Viking Club Hotel Ocena: 4/5
od 1 536 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 536 zł za osobę
od 1 670 zł za osobę
od 1 681 zł za osobę
od 1 656 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 48 opinii)
Zablokowane opinie: 1
87. najwyższa ocena z 193 hoteli w Sharm El Sheikh
karolina C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Hotel bardzo fajny. Można by się czepiać jakiś szczegółów np. Klimatyzacji śmierdzącej w pokoju czy innych rzeczy ale ogólnie hotel przyjazny ludziom, plaża wynagradza wszystko. Plaża bajeczna. Kelnerzy mili, drinki ogolnie w porównaniu z innymi hotelami troszkę słabe ale do przeżycia. Jak jest słońce fajna atmosfera to nic się innego nie liczy. Fakt w hotelu jest przewaga Rosjan ale my jako Polacy sami poznaliśmy na miejscu parę z Moskwy i cały pobyt się z nami zaprzyjaźnili. Ogólnie ocena bardzo dobra
Hotel bardzo fajny. Można by się czepiać jakiś szczegółów np. Klimatyzacji śmierdzącej w pokoju czy innych rzeczy ale ogólnie hotel przyjazny ludziom, plaża wynagradza wszystko. Plaża bajeczna. Kelnerzy mili, drinki ogolnie w porównaniu z innymi hotelami troszkę słabe ale do przeżycia. Jak jest słońce fajna atmosfera to nic się innego nie liczy. Fakt w hotelu jest przewaga Rosjan ale my jako Polacy sami poznaliśmy na miejscu parę z Moskwy i cały pobyt się z nami zaprzyjaźnili. Ogólnie ocena bardzo dobra
Plaża bajeczna, idealna, piękne rafy, dużo leżaków, fajne animacje na plaży i przy basenach. Polecam hotel
WyżywienieWyżywienie myślę że bardzo dobre i smaczne
ZakwaterowanieOk. Piękny widok na morze, jedynym minusem jest smierdacza klima w pokoju
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Kamil S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2024
Wyjazd 15-26 października Hotel bardzo fajny za takie pieniążki.
Jedzenie smaczne i różnorodne każdy znajdzie cos dla siebie .
Personel począwszy od recepcji do pana który sprząta pokoje przemiły i pomocny.
Super lokalizacja, blisko SOHO.
Wyjazd 15-26 października Hotel bardzo fajny za takie pieniążki.
Jedzenie smaczne i różnorodne każdy znajdzie cos dla siebie .
Personel począwszy od recepcji do pana który sprząta pokoje przemiły i pomocny.
Super lokalizacja, blisko SOHO.
Plaza czysta ze spora ilością leżaków i parasoli.
Bar na plaży, miejsce do snurkowania.
Jedzonko smaczne i różnorodne każdy znajdzie cos dla siebie .
Owoce i warzywa myte w wodzie butelkowej, co przekłada się na brak dolegliwości żołądkowych (Klątwa Faraona):-)
wiec spory plus.
Pokoje duże i czyściutkie, klimatyzowane .
Jedyny minus to prysznic troszkę już zniszczony.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Michał M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Obsługa bardzo miła wszystko można było zalatwic
Obsługa bardzo miła wszystko można było zalatwic
Bardzo dobre ŕóżnorodne świeże mnóstwo wyboru dla kazdego
ZakwaterowaniePokój odpowoqda cenie
UsługiSerwis pokojowy na 5 obsługa I barmani także na 5
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
karolina C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025
Hotel bardzo fajny. Można by się czepiać jakiś szczegółów np. Klimatyzacji śmierdzącej w pokoju czy innych rzeczy ale ogólnie hotel przyjazny ludziom, plaża wynagradza wszystko. Plaża bajeczna. Kelnerzy mili, drinki ogolnie w porównaniu z innymi hotelami troszkę słabe ale do przeżycia. Jak jest słońce fajna atmosfera to nic się innego nie liczy. Fakt w hotelu jest przewaga Rosjan ale my jako Polacy sami poznaliśmy na miejscu parę z Moskwy i cały pobyt się z nami zaprzyjaźnili. Ogólnie ocena bardzo dobra
Hotel bardzo fajny. Można by się czepiać jakiś szczegółów np. Klimatyzacji śmierdzącej w pokoju czy innych rzeczy ale ogólnie hotel przyjazny ludziom, plaża wynagradza wszystko. Plaża bajeczna. Kelnerzy mili, drinki ogolnie w porównaniu z innymi hotelami troszkę słabe ale do przeżycia. Jak jest słońce fajna atmosfera to nic się innego nie liczy. Fakt w hotelu jest przewaga Rosjan ale my jako Polacy sami poznaliśmy na miejscu parę z Moskwy i cały pobyt się z nami zaprzyjaźnili. Ogólnie ocena bardzo dobra
Plaża bajeczna, idealna, piękne rafy, dużo leżaków, fajne animacje na plaży i przy basenach. Polecam hotel
WyżywienieWyżywienie myślę że bardzo dobre i smaczne
ZakwaterowanieOk. Piękny widok na morze, jedynym minusem jest smierdacza klima w pokoju
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Krzysztof P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
Wycieczka rozpoczęła się przełożeniem lotniska wylotu z Warszawy na Katowice, a potem jeszcze kilkakrotne przełożenie godziny wylotu. Tym sposobem pobyt był skrócony przeszło dobę. Złożona reklamacja do travelplanet, zostałem odesłany do Joinup z którego leciałem i do Skyup - przewoźnika. Po wymianie wielu korespondencji nie otrzymałem żadnej rekompensaty... ŻENADA w dzisiejszych czasach...
Wycieczka rozpoczęła się przełożeniem lotniska wylotu z Warszawy na Katowice, a potem jeszcze kilkakrotne przełożenie godziny wylotu. Tym sposobem pobyt był skrócony przeszło dobę. Złożona reklamacja do travelplanet, zostałem odesłany do Joinup z którego leciałem i do Skyup - przewoźnika. Po wymianie wielu korespondencji nie otrzymałem żadnej rekompensaty... ŻENADA w dzisiejszych czasach...
Plaża hotelowa piaszczysta ale mała i zatłoczna. Przy plaży dwa bary do ktorych stoją długie kolejki wczasowiczów.
WyżywieniePosiłki różnorodne i dobre, powinny zadowolić nawet wybrednych. Na stołówce dużo ludzi ale nie ma problemy ze znalezieniem wolnego stolika.
ZakwaterowanieDomki i ich wyposażenie mocno zużyte, nie wszystko działa. Wdać, że czas zrobił swoje, a remontu dawno nie było. Czystość pozostawia wiele do życzenia.
UsługiObsługa miła i pomocna ale dopiero po napiwkach. Problemy z komunikacją, mało kto mówi po angielsku, dobrze widziany język rosyjski.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2024
Kontakt z biurem po rezerwacji - ok, zwłaszcza kiedy można było zaoferować dodatkowe usługi. Kiedy my potrzebowaliśmy kontaktu, nie było już tak łatwo. Spotkanie z rezydentem było organizowane drugiego dnia po przyjeździe, więc większość pytań i wątpliwości po przyjeździe trzeba było rozwiązywać samemu. Hotel nastawiony na turystów z Rosji, po angielsku nie można było się dogadać z większością obsługi, po polsku tym bardziej. O standardzie pokoi, a zwłaszcza łazienek trudno się wypowiadać, hotel nie widział remontu od kiedy stoi. Za to części wspólne, restauracja, ogród, baseny, plaża - w porządku.
Kontakt z biurem po rezerwacji - ok, zwłaszcza kiedy można było zaoferować dodatkowe usługi. Kiedy my potrzebowaliśmy kontaktu, nie było już tak łatwo. Spotkanie z rezydentem było organizowane drugiego dnia po przyjeździe, więc większość pytań i wątpliwości po przyjeździe trzeba było rozwiązywać samemu. Hotel nastawiony na turystów z Rosji, po angielsku nie można było się dogadać z większością obsługi, po polsku tym bardziej. O standardzie pokoi, a zwłaszcza łazienek trudno się wypowiadać, hotel nie widział remontu od kiedy stoi. Za to części wspólne, restauracja, ogród, baseny, plaża - w porządku.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Katarzyna S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2024
Wakacje w listopadzie, to świetny pomysł. Idealna temperatura wody i morza, spokój i nieprzeludnienie. Jedyny mankament to zimna woda w basenie, ale rafa rekompensuje ten brak. Duży, zielony teren, bardzo zadbany, podlewane trawniki. Atrakcją są liczne dudki i czaple(chyba) przechadzające się po trawnikach.
Wakacje w listopadzie, to świetny pomysł. Idealna temperatura wody i morza, spokój i nieprzeludnienie. Jedyny mankament to zimna woda w basenie, ale rafa rekompensuje ten brak. Duży, zielony teren, bardzo zadbany, podlewane trawniki. Atrakcją są liczne dudki i czaple(chyba) przechadzające się po trawnikach.
Hotel na "klifie", więc dostęp do plaży po schodach albo jezdnią. Plaża czysta, nie za duża, bardzo zatłoczona leżakami. Od rana właściwie zajęte wszystko ręcznikami. Niestety wiele leżaków wymagających remontu lub wymiany. Bardzo głośna muzyka. My znalazłyśmy swoje miejsce przy "cichym" basenie, niedostępnym dla dzieci, z cichą, spokojną muzyką. A do morza i tak niedaleko.
WyżywienieSmaczne, urozmaicone, chociaż powtarzalne. Jak dla mnie zbyt mało potraw wegetariańskich, ale sobie poradziłam :) Bardzo sympatyczni, uśmiechnięci, uczynni kelnerzy.
ZakwaterowaniePrzestronny pokój, zadbany, ale wymagający inwestycji. Najsłabszym punktem jest łazienka, która wymaga remontu. Czysto, codziennie sprzątane, bardzo miła obsługa. Codziennie woda w butelkach w pokoju. Bezpłatny sejf.
UsługiBagaże dostarczane meleksem. Recepcja czynna całą dobę. Większość obsługi mówi po rosyjsku, ale po angielsku nie było problemu się dogadać. Nie korzystałam z animacji, więc nie mogę nic powiedzieć.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...