Dioscuri Luxury Apartments
od 2 255 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 255 zł za osobę
od 2 209 zł za osobę
od 1 114 zł za osobę
od 2 447 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 18 opinii)
33. najwyższa ocena z 86 hoteli w Karpathos
Edit Kovács
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ze wspaniałym widokiem na morze, sklepy i centrum miasta oddalone są o 20 minut spacerem. W hotelu panuje rodzinna atmosfera, idealna na relaks i relaks. Życzliwość personelu i ich stosunek do gości jest niezwykła.
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ze wspaniałym widokiem na morze, sklepy i centrum miasta oddalone są o 20 minut spacerem. W hotelu panuje rodzinna atmosfera, idealna na relaks i relaks. Życzliwość personelu i ich stosunek do gości jest niezwykła.
Plaża jest cudowna, ale ze względu na warunki klimatyczne jest pofalowana i kamienista oraz żwirowa, co nie jest polecane rodzinom z małymi dziećmi.
WyżywienieIlość śniadania była wystarczająca, ale zawsze dostawaliśmy to samo.
ZakwaterowanieBardzo dobry.
UsługiWszystko, czego potrzebowaliśmy, było dostępne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Imre Kígyósi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kochamy to!!!
Kochamy to!!!
Hotel przy plaży, czysta plaża, kilka rodzin, nie zatłoczone! Doskonały....
WyżywienieOdpowiedni!!!
ZakwaterowanieSuper!!!
UsługiOdpowiedni!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Filtruj opinie
Jácint Ö.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Wyspa jest bardzo przyjemnym kurortem. Morze jest tak błękitne, że nigdy wcześniej go nie widzieliśmy. Po wypożyczeniu samochodu można obejść całe miejsce. Jeśli pominąć nocleg, spędziliśmy tam przyjemny tydzień.
Wyspa jest bardzo przyjemnym kurortem. Morze jest tak błękitne, że nigdy wcześniej go nie widzieliśmy. Po wypożyczeniu samochodu można obejść całe miejsce. Jeśli pominąć nocleg, spędziliśmy tam przyjemny tydzień.
Tuż obok hotelu znajduje się odcinek plaży. Leżaki są dostępne bezpłatnie. Było tego mnóstwo.
WyżywienieŚniadanie. To zawsze te same kilka rzeczy. Jeśli się skończył, bo się spóźniliśmy, często sami go nie wymieniali, trzeba było im o tym powiedzieć. Czasami miałem wrażenie, że dostajemy resztki. Suchy chleb...itp.
ZakwaterowanieJedyną zaletą jest to, że znajduje się tuż przy plaży. Klimatyzator głośno pracuje jakby w pokoju był traktor. Przez trzy dni prosiliśmy ich, żeby coś z tym zrobili. Za każdym razem dostawaliśmy uprzejmą odpowiedź, że jutro przyjedzie mechanik... W końcu poddaliśmy się i próbowaliśmy coś z nim zrobić. Z kranu czasami leciała woda, a czasami nie. Czasami nie mogliśmy spłukać toalety, co było naprawdę nieprzyjemne. Prysznic? Nawet nie rozmawiajmy o tym! Odpływ czasami wypełniał pomieszczenie zapachem ścieków, więc trzeba było uważać, aby drzwi były zawsze zamknięte. Oczywiście nie chcesz spędzać wakacji w pokoju hotelowym, ale czasami, schodząc z plaży, nie chcesz, aby cały pokój unosił się okropny zapach ścieków, zwłaszcza nie w nocy.
UsługiJest na plaży i leżak jest bezpłatny. Menu jest proste, ale wszystko jest pyszne, a obsługa przemiła. Nie było w tym nic złego. Oczywiście zapłaciliśmy za to dodatkowo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
István Á.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Spełnił wstępne oczekiwania
Spełnił wstępne oczekiwania
Morze jest 30 m od hotelu, parasole są bezpłatne. Cudowna czysta woda, hokok / kamienista i płaska kamienista. Uważajcie przy wejściu!
WyżywienieZjedliśmy tylko śniadanie, niezbyt urozmaicone, ale wystarczające.
ZakwaterowanieLokalizacja jest idealna. W łazience były braki m.in. prawie nie dało się spłukać toalety... Blok lodówko-kuchenno-zlew był w fatalnym stanie, lepiej byłoby go nie mieć!
UsługiKlimatyzacja była bezpłatna!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Edit Kovács
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ze wspaniałym widokiem na morze, sklepy i centrum miasta oddalone są o 20 minut spacerem. W hotelu panuje rodzinna atmosfera, idealna na relaks i relaks. Życzliwość personelu i ich stosunek do gości jest niezwykła.
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ze wspaniałym widokiem na morze, sklepy i centrum miasta oddalone są o 20 minut spacerem. W hotelu panuje rodzinna atmosfera, idealna na relaks i relaks. Życzliwość personelu i ich stosunek do gości jest niezwykła.
Plaża jest cudowna, ale ze względu na warunki klimatyczne jest pofalowana i kamienista oraz żwirowa, co nie jest polecane rodzinom z małymi dziećmi.
WyżywienieIlość śniadania była wystarczająca, ale zawsze dostawaliśmy to samo.
ZakwaterowanieBardzo dobry.
UsługiWszystko, czego potrzebowaliśmy, było dostępne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Imre Kígyósi
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kochamy to!!!
Kochamy to!!!
Hotel przy plaży, czysta plaża, kilka rodzin, nie zatłoczone! Doskonały....
WyżywienieOdpowiedni!!!
ZakwaterowanieSuper!!!
UsługiOdpowiedni!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Ottó Sebestyén
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było pozytywnym rozczarowaniem (choć na zdjęciach było piękne), zwłaszcza lokalizacja, plaża i tawerna, która była obok. . Ogólnie wróciliśmy do domu z bardzo pozytywnymi wrażeniami.
Zakwaterowanie było pozytywnym rozczarowaniem (choć na zdjęciach było piękne), zwłaszcza lokalizacja, plaża i tawerna, która była obok. . Ogólnie wróciliśmy do domu z bardzo pozytywnymi wrażeniami.
Plaża znajduje się tuż przed hotelem, szeroka piaszczysta plaża, woda jest kamienista/kamienista, ale całkowicie wygodna w butach do wody, w zamian woda jest krystalicznie czysta, ma przyjemną temperaturę i widok jest bardzo piękny. Są parasole i leżaki, z których można naprawdę cieszyć się plażą, aw tawernie można dostać napoje / jedzenie. Bardzo ładna plaża!
WyżywienieŚniadanie było wliczone w pakiet. Niestety było dość przeciętnie. Przynoszono go w porcjach na osobę (choć wciąż można było poprosić o wszystko) i było dokładnie tak samo przez 7 dni. Poza tym była to zwykła szynka, ser, jajka, dżem i zawsze trochę arbuza i ciasta. Warto byłoby rozwijać się w różnorodności. Lunch w tawernie obok hotelu był wysublimowany, a także była impreza przy grillu jednej nocy, co było świetne! Kolację na mieście można zorganizować w doskonałych miejscach w odległości 20-30 minut spacerem, ale jest też kilka restauracji oddalonych o 5-10 minut.
ZakwaterowanieBardzo podobało mi się zakwaterowanie. Jego lokalizacja jest nieporównywalnie dobra. Na bardzo ładnej plaży, ale nie w tłumie, obok dużych hoteli, dzięki czemu mogliśmy spędzić wakacje w naprawdę fajnym miejscu, ale na luzie. Pokoje zostały niedawno wyremontowane i spełniają wszystkie oczekiwania co do przeznaczenia i kategorii cenowej. Czystość była dostateczna (mogła być doskonała, ale nie można narzekać, regularnie sprzątano na odpowiednim poziomie, wymieniano pościel/ręczniki itp. w miarę potrzeb). Piękny widok na plażę, ładny taras, bezpłatna klimatyzacja (płatna w wielu innych miejscach) i bardzo przestronne pokoje. Meble / wyposażenie były średnie.
UsługiPrzydatne było to, że mogliśmy oddać część używanych ubrań do prania w środku tygodnia i to było bezpłatne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)