Vathi (Ithaka): hotele z opiniami, znaleziono 3 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Captain Yiannis Ocena: 4/5 Grecja, Itaka, Vathi (Ithaka)

Ocena 4,1 / 5

Captain Yiannis opinie

Świetny (oceniony przez 1 osobę)

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zuzana T.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Bardzo piękne miejsce. Zatoka z małą plażą, cisza i spokój.

Bardzo piękne miejsce. Zatoka z małą plażą, cisza i spokój.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

W pobliżu hotelu znajdują się dwie plaże. Jedna znajduje się tuż w zatoce, a do drugiej można dojść w około 15 minut.

Wyżywienie

Śniadanie bardzo, bardzo skromne, bez urozmaiceń. A więc jest tu duży potencjał do poprawy! Brak świeżych owoców, kawa i czarna herbata "temperowane" w czajnikach. Śniadanie od 8:30. W ciepłe dni prawie późno, jeśli chcesz wybrać się w podróż w świeże miejsce.

Zakwaterowanie

Ładne i naprawdę czyste pokoje. Mieliśmy pokój nr 24. Łącznie 75 schodów zapewniło nam codzienną dawkę ruchu. Nie stanowiło to dla nas problemu. Jeśli ktoś ma problemy z kolanami, niech zadba o niższe piętra domów.

Usługi

Basen.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Penzion Albatros Ocena: 2/5 Grecja, Itaka, Vathi (Ithaka)

Ocena 3,8 / 5

Penzion Albatros opinie

Świetny (oceniony przez 4 osób)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Jozef C.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Potrzebny jest ten sam środek transportu.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Chce też samochód, łódź, a najlepiej motocykl. Nie ma żadnego dostępnego, który nie ma wysokości 100 m i nie jest oddalony o co najmniej 3 km. W przeciwnym razie są ładne i niezbyt zatłoczone.

Wyżywienie

Dostajesz baterię i przygotowujesz ją. Sklepy i restauracje oddalone są o kilka metrów.

Zakwaterowanie

Wyposażenie kuchni jest dość poniżej średniej. Masz tam „narzędzia” na 4 sposoby przyrządzania kawy, ale ani jednego porządnego noża. Tylko 1 nóż do steków i to wszystko ... potem 1 garnek ... przynajmniej były 2 talerze i sztućce ... Poza tym pokój jest w porządku, klimatyzacja jest sprawna i czysta (czyścili ją dwa razy).

Usługi

Przywieźli nam drugi materac :D

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Mirka Josefina Nováková

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Poza końcową niepewnością z odpłynięciem, wspaniałe wakacje. Piękna pogoda, półpuste plaże, krystalicznie czyste morze. Delegatka - Alena - perfekcyjnie zorganizowała transport i sprawnie załatwiła naprawę rowerów, które pod koniec sezonu były w dość niezdolnym do jazdy stanie - niesprawne hamulce, przepuszczające dętki :( Poradziła sobie także z trudnym ruchem podczas wichury - dziękujemy!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plaże dojechaliśmy wynajętymi rowerami, te piękne kamieniste są w zasięgu 5 i więcej kilometrów. Miejska piaszczysta nam się nie podobała.

Wyżywienie

Wycieczki wybieramy bez wyżywienia, gotujemy sobie sami. Wyposażenie kuchni jest bardzo skromne - 1 garnek, 1 patelnia, żadna miska, brakowało też dużego noża do arbuza, a tarkę kupiliśmy sobie sami:)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie nad centrum miasta wysoko, ale na to liczyliśmy. Nagrodą za niemal pionowe wypchnięcie rowerów :) był przepiękny widok na port i okoliczne wzgórza. W nocy przeszkadzały nam krzyczące koguty, polecamy zatyczki do uszu :)

Usługi

Nie spotkaliśmy właściciela, ale sprzątanie oraz wymiana pościeli i ręczników odbyły się jeszcze 2 razy podczas pobytu - świetnie!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Captain Giannis Ocena: 3/5 Grecja, Itaka, Vathi (Ithaka)

Captain Giannis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 33 osób)

Irena Lukášová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy tam pod koniec września i był to bardzo spokojny urlop, byliśmy tam tylko my i emeryci... :-) Zastanawiam się, jak to wygląda na Itace w pełnym sezonie, czy jest tam równie spokojnie jak we wrześniu? Kapitan Gianins znajduje się na skraju miasteczka, z dala od centrum sklepów i restauracji, ale jednocześnie blisko, około 15 minut do portu, gdzie wszystko się znajduje. Całe Vathy jest bardzo spokojne. Kompleks noclegowy jest bardzo przemyślanie zaprojektowany, każdy apartament lub bungalow ma dużo prywatności. Jest przestronny, dość rozległy, nowy, a właściwie chyba ciągle jest stopniowo budowany. Ludzie, którzy dbają o zakwaterowanie i porządek, są bardzo przyjaźni i mili, ale niczego nie narzucają.

Byliśmy tam pod koniec września i był to bardzo spokojny urlop, byliśmy tam tylko my i emeryci... :-) Zastanawiam się, jak to wygląda na Itace w pełnym sezonie, czy jest tam równie spokojnie jak we wrześniu? Kapitan Gianins znajduje się na skraju miasteczka, z dala od centrum sklepów i restauracji, ale jednocześnie blisko, około 15 minut do portu, gdzie wszystko się znajduje. Całe Vathy jest bardzo spokojne. Kompleks noclegowy jest bardzo przemyślanie zaprojektowany, każdy apartament lub bungalow ma dużo prywatności. Jest przestronny, dość rozległy, nowy, a właściwie chyba ciągle jest stopniowo budowany. Ludzie, którzy dbają o zakwaterowanie i porządek, są bardzo przyjaźni i mili, ale niczego nie narzucają.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Tuż przy hotelu, po drugiej stronie drogi, jest mała plaża, na której jednak nikt się nie kąpie. Kąpać się tam można, ktoś kąpał się nawet w porcie, ale wszyscy jeżdżą gdzie indziej, tutaj nic nie jest daleko - rowerem, motocyklem, samochodem... Na wyspie są ładne plaże, wszystkie jednak w większości kamieniste, piaszczyste może gdzieś są, ale dostępne tylko z łodzi, której nie wypożyczyliśmy. Podobały nam się plaże Filiatro, Skinos, które są blisko Vathy, a także dzika Afales na północy wyspy. Ale jest ich tam znacznie więcej...

Wyżywienie

W cenie zakwaterowania mieliśmy tylko śniadanie, nie chcieliśmy nic więcej, lubimy podróżować. Nawet nie wiem, czy oferują inną formę wyżywienia. Śniadanie było w formie bufetu, trochę monotonne, ale nie jesteśmy wymagający, w domu też nie jemy łososia, szampana i kawioru... :-) Poza tymi osami..., „...jak byłoby pięknie, gdybym tu nie był...” :-)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w porządku, sprzątanie codziennie, wymiana pościeli i ręczników kilka razy podczas pobytu (byliśmy tam 11 dni), czysto.

Usługi

Przy hotelu znajduje się basen, który jest naprawdę dobrze utrzymany i czysty, ale jak już wspomniałem, lubimy podróżować, więc nawet go nie wypróbowaliśmy. Przy basenie jest bar. Nie korzystaliśmy z innych usług, ale na pewno mogliby pomóc z czymkolwiek.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Táňa H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ithaka to piękna, jeszcze dziewicza wyspa, gdzie znaleźliśmy tak potrzebny spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku, w którym żyjemy. W tym okresie od 17.6. do 27.6.2019 było zaskakująco mało ludzi, co bardzo doceniamy. Plaże były prawie puste. Basen był tylko dla mnie i to codziennie pod wieczór. Według zdjęć znajomi mówili, że wynajęliśmy z mężem wyspę tylko dla siebie, ponieważ była prawie bezludna. Tylko wieczorem miasteczko Vathy zapełniało się miejscowymi i turystami, którzy chcieli zjeść kolację, co z kolei było bardzo przyjemne. Grecy są bardzo mili i cierpliwi w komunikacji, gdy nie zna się dobrze przynajmniej języka angielskiego, ponieważ każdy Grek zna angielski, przynajmniej takie mamy doświadczenie. Znaleźliśmy tu też przyjaciół. Zakwaterowanie było świetne, bardzo czyste, częsta zmiana pościeli i ręczników oraz sprzątanie. Wynajęliśmy też samochód Fiat Panda, aby zwiedzić okoliczne góry i inne górskie miasteczka, co było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. A te widoki, po prostu cudowne. Polecamy wynająć samochód. Cena za dzień to 40 euro, a przy zwrocie trzeba zatankować paliwo. Nawet nie musieliśmy nigdzie chodzić, wystarczyło powiedzieć na recepcji i wszystko było załatwione, a rano odebraliśmy samochód, który został nam dostarczony. Zazwyczaj wieje tu wiatr, co w upały jest bardzo przyjemne. Również polecamy wybrać się łodzią na wycieczkę na plażę Gidaki, gdzie zostaniesz dowieziony i po trzech godzinach odebrany. Jesteśmy bardzo wzbogaceni i wszystkim gorąco polecamy wybrać się na Ithakę, wyspę Odyseusza.

Ithaka to piękna, jeszcze dziewicza wyspa, gdzie znaleźliśmy tak potrzebny spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku, w którym żyjemy. W tym okresie od 17.6. do 27.6.2019 było zaskakująco mało ludzi, co bardzo doceniamy. Plaże były prawie puste. Basen był tylko dla mnie i to codziennie pod wieczór. Według zdjęć znajomi mówili, że wynajęliśmy z mężem wyspę tylko dla siebie, ponieważ była prawie bezludna. Tylko wieczorem miasteczko Vathy zapełniało się miejscowymi i turystami, którzy chcieli zjeść kolację, co z kolei było bardzo przyjemne. Grecy są bardzo mili i cierpliwi w komunikacji, gdy nie zna się dobrze przynajmniej języka angielskiego, ponieważ każdy Grek zna angielski, przynajmniej takie mamy doświadczenie. Znaleźliśmy tu też przyjaciół. Zakwaterowanie było świetne, bardzo czyste, częsta zmiana pościeli i ręczników oraz sprzątanie. Wynajęliśmy też samochód Fiat Panda, aby zwiedzić okoliczne góry i inne górskie miasteczka, co było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. A te widoki, po prostu cudowne. Polecamy wynająć samochód. Cena za dzień to 40 euro, a przy zwrocie trzeba zatankować paliwo. Nawet nie musieliśmy nigdzie chodzić, wystarczyło powiedzieć na recepcji i wszystko było załatwione, a rano odebraliśmy samochód, który został nam dostarczony. Zazwyczaj wieje tu wiatr, co w upały jest bardzo przyjemne. Również polecamy wybrać się łodzią na wycieczkę na plażę Gidaki, gdzie zostaniesz dowieziony i po trzech godzinach odebrany. Jesteśmy bardzo wzbogaceni i wszystkim gorąco polecamy wybrać się na Ithakę, wyspę Odyseusza.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Z plażami jest gorzej, ponieważ nie są blisko hotelu. Najbliższa jest około pół godziny pieszo, kolejne są oddalone nawet o 4 km od hotelu, ale warto tam iść, są przepiękne, kamieniste, jedna z najbliższych jest piaszczysta. Osobiście najbardziej podobała mi się plaża Sarakinika, która była dla nudystów, ale byli tam też ludzie w strojach kąpielowych. Woda jak lustro i świetne warunki do snorkelingu. Zwłaszcza wokół skał, gdzie było tysiące ryb i małych rybek, ławice itd. Przy hotelu jest jednak basen, idealny dla starszych osób, co było często wykorzystywane.

Wyżywienie

Mieliśmy pobyt ze śniadaniem, które było obfite, choć codziennie takie samo, ale to nie przeszkadzało. Chodziliśmy na kolacje do miasteczka, wybór jest duży. Głównie grillowane ryby, mięso, dużo sałatek, po prostu wszystko i bardzo dobre, podkreślamy. Obsługa bardzo miła. Piwo bardzo nam smakowało, ale najbardziej butelkowe Mythos, Mamos i również lane. Po prostu wszystko, co płynie, smakuje tam dobrze, włącznie z winem.

Zakwaterowanie

Pokój duży, z dużym tarasem, chciałabym mieć taki w domu. Łazienka z WC również przestronna. Codzienne sprzątanie w godzinach porannych. W pokoju klimatyzacja za 1 euro za noc i dzień. Wystarczająco dużo wieszaków, lodówka.

Usługi

Na usługę hotelową śpiewamy tylko pochwały. Cokolwiek ktoś potrzebował, zawsze mógł zwrócić się do recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate