Hotel Be Grand Resort (Panglao Island)

Filipiny, Panglao Island

Więcej o hotelu

od 7 125 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 230 157

Kategoria

****

Opis oferty

 

Położenie

Wysokiej klasy hotel zlokalizowany w południowej części wyspy Panglao, niedaleko najpiękniejszej plaży na wyspie - Alona Beach. Położony w tętniącej życiem okolicy, w pobliżu duży wybór barów, restauracji i sklepów. Hotel oddalony jest ok. 125 km od lotniska w Cebu (transfer obejmuje przeprawę promem oraz przejazd autokarem).

Plaża

Przy hotelu znajduje się sztuczna plaża wysypana piaskiem, dostęp do morza i rafy zapewnia molo. Ręczniki oraz leżaki na plaży hotelowej dostępne są bezpłatnie. W odległości ok. 500 metrów od hotelu znajduje się piaszczysta plaża Alona.

Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja z lobby, 4 baseny (w tym basen dla dzieci) - leżaki oraz parasole dostępne bezpłatnie, sklep z pamiątkami, centrum konferencyjne, usługi pralnicze (płatne dodatkowo), punkt wymiany walut, przechowalnia bagażu, biuro informacji turystycznej.

Wyżywienie

Śniadania w formie bogatego i urozmaiconego bufetu (dania kuchni filipińskiej i międzynarodowej). Dodatkowo płatne hotelowe restauracje i bary The Food Hall, The Monkeybar, The Boathouse, Bridge oraz Lune.

Program sportowy i animacyjny

Siłownia, pokój gier, dmuchane zjeżdżalnie w morzu (dojście molo), za dodatkową opłatą centrum spa (zabiegi na twarz i ciało, masaże) oraz sporty wodne (m.in. windsurfing, nurkowanie, kajaki i skutery wodne).

Internet

Bezpłatne wifi dostępne ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna

****

Naszym zdaniem

Elegancki hotel z dużą strefą basenową oraz zadbanym ogrodem gwarantuje pełnię wakacyjnego odprężenia w prawdziwie rajskiej scenerii.

Strona www


Program

Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotem rejsowym doCebu (z przesiadką w jednym z portów europejskich lub krajów Półwyspu Arabskiego).

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachfakultatywnych itp. W dniu przedostatnim wykwaterowanie, transferpromem na Cebui przelot do Polski samolotem rejsowym (z przesiadką).

Dzień ostatni

Przylotdo Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotemrejsowym (z przesiadką), transfery lotnisko - hotel - lotnisko (w tym prom Cebu-Bohol-Cebu), opłaty lotniskowe,11rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczekfakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.

Inne

Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty.

Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego.

Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

WALUTY

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 29 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Wt 30 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Śr 31 °C temperatura w nocy 25 °C

  • Czw 31 °C temperatura w nocy 25 °C