Bomo Tosca Beach (Kavala) Ocena: 4/5
od 3 290 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 3 290 zł za osobę
od 3 336 zł za osobę
od 2 650 zł za osobę
od 989 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 8 opinii)
9. najwyższa ocena z 19 hoteli w Grecja Środkowa
Miloš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Fajne miejsce, miło spędzony czas. Mało ludzi, głównie starsi.
Fajne miejsce, miło spędzony czas. Mało ludzi, głównie starsi.
Plaża była bardzo blisko, praktycznie po drugiej stronie ulicy od hotelu.
WyżywienieZgodnie z życzeniem, śniadanie było w formie bufetu, samoobsługowe. Wystarczający wybór i ilość.
ZakwaterowanieTylko dla jednej osoby. Regularne sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników.
UsługiPersonel jest przyjazny i pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lívia Bodriova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli chodzi o destynację, było wspaniale, uzdrowiskowe miasteczko piękne, czyste, bez tłumów obcokrajowców, mili ludzie. Po prostu wakacje ponad moje oczekiwania, super.
Jeśli chodzi o destynację, było wspaniale, uzdrowiskowe miasteczko piękne, czyste, bez tłumów obcokrajowców, mili ludzie. Po prostu wakacje ponad moje oczekiwania, super.
OK
WyżywienieJedzenie było doskonałe, jeśli chodzi o śniadania, bufety szwedzkie były uzupełniane przez całe śniadanie, każdy znalazł wszystko, na co miał ochotę, owoce były również codziennie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było skromne, ale bardzo czyste, codziennie sprzątane, zmieniana pościel, wymieniane ręczniki.
UsługiUsługi hotelu również nie mogę ocenić na jedynkę, gdybym tam wróciła, znów wybrałabym hotel "VIOLETA".
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Filtruj opinie
Miloš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
Fajne miejsce, miło spędzony czas. Mało ludzi, głównie starsi.
Fajne miejsce, miło spędzony czas. Mało ludzi, głównie starsi.
Plaża była bardzo blisko, praktycznie po drugiej stronie ulicy od hotelu.
WyżywienieZgodnie z życzeniem, śniadanie było w formie bufetu, samoobsługowe. Wystarczający wybór i ilość.
ZakwaterowanieTylko dla jednej osoby. Regularne sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników.
UsługiPersonel jest przyjazny i pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Igor V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Hotel położony jest bardzo blisko plaży, więc nad morze można spokojnie wybrać się w kostiumie kąpielowym :)
Hotel położony jest bardzo blisko plaży, więc nad morze można spokojnie wybrać się w kostiumie kąpielowym :)
Plaża znajduje się tuż przed hotelem. Korzystałem też z bardziej odległych plaż. W pobliżu hotelu (ok. półgodzinnego spaceru) znajdują się ogólnodostępne źródła termalne bazy. Miło było tam pojechać.
WyżywienieŚniadania serwowane były na terenie hotelu w formie bufetu. Bardzo miło było mi posiedzieć w ogrodzie na świeżym powietrzu i poczuć bliskość morza. Na kolację poszliśmy do pobliskiej restauracji U Dionýsa (właściciel pan Jorgos), gdzie można było zjeść niemal nad brzegiem morza, a właścicielka zachowywała się profesjonalnie i życzliwie wobec wszystkich gości.
ZakwaterowanieByłem bardzo zadowolony z jakości zakwaterowania. Pokój był czysty iw tych lokalizacjach z niezbędną klimatyzacją i lodówką.
UsługiW recepcji hotelu zawsze spełniali wszystkie moje prośby. Również serwowanie śniadania przebiegło bez problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
RENÁTA K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
cicha okolica, polecam tym, którzy nie lubią tłumu turystów
cicha okolica, polecam tym, którzy nie lubią tłumu turystów
plaża w pobliżu hotelu była świetna
WyżywienieOK
Zakwaterowaniedla mnie wystarczające, WIFI było trochę denerwujące
UsługiBARDZO MIŁY PRACOWNIK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Kateřina S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Cóż, myślałem, że okolica będzie czysta i wyremontowana, ale wygląda na to, że osadnicy nie zwracają na to uwagi.
Cóż, myślałem, że okolica będzie czysta i wyremontowana, ale wygląda na to, że osadnicy nie zwracają na to uwagi.
Nie utrzymany
WyżywienieOrientalne, po prostu pływają w oleju
ZakwaterowanieCóż, całkiem nieźle, po prostu rzeczy się tam gubią
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ivan D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Urlop spełnił swoje zadanie, okolice Kamenna Vourla najlepiej oceniamy bardziej na wycieczkach fakultatywnych (plaża Koukonaries na Skiathos i Monolia na Lichanodosia (delegat Paola był znakomity, a jedzenie w lokalnych restauracjach. Lot był dobry i bezproblemowy, a podróż i przelot tam iz powrotem Kamenna Vourla to ośrodek dla greckich emerytów, który może nie każdemu odpowiadać
Urlop spełnił swoje zadanie, okolice Kamenna Vourla najlepiej oceniamy bardziej na wycieczkach fakultatywnych (plaża Koukonaries na Skiathos i Monolia na Lichanodosia (delegat Paola był znakomity, a jedzenie w lokalnych restauracjach. Lot był dobry i bezproblemowy, a podróż i przelot tam iz powrotem Kamenna Vourla to ośrodek dla greckich emerytów, który może nie każdemu odpowiadać
korzystaliśmy z plaży naprzeciwko hotelu przynajmniej do pływania, korzystaliśmy z plaży w środku vourly, a zwłaszcza do opcjonalnych, jak opisałem powyżej.
WyżywienieJedzenie w hotelu było przeciętnym śniadaniem i sposobem podania za szkłem, jedzenie poza hotelem opisałem już powyżej.
Zakwaterowaniezakwaterowanie było wystarczające, małym problemem była niewentylowana łazienka.
Usługidominuje dobre wrażenie, personel był przyzwoity i uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...