Hotel Jaz Belvedere

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Dobrze zachowana rafa koralowa tuż przy hotelu Otoczenie bujnym, pachnącym ogrodem Smaczne i urozmaicone wyżywienie Wysoka jakość obsługi i zakwaterowania

Więcej o hotelu

od 1 259 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 30 074

POŁOŻENIE

Hotel położony nad zatoką Montaza, ok. 20 km od Naama Bay, ok. 10 km od lotniska w Sharm El Sheikh,

PLAŻA

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, rafa koralowa, zalecane obuwie ochronne, pomost (ok. 60 m długości), bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL

Kategoria lokalna 5*,
zbudowany w 2004 r., elegancki, doskonałe miejsce na pełen relaksu wypoczynek, składa się z budynku głównego oraz kilku budynków bocznych, otoczony zadbanym ogrodem. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

budynek główny i 10 budynków z pokojami, 1-2 piętra, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje: Rihana - główna, dania w formie bufetu oraz Sayadeya - a la carte (dania rybne), 3 bary: w lobby, przy basenie oraz na plaży, apteka, sklepiki, bankomat, taras z widokiem na kompleks basenów; pralnia, lekarz na wezwanie.

INTERNET

bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby (max do 150MB)

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

2 baseny, słodka woda, (1 basen podgrzewany w sezonie zimowym), przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; 2 korty tenisowy z oświetleniem (płatne), fitness, tenis stołowy rzutki, łucznictwo, boule, aerobik, aqua aerobik, siatkówka plażowa, piłka nożna, dyskoteka, codzienne animacje dla dorosłych i dzieci:  za opłatą: masaże, hammam, oświetlenie kortów tenisowych, sporty wodne na plaży

DLA DZIECI

brodzik, woda słodka, podgrzewany sezonowo, plac zabaw, mini klub (4 - 12 lat)

ZAKWATEROWANIE

317 pokoi,
superior:  indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic; wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).
 

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w wyznaczonych restauracjach, przekąski w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach, lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00), wymagane noszenie opasek all inclusive.

INFORMACJE DODATKOWE

http://www.jaz.travel/sharm-el-sheikh/hotels/jaz-belvedere.aspx
 

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (nie dotyczy przelotów liniami Easy Jet), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet (dodatkowa opłata 400 PLN/os)

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 18 km
 • Odległość od lotniska 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0/5
Travelplanet

Doskonałe (36 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,1/5

Wyżywienie 3,8/5

Okolica 3,9/5

Cena 3,9/5

104. najwyższa ocena z 403 hoteli w Sharm El Sheikh

Tomek Maj 2018

Data pobytu: 3.3. - 10.3.2018

Ocena 5,0/5
Spędzając wakacje w Jaz Belvedere nie ma potrzeby zakupu dodatkowej wycieczki na powierzchniowe nurkowanie - rafa przy hotelu jest fantastyczna, a duża...
Całkowita ocena

Spędzając wakacje w Jaz Belvedere nie ma potrzeby zakupu dodatkowej wycieczki na powierzchniowe nurkowanie - rafa przy hotelu jest fantastyczna, a duża część statków podpływa w jej pobliże. Jadąc tu zaopatrz się koniecznie w podstawowy sprzęt: maskę i rurkę. To wystarczy, aby godzinami podziwiać wielobarwne ryby i koralowce. Jest tu też część bardzo łagodnie opadającej do morza plaży, dzięki czemu, bezpiecznie kąpać się mogą także dzieci. W tym obiekcie nie ma wielu schodków i odległości nie są duże, co docenisz zwłaszcza podczas upalnych, egipskich dni. W hotelu spotkałem wielu stałych gości, którzy doceniają serdeczną obsługę i bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie w restauracji. Dodatkowo Jaz Belvedere jest pełen zadbanej roślinności, która wpływa na dobry nastrój gości.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Karolina Styczeń 2015

Data pobytu: 3.1. - 10.1.2015

Ocena 5,0/5
Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!
Całkowita ocena

Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Tomek Maj 2018

Data pobytu: 3.3. - 10.3.2018

Ocena 5,0/5
Spędzając wakacje w Jaz Belvedere nie ma potrzeby zakupu dodatkowej wycieczki na powierzchniowe nurkowanie - rafa przy hotelu jest fantastyczna, a duża część statków podpływa w jej pobliże. Jadąc tu zaopatrz się koniecznie w podstawowy sprzęt: maskę i rurkę. To wystarczy, aby godzinami podziwiać wielobarwne ryby i koralowce. Jest tu też część bardzo łagodnie opadającej do morza plaży, dzięki czemu,...
Całkowita ocena

Spędzając wakacje w Jaz Belvedere nie ma potrzeby zakupu dodatkowej wycieczki na powierzchniowe nurkowanie - rafa przy hotelu jest fantastyczna, a duża część statków podpływa w jej pobliże. Jadąc tu zaopatrz się koniecznie w podstawowy sprzęt: maskę i rurkę. To wystarczy, aby godzinami podziwiać wielobarwne ryby i koralowce. Jest tu też część bardzo łagodnie opadającej do morza plaży, dzięki czemu, bezpiecznie kąpać się mogą także dzieci. W tym obiekcie nie ma wielu schodków i odległości nie są duże, co docenisz zwłaszcza podczas upalnych, egipskich dni. W hotelu spotkałem wielu stałych gości, którzy doceniają serdeczną obsługę i bardzo dobre, urozmaicone wyżywienie w restauracji. Dodatkowo Jaz Belvedere jest pełen zadbanej roślinności, która wpływa na dobry nastrój gości.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Turysta Lipiec 2015

Data pobytu: 6.6. - 13.6.2015

Ocena 4,2/5
Hotel godny polecenia, chętnie bym tam wrócił. Sam hotel - dużo zieleni, bardzo przyjemny. Pokój - standard jak na Egipt - codziennie woda 1,5 l, czajnik, kawa, herbata (uzupełniane codziennie), brak żelazka, bez fajerwerków ale całkiem przyzwoity. Basen - do przyjęcia, podzielony na dwie części, niezbyt wielki. Plaża - zaraz przy hotelu - rafa ok. 2-3 metrów od brzegu, a potem piasek, obuwie ochronne-...
Całkowita ocena

Hotel godny polecenia, chętnie bym tam wrócił. Sam hotel - dużo zieleni, bardzo przyjemny. Pokój - standard jak na Egipt - codziennie woda 1,5 l, czajnik, kawa, herbata (uzupełniane codziennie), brak żelazka, bez fajerwerków ale całkiem przyzwoity. Basen - do przyjęcia, podzielony na dwie części, niezbyt wielki. Plaża - zaraz przy hotelu - rafa ok. 2-3 metrów od brzegu, a potem piasek, obuwie ochronne- niekoniecznie potrzebne. Duży plus - bar w lobby czynny 24h :) oraz bezpłatny internet - chociaż w pokoju był problem z zasięgiem - ale przy basenie, na plaży i w lobby bez problemu. Obsługa nie natrętna, uśmiechnięta i pomocna :) - głównie można porozumieć się w języku rosyjskim i angielskim. Jedzenie - jak to w Egipcie, każdy znajdzie coś dla siebie, nie ma możliwości, żeby ktokolwiek chodził głodny. Turyści - przewaga Rosjan i Włochów, niewielu Niemców. Polaków brak :). Hotel polecam - jeszcze tam wrócę :)

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Karolina Styczeń 2015

Data pobytu: 3.1. - 10.1.2015

Ocena 5,0/5
Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!
Całkowita ocena

Hotel świetny, wszystko na bardzo wysokim poziomie! Polecamy!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Martyna Kwiecień 2014

Data pobytu: 1.3. - 8.3.2014

Ocena 4,8/5
Już od wejścia zachęca piękny zapach w hotelowym lobby. Widać elegancję i orientalny styl. Nie znajdziemy tu pokoi standardowych, bowiem wszystkie są na poziomie superior deluxe. Teren hotelowy jest niewielki, ale bardzo zadbany. Przy plaży pospacerować można palmową alejką, a na niej pouczyć się salsy. Polecam dla każdego na wakacje marzeń.
Całkowita ocena

Już od wejścia zachęca piękny zapach w hotelowym lobby. Widać elegancję i orientalny styl. Nie znajdziemy tu pokoi standardowych, bowiem wszystkie są na poziomie superior deluxe. Teren hotelowy jest niewielki, ale bardzo zadbany. Przy plaży pospacerować można palmową alejką, a na niej pouczyć się salsy. Polecam dla każdego na wakacje marzeń.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 4,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Agata Wrzesień 2013

Data pobytu: 5.11. - 12.11.2011

Ocena 5,0/5
Wspaniały hotel, jedyny do którego chce wracac
Całkowita ocena

Wspaniały hotel, jedyny do którego chce wracac

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 22 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Pt 20 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Sob 18 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Ndz 22 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień