Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Jaz Mirabel Beach Resort

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

piaszczysta plaża z dostępem do rafy koralowej Wyśmienite i urozmaicone wyżywienie Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe Profesjonalne animacje dla dzieci i dorosłych

Więcej o hotelu

od 1 399 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 34 864

POŁOŻENIE

Położony w Zatoce Nabq, 11 km od międzynarodowego lotniska w Sharm, 25 km od Naama Bay, 37 km od Old Market. 

PLAŻA

Przy hotelu prywatna, piaszczysto-żwirowa plaża o długości 250 m, z pomostem o długości 700 m, zalecane obuwie ochronne. Leżaki, parasole i ręczniki bezpłatne.

HOTEL

Kategoria lokalna 5*
Rozległy kompleks o powierzchni 120 000 m, wybudowany w nowoczesnym stylu toskańskim. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Całodobowa recepcja, lobby, 2 restauracje główne (El Nakheel - tylko dla dorosłych oraz Al Zaytoun - dla rodzin), 2 lobby bary (Shrouk Bar - tylko dla dorosłych oraz Oriental Flair - całodobowy), 2 bary przy basenie (Blue Bar & Las Palmas), bar na plaży (Sand Bar), 3 snack bary (Coral, Reef and Food Court), 3 restauracje a'la carte (dodatkowo płatne - Nino's - włoska, Makai Tukai - azjatycka & Sofra - środkowo wschodnia), Dyskoteka (Glow), Shisha Corner (płatny), amfiteatr, sala konferencyjna, pasaż handlowy z wieloma sklepikami, mini market, apteka, doktor (na życzenie, odpłatnie), bankomat, wymiana walut, pralnia (płatna), shuttle bus do Naama Bay (wymagana wcześniejsza rezerwacja - 7$ za osobę), wypożyczalnia aut (płatna) 

INTERNET

Płatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych (ograniczony dostęp)

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 4 baseny (2 podgrzewane w okresie zimowym), 5 zjeżdżalni wodnych, sauna, laźnia parowa, jacuzzi, siłownia, tenis stołowy, animacje dzienne i wieczorne, siatkówka plażowa, mini football, 2 korty tenisowe i sprzęt do tenisa, darty, łucznctwo.
Płatnie: masaż, zabiegi na ciało w Spa, sporty wodne na plaży, sprzęt do snurkowania, centrum nurkowe, bilard, oświetlenie kortów do tenisa

DLA DZIECI

Mini Club, 2 brodziki (podgrzewane w sezonie zimowym), 2 place zabaw, animacje, opiekunka (na życzenie, za opłatą) 

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu standard o powierzchni 25m2 oraz Superior Sea View o powierzchni 31 m2 (z widokiem na morze).
Wyposażenie: łazienka (prysznic, WC, suszarka), klimatyzacja indywidualnie sterowana, TV Sat, minibar (dodatkowo płatny, codziennie bezpłatnie uzupełniane 2 butelki wody mineralnej, 2 butelki napoju bezalkoholowego w dniu przylotu), zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, telefon (połączenia poza hotel za opłatą), balkon/taras. 

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadanie (07:00 - 10:00), późne śniadanie (10:00 - 12:00), obiad (12:30 - 15:00), kolacja (18:30 - 21:30) w restauracji głównej; przekąski w wybranych barach (13:00 - 17:00); napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe w wybranych barach (24h).
All Inclusive nie zawiera: napoi butelkowanych, świeżo wyciskanych soków, alkoholi importowanych

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.jazhotels.com/

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Aktualizacja na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt Od 17.06.2022 zniesiony obowiązek certyfikatów i testów.
Formularz lokalizacyjny
Na pokładach samolotów lecących do Egiptu rozdawane są formularze lokalizacyjne, które należy przekazać służbom po wyjściu z samolotu.
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 23 km
 • Odległość od lotniska 11 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5/5
Travelplanet

Znakomity (56 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,6/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,4/5

Cena 4,6/5

29. najwyższa ocena z 408 hoteli w Sharm El Sheikh

Andrzej

Ocena 5,0/5
Hotel jest super, dużo zieleni (bardzo zadbanej) obsługa bardzo miła ( Mohamed na basenie) jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane i w dużych ilościach ta
Całkowita ocena

Hotel jest super, dużo zieleni (bardzo zadbanej) obsługa bardzo miła ( Mohamed na basenie) jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane i w dużych ilościach tak że nikomu nie zabrakło i nie trzeba było przychodzić za pierwszego. Drinki nalewane bez ograniczeń 24 h. Codziennie występ zespołu muzycznego

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marzena

Ocena 5,0/5
Hotel położony na rozległym terenie. Kilka basenów, przy każdym bar, piekna roślinność. Tuż przy plaży. Sam pokój dobrze wyposażony, czysty choć widac
Całkowita ocena

Hotel położony na rozległym terenie. Kilka basenów, przy każdym bar, piekna roślinność. Tuż przy plaży. Sam pokój dobrze wyposażony, czysty choć widac już potrzebę remontu np. w łazienkach ale ogólnie jest super. Jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane. Kelnerzy i barmani uprzejmi. Goście hotelowi na poziomie więc nie było żadnych excesow. Sporo gości z Ukrainy , Kazachstanu i innych podobnych republik ale bardzo sympatyczni, wręcz zabawni. Ogólnie pobyt bardzo udany. Jedyny mały minus za przekąski w barach poza posilkami, w innych hotelach pizza czy naleśniki są w Ali A tu dodatkowo płatne. Lody i ciastka gratis. Plus za siłownię.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Artur S. Wrzesień 2021

Data pobytu: 14.9. - 25.9.2021

Ocena 4,8/5
Obszerny hotel z dobrą infrastrukturą
Całkowita ocena

Obszerny hotel z dobrą infrastrukturą

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 4,0/5

Zakwaterowanie
Czysto i porządnie

Wyżywienie
Urozmaicone, smaczne

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Małgorzata Marzec 2020

Data pobytu: 1.2. - 8.2.2020

Ocena 4,4/5
Byliśmy całą rodziną w 9 osób w lutym. Hotel super. Piękny ogród.,basen podgrzewany, plaża szeroką, piaszczysta. Obsługa uśmiechnięta, pomocna jednym słowem było rewelacyjnie. Może tam wrócimy. Bardzo polecam
Całkowita ocena

Byliśmy całą rodziną w 9 osób w lutym. Hotel super. Piękny ogród.,basen podgrzewany, plaża szeroką, piaszczysta. Obsługa uśmiechnięta, pomocna jednym słowem było rewelacyjnie. Może tam wrócimy. Bardzo polecam

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Małgorzata Marzec 2020

Data pobytu: 1.2. - 8.2.2020

Ocena 4,4/5
W lutym 2020r byliśmy w Jaz Mirabel Beach w 9 osób w tym 3 dzieci.Hotel spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie- dużo i dosyć urozmaicone, każdy znalazł coś dla siebie,kolacje były najlepsze. Hotel duży,my mieliśmy pokój pośrodku na przeciwko basenów. Pokój duży z przesuwanymi drzwiami 3 osobowy,trochę ze sprzątaniem mogłoby być lepiej.Na wieczór animacje,najpierw dla dzieci,później dla dorosłych,anim
Całkowita ocena

W lutym 2020r byliśmy w Jaz Mirabel Beach w 9 osób w tym 3 dzieci.Hotel spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie- dużo i dosyć urozmaicone, każdy znalazł coś dla siebie,kolacje były najlepsze. Hotel duży,my mieliśmy pokój pośrodku na przeciwko basenów. Pokój duży z przesuwanymi drzwiami 3 osobowy,trochę ze sprzątaniem mogłoby być lepiej.Na wieczór animacje,najpierw dla dzieci,później dla dorosłych,animatorzy rewelacja,młodzi,kontaktowi,weseli.Obsługa rewelacja,wszyscy mili,uczynni. Dwa dni przed wyjazdem złamałam rękę przed hotelem na ulicy,menager udostępniał nam samochód żebyśmy mogli pojechać do szpitala po dokument,proponowano mi posiłki do pokoju.Wszyscy bardzo dobrze wspominamy pobyt, i bardzo polecam ten hotel

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota

Ocena 4,6/5
Bardzo nam się podobało. Hotel czysty, dbają o klienta na każdym kroku. Pokoje już trochę wysłużone, ale duże i czyste. Jak na Egipt polecam 100%. Dużo barów , jedzenie trochę monotonne , ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ogrody przepiękne i zadbane.Baseny duże i czyste z podgrzewaną wodą. Na 10 raz w Egipcie wszystko na +
Całkowita ocena

Bardzo nam się podobało. Hotel czysty, dbają o klienta na każdym kroku. Pokoje już trochę wysłużone, ale duże i czyste. Jak na Egipt polecam 100%. Dużo barów , jedzenie trochę monotonne , ale każdy znajdzie coś dla siebie. Ogrody przepiękne i zadbane.Baseny duże i czyste z podgrzewaną wodą. Na 10 raz w Egipcie wszystko na +

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Andrzej

Ocena 5,0/5
Hotel jest super, dużo zieleni (bardzo zadbanej) obsługa bardzo miła ( Mohamed na basenie) jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane i w dużych ilościach tak że nikomu nie zabrakło i nie trzeba było przychodzić za pierwszego. Drinki nalewane bez ograniczeń 24 h. Codziennie występ zespołu muzycznego
Całkowita ocena

Hotel jest super, dużo zieleni (bardzo zadbanej) obsługa bardzo miła ( Mohamed na basenie) jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane i w dużych ilościach tak że nikomu nie zabrakło i nie trzeba było przychodzić za pierwszego. Drinki nalewane bez ograniczeń 24 h. Codziennie występ zespołu muzycznego

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 37 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Wt 38 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Śr 38 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień