Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Barcelo Tiran Sharm

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Prywatna 800 metrowa plaża z dostępem do rafy Urozmaicona wersję All Inclusive 24H Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne z 5 basenami Przestronne (45 m²) i eleganckie pokoje

Więcej o hotelu

od 1 379 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 42 242

POŁOŻENIE

Na wybrzeżu Nabq w północnej części Sharm El Sheikh, ze spektakularnymi widokami na Zatokę Akaba i główną wyspę Tiran. Ok. 12 km od lotniska w Sharm el Sheikh.

PLAŻA

prywatna hotelowa, bezpośrednio przy hotelu, piaszczysto-żwirkowa, długość ok. 800 m, łagodne zejście do morza, dalej rafa koralowa, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; boisko do siatkówki plażowej; bar.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Zbudowany w 2008 r., składa się z  6 połączonych dwupiętrowych budynków.
Luksusowy hotel renomowanej sieci Barceló z przepięknym widokiem na zatokę Akaba i wyspę Tiran. Hotel zajmuje powierzchnię 80 000 m i znajduje się naprzeciwko pięknej prywatnej plaży i krystalicznie czystych wód zachwycającej rafy koralowej.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, windy, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dania wegetariańskie, 2 restauracje la carte: kuchnia śródziemnomorska oraz dania rybne, 3 bary: bar w lobby, bar z przekąskami i bar przy plaży. Sklep z pamiątkami, taras z widokiem na morze, ogród. Za opłatą room-service, fryzjer, pralnia. Hotel akceptuje karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

 Bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 4 baseny, hydromasaż, parasole, leżaki, materace i ręczniki, siatkówka plażowa, siłownia, tenis stołowy, minigolf, animacje, 6 razy w tygodniu wieczorne show, okazjonalnie muzyka na żywo, nauka tańca, nauka jęz. arabskiego, 2 korty tenisowe
Odpłatnie: wypożyczalnią sprzętu do gry w tenisa,  oświetlenie kortu, sporty wodne na plaży, centrum Spa, salon urody.

DLA DZIECI

Brodzik, plac zabaw, mini club (4-12 lat), mini dyskoteka, wysokie krzesełka w restauracji i specjalne menu, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 345 różnego typu pokoi. Pokoje typu superior dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok. 45m. Klimatyzowane wyposażone w łazienki (prysznic, wc; suszarka),TV/SAT, telefon, zestaw do kawy lub herbaty, żelazko i deska do prasowania, sejf, mini bar (płatny), balkon lub taras. Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą.
Pokój typu family Goście o powierzchni 45 m . Dzięki dzielącym drzwiom, które dzielą przestrzeń na dwie niezależne części. Część sypialna i dzienna z 2 sofami oraz w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.
 

WYŻYWIENIE

ALL INCLUSIVE: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu.
śniadanie (7.00-10.00), obiad (13.00-15.00) i kolacja (19.00-22.00) w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (10.00-24.00) w wyznaczonym barze. Napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe całodobowo w barze w lobby.
 

INFORMACJE DODATKOWE

www.barcelo.com/en-pl/barcelo-tiran-sharm 

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

COVID- 19

AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19
AKTUALIZACJA 15.10.2020
Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).
Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat. 
Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient. 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). 
Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020
Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju. * Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.
* Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.
* Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.
WYTYCZNE SANITARNE
* Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.
* Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze
* Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)
* Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2 metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.
* Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2 m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych
* Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.
* Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,
* Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 25 km
 • Odległość od lotniska 12 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,3/5
Travelplanet

Znakomity (208 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3/5

Wyżywienie 4,2/5

Okolica 4,4/5

Cena 4,3/5

62. najwyższa ocena z 400 hoteli w Sharm El Sheikh

Anna Czerwiec 2015

Data pobytu: 2.5. - 9.5.2015

Ocena 5,0/5
bardzo dobry hotel, piękna plaża z dostępem do rafy koralowej nie trzeba nieć obuwia ochronnego, jedzenie dobre urozmaicone na nic nie narzekaliśmy, obsługa...
Całkowita ocena

bardzo dobry hotel, piękna plaża z dostępem do rafy koralowej nie trzeba nieć obuwia ochronnego, jedzenie dobre urozmaicone na nic nie narzekaliśmy, obsługa miła nie natarczywa jak to czasami bywa w Egipcie

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Anonim Wrzesień 2010

Data pobytu: 4.9. - 11.9.2010

Ocena 5,0/5
brak słów nic dodać nic ująć,rewelacja polecam jak dobrze pójdzie wrócimy tam za rok
Całkowita ocena

brak słów nic dodać nic ująć,rewelacja polecam jak dobrze pójdzie wrócimy tam za rok

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Filtruj opinie

Donia Sierpień 2017

Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Ocena 2,8/5
Hotel ok jak na warunki Egipskie. Ładny dostęp do morza i rafy. Basen ok. Leżaki darmowe i ręczniki. I to na tyle... Jedzenie monotonne i malo urozmaicone, codziennie praktycznie to samo i mały wybor. Pieczywo do posiłków twarde jak kamień. Ogolnie brudno na obiekcie, publiczne łazienki śmierdzą na kilometr. Poza hotelem pustka. Nawet sklepu. Alkohole all incl bardzo mały wybór. Ogolnie Ok, ale te...
Całkowita ocena

Hotel ok jak na warunki Egipskie. Ładny dostęp do morza i rafy. Basen ok. Leżaki darmowe i ręczniki. I to na tyle... Jedzenie monotonne i malo urozmaicone, codziennie praktycznie to samo i mały wybor. Pieczywo do posiłków twarde jak kamień. Ogolnie brudno na obiekcie, publiczne łazienki śmierdzą na kilometr. Poza hotelem pustka. Nawet sklepu. Alkohole all incl bardzo mały wybór. Ogolnie Ok, ale te 5* (nawet egupskich) to grubo przesadzone, ledwo 3* jak dla mnie

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

Urszula Lipiec 2017

Data pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Ocena 4,8/5
Piękne położenie obiektu,cudowna rafa,miła obsługa i smaczne jedzenie. Bardzo udane wakacje.
Całkowita ocena

Piękne położenie obiektu,cudowna rafa,miła obsługa i smaczne jedzenie.

Bardzo udane wakacje.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Natalia Maj 2017

Data pobytu: 1.4. - 8.4.2017

Ocena 4,5/5
Bardzo nam się podobało.
Całkowita ocena

Bardzo nam się podobało.

Zakwaterowanie 4,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Magdalena Marzec 2017

Data pobytu: 4.3. - 11.3.2017

Ocena 4,5/5
Spędziłam tu wspólnie z rodziną pełen uroku tydzień, w przemiłej atmosferze i cudnych okolicznościach przyrody. Hotel ma już swoje lata, ale pokój był przestronny, wygodny, miła obsługa dbała o czystość. Wyżywienie urozmaicone i smaczne. Baseny czyściutkie, plaża i rafa na terenie obiektu zachwycające. Obsługa z uśmiechem okazywała zainteresowanie potrzebami gości. Codziennie organizowano animacje...
Całkowita ocena

Spędziłam tu wspólnie z rodziną pełen uroku tydzień, w przemiłej atmosferze i cudnych okolicznościach przyrody. Hotel ma już swoje lata, ale pokój był przestronny, wygodny, miła obsługa dbała o czystość. Wyżywienie urozmaicone i smaczne. Baseny czyściutkie, plaża i rafa na terenie obiektu zachwycające. Obsługa z uśmiechem okazywała zainteresowanie potrzebami gości. Codziennie organizowano animacje dla dzieci i dorosłych, odbywały się zajęcia fittnes na plaży i w basenie.Hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od lotniska, w spokojnej części Sharm. Organizator oferuje turystom wiele atrakcji w postaci wycieczek. Korzystaliśmy, byliśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy panią Sybillę z Itaki, jeszcze raz dziękując za opiekę i świetną zabawę:-) Na pewno tuz przyjemnością wrócimy. Bardzo udany pobyt za rozsądne pieniądze.Magdalena

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Bartek Marzec 2017

Data pobytu: 4.3. - 11.3.2017

Ocena 1,0/5
Hotel równie luksusowy, jak wygódka wujka Stefana w Knorach Wiechach. Męczę się ty drugi dzień i marzę o powrocie do Polski. W pokoju uszkodzone są: kibel, klimatyzacja, gniazdka elektryczne, sejf. Po raz pierwszy widzę, że kelnerzy w restauracji nie próbują zapracować na swój bakszysz - oni po prostu wiedzą, że nie mogą gościom niczego zaproponować. "Itace" powinno być wstyd, że sprzedała...
Całkowita ocena

Hotel równie luksusowy, jak wygódka wujka Stefana w Knorach Wiechach. Męczę się ty drugi dzień i marzę o powrocie do Polski. W pokoju uszkodzone są: kibel, klimatyzacja, gniazdka elektryczne, sejf. Po raz pierwszy widzę, że kelnerzy w restauracji nie próbują zapracować na swój bakszysz - oni po prostu wiedzą, że nie mogą gościom niczego zaproponować. "Itace" powinno być wstyd, że sprzedała mi takie wakacje. To mój siódmy raz w Sharm. W rankingu hoteli ten jest zdecydowanie najgorszym, w którym byłem.

Zakwaterowanie 1,0/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 1,0/5

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 19 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Czw 20 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pt 22 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Sob 23 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień