Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Obowiązek poddania się badaniu na obecność COVID-19 na lotnisku po przylocie (koszt ok. 30 USD/os.) lub okazanie negatywnego wyniku testu PCR w j. angielskim, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed wylotem
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 14 dni) oraz dzieci poniżej 6 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Podróżni lecący do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony paszportu, na której widoczne jest zdjęcie i dane osobowe
 • Wymagane wypełnienie deklaracji pobytu (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR wykonany po 7 dniach od powrotu, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Grand Oasis

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Zachwycająca rafa koralowa tuż przy hotelu Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne Urozmaicone All Inclusive (4 restauracje i 3 bary) Romantyczna atmosfera wśród zieleni

Więcej o hotelu

od 2 176 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 66 948

Kategoria

****

Opis oferty

 

Położenie

Ten atrakcyjnie położony kompleks turystyczny, znajdujący się w rejonie zatoki Shark's Bay, został odnowiony w 2019 roku. Usytuowany zaledwie około 1 km od nowego centrum turystycznego Soho oraz około 10 km od Naama Bay, około 2 km od międzynarodowego lotniska w Sharm el Sheikh.

Plaża

Usytuowany przy prywatnej, kamienistej plaży w zatoce Shark's Bay z dostępem do malowniczej rafy koralowej (wejście do morza z pomostu, zalecane specjalne obuwie). Plaża ma 600 m długości i jest usytuowana piętrowo na 4 poziomach.

Do dyspozycji gości

Do dyspozycji gości czynna 24 godziny recepcja, punkt wymiany walut, restauracja główna, restauracja a la carte, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, fryzjer, sklepiki, mała biblioteka, duży basen główny, mniejszy basen i brodzik dla dzieci, leżaki i parasole na plaży i przy basenie bezpłatnie.

Pokoje

Oferuje łącznie ponad 460 komfortowych pokoi. Standardowy pokój 2 - osobowy (36 m2) z możliwością jednej dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka wyposażony w klimatyzację, sejf (płatny), telefon, TV-sat, minibar (płatny) oraz łazienkę (wanna/prysznic, wc, suszarka do włosów). W pokojach typu standard przy zakwaterowaniu 2+2, jedno z dzieci śpi z rodzicami, hotel gwarantuje tylko jedną dostawkę. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras z widokiem na ogród, basen lub morze.

Wyżywienie

All inclusive obejmuje śniadania 07:00-10:00, obiady 13:00-15:00 i kolacje 19:00 - 22:00 serwowane w formie urozmaiconych bufetów. Bary z napojami i przekąskami znajdują przy basenie i na plaży. Lokalne napoje alkoholowe serwowane w godzinach 11:00 - 24:00 w wyznaczonych barach. All Inclusive nie obejmuje lodów, soków ze świeżych owoców, importowanych napojów alkoholowych, napojów butelkowanych i niektórych rodzajów kawy. Hotel zastrzega sobie prawo do zmian np. godzin serwowania posiłków.

Program sportowy i animacyjny

Goście mogą skorzystać z różnych form aktywności: fitness, siatkówka plażowa, siłownia, tenis stołowy, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oraz ciekawy program animacji. Ponadto za dodatkową opłatą hotel oferuje bilard, kort tenisowy, saunę, masaże i jacuzzi oraz centrum nurkowe i sporty wodne na plaży. Dla dzieci brodzik, plac zabaw, mini club (4-12 lat), codziennie mini disco.

Internet

Bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego w lobby.

Kategoria lokalna

****

Naszym zdaniem

Przyjemny kompleks usytuowany na rozległym terenie, w zadbanym ogrodzie. Szczególnie polecamy dla amatorów nurkowania.

Strona www


Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (koniecznej w przypadku opuszczania Synaju, płatnej na lotnisku 25 USD/os,wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Wycieczki lokalne

GÓRA MOJŻESZA I KLASZTOR ŚW. KATARZYNY

Wyjazd autobusem z Sharm el Sheikh w godzinach wieczornych w kierunku protektoratu Święta Katarzyna. Przyjazd na miejsce po ok. 3 godzinach. Nocne wejście na Górę Mojżesza (ok. 3 godz.). Na szczycie góry (2285m.n.p.m.) podziwiać można przepiękny i wyjątkowy wschód słońca. Następnie zwiedzanie klasztoru św. Katarzyny. Powrót do hotelu ok. 14.00. koniecznie należy zabrać ze sobą zakryte wygodne buty, a także ciepłe ubrania, ponieważ temperatura może spaść poniżej 0.

Cena ok. 55 USD.

KLASZTOR ŚW. KATARZYNY ORAZ MIASTO DAHAB

Wyjazd autobusem w godzinach porannych - przejazd przez pustynię i Góry Synaju. Zwiedzanie klasztoru - kaplica św. Tryfona, dziedziniec ze Studnią Mojżesza oraz Bazylika Przemienienia Pańskiego, a także krzew gorejący i kaplica czaszek. Następnie przerwa na lunch w formie bufetu (napoje płatne dodatkowo). W drodze powrotnej zwiedzanie miasta Dahab i czas wolny na zakupy. Powrót ok. 16.00.

Cena ok. 60 USD.

PETRA (Jordania - autobus/jacht)

Wyjazd z Sharm el Sheikh po północy. Transfer do Taby (ok. 3,5 godz.) i przesiadka na jacht, który przewozi do Akaby - nadmorskiego miasta w Jordanii (rejs około 30 min). Następnie przejazd do Petry (ok. 2 godz.) w klimatyzowanym autobusie. Po dotarciu do Petry przejście pieszo przez kanion, który prowadzi do Czerwonej Skały. Zwiedzanie Skarbca (Khazaneh), Teatru Rzymskiego oraz jaskiń w skałach wśród imponujących monumentów. W drodze powrotnej z Petry obiad w restauracji hotelowej wliczony w cenę (napoje dotakowo płatne.). Przejazd do Akaby, powrotny rejs jachtem do Taby i tam przekroczenie granicy, po czym powrót do Sharm na ok. 00:00. Cena obejmuje opłaty wizowe oraz wszystkie podatki graniczne w Jordanii.

Cena ok. 285-315 USD.

JEROZOLIMA, BETLEJEM I M.MARTWE (autobusem)

Wyjazd z Sharm El Sheikh ok. 22:00. Transfer do Taby (egipsko-izraelska granica) ok. 3,5 godz. i przekroczenie granicy Taba-Eliat (zmiana autobusu na izraelski). Następnie przyjazd w godzinach rannych nad Morze Martwe - możliwość kąpieli, zjedzenia śniadania (pakiety śniadaniowe) oraz dokonania zakupu kosmetyków z minerałami Morza Martwego. Przejazd do Jerozolimy - przejście Droga Krzyżową aż do Bazyliki Grobu Pańskiego, a następnie do Ściany Płaczu. Następnie przejazd na Górę Oliwną, skąd można podziwiać panoramę Jerozolimy, a następnie na górę Syjon. Przejazd do Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego - miejsce, gdzie narodził się Jezus. Wizyta w sklepie z dewocjonaliami, czas wolny na zakupy pamiątek i na obiad. Droga powrotna do granicy z Egiptem (ok. 310 km), przejazd do Sharm (powrót ok. 01:00-02:30). Uwaga! Kolejność zwiedzania punktów programu może ulec zmianie. Cena obejmuje izraelski podatek graniczny oraz polskiego przewodnika w Jerozolimie . Cena nie obejmuje napiwków (ok.3 USD). Płatne dodatkowo są również napoje do obiadu.

Cena ok. 160 USD.

BIAŁY KANION

Całodniowa wycieczka, podczas której można połączyć to z czego słynie Synaj - pustynie, rafy koralowe i oazy. Wyjazd w godzinach porannych (ok. 5:00), dojazd do Doliny Ghazala (1,5h od Sharm el Sheikh) i postój w beduińskim namiocie. Następnie ekscytujący przejazd jeepem przez jedyną białą piaszczystą pustynię na Synaju. Dojazd do Białego Kanionu, po przejściu którego (ok. 1,5 h) docieramy do oazy Ain Khudra znanej z licznych drzew palmowych i naturalnych źródeł wody. Następnie przejazd jeepem przez biała pustynię do plaży Blue Hole, gdzie istnieje możliwość snurkowania (wynajem sprzętu za dodatkową opłatą) oraz czas na obiad (napoje dodatkowo płatne). Przejażdżka na wielbłądach wzdłuż plaży Morza Czerwonego (w cenie). W drodze powrotnej czas wolny na zakupy na bazarze Ramzes. Powrót do hotelu ok. 17:00.

Cena ok. 65 USD.

SUPER JEEP SAFARI

Całodniowa wycieczka 4 w 1, czyli jeepy, snurkowanie,wielbłądy i czas na zakupy. Wyjazd po śniadaniu (ok. 08:00), rajd jeepem praz pustynię i postój w beduińskim namiocie. Następnie przejazd do Dahab i wizyta w oazie. Kolejny punkt to przejazd do Blue Hole gdzie istnieje możliwość snurkowania (wynajem sprzętu za dodatkową opłatą) oraz czas na obiad (napoje dodatkowo płatne). Przejażdżka na wielbłądach wzdłuż plaży Morza Czerwonego (w cenie). W drodze powrotnej czas wolny na zakupy (ok. 30 min). Powrót do hotelu ok. 17:30.

Cena ok. 65 USD.

CITY TOUR

Wycieczka po mieście. W programie Old Market i Soho Square. Pragniemy zapoznać Państwa z miastem Sharm el Sheikh oraz dać kilka wskazówek jak spędzić wolny czas, gdzie najlepiej pojechać oraz pokazać Państwu miejsca, gdzie zrobić udane zakupy.

Cena ok. 17 USD

PARK NARODOWY RAS MOHAMED (statkiem)

Park Narodowy Ras Mohamed to miejsce, gdzie turyści mogą na własne oczy zobaczyć piękno podwodnego świata Morza Czerwonego. Rafa koralowa, budowana przez ponad 150 gatunków koralowców oraz tysiące fantastycznie ubarwionych ryb. Jest to wyprawa statkiem, z możliwością zejścia do wody, by obejrzeć piękno przyrody tego miejsca. W trakcie rejsu serwowany jest lunch oraz napoje. Wstęp do parku dodatkowo płatny - 5 USD. Wyjazd z hotelu ok. godziny 07:30, powrót planowany jest na godzinę 17:00. Trzy postoje na morzu, w tym 2 poza parkiem, gdzie istnieje możliwość nurkowania.

Cena ok. 70 USD.

KAIR 1 dzień samolotem lub 2 dni autokarem (z noclegiem w Kairze).

Zwiedzanie Muzeum Narodowego oraz Muzeum Papirusa, po czym przejazd do Gizy, gdzie zwiedzamy Piramidy i Sfinksa. Czas na zakupy - papirus, perfumy egipskie oraz złoto. Dla chętnych proponujemy również rejs feluką po Nilu. W cenie lunch (bufet) w restauracji z widokiem na Nil (napoje płatne dodatkowo). Należy zabrać paszport z wizą (dodatkowo płatna 25 USD).

Cena ok. 130 USD autokarem i 275 USD samolotem.

SEASCOPE - ŁÓDŹ PODWODNA Godzinna wyprawa "półpodwodną łodzią", która pływa na powierzchni, a jej kadłub jest zanurzony w wodzie na ok. 4 m. Podwodna wyprawa polega na oglądaniu w panoramicznych, przeszklonych ścianach podwodnego świata "na sucho". Cena ok. 50 USD

SAFARI NA PUSTYNI - quady

Przejazd przez pustynię na czterokołowych motocyklach (quadach) do wioski beduińskiej (ok. 45 min./1strona). Czas trwania ok. 2,5 godz. Cena - 1 osoba na motorze 35 USD, 2 osoby na motorze 45 USD.

Inne propozycje (szczegóły u rezydenta):

PETRA - samolotem (cena ok. 425 USD), DELFINARIUM SHOW (cena ok. 35 USD), pływanie z delfinami (cena ok. 180 USD), AQUA PARK (cena ok. 50 USD), NURKOWANIE -z polskojęzycznym instruktorem (cena od 85 USD/dzień nurkowy), KOLACJA BEDUIŃSKA (cena ok. 50 USD).

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

Inne

EGIPT SHARM EL SHEIKH - informacje ogólne

Waluta

EGP - funt egipski. 1 USD = ok.18 EGP 1 EUR = ok.20 EGP. Warto zabrać euro lub dolary (nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r.) . Pieniądze można wymienić w licznych kantorach w hotelach lub w bankach. Należy zabrać gotówkę, płacenie kartami kredytowymi i korzystanie z bankomatów może być utrudnione.

Język urzędowy

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Egipcie trwa od połowy czerwca do połowy września.

Wizy

Wiza

Każdy podróżny musi mieć paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Egiptu. Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy egipskiej (na lotnisku), jednak wiza jest konieczna tylko w przypadku opuszczania przez turystów Synaju lub podczas niektórych wycieczek fakultatywnych (do Kairu). Wiza ważna jest 30 dni, jest stemplowana do paszportu i kosztuje 25USD.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza

Każdy podróżny musi mieć paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Egiptu. Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy egipskiej (na lotnisku), jednak wiza jest konieczna tylko w przypadku opuszczania przez turystów Synaju lub podczas niektórych wycieczek fakultatywnych(do Kairu).Wiza ważna jest 30 dni, jest stemplowana do paszportu i kosztuje 25USD.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 10 km
 • Odległość od lotniska 2 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0/5
Travelplanet

Doskonałe (184 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,1/5

Wyżywienie 3,8/5

Okolica 4,3/5

Cena 4,0/5

98. najwyższa ocena z 403 hoteli w Sharm El Sheikh

Anonim Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 5,0/5
Ocena ogólna: naprawdę super urlop Zakwaterowanie: ZAWSZE Czysto i schludnie Wyżywienie: byliśmy zadowoleni, zawsze duży wybór. Były kluski, ZAWSZE
Całkowita ocena

Ocena ogólna: naprawdę super urlop

Zakwaterowanie: ZAWSZE Czysto i schludnie

Wyżywienie: byliśmy zadowoleni, zawsze duży wybór. Były kluski, ZAWSZE 3-4 rodzaje mięs, obowiązkowo sałatki, owoce co najmniej 2-3 gatunków. SOM ciekawy, ile osób Strona główna Albo WYBÓR. y, z których naprawdę było

Usługi Hotelowe maksymalnie wyszedł do nas i jak mamy zachowywał stwierdził nam jeden, ale nie mieliśmy już od niechęci

Plaża idealna dla nurków, można było podziwiać wspaniały, podwodny świat. Wejście do morza wokół Krety.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marianna Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 5,0/5
Ocena ogólna: satysfakcjonujący, sprostał moim oczekiwaniom. Zaskakująca była liczba egipskich rodzin w ośrodku (powyżej połowy), ale nie było z nimi
Całkowita ocena

Ocena ogólna: satysfakcjonujący, sprostał moim oczekiwaniom. Zaskakująca była liczba egipskich rodzin w ośrodku (powyżej połowy), ale nie było z nimi problemu.

Zakwaterowanie: Bardzo ładny hotel, dobrze zaprojektowany pokój. Trzeba zwrócić uwagę, żeby ręcznik na balkonie przypiąć. Wiatr może porwać ręcznik a za nowy trzeba zapłacić 25$.

Wyżywienie: Diety kolorowe smaczne. W pokoju ZAWSZE była butelka wody na osobę.

Usługi Hotelowe: miła obsługa, okazjonalnie zdarzały się nieporozumienia.

Plaża: Jedno molo było (czasami wszyscy na nim przebywali).

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Eva Kwiecień 2017

Data pobytu: 3.5. - 10.5.2014

Ocena 4,0/5
Ocena ogólna: urlop był wielki. W cenie było zakwaterowanie all inclusive. Mogę polecić ten hotel. Zakwaterowanie: Pokój był ładny i czysty, położony w pięknej okolicy. Wyżywienie: To był mój pierwszy all inclusive, i szczerze mówiąc, spodziewałam się więcej lokalnych potraw. No cóż, trudno. Najważniejsze, że nikt nie cierpiał z głodu. Usługi Hotelowe: Przyjechaliśmy wcześnie (okolice 18:00)
Całkowita ocena

Ocena ogólna: urlop był wielki. W cenie było zakwaterowanie all inclusive. Mogę polecić ten hotel.

Zakwaterowanie: Pokój był ładny i czysty, położony w pięknej okolicy.

Wyżywienie: To był mój pierwszy all inclusive, i szczerze mówiąc, spodziewałam się więcej lokalnych potraw. No cóż, trudno. Najważniejsze, że nikt nie cierpiał z głodu.

Usługi Hotelowe: Przyjechaliśmy wcześnie (okolice 18:00) i w ciągu godziny byliśmy już zakwaterowani.

Plaża: W Egipcie byłam pierwszy raz.. Rozumiem, że koral pod ochroną, ale gdy chcieliśmy pływać wzdłuż plaży do ostatniej boji, ratownik gwizdał do nas. Dostęp do morza był naprzeciwko molo. Podczas naszego pobytu (początek maja), nie było dużo ludzi, ale w sezonie jest prawdopodobnie KOLEJKA aby wejść do morza. Plaża była czysta, dostosowana do nurkowania.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Roman Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 4,0/5
Ocena ogólna: Jesteśmy zadowoleni z wakacji, byliśmy tam po raz drugi za tą samą cenę i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Chciałbym pochwalić pełnomocnika, który był idealny. Planujemy wrócić tam ponownie. Zakwaterowanie: Dotarliśmy do morza i do mieszkania dotarliśmy w ciągu pół godziny. Wyżywienie: Dobre, ale po 5 dniach miałem ochotę zmienić menu. Usługi Hotelowe: Nie było problemu z usług
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Jesteśmy zadowoleni z wakacji, byliśmy tam po raz drugi za tą samą cenę i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Chciałbym pochwalić pełnomocnika, który był idealny. Planujemy wrócić tam ponownie.

Zakwaterowanie: Dotarliśmy do morza i do mieszkania dotarliśmy

w ciągu pół godziny.

Wyżywienie: Dobre, ale po 5 dniach miałem ochotę zmienić menu.

Usługi Hotelowe: Nie było problemu z usługami.

Plaża: idealne czysta woda , wyśmienita do nurkowania. Małe zastrzeżenie do krzeseł, zdarzały się zepsute, co w sezonie może stanowić problem.

Bar przy plaży dobry, za dobrą obsługę płaciliśmy po dolarze dziennie.

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jaroslav Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 4,3/5
Ocena ogólna: Prima WAKACJE Zakwaterowanie w porządku, pokoje czyste i przestronne. Wyżywienie: Każdy sobie sam wybierał Posiłki dobrze przyprawione i bardzo zróżnicowane. Z mięs była: wołowina, kurczak i jagnięcina. Duży wybór ryb np. tilapia, tuńczyk, nawet pojawiły się rozmaite owoce morza. Mieliśmy okazje posmakować dania kuchni egipskiej, i różne jej modyfikacje. Zawsze były jakieś przekąsk
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Prima WAKACJE

Zakwaterowanie w porządku, pokoje czyste i przestronne.

Wyżywienie: Każdy sobie sam wybierał Posiłki dobrze przyprawione i bardzo zróżnicowane. Z mięs była: wołowina, kurczak i jagnięcina. Duży wybór ryb np. tilapia, tuńczyk, nawet pojawiły się rozmaite owoce morza. Mieliśmy okazje posmakować dania kuchni egipskiej, i różne jej modyfikacje. Zawsze były jakieś przekąski z WARZYW.

Usługi Hotelowe Po przyjeździe do hotelu w godzinach porannych nie musieliśmy czekać na pokój.

Na plaży duża ilość leżaków i parasoli, zawsze można było znaleźć wolne. Czysta woda i ciepła, dużo ryb i koralowców. Ale to nic dziwnego, u naszych Rosyjskich turystów, którzy zachowują się jak barbarzyńcy, korale są ,zbiera się je jak kwiaty na łące. Każdy normalny człowiek weźmie po jednym. Nawet Etykiety w języku rosyjskim. Ale z tym zjawiskiem mamy do czynienia wszędzie. Wróciliśmy tu po roku, mimo, że nigdy nie wracamy w te same miejsca.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 5,0/5
Ocena ogólna: naprawdę super urlop Zakwaterowanie: ZAWSZE Czysto i schludnie Wyżywienie: byliśmy zadowoleni, zawsze duży wybór. Były kluski, ZAWSZE 3-4 rodzaje mięs, obowiązkowo sałatki, owoce co najmniej 2-3 gatunków. SOM ciekawy, ile osób Strona główna Albo WYBÓR. y, z których naprawdę było Usługi Hotelowe maksymalnie wyszedł do nas i jak mamy zachowywał stwierdził nam jeden, ale nie mieliśmy
Całkowita ocena

Ocena ogólna: naprawdę super urlop

Zakwaterowanie: ZAWSZE Czysto i schludnie

Wyżywienie: byliśmy zadowoleni, zawsze duży wybór. Były kluski, ZAWSZE 3-4 rodzaje mięs, obowiązkowo sałatki, owoce co najmniej 2-3 gatunków. SOM ciekawy, ile osób Strona główna Albo WYBÓR. y, z których naprawdę było

Usługi Hotelowe maksymalnie wyszedł do nas i jak mamy zachowywał stwierdził nam jeden, ale nie mieliśmy już od niechęci

Plaża idealna dla nurków, można było podziwiać wspaniały, podwodny świat. Wejście do morza wokół Krety.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marianna Kwiecień 2017

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2014

Ocena 5,0/5
Ocena ogólna: satysfakcjonujący, sprostał moim oczekiwaniom. Zaskakująca była liczba egipskich rodzin w ośrodku (powyżej połowy), ale nie było z nimi problemu. Zakwaterowanie: Bardzo ładny hotel, dobrze zaprojektowany pokój. Trzeba zwrócić uwagę, żeby ręcznik na balkonie przypiąć. Wiatr może porwać ręcznik a za nowy trzeba zapłacić 25$. Wyżywienie: Diety kolorowe smaczne. W pokoju ZAWSZE była bu
Całkowita ocena

Ocena ogólna: satysfakcjonujący, sprostał moim oczekiwaniom. Zaskakująca była liczba egipskich rodzin w ośrodku (powyżej połowy), ale nie było z nimi problemu.

Zakwaterowanie: Bardzo ładny hotel, dobrze zaprojektowany pokój. Trzeba zwrócić uwagę, żeby ręcznik na balkonie przypiąć. Wiatr może porwać ręcznik a za nowy trzeba zapłacić 25$.

Wyżywienie: Diety kolorowe smaczne. W pokoju ZAWSZE była butelka wody na osobę.

Usługi Hotelowe: miła obsługa, okazjonalnie zdarzały się nieporozumienia.

Plaża: Jedno molo było (czasami wszyscy na nim przebywali).

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 36 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Pon 37 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Wt 37 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Śr 36 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień