Kristyna P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie wszystko przebiegło bez komplikacji. Lot, transfer z lotniska, hotel oraz powrót odbyły się sprawnie i bez konieczności rozwiązywania jakichkolwiek problemów. Informacje dotyczące wycieczki otrzymaliśmy na czas i w pełnym zakresie.
Ogólnie wszystko przebiegło bez komplikacji. Lot, transfer z lotniska, hotel oraz powrót odbyły się sprawnie i bez konieczności rozwiązywania jakichkolwiek problemów. Informacje dotyczące wycieczki otrzymaliśmy na czas i w pełnym zakresie.
Wyżywienie w hotelu (tylko śniadanie) moim zdaniem nie do końca odpowiadało standardowi 4*. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu (do 3 minut spacerem) znajdują się dwie naprawdę świetne, nowoczesne greckie restauracje (ManiMani i Balcony), gdzie spróbowaliśmy naprawdę wyśmienitych potraw. Ponieważ hotel znajduje się tuż pod Akropolem, w okolicy jest naprawdę szeroki wybór restauracji, choć trzeba uważać na niektóre wyraźne „pułapki na turystów”. Naganiacze do restauracji są nieustępliwi.
ZakwaterowanieHotel w świetnej lokalizacji, czysty, ciepły, wygodny. Dobra obsługa sprzątająca, personel recepcji zawsze bardzo pomocny i miły. W stosunku do ceny wycieczki pokoje dość małe. Śniadania moim zdaniem nie odpowiadały standardowi 4*.
UsługiBardzo miła i uprzejma recepcja, czysto, ciepło (byliśmy w grudniu i naprawdę obawiałam się, że w hotelu będzie zimno). W hotelu znajduje się restauracja na dachu, której nie zdążyliśmy wypróbować.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







