Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Zuzana T.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Lipiec 2025
Captain Yiannis Ocena: 4/5
Bardzo piękne miejsce. Zatoka z małą plażą, cisza i spokój.
Bardzo piękne miejsce. Zatoka z małą plażą, cisza i spokój.
W pobliżu hotelu znajdują się dwie plaże. Jedna znajduje się tuż w zatoce, a do drugiej można dojść w około 15 minut.
WyżywienieŚniadanie bardzo, bardzo skromne, bez urozmaiceń. A więc jest tu duży potencjał do poprawy! Brak świeżych owoców, kawa i czarna herbata "temperowane" w czajnikach. Śniadanie od 8:30. W ciepłe dni prawie późno, jeśli chcesz wybrać się w podróż w świeże miejsce.
ZakwaterowanieŁadne i naprawdę czyste pokoje. Mieliśmy pokój nr 24. Łącznie 75 schodów zapewniło nam codzienną dawkę ruchu. Nie stanowiło to dla nas problemu. Jeśli ktoś ma problemy z kolanami, niech zadba o niższe piętra domów.
UsługiBasen.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Mirka Josefina Nováková
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Penzion Albatros Ocena: 2/5
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!
Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.
WyżywienieWycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)
ZakwaterowanieZakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)
UsługiNie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.