Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Sultan Gardens Resort

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Prywatna plaża z rafą i widokiem na wyspę Tiran Liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi Przestronne (45 m²) i eleganckie pokoje Doskonały serwis i bogate All Inclusive

Więcej o hotelu

od 1 399 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 22 130

POŁOŻENIE

w dzielnicy SHARK'S BAY, ok. 7 km od Naama Bay; ok. 6 km od lotniska w Sharm El Sheikh;

PLAŻA

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, przy brzegu rafa koralowa, zalecane obuwie ochronne, zejście do morza z pomostu,ok. 220 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki, bar.

HOTEL

Kategoria lokalna 5*,
składa się z budynku głównego oraz kilku jednopiętrowych budynków bocznych. Doskonałe miejsce na pełen relaksu wypoczynek, położony na rozległym terenie, otoczony zadbanym ogrodem.Hotel odznaczony nagrodą Travellers' Choice, która  przyznawana jest obiektom zakwaterowania, atrakcjom i restauracjom, które stale zbierają świetne recenzje i należą do najlepszych 10% obiektów na stronie Tripadvisor.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

lobby, recepcja 24h, 2 restauracje główne: Linah i Dana (tylko dla dorosłych) - kuchnia międzynarodowa, dania w formie bufetu, 4 restauracje la carte: Casa Mia - kuchnia włoska, Fish Market - owoce morza, House of Spice - kuchnia orientalna, Fleur De Leis - steki,kilka barów:  lobby, przy basenie, na plaży, sklep z pamiątkami, bankomat, sejf, apteka, lekarz na wezwanie, salon piękości

INTERNET

bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie hotelu

KONFERENCJE/INCENTIVE

centrum konferencyjne dla 180 osób

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

bezpłatne: 5 basenów (2 podgrzewane w sezonie zimowym), w  jednym z basenów wydzielona część dla dzieci, zjeżdżalnia, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki, tenis stołowy, siłownia,mini golf, siatkówka, piłka nożna, aerobik, aqua aerobik, nauka tańca, bule, rzutki, kort tenisowy
płatne: wypożyczalnia sprzętu i oświetlenie płatne, sporty wodne na plaży

DLA DZIECI

wydzielona część w basenie głównym, mini klub, mini disco, zjeżdżalnia

ZAKWATEROWANIE

520 pokoi,
standardowy: 2-os. z możliwością dwóch dostawek dla dzieci i jednej dostawki dla osóby dorosłej, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic; wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf,bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras,
 

WYŻYWIENIE

śniadanie, obiad, kolacja w wyznaczonych restauracjach, przekąski w ciągu dnia w wyznaczonych barach, lokalne napoje alkoholowe oraz napoje bezalkoholowe serwowane są w wyznaczonych barach  w godzinach (10.00-24.00),

INFORMACJE DODATKOWE

http://www.sultangardens.com/en

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 7 km
 • Odległość od lotniska 7 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,3/5
Travelplanet

Znakomity (189 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,3/5

Okolica 4,1/5

Cena 4,3/5

57. najwyższa ocena z 400 hoteli w Sharm El Sheikh

Karolina Sierpień 2013

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2013

Ocena 5,0/5
Razem z narzeczonym spędziliśmy cudowne wakacje w Sultan Gardens Resort. Jesteśmy w Egipcie drugi raz (w marcu 2012 byliśmy w Hurghadzie hotel Serenity...
Całkowita ocena

Razem z narzeczonym spędziliśmy cudowne wakacje w Sultan Gardens Resort. Jesteśmy w Egipcie drugi raz (w marcu 2012 byliśmy w Hurghadzie hotel Serenity Makadi Heights również bardzo polecamy). Sultan Gardens Resort to idealne miejsce na wypoczynek, dla ludzi chcących się zrelaksować oraz dla rodzin z dziećmi. Plaża z bezpośrednim zejściem do przepięknej rafy koralowej więc koniecznie trzeba wziąć okulary oraz rurkę do snorkowania (możliwy zakup na miejscu ok. 40 zł. za komplet), wchodząc do morza, już na płytkiej wodzie pływają piękne, kolorowe ryby. Przepyszne jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Duże, przestrzenne pokoje z klimatyzacją - codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki (nie ma potrzeby brać swoich ręczników, bo w pokojach jest ok. 5 ręczników i szlafroki) + karta na ręczniki basenowe, które można wymieniać na czyste tyle razy ile się chce. Piękna roślinność, o którą codziennie dbają ogrodnicy. Na ogromnym terenie hotelu kursuje co ok. 20 min. busik podwożący gości hotelu (za darmo) do rożnych części hotelu. Zachęcamy również do uczęszczania na animacje, które odbywają się w ciągu dnia oraz wieczorem, cudowni animatorzy robią wszystko żeby goście byli zadowoleni. Przez ogrom terenu hotelu odnosi się wrażenie, że na terenie hotelu jest garstka ludzi, nie ma nigdzie tłoku, nad pięknymi basenami każdy znajdzie dla siebie miejsce jak również na plaży. Przemiła obsługa na poziomie europejskim. Niedługo planujemy znowu wybrać się do Sultan Gardens Resort, bo naprawdę mamy cudowne wspomnienia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Planując nasz urlop obawialiśmy się zamieszek, które są w Kairze, ale Sharm el Sheik jest zupełnie bezpieczne i w 100% nastawione na turystów, ludzie tam żyjący cały swój dochód czerpią od turystów więc nie mam mowy o żadnym niebezpieczeństwie, po mieście kursują patrole policyjne, przed wejściem do hotelu jest bramka taka jak na lotnisku, sprawdzająca co się wnosi do hotelu - 100% bezpiecznie. Warto jeszcze wspomnieć, że idąc nad basen czy plażę na leżaku można zostawić wszystko (telefony, aparaty) i nikt tego nie ruszy. W pokojach są bezpłatne sejfy. Dla osób, które wybierają się pierwszy raz do Egiptu kilka praktycznych rad co warto zabrać:

- olejek z filtrem (najlepiej ochrona 30 w spreyu, bo najpraktyczniejszy),

- pomadka ochronna w sztywcie,

- japonki/klapki,

- nakrycie głowy, najlepiej chustkę, z którą można pływać,

- długą chustę, którą można się okryć idą na basen lub plażę,

- w sezonie letnim nie trzeba brać żadnych "długich rzeczy", bo dzień i noc jest ok. 40 stopni,

- torbę na plażę (najlepiej jakąś starą, którą można rzucić na piach),

- aparat podwodny, bo jest co fotografować,

- mp3, książki, gazety (chociaż przy basenie rozdają prasę w języku polskim, ale każdy lubi co innego),

- jakieś eleganckie rzeczy na kolację,

- specjalne, ochronne obuwie do wody,

- piłkę do siatkówki,

- pieniądze najlepiej opłaca wymienić się na dolary amerykańskie, którymi wszędzie można płacić (nie wymieniajcie na miejscu na pieniądze egipskie, bo później nigdzie w kantorze tego nie zamienią), warto mieć jak najwięcej 1 dolarówek, którymi płaci się napiwki.

Mogłabym jeszcze wymienić wiele zalet tego miejsca, ale lepiej przekonać się samemu jadąc tam na wakacje. My byliśmy tylko tydzień i uważamy, że to zdecydowanie za krótko. Polecamy jeszcze raz i życzymy udanego wypoczynku.

P.S do Sharm El Sheik warto zebrać grupkę Polaków i wynająć busik, który kosztuje ok. 4 dolarów, nie opłaca się kupować wycieczki u rezydenta na zwiedzanie Sharm i Old Marketu, nie polecam taksówek i najlepiej do Sharm wybrać się ok. godziny 20 jak nie ma już słońca (Egipcjanie prowadzą życie nocne i wszystko jest otwarte do późnych godzin nocnych).

SULTAN GARDENS RESORT TO NAJLEPSZY HOTEL W SHARM EL SHEIK

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Łukasz Luty 2013

Data pobytu: 3.9. - 10.9.2011

Ocena 5,0/5
Polecam Hotel wszystkim, jest strasznie duży to były nasze najlepsze wakacje, bardzo trudno bedzie przebic ten hotel, pyszne jedzenie, animatorzy najlepsi...
Całkowita ocena

Polecam Hotel wszystkim, jest strasznie duży to były nasze najlepsze wakacje, bardzo trudno bedzie przebic ten hotel, pyszne jedzenie, animatorzy najlepsi na świecie, codziennie ich ogłądałem, bardzo miła obsluga, duzo basenów, kłady sklepy poprostu wszystko na wysokim poziomie. napewno nikt nie będzie żałować pobytu w tym Hotelu.

Pokoje wieksze niz moje mieszkanie, zadbane , czyste, codziennie sprzatne, poprostu idealnie, chciałbym mieć taki hotel w innych krajach :) ale takie rzeczy tylko w Egipcie

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Filtruj opinie

Bogdan Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 4,8/5
SUPER SUPER SUPER i jeszcze raz pojadę do tego hotelu????
Całkowita ocena

SUPER SUPER SUPER i jeszcze raz pojadę do tego hotelu????

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Anais Listopad 2018

Data pobytu: 4.6. - 11.6.2016

Ocena 4,8/5
Nie potrafię opisać, jak wspaniałe było w Sultan Gardens Resort. Byliśmy szczęśliwi i zadowoleni.Bardzo miły personel, który pomoże Ci w potrzebie. Mieliśmy ładny apartament z widokiem na morze , nie potrafię opisać, jak cudownie było się budzić z pięknym widokiem na morze.Jedzenie było super! . Potrzebujesz 2 dni na zwiedzanie hotelu, ponieważ jest tak duży, właściwie wszystko, co potrzebne jest w...
Całkowita ocena

Nie potrafię opisać, jak wspaniałe było w Sultan Gardens Resort. Byliśmy szczęśliwi i zadowoleni.Bardzo miły personel, który pomoże Ci w potrzebie. Mieliśmy ładny apartament z widokiem na morze , nie potrafię opisać, jak cudownie było się budzić z pięknym widokiem na morze.Jedzenie było super! . Potrzebujesz 2 dni na zwiedzanie hotelu, ponieważ jest tak duży, właściwie wszystko, co potrzebne jest w hotelu nic nie brakuje, jeszcze tu wrócimy.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Anna Styczeń 2018

Data pobytu: 6.1. - 13.1.2018

Ocena 4,7/5
Hotel Sultan Gardens ma już swoje lata, co miejscami widać, ale nie umniejsza to faktu, że jest dobrą propozycją wakacyjną! Po wejściu do hotelu możemy mieć mylne wrażenie, ze jest trochę ciasny i ciemny, ale szybko ono mija. Hotel jest położony na ogromnym terenie. Na tyle sporym, że spod recepcji do plaży do 15 minut jeździ taf-taf, którym pokonanie terenu hotelowego trwa chwilę. Czasem jednak...
Całkowita ocena

Hotel Sultan Gardens ma już swoje lata, co miejscami widać, ale nie umniejsza to faktu, że jest dobrą propozycją wakacyjną! Po wejściu do hotelu możemy mieć mylne wrażenie, ze jest trochę ciasny i ciemny, ale szybko ono mija. Hotel jest położony na ogromnym terenie. Na tyle sporym, że spod recepcji do plaży do 15 minut jeździ taf-taf, którym pokonanie terenu hotelowego trwa chwilę.

Czasem jednak warto przejść się, ponieważ hotel posiada bardzo zadbaną zieleń, mnóstwo palm, krzewów i kwiatów. Ładne, duże baseny, z których 3 są sezonowo podgrzewane, zjeżdżalnie dla dzieci, mini-golf, boisko do siatkówki i całą masę innych atrakcji.

Plaża hotelowa nie jest duża, ale zadbana, wyposażona w leżaki i parasole.

Pokoje hotelowe są przestronne, ładnie urządzone i nie powinny nikogo rozczarować. Wifi jest dostępne bezpłatnie.

Zakwaterowanie 4,9/5

Okolica 4,0/5

Mirek Czerwiec 2017

Data pobytu: 3.6. - 10.6.2017

Ocena 4,8/5
Hotel bardzo ładny, położony w pięknym ogrodzie, blisko lotniska. Czyste i duże pokoje. Jedzenie zróżnicowane, codziennie inna kuchnia. Animacje bardzo dobre, cała obsługa hotelu miła i przyjazna. Duży plus za WiFi działające na terenie całego hotelu. Jedynym minusem jest przeważająca ilość turystów z Ukrainy i Kazachstanu, którym brakuje kultury, oraz przy głównym basenie leci głównie muzyka rosyjska,...
Całkowita ocena

Hotel bardzo ładny, położony w pięknym ogrodzie, blisko lotniska. Czyste i duże pokoje. Jedzenie zróżnicowane, codziennie inna kuchnia. Animacje bardzo dobre, cała obsługa hotelu miła i przyjazna. Duży plus za WiFi działające na terenie całego hotelu. Jedynym minusem jest przeważająca ilość turystów z Ukrainy i Kazachstanu, którym brakuje kultury, oraz przy głównym basenie leci głównie muzyka rosyjska, co może być uciążliwe dla pozostałych gości hotelu.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Arturro Grudzień 2016

Data pobytu: 5.11. - 12.11.2016

Ocena 4,9/5
Hotel urzeka przestrzenią i niezwykłą dbałością o zieleń, która koi umysł po "wyrwaniu sie" z kraju w listopadzie. Różnorodność potraw i smaków. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i bez - nawet możliwość korzystania z oddzielnych restauracji. Sympatyczny program animacji, w tym dyskoteki z muzyką "na żywo". Troszcząca się o gości obsługa hotelu zarówno obsługa pokoi, jak i baru...
Całkowita ocena

Hotel urzeka przestrzenią i niezwykłą dbałością o zieleń, która koi umysł po "wyrwaniu sie" z kraju w listopadzie. Różnorodność potraw i smaków. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i bez - nawet możliwość korzystania z oddzielnych restauracji. Sympatyczny program animacji, w tym dyskoteki z muzyką "na żywo". Troszcząca się o gości obsługa hotelu zarówno obsługa pokoi, jak i baru i restauracji. Idealna lokalizacja 10 min. od lotniska (mimo to nie słychać samolotów w ogóle), tym sposobem natychmiast znajdujemy się w hotelu po wyładowaniu. Obok hotelu (50 m) aleja zakupowa, gdzie do dobrego tonu należy targowanie sie - naprawdę czasami sa super okazje! Cześć pokoi odnowiona i wyglądają na europejskie 5*- szczególnie te najbliżej recepcji. Bardzo czysty hotel - dba o to cały czas krzątająca się obsługa. Poza tym ciepło, miło i sympatycznie:)

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 19 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Czw 20 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pt 22 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Sob 23 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień