Aktualne do Grecji

Hotel Penzion Albatros

Ocena: 2/5

Grecja, Itaka, Vathi (Ithaka)

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 250 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 4 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 3,8 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

2. najwyższa ocena z 5 hoteli w Itaka

Mirka Josefina Nováková

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.

Wyżywienie

Wycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)

Usługi

Nie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Jozef C.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Chce też samochód, łódź, a najlepiej motocykl. Nie ma żadnego dostępnego, który nie ma wysokości 100 m i nie jest oddalony o co najmniej 3 km. W przeciwnym razie są ładne i niezbyt zatłoczone.

Wyżywienie

Dostajesz baterię i przygotowujesz ją. Sklepy i restauracje oddalone są o kilka metrów.

Zakwaterowanie

Wyposażenie kuchni jest dość poniżej średniej. Masz tam „narzędzia” na 4 sposoby przyrządzania kawy, ale ani jednego porządnego noża. Tylko 1 nóż do steków i to wszystko ... potem 1 garnek ... przynajmniej były 2 talerze i sztućce ... Poza tym pokój jest w porządku, klimatyzacja jest sprawna i czysta (czyścili ją dwa razy).

Usługi

Przywieźli nam drugi materac :D

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Jozef C.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Chce też samochód, łódź, a najlepiej motocykl. Nie ma żadnego dostępnego, który nie ma wysokości 100 m i nie jest oddalony o co najmniej 3 km. W przeciwnym razie są ładne i niezbyt zatłoczone.

Wyżywienie

Dostajesz baterię i przygotowujesz ją. Sklepy i restauracje oddalone są o kilka metrów.

Zakwaterowanie

Wyposażenie kuchni jest dość poniżej średniej. Masz tam „narzędzia” na 4 sposoby przyrządzania kawy, ale ani jednego porządnego noża. Tylko 1 nóż do steków i to wszystko ... potem 1 garnek ... przynajmniej były 2 talerze i sztućce ... Poza tym pokój jest w porządku, klimatyzacja jest sprawna i czysta (czyścili ją dwa razy).

Usługi

Przywieźli nam drugi materac :D

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mirka Josefina Nováková

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.

Wyżywienie

Wycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)

Usługi

Nie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...