Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Residence L'Oree des Pistes

Francja, Les Sybelles, Saint-Sorlin-dʼArves

Lokalizacja bezpośrednio na stoku Dostęp do 310 km tras zjazdowych Komfortowe i czyste pokoje z aneksem Bliskie położenie sklepów i resturacji

Więcej o hotelu

od 1 289 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 81 618

Kategoria

****

Miasto

Saint Sorlin (Les Sybelles)

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Odnowiony w 2019 roku obiekt Résidence L'Orée des Pistes jest korzystnie położony bezpośrednio na stoku, który kończy się przy dolnej stacji gondoli (możliwość jazdy na nartach tuż po wyjściu z obiektu). Restauracje, bary, piekarnie oraz sklepy oddalone są zaledwie o kilka minut. Centrum miejscowości oddalone jest o ok. 1 km od obiektu. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem i zawiezie Państwa nie tylko do wyciągu, ale i do centrum.Obiekt w stylu sabaudzkim wyposażony jest w recepcję z Wi-Fi, podgrzewany basen kryty, saunę i łaźnię parową (obie za opłatą), salę fitness, a także w szafki na sprzęt narciarski i miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Apartamenty podzielone są na kilka domków typu chalet. Wyposażenie i wyżywieniePrzytulnie wykończone w większości w drewnie apartamenty posiadają łazienkę oraz w większości osobne WC, przynajmniej jeden pokój sypialny, jeden pokój dzienno-sypialny z TV i Wi-Fi, oddzielną sypialnię, w większości balkon i w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką, lodówką, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym i kuchenką mikrofalową.Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitnessAkcesoria dla dzieci (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Zestaw do sprzątania: 6,- €Sauna i łaźnia parowa: każde ok. 8,- € /skorzystanieBilard (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Kaucja: 500,- €/apart.Opłata za eko-recycling: ok. 0,20 € osob./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € /tydz., bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia i okazania aktualnego zaświadczenia o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy na terenie obiektu muszą być prowadzane na smyczy.

Apartament 6-osob. (ok. 35 m?, częściowo dwupoziomowe), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 możliwościami do spania i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkonczęściowo dwupoziomowe

Apartament 10-osob. (ok. 68 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 miejscami do spania i TV2 pokoje sypialne, każdy z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznic, 2 x WCbalkon

Apartament 4-osob. (ok. 26 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 możliwościami spania i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymoddzielne WCbalkon

Apartament 6-osob. (ok. 35 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 możliwościami do spania i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymoddzielne WCbalkon

Apartament 5-osob. (ok. 32 m?, balkon), SC

pokój dzienno-sypialny z 3 miejscami do spania i TVpokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymiczęściowo oddzielne WCbalkon

Apartament 5-osob. (ok. 32 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 3 miejscami do spania i TVpokój sypialny z łóżkiem piętrowym

Apartament 8-osob. (ok. 44 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 możliwościami do spania i TV2 pokoje sypialne każde z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowe WC z umywalkąbalkonmieszkanie dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: Saint Jean de Maurienne (ok. 25 km), Chambéry (ok. 100 km)Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Grenoble (ok. 125 km), Turyn (ok. 165 km), Lyon (185 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les Sybelles

Maks. wysokość: 2620 mMin. wysokość: 1100 mWys. miejscowość: 1600 mWyciągi łącznie: 72Orczyki: 44Krzesełka: 28Trasy łącznie: 310 kmTrasy zielone/niebieskie: 53 kmTrasy czerwone: 239 kmTrasy czarne: 18 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 600 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 0 m
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
 • Aneks kuchnny tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -1 °C temperatura w nocy -5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -5 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Pt -9 °C temperatura w nocy -12 °C

 • Sob -5 °C temperatura w nocy -12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień