Hotel Pierre & Vacances Les Sentiers du Tueda

Francja, Méribel / Mottaret, Méribel-Mottaret

Więcej o hotelu

od 1 294 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 82 841

Kategoria

***

Miasto

Méribel

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony obiekt Résidence Les Sentiers du Tueda położony jest przy nartostradzie (maks. odległość 100 m). Do najbliższego wyciągu jest niespełna 50 m. Centrum miejscowości Méribel-Mottaret znajduje się w odległości ok. 200 m, natomiast najbliższe obiekty handlowe znajdują się w pobliżu obiektu. Bezpłatny publiczny transfer dostępny jest w odległości ok. 100 m od obiektu (dojazd do różnych części miasta).Przytulny obiekty składa się z 3 budynków. Z każdego z nich roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Trzy Doliny. Do wyposażenia należy recepcja z sejfem (za opłatą), Wi-Fi i przechowalnią bagażu, schowki na narty i garaż (za opłatą, ograniczona dostępność).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęczniki (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaPrzechowalnia bagażu (w recepcji)Shuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)Wypożyczalnia gier towarzyskich (w recepcji)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (większy przesył danych w studiach/apart.Sejf (w recepcji)Akcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoGaraż (dostępność ograniczona): 20,- € /noc, 90,- € /tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,53 € za osob./nocKaucja: 200,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz., bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach; psy ras obronnych nie są dozwolone)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Apartament 4-osob. (ok. 28 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi sofami i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (ok. 36 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi sofami i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Studio 4-osob. (22 - 25 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z dwoma pojedynczymi kanapami i TVnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Dojazd

Kolej: Mo?tiers (ok. 17 km) Przelot: Chambéry (ok. 102 km), Genewa (ok. 135 km), Grenoble (ok. 174 km), Lyon (ok. 177 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Méribel

Maks. wysokość: 2952 mMin. wysokość: 1450 mWys. miejscowość: 1450 mWyciągi łącznie: 46Orczyki: 16Krzesełka: 16Gondole: 14Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 85 kmTrasy czerwone: 47 kmTrasy czarne: 18 km

Region narciarski Trzy Doliny

Maks. wysokość: 3230 mMin. wysokość: 1100 mWyciągi łącznie: 159Orczyki: 59Krzesełka: 60Gondole: 40Trasy łącznie: 600 kmTrasy zielone/niebieskie: 312 kmTrasy czerwone: 216 kmTrasy czarne: 72 kmTrasy do skialpinizmu: 50 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 3 °C temperatura w nocy -11 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -12 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy -10 °C

 • Śr 3 °C temperatura w nocy -10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień