padło moje pytanie, że nie wiemy kiedy będzie odpowiedź i na tym dyskusja z jej strony się zakończyła. Innymi słowy, poszliśmy przebrać się w przechowalni na piankę i chociaż na chwilę poszliśmy na basen, bo był dostępny tylko do 18:00. W końcu dotarliśmy do pokoju o 16:30, rozpakowaliśmy się, zajrzałem do łazienki i była pełna mrówek. Więc znowu w kierunku recepcji prośba o sprostowanie - żadnych przeprosin, tylko surowe słowa, tam kogoś wyślemy. Po obiedzie wróciliśmy do pokoju, chociaż mrówki były spryskane i zdechłe, ale nie posprzątane, więc znowu wycieczka do recepcji i prośba o sprzątanie - odpowiedź będzie jutro rano, kiedy przyjdzie sprzątaczka. A potem były codzienne problemy z niedostatecznym sprzątaniem pokoju, ciągłym doganianiem sprzątaczek z recepcją i tym podobne. Tak zwany "pokój zabaw" z bilardem, piłkarzykami i cymbergajem. Jeden stół bilardowy nie działał, bo tam utknęła moneta, jeden piłkarzyki nie działały, bo znowu utknęła nam moneta, więc znowu wyjazd do recepcji - rozwiązanie - zwrot pieniędzy i to wszystko. Więc nie wiele usług.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Gustav B.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo przyjemne miejsce. Zwłaszcza przed głównym sezonem - czyli końcem czerwca i początkiem lipca. Hotel nie ma się do czego przyczepić poza jednym obszarem - przy basenach jest stosunkowo mało leżaków. Musisz zająć je wcześnie rano. Poza tym baseny są piękne, woda w nich czysta i orzeźwiająca. Kompleks hotelowy składa się z kilku mniejszych budynków, dookoła dużo zieleni, więc można spacerować nawet w obrębie kompleksu

Bardzo przyjemne miejsce. Zwłaszcza przed głównym sezonem - czyli końcem czerwca i początkiem lipca. Hotel nie ma się do czego przyczepić poza jednym obszarem - przy basenach jest stosunkowo mało leżaków. Musisz zająć je wcześnie rano. Poza tym baseny są piękne, woda w nich czysta i orzeźwiająca. Kompleks hotelowy składa się z kilku mniejszych budynków, dookoła dużo zieleni, więc można spacerować nawet w obrębie kompleksu

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Około 7 minut pieszo od hotelu. Bezproblemowy dostęp. Sandy - bardzo ciekawy kolor. Plaża jest długa, można po niej spacerować godzinami. Na plaży parasole i leżaki płatne - ok. 6 €/dzień. Podczas naszych wakacji plaża była mniej więcej pusta, podobnie jak morze. Na plaży dostępny jest publiczny prysznic. Plaża jest czysta.

Wyżywienie

Jedzenie jest smaczne, w dużej mierze też urozmaicone, ale jak jedziesz na 2 tygodnie to zaczyna być trochę monotonne. Może trochę więcej świeżych owoców. Może później w sezonie, to prawda. Jeśli nie masz pełnego wyżywienia, musisz liczyć się z tym, że butelka wody na wieczór kosztuje 2,50 €.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w części Artemis - przyjemny, przestronny pokój z balkonem i łazienką - miało wszystko, czego człowiek potrzebuje na wakacjach. Jakość klimatyzacji to rzecz oczywista. Jest sprzątany codziennie + wymiana ręczników. Nic do krytykowania.

Usługi

Jakość, bezproblemowa. Zorganizowali to, czego potrzebowaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Anonym

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jakość wycieczki odpowiada cenie, organizacja bez zarzutu.

Jakość wycieczki odpowiada cenie, organizacja bez zarzutu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ok. 400 m wzdłuż drogi między hotelami. Leżaki na plaży płatne w odpowiedniej ilości. Plaża piaszczysta z łagodnym i łagodnym wejściem, odpowiednia dla dzieci.

Wyżywienie

Śniadania dobre, denerwują mnie tylko kolejki przed ekspresem, powinno być ich więcej. Obiady smaczne i urozmaicone, jakość jedzenia bez zarzutu.

Zakwaterowanie

Bardzo ładne i czyste pokoje, pomocny personel. Cichy i przestronny hotel, duże baseny.

Usługi

Petfe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Magdalena B.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel z potencjałem, jednak widać braki w obsłudze. Kolejki do jedynego otwartego wieczorem baru. Część restauracji, barów zamknięta. Problem z wolnymi leżakami przy basenie. Mimo zakazu rezerwacji klienci i tak się do tego nie stosowali i o 9 rano nie było już praktycznie wolnych leżaków. Zakwaterowanie w niedużych budynkach zlokalizowanych na dużej przestrzeni. Jednak przy pobycie z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi jest dużo wzniesień do pokonania. Budynki mają windy, ale żeby dojść do głównej restauracji i basenu trzeba wchodzić pod górę.

Hotel z potencjałem, jednak widać braki w obsłudze. Kolejki do jedynego otwartego wieczorem baru. Część restauracji, barów zamknięta. Problem z wolnymi leżakami przy basenie. Mimo zakazu rezerwacji klienci i tak się do tego nie stosowali i o 9 rano nie było już praktycznie wolnych leżaków. Zakwaterowanie w niedużych budynkach zlokalizowanych na dużej przestrzeni. Jednak przy pobycie z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi jest dużo wzniesień do pokonania. Budynki mają windy, ale żeby dojść do głównej restauracji i basenu trzeba wchodzić pod górę.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża w odległości 5-8 minut od hotelu. Piaszczysta, ale wąska z cynamonowym piaskiem.

Wyżywienie

Posiłki smaczne i urozmaicone

Zakwaterowanie

Pokoje duże i wygodne. Jest jednak problem z software'm kluczy do pokoju i potrafią się dezaktywować.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować