Hotel Rezidence l´ouillon

Francja, Les Sybelles, Saint-Sorlin-dʼArves

Więcej o hotelu

od 933 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 334

Kategoria

***

Miasto

Saint Sorlin (Les Sybelles)

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulny obiekt Residénce l'Ouillon składa się z trzech budynków i położony jest w samym centrum Sorlin Sorlin d'Arves. Najbliższe trasy narciarskie oddalone są o ok. 50 m od obiektu, a do wyciągu Plan du Moulin jest 700 m. W pobliżu znajdują się również sklepy i restauracje. Do wyposażenia obiektu należy recepcja z windą i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Bezpłatne miejsca parkingowe do użytku gości (dostępność ograniczona).Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV i Wi-Fi (za opłatą), osobne sypialnie lub nisze sypialne, łazienka lub prysznic/WC, jak i w większości balkon. Całkowicie wyposażona nisza kuchenna posiada lodówkę, kuchenkę, toster, ekspres do kawy, zmywarkę do naczyń i kuchenkę mikrofalową.Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Zestaw ręczników: 9,- €/ osob.Zestaw do sprzątania: 6,- €Wi-Fi (w studiach/apartamentach): 8,- € /dzień lub 22,- € /tydz.Akcesoria dla niemowląt (dostępność ograniczona): 30,- € / tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Kaucja: 300,- € studio/ apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, po uprzednim zgłoszeniu podczas rezerwacji i za okazaniem aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy muszą być prowadzana na smyczy na terenie obiektu.

Apartament 6-osob. (32 - 38 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowym w przejściubalkonniektóre apartamenty z pokojami ze skośnym dachem

Studio 4-osob. (ok. 26 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVkabina sypialna z łóżkiem piętrowym w przejściuw większości oddzielne WCw większości balkon

Dojazd

Kolej: Saint Jean de Maurienne (ok. 25 km), Chambéry (ok. 100 km)Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Grenoble (ok. 125 km), Turyn (ok. 165 km), Lyon (185 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les Sybelles

Maks. wysokość: 2620 mMin. wysokość: 1100 mWys. miejscowość: 1600 mWyciągi łącznie: 72Orczyki: 44Krzesełka: 28Trasy łącznie: 310 kmTrasy zielone/niebieskie: 53 kmTrasy czerwone: 239 kmTrasy czarne: 18 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 50 m
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Tenis tak
 • Programy animacyjne tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Czw 24 °C temperatura w nocy 15 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień