Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed wylotem lub antygenowego, wykonanego nie wcześniej niż 24h (zaświadczenie w j. angielskim)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 14 dni i mniej niż 270 dni) oraz dzieci poniżej 12 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Podróżni lecący do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony paszportu, na której widoczne jest zdjęcie i dane osobowe
 • Wymagane wypełnienie deklaracji pobytu (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Wymagana rejestracja na mniej niż 48 godzin przed rozpoczęciem podróży KLIKNIJ
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 659 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 21 837

POŁOŻENIE

W zatoce Shark's Bay, w odległości ok. 5 km od lotniska i ok.15 km od Naama Bay. W pobliżu hotelu znajduje się kilka restauracji i barów oraz pasaż handlowy oraz lokalne stragany z upominkami.

PLAŻA

przy prywatnej, piaszczystej plaży z dostępem do rafy koralowej i wejściem do morza z pomostu, zalecamy obuwie, leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatne.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy położony w zielonym, zadbanym ogrodzie, przy przepięknej rafie koralowej. Składa się z zespołu bungalowów, zbudowanych w 2005 roku. Tarasy słoneczne oraz baseny z wodospadami i fontannami stwarzają doskonałe warunki do beztroskiego wypoczynku.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, restauracja główna, 3 restauracje a'la carte: śródziemnomorska Barracuda, włoska La trattori'a oraz orientalna Fatima, 6 barów ( przy basenie, na plaży w lobby), klub nocny, dyskoteka, sklepy z pamiątkami, usługi pralni chemicznej.

INTERNET

kawiarenka internetowa i internet bezprzewodowy dodatkowo płatne.

KONFERENCJE/INCENTIVE

2 sale konferencyjne

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

bezpłatnie 3 baseny, zjeżdżalnia wodna, leżaki, parasole i ręczniki plażowe, tenis stołowy, siłownia, programy animacyjne dzienne i wieczorne, okazjonalnie muzyka na żywo
odpłatnie bilard, centrum nurkowe, sporty wodne przy plaży, centrum Spa z zabiegami

DLA DZIECI

brodzik, zjeżdżalnie wodne, programy animacyjne, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka na zamówienie przed wylotem

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, wyposażone w łazienki ( prysznic lub wanna), klimatyzację, Tv/SAT, telefon, sejf, odpłatny mini bar, zestaw do kawy i herbaty oraz balkon lub taras.

WYŻYWIENIE

All inclusive śniadania (07:00-10:30), obiady (12:30-15:00) oraz kolacje (19:00-22:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej". W ciągu dnia (11:00-17:00) lekkie przekąski serwowane w wyznaczonych barach. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne są w wyznaczonych barach, 10:00-24:00) w barze przy plaży dostepne tylko soft drinki. Formuła nie obejmuje importowanych napoi, restauracji a'la carte oraz mini baru.

INFORMACJE DODATKOWE

islandview-eg.com

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Podróżując do Egiptu jest wymagane wykonanie testu PCR na Covid 
Zwolnione z obowiązku testu są tylko osoby, które posiadają zaświadczenie przyjęcia pełnego cyklu szczepienia na COVID-19 (szczepionką zatwierdzoną przez WHO), jeśli od ostatniej dawki minęło co najmniej 14 dni. Zaświadczenie powinno zawierać kod QR. Unijny Certyfikat Covid jest honorowany.
Test dla dziecka: niewymagany dla dzieci poniżej 12 lat.Test RT-PCR na COVID-19 należy wykonać:
- w Polsce maksymalnie na 72 godz. przed wjazdem do Egiptu:
zaświadczenie o negatywnym wyniku testu musi być wystawione w j. angielskim oraz zawierać prawidłowe informacje/dane podróżnego oraz kod QR.  Zaświadczenie musi być wystawione przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia w formie papierowej (oryginał) lub cyfrowej - do wyświetlenia na ekranie urządzenia mobilnego. Zaświadczenia pisane ręcznie oraz bez kodu QR nie będą honorowane. 
lub
- po przylocie do Egiptu (na lotnisku), koszt badania to 30 USD/os. Procedura wykonania testu nie jest uciążliwa. Po badaniu podróżni są przewiezieni transferem (w cenie rezerwacji) do zarezerwowanego przez siebie hotelu, gdzie oczekują 24 godziny na wynik testu - w tym czasie można korzystać z infrastruktury obiektu.
W przypadku pozytywnego wyniku testu kwarantanna odbywa się w wykupionym hotelu.Marsa Alam (RMF) - w przypadku testu RT-PCR wykonywanego po przylocie do Marsa Alam, w celu przyspieszenia procedury, należy posiadać ze sobą kserokopię strony z danymi i zdjęciem z paszportu.
WYMAGANE DOKUMENTY: 
- Zaświadczenie o szczepieniu lub negatywny wynik testu na COVID-19 (test można także wykonać na lotnisku w Egipcie) w języku angielskim.
- Wydruk umowy zgłoszenia wakacji z biurem Prima Holiday. 
- Paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu (także dzieci bez względu na wiek).
- Karta Lokalizacji Podróżnego.
- Deklaracja Sanitarna. Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 14 km
 • Odległość od lotniska 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1/5
Travelplanet

Doskonałe (58 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,1/5

Okolica 4,2/5

Cena 4,1/5

88. najwyższa ocena z 408 hoteli w Sharm El Sheikh

Leonidas

Ocena 5,0/5
Sporo roślinności, niska zabudowa i dobre all (podobno) dają duży plus. Dodatkowym atutem jest położenie w zatoce Shark`s Bay jednym z najbardziej atr
Całkowita ocena

Sporo roślinności, niska zabudowa i dobre all (podobno) dają duży plus. Dodatkowym atutem jest położenie w zatoce Shark`s Bay jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc pod względem nurkowania.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ania

Ocena 4,8/5
Piękny widok z balkonu ,miła obsługa dbają o każdy szczegół abyśmy wypoczeli na 110% bliskość plarzy basenów sklepów ,wszystko w zasięgu ręki .lodówka
Całkowita ocena

Piękny widok z balkonu ,miła obsługa dbają o każdy szczegół abyśmy wypoczeli na 110% bliskość plarzy basenów sklepów ,wszystko w zasięgu ręki .lodówka w pokoju zapełniają codziennie ,owoce i woda ,napoje .pokoje codziennie sprzątanie , świeże ręczniki . Czajnik kawa herbata w pokoju . Przepiękne rafy koralowe polecam bardzo .

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Ania

Ocena 4,6/5
początek 30.08-06 września 2016. obiekt blisko lotniska. późną nocą witano nas kwiatami i lampką wina plus specjalna kolacja. transport do pokoi z walizkami melexem. wszyscy (8 osób) otrzymaliśmy pokój z widokiem na morze. pokój - dwa pomieszczenia - sypialnia i ogromne łózko + kącik z czajnikiem kawa,herbata i pomieszczenie z tv lodówka. klimatyzacja. balkonik stoliczek krzesełka. prócz tego sej
Całkowita ocena

początek 30.08-06 września 2016. obiekt blisko lotniska. późną nocą witano nas kwiatami i lampką wina plus specjalna kolacja. transport do pokoi z walizkami melexem. wszyscy (8 osób) otrzymaliśmy pokój z widokiem na morze.

pokój - dwa pomieszczenia - sypialnia i ogromne łózko + kącik z czajnikiem kawa,herbata i pomieszczenie z tv lodówka. klimatyzacja. balkonik stoliczek krzesełka. prócz tego sejf, telefon, wifi. codziennie przynoszona woda do picia. w lodowce mleko woda soki napoje piwo alkoholowe. Są pewne niedoróbki i można przyczepić się do tego i owego ale nam to aż tak bardzo nie przeszkadzało a raczej uśmiech na twarzy. Hotel ma swoje lata. codziennie zostawialiśmy 1 dolara. Mohamed wymieniał pościel ręczniki donosił wodę, układał z ręczników łabędzie- miłe (można go poprosić aby piwo doniósł- coś tam załatwi). Jedzenie generalnie ok każdy coś znajdzie dla siebie. polecam śniadania na pierwszym pietrze (kameralnie), na pietrze fajny barek taki gentelmen club- piwo kawa drinki. kolacje do wyboru górna i dolna restauracja. alkohole w opcji all - dla mnie takie sobie. Ogólnie na miejscu trudno o alkohol (kraj-relig) ale w centrum handlowym Soho (parę kroków od hotelu) na pietrze jest duży sklep z markowym alkoholem (brak piwa) dla turystów- paszport obowiązkowo płatność dolary lub funty egipskie gotówka. my płaciliśmy i wypłacaliśmy funty w hotelowym bankomacie ponieważ było meczące przeliczanie dolarów i ciągłe targowanie (1 $= +/-8 funt.) do dyspozycji dolny basen (nie dla dzieci- zakaz- głęboki od +/- 150cm) , dolny pokład plaza rafa woda. nie pokąpiemy się bezpośrednio- rafa. są pomosty wychodzące w morze + ratownik (kamizelki rat. maski do nurkowania). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to ok - dużo kontroli, posterunków policji itp. Obsługa hotelowa bardzo miła i bardzo starała się nas Polaków dopieścić (mało tam nas było i ogólnie mało turystów wszędzie (jest luźno co mi b.odpowiadalo i zabiegają o nas ). polecamy wycieczkę samolotowa do Kairu (my wykupolismy w sun-fun - taniej niż u miejscowego rezydenta- pytać o przewodnika Muhameda). To mój pierwszy pobyt w Egipcie i jestem bardzo zadowoleni. ania i marcin

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ania

Ocena 4,8/5
Piękny widok z balkonu ,miła obsługa dbają o każdy szczegół abyśmy wypoczeli na 110% bliskość plarzy basenów sklepów ,wszystko w zasięgu ręki .lodówka w pokoju zapełniają codziennie ,owoce i woda ,napoje .pokoje codziennie sprzątanie , świeże ręczniki . Czajnik kawa herbata w pokoju . Przepiękne rafy koralowe polecam bardzo .
Całkowita ocena

Piękny widok z balkonu ,miła obsługa dbają o każdy szczegół abyśmy wypoczeli na 110% bliskość plarzy basenów sklepów ,wszystko w zasięgu ręki .lodówka w pokoju zapełniają codziennie ,owoce i woda ,napoje .pokoje codziennie sprzątanie , świeże ręczniki . Czajnik kawa herbata w pokoju . Przepiękne rafy koralowe polecam bardzo .

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Bernadeta

Ocena 4,5/5
Island View to hotel należący niegdyś do sieci hoteli Sunrise. Położony przy nowej dzielnicy Soho. Ładne, przestronne pokoje z nieco starszym wyposażeniem. Ładne czyste i zadbane łazienki. Cały teren hotelu jest zadbany i obfity w tereny zielone. Hotel ma Wi fi płatne w lobby. Island View przy plaży ma płaskie zejście do morza. Dla chcących nurkować z pomostu schodzi się od razu do głębokiej wody
Całkowita ocena

Island View to hotel należący niegdyś do sieci hoteli Sunrise. Położony przy nowej dzielnicy Soho. Ładne, przestronne pokoje z nieco starszym wyposażeniem. Ładne czyste i zadbane łazienki. Cały teren hotelu jest zadbany i obfity w tereny zielone. Hotel ma Wi fi płatne w lobby. Island View przy plaży ma płaskie zejście do morza. Dla chcących nurkować z pomostu schodzi się od razu do głębokiej wody gdzie można podziwiać piękną rafę. Z Island View kursują busy do Old Market oraz do Naama Bay koszt: 5$/os. w dwie strony. Mały basen, hotel dobry ale raczej 4 **** nie 5***** ma świetne położenie z tego względu polecany dla osób pragnących wieczorami korzystać z uroków miasta.

Zakwaterowanie 4,4/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Magda

Ocena 4,2/5
Hotel Island View Resort jest to hotel położony bardzo blisko lotniska w związku z czym samoloty są słyszalne. Hotel posiada 4 baseny, w tym jeden podgrzewany wewnętrzny oraz jeden basen dla dzieci. Dodatkowo dla dzieci jest klub oraz animacje. Wifi jest dostępne w lobby i jest dodatkowo płatne, podobnie jak buzy hotelowe do Naama Bay oraz Old Market. Hotel w niskiej zabudowie typowej dla Egiptu.
Całkowita ocena

Hotel Island View Resort jest to hotel położony bardzo blisko lotniska w związku z czym samoloty są słyszalne. Hotel posiada 4 baseny, w tym jeden podgrzewany wewnętrzny oraz jeden basen dla dzieci. Dodatkowo dla dzieci jest klub oraz animacje. Wifi jest dostępne w lobby i jest dodatkowo płatne, podobnie jak buzy hotelowe do Naama Bay oraz Old Market. Hotel w niskiej zabudowie typowej dla Egiptu. Pokoje w hotelu są ładnie urządzone i czyste. Łazienkom tez nie można nic zarzucić. Część pokoi jest bez balkonów. Sejfy w pokojach są bezpłatne. Nie jest to duży hotel w porównaniu z innymi w Sharm El Sheikh więc nadaje się na spokojny wypoczynek. Poleciłabym go również rodzinom z dziećmi oraz osobą lubiącym spędzać czas aktywnie.

Zakwaterowanie 4,2/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Malwinka

Ocena 4,8/5
Hotel jest bardzo zadbany i nowoczesny. Pokoje utrzymane w dobrym stanie. Posiłki urozmaicone.
Całkowita ocena

Hotel jest bardzo zadbany i nowoczesny. Pokoje utrzymane w dobrym stanie. Posiłki urozmaicone.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 34 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 35 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Sob 34 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Ndz 34 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Pon 35 °C temperatura w nocy 23 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień