Narbona: hotele z opiniami, znaleziono 2 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Rezidence Beau Soleil Ocena: 2/5 Francja, Languedoc - Roussillon, Narbona

Rezidence Beau Soleil opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Petra K.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy w tym miejscu już po raz drugi - w drugiej połowie września. Pogoda była pierwsze dni świetna, potem się pogorszyła i były też duże fale, już nie mogliśmy kąpać się w morzu. Ale mimo to cieszyliśmy się wakacjami, ponieważ chcieliśmy przede wszystkim odpoczywać. A do tego to miejsce było idealne. To takie mniejsze miasteczko, gdzie panuje przyjemna atmosfera. Jest tu też kilka sklepików i restauracji.

Byliśmy w tym miejscu już po raz drugi - w drugiej połowie września. Pogoda była pierwsze dni świetna, potem się pogorszyła i były też duże fale, już nie mogliśmy kąpać się w morzu. Ale mimo to cieszyliśmy się wakacjami, ponieważ chcieliśmy przede wszystkim odpoczywać. A do tego to miejsce było idealne. To takie mniejsze miasteczko, gdzie panuje przyjemna atmosfera. Jest tu też kilka sklepików i restauracji.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Na plażę idzie się około 15 minut pieszo. Przy morzu są duże plaże, więc nawet jeśli w niedzielę przyjechało dużo ludzi, aby cieszyć się ostatnim gorącym dniem, plaża i tak była półpusta. Morze było przyjemnie ciepłe, wejście do wody jest łagodne na około 600 m i ciągle można dotknąć dna. Piaszczysta plaża jest codziennie rano przygotowywana. Rano i wieczorem są piękne spacery wzdłuż plaży, która ma kilka kilometrów.

Wyżywienie

Do dyspozycji jest wyposażony aneks kuchenny, który jest jednak bardzo miniaturowy. Naczynia po nas dwojgu musieliśmy ciągle myć, ponieważ nie było gdzie ich odkładać. Poza tym studio nie było zbyt dobrze wyposażone. Trzeba zabrać ze sobą własny papier toaletowy, płyn do mycia naczyń, ściereczkę itp. Kołdry i poduszki były dostępne. Musieliśmy jednak kupić pościel za 11 EUR dla obu.

Zakwaterowanie

Jakość zakwaterowania jest wystarczająca. Ostatniej nocy zaczął wyć alarm - prawdopodobnie z powodu pożaru. Chociaż nigdzie nie było ognia. Trochę się przestraszyliśmy. Nie musieliśmy płacić kaucji. Na recepcji poproszono nas tylko o numer naszej karty.

Usługi

W rezydencji był dostępny basen i leżaki przy nim. Zawsze było tam kilka osób, ale mimo to można było bez problemu znaleźć wolny leżak. Woda była przyjemnie ciepła, a basen codziennie czysty. Korzystaliśmy z niego codziennie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Petra K.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Residence Eden Roc Francja, Languedoc - Roussillon, Narbona

Residence Eden Roc opinie

Nie oceniony (oceniony przez 11 osób)

Miroslav Fišer

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo ładne, czyste i przytulne pokoje. Fajny basen, od plaży byliśmy oddaleni około 300 m. We wrześniu plaża była już pusta i bardzo wiało. Basen jest ładnie ukryty, więc przy nim w ogóle nie wieje i nawet we wrześniu można się przy nim ładnie opalić. Dobre miejsce na wycieczki po okolicy samochodem (Narbonne 25 minut, Carcassonne 50 minut autostradą lub 1 godzina 20 minut bez autostrady, Béziers 40 minut). 20 minut samochodem od apartamentu w kierunku Narbonne jest duży Carrefour, gdzie można kupić wszystko.

Bardzo ładne, czyste i przytulne pokoje. Fajny basen, od plaży byliśmy oddaleni około 300 m. We wrześniu plaża była już pusta i bardzo wiało. Basen jest ładnie ukryty, więc przy nim w ogóle nie wieje i nawet we wrześniu można się przy nim ładnie opalić. Dobre miejsce na wycieczki po okolicy samochodem (Narbonne 25 minut, Carcassonne 50 minut autostradą lub 1 godzina 20 minut bez autostrady, Béziers 40 minut). 20 minut samochodem od apartamentu w kierunku Narbonne jest duży Carrefour, gdzie można kupić wszystko.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Własna. Kuchnia jest wyposażona we wszystko, co potrzebne, oprócz czajnika do herbaty.

Zakwaterowanie

Jeden pokój to sypialnia, drugi pokój to salon z kuchnią. Dla dwóch osób lub dwóch osób z dziećmi to na pewno super zakwaterowanie. Dla czterech dorosłych osób to przynajmniej dla mnie nie byłoby dobre. W salonie jest co prawda wygodna, ale jednak rozkładana sofa, dodatkowo kto spałby w salonie, nie miałby wystarczającej prywatności (według mnie) w porównaniu z drugim pokojem, ale to już kwestia indywidualna.

Usługi

Jedyną usługą jest to, że pierwszego wieczoru przekazali nam klucze, instrukcje i numer telefonu na wypadek nagłej potrzeby. Od tego czasu zostawiają was w spokoju, czasami sprawdzą lub wyczyszczą basen, inaczej ich nie spotkacie. Dla nas idealne. Na koniec sprzątasz apartament i oddajesz klucze, to wszystko.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Martin Proks

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie w hotelu w Rezydencji Eden Rock w pełni spełniało nasze oczekiwania, apartamenty są ładne, prosto urządzone, ale mimo to przyjemne. Pobyt był bardzo miły, okolica jest przepiękna, położona pod skałami, wszędzie palmy i przede wszystkim czysto. Morze, promenada, no idealne na rodzinne wakacje także ze względu na atrakcje dla dzieci, ponieważ po każdym odcinku jest jakaś fajna drabinka do zabawy, naprawdę możemy tylko polecić.
Jednak to, co nas zszokowało i zepsuło wrażenie z przyjemnie spędzonych wakacji, to sprzątanie końcowe. Apartament ogólnie posprzątaliśmy, poszliśmy po panią, aby sprawdziła, czy wszystko jest w porządku, odebrała klucze i zwróciła kaucję. Przyszła wyznaczona pani i weszła do apartamentu, mówiąc, że nie jest odpowiednio posprzątany. Rozumiecie, w półpustym apartamencie nie ma co zepsuć, może gdybyśmy byli grupą 18-letnich chłopaków, którzy przyjechali się zabawić, ale nie rodziną z dwójką dzieci. Pytaliśmy, co dokładnie jest nie tak, choć pani nic nie obejrzała, a ona powiedziała, że wszystko jest źle, że nie jest czysto. Wyrzuciła nas przed apartament i powiedziała, że zadzwoni do kierowniczki. Czekaliśmy przy recepcji, przyszła kierowniczka, która zaproponowała nam zapłatę za sprzątanie końcowe. Kiedy zaproponowałam, że posprzątam jeszcze raz, przynieśli nam już złożoną kaucję i wszystko było w porządku. Z mojego odczucia był to manewr, abyśmy zapłacili za sprzątanie końcowe. Proszę, jeśli mają takie wymagania, niech podają je wcześniej w swoich warunkach i nie robią z ludzi bałaganiarzy. Spędziliśmy tam piękne chwile, ale następnym razem na pewno wybierzemy inne zakwaterowanie.

Zakwaterowanie w hotelu w Rezydencji Eden Rock w pełni spełniało nasze oczekiwania, apartamenty są ładne, prosto urządzone, ale mimo to przyjemne. Pobyt był bardzo miły, okolica jest przepiękna, położona pod skałami, wszędzie palmy i przede wszystkim czysto. Morze, promenada, no idealne na rodzinne wakacje także ze względu na atrakcje dla dzieci, ponieważ po każdym odcinku jest jakaś fajna drabinka do zabawy, naprawdę możemy tylko polecić.
Jednak to, co nas zszokowało i zepsuło wrażenie z przyjemnie spędzonych wakacji, to sprzątanie końcowe. Apartament ogólnie posprzątaliśmy, poszliśmy po panią, aby sprawdziła, czy wszystko jest w porządku, odebrała klucze i zwróciła kaucję. Przyszła wyznaczona pani i weszła do apartamentu, mówiąc, że nie jest odpowiednio posprzątany. Rozumiecie, w półpustym apartamencie nie ma co zepsuć, może gdybyśmy byli grupą 18-letnich chłopaków, którzy przyjechali się zabawić, ale nie rodziną z dwójką dzieci. Pytaliśmy, co dokładnie jest nie tak, choć pani nic nie obejrzała, a ona powiedziała, że wszystko jest źle, że nie jest czysto. Wyrzuciła nas przed apartament i powiedziała, że zadzwoni do kierowniczki. Czekaliśmy przy recepcji, przyszła kierowniczka, która zaproponowała nam zapłatę za sprzątanie końcowe. Kiedy zaproponowałam, że posprzątam jeszcze raz, przynieśli nam już złożoną kaucję i wszystko było w porządku. Z mojego odczucia był to manewr, abyśmy zapłacili za sprzątanie końcowe. Proszę, jeśli mają takie wymagania, niech podają je wcześniej w swoich warunkach i nie robią z ludzi bałaganiarzy. Spędziliśmy tam piękne chwile, ale następnym razem na pewno wybierzemy inne zakwaterowanie.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Piękne, piaszczyste i czyste, także morze. Świetne dla dzieci, nasze dziewczynki bawiły się tam przez całe 14 dni. Super.

Wyżywienie

Spróbowaliśmy jedzenia w lokalnej restauracji na plaży L'Oasis, jedzenie było luksusowe w przystępnych cenach, obsługa świetna. Polecamy.

Zakwaterowanie

Apartamenty są urządzone prosto, ale spełniają wymagania na wakacje.

Usługi

W zasadzie nie potrzebujesz tutaj usług recepcji, ale zachowanie podczas wyjazdu i odbioru apartamentu było okropne. Od lokalnych francuskich sąsiadów dowiedzieliśmy się, że tak to praktykują, próbując dwukrotnie na obcokrajowcach, czy nie zapłacą za końcowe sprzątanie. To nas rozczarowało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate