Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Rose Rayhaan By Rotana

Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

Imponujące widoki-jeden z najwyższych hoteli świat Bliskość stacji metra i galerii handlowych Komfortowe i elegancko urządzone pokoje Profesjonalni i serdeczni pracownicy

Więcej o hotelu

od 2 625 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 58 564

Naszym zdaniem

Wpisany do Księgi Guinessa jako najwyższy hotel świata (333 m, 72 piętra). Znana marka, świetne usytuowanie, klasyka stylu. Pobyt na najwyższym (!) poziomie.

Położenie

Przy prestiżowej Sheikh Zayed Road, 3 minuty spacerem od stacji metra, 5 minut od Dubai International Financial Centre, w pobliżu Burj Khalifa i słynnych galerii handlowych: Dubai Mall i Emirates Mall, 15 km od lotniska. Hotel organizuje bezpłatne przejazdy do centrów handlowo-rozrywkowych.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, kantor wymiany walut, 8 sal konferencyjnych, centrum biznesowe, wypożyczalnia samochodów, salon kosmetyczny, pralnia, room service, restauracja Petals (a'la carte i wieczory tematyczne) na 1.piętrze, bar przy basenie (09.00-21.00), kawiarnia Rose w lobby. W lokalach hotelowych nie sprzedaje się alkoholu.

Pokoje

462 pokoje w klasycznym stylu, gustowne, przestrzenne, w kilku kategoriach. Standardowe Classic (od 9 do 34 piętra) i Sky Classic (od 35 do  51 piętra) mają powierzchnię ok. 28 m kw. i 2 łóżka twin lub 1 king size; pokoje Deluxe (od 9 do 34 piętra) mają ok 32 m kw. i 1 łóżko king size. Pokoje Club Rotana Room (od 35 do 51 piętra) mają ok. 28 m kw., łóżko typu king size lub 2 łóżka typu twin, posiadają dodatkowo dostępn do Club Lounge.
W pokojach: łazienka (wanna, prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV sat (LCD), lodówka, czajnik, sejf, minibar i  Wi Fi.
W pokojajch Classic - brak możliwości dostawki. W pokojach Deluxe - możliwa maskymalnie jedna dostawka w pokoju. Drugie dziecko śpi z rodzicami.

Wyżywienie

BB - Śniadania w formie bufetów.
HB - Śniadania i lunche lub kolacje w formie bufetów ( w dniu 31/12/2020 drugi posiłek dostępny tylko na lunch).
W hotelu nie podaje się alkoholu.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. 
Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do: godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny (panorama miasta) z tarasem słonecznym, siłownia, sauna, jacuzzi, łaźnia, masaże, zabiegi pielęgnujące.

Dla dzieci

Brodzik, łóżeczka niemowlęce, możliwa indywidualna opieka nad dzieckiem.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - tylko bagaż podręczny.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (15 dirhamów za noc za pokój, płatne na miejscu w recepcji), w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagażu rejestrowanego (możliwość wykupienia bagażu 20kg w cenie 550 PLN/sztuka, bagażu 32kg w cenie 750 PLN/sztuka).
Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi. 
Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Errata

Update z 25.02.2021:
* Restauracja Petals jest otwarta od 07:00 do 11:00 i serwuje śniadania w formie bufetu oraz obiady od 12:30 do 15:30 oraz od 18:30 do 22:30  serwuje kolacje w formie bufetu oraz A la Carte / set menu dla HB
* Wyżywienie w pokoju - czynne całą dobę. Menu jest dostępne za pośrednictwem kodu QR w pokoju.
* Club Rotana Lounge jest otwarty dla gości za opłatą w wysokości 55 AED za osobę, która obejmuje nieograniczoną ilość herbaty / kawy / ciastka przez cały dzień oraz szybkie łącze WIFI
* Bodylines: siłownia otwarta od 07:00 do 21:00 | Basen jest otwarty od 07:00 do 19:00 | Masaże dostępne są od 12:00 do 02:00 (sauna, jacuzzi i łaźnia parowa są zamknięte)
* Aquarius Pool Cafe jest zamknięta do odwołania, zamówienia na posiłki i napoje są obsługiwane przez obsługę pokoju
* Cafe Rose jest otwarta od 07:00 do 22:30 i serwuje menu A la Carte / set menu dla HB
Update z 15.01.2021:
* Restauracja Petals jest otwarta od 07:00 do 11:00 i serwuje śniadania w formie bufetu oraz obiady od 12:30 do 15:30 oraz od 18:30 do 22:30 serwuje kolacje w formie bufetu oraz A la Carte / set menu 
* Wyżywienie w pokoju - czynne całą dobę. Menu jest dostępne za pośrednictwem kodu QR w pokoju.
* Club Rotana Lounge  jest otwarty dla gości za opłatą w wysokości 55 AED za osobę, która obejmuje nielimitowaną herbatę / kawę / ciastka przez cały dzień oraz szybkie łącze WIFI
* Bodylines: siłownia otwarta od 07:00 do 21:00 | Basen jest otwarty od 07:00 do 19:00 | Masaże są dostępne od 12:00 do 02:00 (sauna, jacuzzi i łaźnia parowa są zamknięte)
* Aquarius Pool Cafe jest zamknięta do odwołania, zamówienia na posiłki i napoje są obsługiwane przez obsługę pokoju
* Cafe Rose jest otwarta od 07:00 do 22:30 i serwuje menu A la Carte / set dań dla HB i FB
Update z 9.11.2020:
Poniżej informacje o funkcjonowaniu i godzinach otwarcia obiektów:
* Restauracja Petals jest otwarta od 07:00 do 11:00 i serwuje śniadania w formie bufetu, a od 18:30 do 22:30 serwuje kolacje A la Carte / set menu dla HB, FB i DDP
* Wyżywienie w pokoju jest otwarte 24 godziny. Menu jest dostępne za pośrednictwem kodu QR w pokoju.
* Club Rotana Lounge jest zamknięty do odwołania
* Bodylines  jest otwarte od 07:00 do 21:00 | Basen jest otwarty od 07:00 do 20:00 | Masaż czynny od 09:00 do 20:00 (sauna, jacuzzi i łaźnia parowa są zamknięte)
* Aquarius Pool Cafe jest zamknięta do odwołania, zamówienia na posiłki i napoje są obsługiwane przez jako room service
* Cafe Rose jest czynna od 07:00 do 22:00 i serwuje menu A la Carte / set menu dla HB i FB
Update z 31.08.2020
Poniżej informacje o funkcjonowaniu i godzinach otwarcia obiektów:
* Petals Restaurant otwarte od 06:00 do  12:00 am. Set menu  śniadanie w formie set menu  06:00 -11:00 am. Lunch & Kolacja w fomie -  Ala Carte
* Room service dostępny 24/7 . Obłsuguje set menu na Lunch & Kolację.
* Club Rotana Lounge - tymczasowo zamknięte
* Bodylines otwarte  07:00- 21:00 | Basem otwarty  07:00 - 20:00 | Masaże otwarte 09:00 - 20:00 (sauna, jacuzzi i łaźnie parowe są zamknięte)
* Aquarius Pool Bar otwarte jako room service 

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 8.04.2021 r.
Aktualne warunki wjazdowe do Emiratów Arabskich:
* Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego punktu wylotu muszą mieć ze sobą zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem.  Zaświadczenie musi dotyczyć testu przeprowadzanego metodą reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). Zaświadczenia dotyczące innych testów, w tym testu metodą przeciwciał oraz zestawów do wykonania w domu, nie są akceptowane w Dubaju. Aby się odprawić, podróżni muszą mieć ze sobą oficjalne, wydrukowane zaświadczenie w języku angielskim lub arabskim - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. Zaświadczenia w innych językach są akceptowane, jeśli mogą być zatwierdzone w porcie wylotu.
* Wszyscy podróżujący do Dubaju muszą pobrać aplikację COVID19 - DXB Smart App iOS-Android
* Po przylocie do Dubaju pasażerowie zostaną poddani drugiemu, bezpłatnemu testowi PCR na lotnisku w Dubaju. Do czasu otrzymania wyniku testu klienci pozostają w swoim hotelu. W przypadku pozytywnego wyniku testu klienci poddają się izolacji i proszeni są o śledzenie na bieżąco informacji z Dubai Health Authority.
Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testów:
- dzieci poniżej 12. roku życia i pasażerowie ze średnim lub zaawansowanym stopniem niepełnosprawności nie muszą poddawać się testowi PCR na obecność COVID-19.
 
Na Lotnisku Chopina w Warszawie istnieje możliwość wykonania ekspresowych testów PCR przed wylotem z Warszawy - więcej informacji pod poniższym linkiem: https://lotnisko-chopina.pl/pl/testy-covid-19.html.
Na lotnisku w Krakowie, pasażerowie mogą skorzystać z expressowych testów PCR - więcej informacji pod poniższym linkiem: https://www.krakowairport.pl/pl/testy-covid-19
 
Kwarantanna po powrocie do Polski:
Wszyscy wracający do kraju samolotem kierowani będą na 10 dniową kwarantannę, którą w przypadku przylatujących ze strefy Non Schengen (czyli Emiratów) uchyli wyłącznie negatywny wynik testu na COVID-19 wykonany w Polsce.Pasażerowie przylatujący z krajów Non-Schengen (czyli z Emiratów)Negatywny wynik testu wykonany przed przekroczeniem granicy (czyli w Emiratach) nie zwalnia z kwarantanny. Oznacza to, że testy wykonane w krajach Non-Schengen (w tym Emiratach) nie będą uznawane. Kwarantannę skrócić może wyłącznie negatywny wynik testu w kierunku koronawirusa wykonany po przylocie do Polski w ciągu 48 godzin i wysłany do systemu teleinformatycznego. 
Na wielu lotniskach są już punkty robienia testów. Zachęcamy do sprawdzenia takiej możliwości na stronie lotniska.Osoby zwolnione z kwarantannyObowiązkowa kwarantanna po przylocie do Polski z krajów strefy Schengen i Non-Schengen nie dotyczy osób, które:-Przyjęły dwie dawki szczepionki przeciwko COVID-19 dopuszczonej przez Unię Europejską i dysponują zaświadczeniem o wykonaniu szczepienia ochronnego-Są ozdrowieńcami, czyli osobami, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy były poddane izolacji, izolacji w warunkach domowych lub hospitalizacji z powodu zakażenia koronawirusem.
 
Podróżowanie z Dubaju do Abu Dhabi
Osoby zamierzające wjechać na terytorium Abu Dhabi muszą posiadać zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawione w ciągu 48 godzin albo testu DPI wystawione w ciągu 24 godzin przed przyjazdem. Dzień przyjazdu do Abu Dhabi jest traktowany jako pierwszy dzień.
Pasażerowie przyjeżdżający
W przypadku podróży do Abu Dhabi zaraz po przylocie do Dubaju konieczne jest posiadanie zaświadczenia o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawionego w ciągu ostatnich 48 godzin oraz poddanie się testowi PCR na obecność COVID-19 na granicy. Pasażerowie z krajów ze strefy zielonej muszą poddać się kolejnemu testowi PCR na obecność COVID-19 w szóstym dniu, bez obowiązkowej kwarantanny. Pasażerowie przybywający z innych krajów (w tym obecnie z Polski) muszą poddać się testowi PCR na obecność COVID-19 w chwili przyjazdu oraz w ósmym dniu pobytu, a także odbyć 10-dniową kwarantannę. Kwarantannę można odbywać w domu, w hotelu lub w zakwaterowaniu wyznaczonym przez władze ds. zdrowia publicznego.
W przypadku podróży do Abu Dhabi po pobycie w innych emiratach
Na granicy z Abu Dhabi należy okazać ujemny wynik testu PCR na obecność COVID-19 wystawiony w ciągu 48 godzin albo ujemny wynik badania z krwi DPI, wystawiony w ciągu ostatnich 24 godzin przed wjazdem. Nie można użyć testów DPI do kilkukrotnego wjazdu do Abu Dhabi. Rezydenci i turyści będą musieli poddać się dodatkowym testom na lotnisku AUH (w zależności od długości pobytu i rodzaju testu). Podróżni wjeżdżający z ujemnym wynikiem testu PCR na obecność COVID-19 muszą poddać się kolejnemu badaniu PCR w czwartym dniu oraz dodatkowo w ósmym dniu (w przypadku co najmniej 8-dniowego pobytu). Podróżni wjeżdżający z ujemnym wynikiem testu DPI muszą poddać się badaniu PCR na obecność COVID-19 w trzecim dniu oraz dodatkowo w siódmym dniu (w przypadku co najmniej 7-dniowego pobytu).
 
Dodatkowe ubezpieczenie dla pasażerów linii flydubai oraz Emirates:
* Pasażerowie flydubai objęci są w podróży ubezpieczeniem MULTI-RISK (w tym od skutków infekcji COVID-19) na podstawie zakupionego biletu na przelot flydubai. Wyciąg z postanowień polisy w j. polskim dostępny jest TUTAJ. Więcej informacji: https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19/multi-risk-travel-insurance
* Pasażerowie Emirates objęci są w podróży kompleksowym ubezpieczeniem. Więcej informacji: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/multi-risk-travel-insurance/

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Emirates Airlines
Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Warunki przewozu linii Emirates Airlines: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/travel/rules-and-notices/
//
flydubai
Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową.
Warunki przewozu linii flydubai: https://www.flydubai.com/en/information/policies/conditions-of-carriage
//
LOT Polish Airlines
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
Bagaż rejestrowany za dopłatą:
- bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) - cena 250PLN/sztuka
UWAGA! W przypadku rejsów z oznaczeniem c" (przykład LO121c) bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) wliczony jest w cenę przelotu.
Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Warunki przewozu linii LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa
//
Enter Air
Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Emiratów z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.Warunki przewozu linii Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu
//
Wizz Air
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą
- 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka
- 32 kg w cenie 710 PLN/sztuka
WIZZ Priority w cenie ok. 240 PLN/osoba w dwie strony
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na  jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 0 m
 • Odległość od lotniska 15 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Golf tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7/5
Travelplanet

Znakomity (76 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,6/5

Cena 4,6/5

jakość tras zjazdowych 4,5/5

46. najwyższa ocena z 886 hoteli w Dubaj

Beata24 Sierpień 2017

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Ocena 5,0/5
Jestem właśnie w hotelu. Bardzo polecam ten hotel. Obsługa jest na 10 jest pomocna,miła.Šniadania pyszne. Bardzo duży wybór dań.Dla każdego coś dobreg
Całkowita ocena

Jestem właśnie w hotelu. Bardzo polecam ten hotel. Obsługa jest na 10 jest pomocna,miła.Šniadania pyszne. Bardzo duży wybór dań.Dla każdego coś dobrego. Rezydent z Best reisen super. Pomögł nam we wszystkim włącznie z zakwaterowaniem do hotelu. Internet jest free w każdym pokoju. To powinno travel planet poprawić w wiadomościach dla klientów. Basen coś wspaniałego szczególnie po całodziennym zwiedzaniu. Serdecznie polecam.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Damian Grudzień 2018

Data pobytu: 7.7. - 14.7.2018

Ocena 4,5/5
Do Dubaju wybrałem się początkiem lipca 2018. Temperatura naprawdę wysoka ale nie na tyle żeby zatrzymać mnie w klimatyzowanym pomieszczeniu :) Jako m
Całkowita ocena

Do Dubaju wybrałem się początkiem lipca 2018. Temperatura naprawdę wysoka ale nie na tyle żeby zatrzymać mnie w klimatyzowanym pomieszczeniu :) Jako miejsce pobytu padło na Rose Rayhaan by Rotana. Hotel naprawdę godny polecenia. Najlepsza rekomendacja to taka, że wrócił bym do niego bez wahania :)

Zalety:

- przy głównej ulicy

-100m od stacji metra

- obok kantoru wymiany walut

- obok mini market

- dookoła restauracje + KFC i Pizza Hut

- internet w każdym pokoju

- basen (niewielki ale jest)

- miał obsługa (przemiła)

- naprawdę czysto

- jedzenie dobre i różnorodne

Reasumując polecam !!!

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Damian Grudzień 2018

Data pobytu: 7.7. - 14.7.2018

Ocena 4,5/5
Do Dubaju wybrałem się początkiem lipca 2018. Temperatura naprawdę wysoka ale nie na tyle żeby zatrzymać mnie w klimatyzowanym pomieszczeniu :) Jako miejsce pobytu padło na Rose Rayhaan by Rotana. Hotel naprawdę godny polecenia. Najlepsza rekomendacja to taka, że wrócił bym do niego bez wahania :) Zalety: - przy głównej ulicy -100m od stacji metra - obok kantoru wymiany walut - obok mini mark
Całkowita ocena

Do Dubaju wybrałem się początkiem lipca 2018. Temperatura naprawdę wysoka ale nie na tyle żeby zatrzymać mnie w klimatyzowanym pomieszczeniu :) Jako miejsce pobytu padło na Rose Rayhaan by Rotana. Hotel naprawdę godny polecenia. Najlepsza rekomendacja to taka, że wrócił bym do niego bez wahania :)

Zalety:

- przy głównej ulicy

-100m od stacji metra

- obok kantoru wymiany walut

- obok mini market

- dookoła restauracje + KFC i Pizza Hut

- internet w każdym pokoju

- basen (niewielki ale jest)

- miał obsługa (przemiła)

- naprawdę czysto

- jedzenie dobre i różnorodne

Reasumując polecam !!!

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Beata24 Sierpień 2017

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Ocena 5,0/5
Jestem właśnie w hotelu. Bardzo polecam ten hotel. Obsługa jest na 10 jest pomocna,miła.Šniadania pyszne. Bardzo duży wybór dań.Dla każdego coś dobrego. Rezydent z Best reisen super. Pomögł nam we wszystkim włącznie z zakwaterowaniem do hotelu. Internet jest free w każdym pokoju. To powinno travel planet poprawić w wiadomościach dla klientów. Basen coś wspaniałego szczególnie po całodziennym zwied
Całkowita ocena

Jestem właśnie w hotelu. Bardzo polecam ten hotel. Obsługa jest na 10 jest pomocna,miła.Šniadania pyszne. Bardzo duży wybór dań.Dla każdego coś dobrego. Rezydent z Best reisen super. Pomögł nam we wszystkim włącznie z zakwaterowaniem do hotelu. Internet jest free w każdym pokoju. To powinno travel planet poprawić w wiadomościach dla klientów. Basen coś wspaniałego szczególnie po całodziennym zwiedzaniu. Serdecznie polecam.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 38 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 37 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Wt 39 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Śr 38 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Czw 38 °C temperatura w nocy 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień