Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 1 269 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 46 684

POŁOŻENIE

nad zatoką Nabq, ok. 25 km od tętniącego życiem centrum Sharm El Sheikh, ok. 10 km od portu lotniczego. .

PLAŻA

hotelowa, ok. 350 m od budynku recepcji, szeroka, długa, piaszczysta, zalecane obuwie ochronne, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Kompleks hotelowy należący do sieci hoteli Jaz, położony w zadabanym ogrodzie. Wysoki standard usług oraz bogate zaplecze sportowo-rekracyjne zadowoli każdego Klienta.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, restauracja główna, lobby bar Mazag, bar i snack bar przy basenie, sand bar przy plaży, klub nocny +18, restauracj a'la carte na terenie komplesu JAZ, bezpłatny parking. Room-service, fryzjer, pralnia, lekarz, wynajem samochodów. Hotel akceptuje karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners Club, American Express.

INTERNET

Bezpłatny internet WiFi w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: dwa baseny (jeden jest podgrzewany zimą), basen z pięcioma zjeżdżalniami wodnymi dla dorosłych i dzieci, leżaki i parasole, ręczniki plażowe, 2 korty tenisowe (wypożyczenie sprzętu bezpłatne), 2 boiska do piłki plażowej, piłka nożna plażowa, koszykówka, rzutki, łucznictwo, boule, tenis stołowy, aerobik, aqua aerobik, siłownia
Odpłatnie: oświetlenie kortów tenisowych, centrum Spa z zabiegami i masażami, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

Basen dla dzieci (podgrzewany zimą), plac zabaw, wysokie krzesełka w restaucji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu superior pool view dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni 31m. Kliamztyowane wyposażone w łazienki ( prysznic, suszarka do włosów), TV/SAT, sejf, odpłatny mini bar, telefon, zetsaw do kawy/herbaty oraz balkon.
Deluxe Family Pool View dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci, dwie rozkładane sofy i łóżko typu queen-size, o powierzchni 36m. Wyposażone jak superior.

WYŻYWIENIE

All Inclusive śniadania, obiady i kolacje, późne śniadania, przekąski w ciągu dnia. Napoje bezalkoholowe oraz lokalne napoje alkoholowe w godzinach 10.00­­­-24.00.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.jazhotels.com/

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Aktualizacja na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt Od 17.06.2022 zniesiony obowiązek certyfikatów i testów.
Formularz lokalizacyjny
Na pokładach samolotów lecących do Egiptu rozdawane są formularze lokalizacyjne, które należy przekazać służbom po wyjściu z samolotu.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 11 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4 / 5
Travelplanet

Znakomity (11 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,9 / 5

Cena 3,9 / 5

39. najwyższa ocena z 407 hoteli w Sharm El Sheikh

Dariusz

Ocena 5,0 / 5
Hotel na wysokim poziomie pieknie i zielono za oknem.Pokoj czysty i przestronny z duzym balkonem codziennie dokladnie sprzatany .Posilki rewelacja róż
Całkowita ocena

Hotel na wysokim poziomie pieknie i zielono za oknem.Pokoj czysty i przestronny z duzym balkonem codziennie dokladnie sprzatany .Posilki rewelacja różnorodna kuchnia od koloru do wyboru i jest go bardzo duzo.Basen duzy przedzielony na pół.Jedna czesc do spokojnego wypoczynku i relaksu druga czesc do aktywnego spedzania czasu na basenie. Obsluga sympatyczna i mila nie czekajaca na napiwki zawsze usmiechnieta i skora do pomocy.Na recepcji hotelu menadzer mowiacy po polsku ma na imie Gogre zawsze sluzy pomoca.Hotel oceniam bardzo dobrze i zdecydowanie polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martyna

Ocena 4,7 / 5
Jaz Mirabel to sieć trzech hoteli położonych obok siebie: Park, Club i Beach. Część Club jest w tej chwili zamknięta. Część Park co prawda nie jest po
Całkowita ocena

Jaz Mirabel to sieć trzech hoteli położonych obok siebie: Park, Club i Beach. Część Club jest w tej chwili zamknięta. Część Park co prawda nie jest położona bezpośrednio przy plaży, ale jest bardziej rodzinna. Znajdują się tu zjeżdżalnie i zielony zadbany ogród. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z basenów położonych w części Beach oraz z tamtejszej plaży, która jest niesamowicie szeroka i piękna. Spacer wzdłuż pozwoli na spotkanie wielbłąda.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Dariusz

Ocena 5,0 / 5
Hotel na wysokim poziomie pieknie i zielono za oknem.Pokoj czysty i przestronny z duzym balkonem codziennie dokladnie sprzatany .Posilki rewelacja różnorodna kuchnia od koloru do wyboru i jest go bardzo duzo.Basen duzy przedzielony na pół.Jedna czesc do spokojnego wypoczynku i relaksu druga czesc do aktywnego spedzania czasu na basenie. Obsluga sympatyczna i mila nie czekajaca na napiwki zawsze us
Całkowita ocena

Hotel na wysokim poziomie pieknie i zielono za oknem.Pokoj czysty i przestronny z duzym balkonem codziennie dokladnie sprzatany .Posilki rewelacja różnorodna kuchnia od koloru do wyboru i jest go bardzo duzo.Basen duzy przedzielony na pół.Jedna czesc do spokojnego wypoczynku i relaksu druga czesc do aktywnego spedzania czasu na basenie. Obsluga sympatyczna i mila nie czekajaca na napiwki zawsze usmiechnieta i skora do pomocy.Na recepcji hotelu menadzer mowiacy po polsku ma na imie Gogre zawsze sluzy pomoca.Hotel oceniam bardzo dobrze i zdecydowanie polecam

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martyna

Ocena 4,7 / 5
Jaz Mirabel to sieć trzech hoteli położonych obok siebie: Park, Club i Beach. Część Club jest w tej chwili zamknięta. Część Park co prawda nie jest położona bezpośrednio przy plaży, ale jest bardziej rodzinna. Znajdują się tu zjeżdżalnie i zielony zadbany ogród. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z basenów położonych w części Beach oraz z tamtejszej plaży, która jest niesamowicie szeroka i piękna.
Całkowita ocena

Jaz Mirabel to sieć trzech hoteli położonych obok siebie: Park, Club i Beach. Część Club jest w tej chwili zamknięta. Część Park co prawda nie jest położona bezpośrednio przy plaży, ale jest bardziej rodzinna. Znajdują się tu zjeżdżalnie i zielony zadbany ogród. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z basenów położonych w części Beach oraz z tamtejszej plaży, która jest niesamowicie szeroka i piękna. Spacer wzdłuż pozwoli na spotkanie wielbłąda.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Bernadeta

Ocena 4,8 / 5
Jaz Mirabel to nowoczesny kompleks hotelowy: nowy, zadbany i luksusowy. Pokoje są nowoczesne i bardzo czyste. Pokoje w hotelach Park i Beach są takie same pod względem wyposażenia i standardu. Różnią się tylko odległością od morza i widokiem z pokoju. Pokoje typu standard dostępne tylko w obrębie hotelu Jaz Mirabel Beach, pokoje rodzinne: de lux – to 2 pokoje, superior 1 pokój – oddzielony zasłoną
Całkowita ocena

Jaz Mirabel to nowoczesny kompleks hotelowy: nowy, zadbany i luksusowy. Pokoje są nowoczesne i bardzo czyste. Pokoje w hotelach Park i Beach są takie same pod względem wyposażenia i standardu. Różnią się tylko odległością od morza i widokiem z pokoju. Pokoje typu standard dostępne tylko w obrębie hotelu Jaz Mirabel Beach, pokoje rodzinne: de lux – to 2 pokoje, superior 1 pokój – oddzielony zasłoną. Aquapark dostępny dla wszystkich. Goście hotelu Park mogą korzystać z plaży i basenów ale nie z restauracji ani barów w obrębie hotelu Jaz Mirabel Beach. W tym hotelu nie ma się do czego przyczepić – idealny pod każdym względem.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Magda

Ocena 4,7 / 5
Hotel Jaz Mirabel Park jest częścią bardzo dużego kompleksu, w którego skład wchodzą jeszcze Jaz Mirabel Beach (przy plaży) oraz Jaz Mirabel Club (najdalej od plaży) – Jaz Mirabel Park znajduje się pomiędzy nimi, ma do plaży ok. 500 m. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich atrakcji całego kompleksu poza restauracjami oraz barami. Jest tylko jeden bar, z którego mogą korzystać wszyscy i znaj
Całkowita ocena

Hotel Jaz Mirabel Park jest częścią bardzo dużego kompleksu, w którego skład wchodzą jeszcze Jaz Mirabel Beach (przy plaży) oraz Jaz Mirabel Club (najdalej od plaży) – Jaz Mirabel Park znajduje się pomiędzy nimi, ma do plaży ok. 500 m. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich atrakcji całego kompleksu poza restauracjami oraz barami. Jest tylko jeden bar, z którego mogą korzystać wszyscy i znajduje się na plaży. Hotel można polecić rodzinom z dziećmi. Jest basen ze zjeżdżalni i codziennie programy animacyjne w ciągu dnia oraz wieczorami. Pokoje ładnie urządzone. Sejf bezpłatny w pokojach. Pokoje rodzinne są identyczne pod względem wyposażenia jak standardowe – różnią się tylko dodatkowym przedsionkiem z dwoma łóżkami. Wifi w recepcji jest bezpłatne, a w pokojach dodatkowo płatne. Jest bankomat oraz bus hotelowy jeżdżący do miasta płatny dodatkowo.

Zakwaterowanie 4,9 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Magdalena

Ocena 5,0 / 5
Hotel wszechstronny. Architektura stylizowana na arabską. W nocy przepięknie podświetlony, szczególnie alejki palmowe. Leżaki na plaży i przy licznych basenach. Jeżeli chodzi o gości, to spotkałam Francuzów, Rosjan, Arabów, byli też Polacy, Amerykanie i Brytyjczycy. Położony w wielkim ogrodzie z bujną roślinnością, na plaży z widokiem na wyspę Tiran. Na terenie znajdują się sklepy (perfumy, papiru
Całkowita ocena

Hotel wszechstronny. Architektura stylizowana na arabską. W nocy przepięknie podświetlony, szczególnie alejki palmowe. Leżaki na plaży i przy licznych basenach. Jeżeli chodzi o gości, to spotkałam Francuzów, Rosjan, Arabów, byli też Polacy, Amerykanie i Brytyjczycy. Położony w wielkim ogrodzie z bujną roślinnością, na plaży z widokiem na wyspę Tiran. Na terenie znajdują się sklepy (perfumy, papirusy, drogerie itp.).

Goście hotelu mogą korzystać z luksusowego Spa, nowoczesnej dyskoteki i bogatych

animacji w części Beach.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Śr 25 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Czw 27 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Pt 28 °C temperatura w nocy 19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień