Evi Ocena: 3/5
od 981 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 981 zł za osobę
od 1 521 zł za osobę
od 1 053 zł za osobę
od 1 380 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 4 opinii)
2. najwyższa ocena z 5 hoteli w Itaka
Mirka Josefina Nováková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.
WyżywienieWycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)
ZakwaterowanieZakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)
UsługiNie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Jozef C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Potrzebny jest ten sam środek transportu.
Potrzebny jest ten sam środek transportu.
Chce też samochód, łódź, a najlepiej motocykl. Nie ma żadnego dostępnego, który nie ma wysokości 100 m i nie jest oddalony o co najmniej 3 km. W przeciwnym razie są ładne i niezbyt zatłoczone.
WyżywienieDostajesz baterię i przygotowujesz ją. Sklepy i restauracje oddalone są o kilka metrów.
ZakwaterowanieWyposażenie kuchni jest dość poniżej średniej. Masz tam „narzędzia” na 4 sposoby przyrządzania kawy, ale ani jednego porządnego noża. Tylko 1 nóż do steków i to wszystko ... potem 1 garnek ... przynajmniej były 2 talerze i sztućce ... Poza tym pokój jest w porządku, klimatyzacja jest sprawna i czysta (czyścili ją dwa razy).
UsługiPrzywieźli nam drugi materac :D
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jozef C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Potrzebny jest ten sam środek transportu.
Potrzebny jest ten sam środek transportu.
Chce też samochód, łódź, a najlepiej motocykl. Nie ma żadnego dostępnego, który nie ma wysokości 100 m i nie jest oddalony o co najmniej 3 km. W przeciwnym razie są ładne i niezbyt zatłoczone.
WyżywienieDostajesz baterię i przygotowujesz ją. Sklepy i restauracje oddalone są o kilka metrów.
ZakwaterowanieWyposażenie kuchni jest dość poniżej średniej. Masz tam „narzędzia” na 4 sposoby przyrządzania kawy, ale ani jednego porządnego noża. Tylko 1 nóż do steków i to wszystko ... potem 1 garnek ... przynajmniej były 2 talerze i sztućce ... Poza tym pokój jest w porządku, klimatyzacja jest sprawna i czysta (czyścili ją dwa razy).
UsługiPrzywieźli nam drugi materac :D
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Mirka Josefina Nováková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.
WyżywienieWycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)
ZakwaterowanieZakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)
UsługiNie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...