Hotel Henann Resort Alona Beach (Panglao Island)

Filipiny, Panglao Island

Więcej o hotelu

od 6 975 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 198 751

Kategoria

*****

Opis oferty

 
Położenie:

Henann Resort Alona Beach & Tawala to największy kurort położony w południowej części wyspy Panglao, składający się z dwóch części - Alona Beach (przy plaży)i Tawala (otwartej w styczniu 2020)rozmieszczonych w otoczeniu bujnego ogrodu z palmami. W bezpośredniej okolicy obiektu duży wybór barów i restauracji z kuchnią lokalną i międzynarodową, serwujących ryby i owoce morza. Hotel znajduje się w odległości ok. 124 km od lotniska w Cebu (transfer obejmuje przeprawę promem oraz przejazd autokarem).

Plaża:

Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piękna, piaszczysta plaża Alona, która słynie z rafy koralowej i różnorodnej fauny morskiej - idealne miejsce do nurkowania. Parasole oraz leżaki na plaży dostępne są za darmo.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja z lobby, duży, zadbany ogród,5 dużych basenów z brodzikami (z czego 2 w części Tawala) - leżaki i parasole przy basenach w cenie, sklep z pamiątkami, centrum konferencyjne mogące pomieścić do 1000 osób, usługi pralnicze (płatne dodatkowo), punkt wymiany walut, przechowalnia bagażu, biuro informacji turystycznej.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bogatego bufetu. Za dodatkową opłatą 3 restauracje (Christina's, Seabreeze Buffet i Coral Cafe), bar główny oraz bary przy basenach.

Program sportowy i animacyjny:

Na terenie hotelu znajduje się siłownia (dostępna od 16 roku życia). Za dodatkową opłatą centrum spa (zabiegi na twarz i ciało, masaże), sporty wodne (m.in. windsurfing, nurkowanie, kajaki i skutery wodne).

Internet:

Bezpłatne wi-fi dostępne na terenie całego hotelu oraz w pokojach.

Kategoria lokalna:

*****

Strona www:

www.henann.com

Naszym zdaniem:

Ekskluzywny obiekt dla najbardziej wymagających Klientów, oferujący najwyższy standard usług. Polecany na wypoczynek we dwoje, ze względu na atrakcyjną lokalizację w tropikalnym ogrodzie, bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży Alona Beach, a jednocześnie w centrum rozrywkowej części wyspy.

Program

Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotem rejsowym doCebu (z przesiadką w jednym z portów europejskich lub krajów Półwyspu Arabskiego).

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachfakultatywnych itp. W dniu przedostatnim wykwaterowanie, transferpromem na Cebui przelot do Polski samolotem rejsowym (z przesiadką).

Dzień ostatni

Przylotdo Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotemrejsowym (z przesiadką), transfery lotnisko - hotel - lotnisko (w tym prom Cebu-Bohol-Cebu), opłaty lotniskowe,11rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczekfakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.

Inne

Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty.

Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego.

Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

WALUTY

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura wody 27 °C