Bomo Tosca Beach (Kavala) Ocena: 4/5
od 3 668 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 3 668 zł za osobę
od 3 336 zł za osobę
od 2 650 zł za osobę
od 989 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 24 opinii)
1. najwyższa ocena z 19 hoteli w Grecja Środkowa
Marcela Hilbertová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny hotel, urządzony w stylu antycznym, z wspaniałym właścicielem. Widok na plażę, plaża na wyciągnięcie ręki! Piękne otoczenie, malownicze miejsce, bez nadmiernego ruchu turystycznego.
Piękny hotel, urządzony w stylu antycznym, z wspaniałym właścicielem. Widok na plażę, plaża na wyciągnięcie ręki! Piękne otoczenie, malownicze miejsce, bez nadmiernego ruchu turystycznego.
Plaża jest utrzymywana, jest czysta. Jest tam też ratownik. Delikatne kamyczki, które bardzo się nagrzewają, dobrze się na nich leży. Woda różnie bywa. Rano całkowicie spokojna, piękna, przejrzysta. Deszcz i fale niestety przyniosły w niektóre dni na plażę śmieci z morza. Plażę co prawda posprzątano, ale z wody jakoś nie mogą wszystkiego usunąć. To chyba jedyny minus, który mógłbym zarzucić całym wakacjom :)
WyżywienieJedzenie w hotelu doskonałe. Śniadanie w Protessilaosie całkowicie satysfakcjonujące, kolacja w Laodamii zaskakująco obfita. Nawet największy łasuch się naje. Dwa przystawki i danie główne, na koniec deser. Woda do kolacji automatycznie. Miła obsługa.
ZakwaterowanieMniejszy pokój, ale przytulny. Codziennie czyste ręczniki, opróżniany kosz. Bardzo uprzejma obsługa hotelowa. W pokoju jest lodówka, szklanki, balkon z widokiem na morze, bez zarzutu!
UsługiWłaściciel hotelu, bardzo miły, zabawny człowiek, który urozmaicił wakacje. Chętny do pomocy, porozumiewa się w 5 językach światowych. Leżaki na plaży dostępne bezpłatnie na tarasie, również ręczniki plażowe dostępne bezpłatnie. Pokój udostępniony po wymeldowaniu aż do przyjazdu autobusu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (1)
Tomáš H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie oceniamy wakacje bardzo pozytywnie. Pomimo długiej podróży autobusem, moglibyśmy sobie wyobrazić ponowną podróż do tego miejsca. Podróż trwała około 33 godzin, ale byliśmy na to przygotowani. W stosunku cena do jakości oceniam na 100%.
Ogólnie oceniamy wakacje bardzo pozytywnie. Pomimo długiej podróży autobusem, moglibyśmy sobie wyobrazić ponowną podróż do tego miejsca. Podróż trwała około 33 godzin, ale byliśmy na to przygotowani. W stosunku cena do jakości oceniam na 100%.
Plaża tuż za drogą, kawałek od hotelu (około 50 m), sprzątana codziennie. Leżaki z parasolami były bezpłatne. Raczej drobne kamyczki, po których można było bez problemu chodzić nawet boso. Morze czyste. Rano spokojne, po południu zazwyczaj fale, które czasem przynosiły trochę śmieci, ale ogólnie bardzo czyste. Podczas snorkelingu można było zobaczyć ryby i znaleźć jakieś muszle. Byliśmy na wakacjach poza głównym sezonem i kąpaliśmy się codziennie. Morze na początku czerwca miało około 21 stopni, mimo to codziennie było piękne pogoda, a woda, która dla niektórych mogła wydawać się chłodniejsza, była dla nas orzeźwieniem. Tuż przy plaży jest kiosk, gdzie można kupić w całkiem rozsądnych cenach chłodzone napoje, lody itp.
WyżywienieJedzenie wystarczające, rano szwedzki stół, a kolacja serwowana, przy której było naprawdę dużo jedzenia (przystawka, sałatka, danie główne i deser). Jedzenie bardzo nam smakowało.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie. Hotel naprzeciwko plaży, z balkonem i widokiem na morze. W pokoju telewizor, klimatyzacja i lodówka, co oceniamy bardzo pozytywnie. Pokoje czyste i sprzątane codziennie.
UsługiWłaściciel hotelu, pan Vassilis, był bardzo miły i pomocny, ogólnie doskonałe podejście personelu. Podejście pana Vassilisa do gości było perfekcyjne, na coś takiego w ogóle nie liczyliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Filtruj opinie
Kamila O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
lokalizacja noclegu jest świetna, tuż przy plaży, punkt wypadowy na Reky, więc jest mało turystów, mała masarnia, lokalne tawerny z lokalnym jedzeniem... jedynym problemem z całą wycieczką było opóźnienie w odlot, kiedy nie wiedzieliśmy, czy w ogóle jedziemy i jaki był powód opóźnienia…przyleciał samolot z Bran, co prawda był już opóźniony, ale był i nikt nam nie powiedział, co się stało i dlaczego czekaliśmy... całkowite opóźnienie wyniosło 6 godzin.
lokalizacja noclegu jest świetna, tuż przy plaży, punkt wypadowy na Reky, więc jest mało turystów, mała masarnia, lokalne tawerny z lokalnym jedzeniem... jedynym problemem z całą wycieczką było opóźnienie w odlot, kiedy nie wiedzieliśmy, czy w ogóle jedziemy i jaki był powód opóźnienia…przyleciał samolot z Bran, co prawda był już opóźniony, ale był i nikt nam nie powiedział, co się stało i dlaczego czekaliśmy... całkowite opóźnienie wyniosło 6 godzin.
drobne kamyczki, stopniowe zejście do wody, możliwość korzystania z leżaków i parasoli na napoje...
Wyżywienielokalne tawerny, wszędzie typowo greckie jedzenie, czyli o to nam chodziło :-)
Zakwaterowanieceny są świetne, pokój jest wystarczająco duży, codziennie sprzątany
Usługiusługi oprócz zakwaterowania, śniadania i obiadokolacje...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Árpád Ferenc Kondor
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża była blisko, czystość była akceptowalna. Kilka razy zdarzyło się, że psy nękały kąpiących się, mimo że plaża była oznaczona jako bez psów.
WyżywieniePrzez 10 dni oferta śniadaniowa była taka sama i bardzo ograniczona. Kolacja, którą otrzymaliśmy w czterogwiazdkowym hotelu Laodamia, składała się tylko z jednego rodzaju głównego dania, była serwowana w systemie stołówkowym, sałaty było bardzo mało, a owoców w ogóle nie było.
ZakwaterowanieJedne z drzwi kabiny prysznicowej całkowicie brakowało, w łazience były zużyte, kamieniste sanitariaty, stłuczona muszla klozetowa. Klimatyzacja dostępna bezpłatnie była śmierdząca, a jednostka zewnętrzna tak głośna, że nie dało się jej włączyć.
UsługiPoza bezpłatnie dostępnymi leżakami nie zauważyliśmy innych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zdeněk T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobry
Dobry
Popołudniami codziennie śmieci w morzu przy brzegu
WyżywienieDobry
ZakwaterowanieDobry
UsługiOk
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Tomáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Absolutnie okropny transport i jego organizacja - zwłaszcza podczas podróży powrotnej.
Jeśli chodzi o podróż DO Nea Anchialos. Miejsca zbiórki i długie oczekiwanie na inne autobusy oraz wiele przystanków na Węgrzech jeszcze bym zrozumiał. Niestety niektórzy pasażerowie ze Słowacji nie zostali poinformowani, że rezerwacja miejsca obowiązuje dopiero od Budapesztu, gdzie następuje przesiadka do innego autobusu i domagali się swoich miejsc już od miejsca swojego wsiadania, co powodowało kłótnie.
To jednak nic w porównaniu z podróżą POWROTNĄ. Delegatka poinformowała nas, że pojedziemy tak samo jak w drodze DO, łącznie z tym samym autobusem. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna. Najpierw grecki kierowca zawiózł nas do Volos, gdzie czekaliśmy około godziny na przyjazd promu, którym przyjechali inni pasażerowie (nikt nas o tym nie poinformował). Następnie zostaliśmy przewiezieni do Salonik, gdzie jest miejsce przesiadki. Przyjechaliśmy tam około północy. Pominę fakt, że jest to absolutnie brzydki, brudny i nieoświetlony parking. Tam, zmęczeni i śpiący, dowiedzieliśmy się, że musimy przesiąść się do kolejnego autobusu, który zawiezie nas do domu i sami mamy go znaleźć. Zaznaczam, że na parkingu stało około 5 autobusów, może nawet więcej, w tym dwa mikrobusy (liczba autobusów mogła być inna, w tym stresie i chaosie nie zdążyłem ich policzyć). Na małym parkingu wyglądało to jak w mrowisku. Tłoczyło się tam co najmniej 200 osób ze swoimi bagażami i biegali od autobusu do autobusu, aby dowiedzieć się, do którego mają wsiąść. Kierowcy tylko stali przy drzwiach autobusów i oświetlali listę pasażerów telefonem. Żaden delegat nie był obecny. Kolejny szok nastąpił po wejściu do autobusu.
Tabor autokarowy biura podróży jest w absolutnie opłakanym stanie. Niektóre pojazdy są całkowicie nieodpowiednie - niektóre siedzenia nie utrzymują pozycji pionowej, są wytarte, nie świecą światła nad siedzeniami, autobus kołysze się podczas jazdy z boku na bok, minimalna ilość miejsca na nogi itp. Niestety biuro podróży korzysta z kilku takich nieodpowiednich autobusów. Mieliśmy szczęście, że w drodze DO jechaliśmy w stosunkowo zachowanym i odpowiednim autobusie. Poza tym wszystko dość odpowiadało cenie i oczekiwaniom. Może poza wyżywieniem.
Absolutnie okropny transport i jego organizacja - zwłaszcza podczas podróży powrotnej.
Jeśli chodzi o podróż DO Nea Anchialos. Miejsca zbiórki i długie oczekiwanie na inne autobusy oraz wiele przystanków na Węgrzech jeszcze bym zrozumiał. Niestety niektórzy pasażerowie ze Słowacji nie zostali poinformowani, że rezerwacja miejsca obowiązuje dopiero od Budapesztu, gdzie następuje przesiadka do innego autobusu i domagali się swoich miejsc już od miejsca swojego wsiadania, co powodowało kłótnie.
To jednak nic w porównaniu z podróżą POWROTNĄ. Delegatka poinformowała nas, że pojedziemy tak samo jak w drodze DO, łącznie z tym samym autobusem. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna. Najpierw grecki kierowca zawiózł nas do Volos, gdzie czekaliśmy około godziny na przyjazd promu, którym przyjechali inni pasażerowie (nikt nas o tym nie poinformował). Następnie zostaliśmy przewiezieni do Salonik, gdzie jest miejsce przesiadki. Przyjechaliśmy tam około północy. Pominę fakt, że jest to absolutnie brzydki, brudny i nieoświetlony parking. Tam, zmęczeni i śpiący, dowiedzieliśmy się, że musimy przesiąść się do kolejnego autobusu, który zawiezie nas do domu i sami mamy go znaleźć. Zaznaczam, że na parkingu stało około 5 autobusów, może nawet więcej, w tym dwa mikrobusy (liczba autobusów mogła być inna, w tym stresie i chaosie nie zdążyłem ich policzyć). Na małym parkingu wyglądało to jak w mrowisku. Tłoczyło się tam co najmniej 200 osób ze swoimi bagażami i biegali od autobusu do autobusu, aby dowiedzieć się, do którego mają wsiąść. Kierowcy tylko stali przy drzwiach autobusów i oświetlali listę pasażerów telefonem. Żaden delegat nie był obecny. Kolejny szok nastąpił po wejściu do autobusu.
Tabor autokarowy biura podróży jest w absolutnie opłakanym stanie. Niektóre pojazdy są całkowicie nieodpowiednie - niektóre siedzenia nie utrzymują pozycji pionowej, są wytarte, nie świecą światła nad siedzeniami, autobus kołysze się podczas jazdy z boku na bok, minimalna ilość miejsca na nogi itp. Niestety biuro podróży korzysta z kilku takich nieodpowiednich autobusów. Mieliśmy szczęście, że w drodze DO jechaliśmy w stosunkowo zachowanym i odpowiednim autobusie. Poza tym wszystko dość odpowiadało cenie i oczekiwaniom. Może poza wyżywieniem.
Plaża kamienista, jak na greckie warunki całkiem czysta. Byliśmy po sezonie, więc na plaży byliśmy prawie sami. Niektóre leżaki bez opłat, niektóre za drinka.
WyżywienieWedług recenzji cieszyliśmy się na obfite i smaczne śniadania oraz kolacje. Niestety śniadania przez cały pobyt były tylko z minimalnymi zmianami i nie zawsze całkiem obfite. Herbata była chyba na przydział :). Z tego co słyszałem, kawa podobno nie była nic warta. Sam nie piję kawy. Kolejnym minusem było to, że zamiast masła dostępny był tylko margaryna, więc masło przynosiliśmy własne, kupione w sklepie. Kolacje były w hotelu Laodamia. Wybór był naprawdę duży, porcje również. Woda do kolacji za darmo. Ale naprawdę smakowało mi to przez cały pobyt chyba tylko dwa razy.
ZakwaterowanieHotel był całkiem ładny i przyjemny. Dodatkowo mieliśmy ładny widok na morze.
UsługiWłaściciel uprzejmy i pomocny. Niestety nocna zmiana nie znała ani słowa po angielsku. W nocy hotel był zamykany. Trzeba było dzwonić i mieć nadzieję, że to obudzi nocną zmianę i otworzy drzwi :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (7) (0)
Petr B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ogólne wrażenie dobre
ogólne wrażenie dobre
plaża około 50 metrów od morza, czystość różna, na plaży błąkają się psy i koty
WyżywieniePosiłki powtarzają się codziennie, ale istnieje możliwość wyboru spośród kilku ofert śniadaniowych w hotelu Protessilaos oraz kolacji w hotelu Laodamia na dobrym poziomie
Zakwaterowaniejakość hotelu Protessilaos przeciętna
Usługidobre usługi hotelowe, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...