• Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Amwaj Oyoun & Resort

Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Więcej o hotelu

od 1 179 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 78 404

POŁOŻENIE

Położony w Sharm El Sheikh, w dzielnicy Nabq Bay, ok. 20 km od Namma Bay i ok. 10 km od międzynarodowego lotniska w Sharm El Sheikh.

PLAŻA

Piaszczysta, prywatna, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki plażowe. Zalecane obuwie ochronne. Molo o długości 320 metrów.

HOTEL

Kategoria lokalna 5*.
Resort należy do sieci hotelowej Amwaj Hotels, składa się z budynku głównego oraz budynku Annex. Główne atuty tego hotelu to duży basen z wydzieloną częścią dla dzieci, mini aquapark, smaczne jedzenie oraz szeroka plaża. Idealne miejsce na rodzinne wczasy lub wyjazd w grupie znajomych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracje i bary: restauracja główna, 3 restauracje a la carte (płatne dodatkowo), 5 barów.
Recepcja 24h, lobby, parking.
Usługi płatne: pralnia, lekarz na wezwanie, fryzjer, sklepy z pamiątkami, bankomat

INTERNET

Bezpłatny internet WiFi w lobby.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatne: 3 baseny (1 podgrzewany zimą), leżaki i parasole przy basenie, kort tenisowy, siłownia, siatkówka plażowa, tenis stołowy.
Odpłatnie: oświetlenie kortu tenisowego, centrum spa, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI

Brodzik, mały basen ze zjeżdżalniami, hotelowy mini klub i plac zabaw. Bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu Standard Run of the house o powierzchni 32m2, z możliwością jednej dostawki. Pokoje w budynku Annex. Wyposażenie: łazienka (wanna/prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja, sejf, mini bar (płatny dodatkowo), balko lub taras.
Pokój rodzinny o powierzchni 40m, wyposażony jak standard, jedno pomieszczenie.

WYŻYWIENIE

All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w podanych przez hotel godzinach w wybranych barach. Opcja all inclusive nie obejmuje soków wyciskanych ze świeżych owoców, napojów importowanych, kaw po turecku.
 

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.amwajhotels.com/en/872/Sharm_El_Sheikh.html

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, LOT - 8kg, Czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) - tylko przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (w Marsa Alam rezydent dostępny jest telefonicznie, również poprzez aplikację Whatsapp),  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt. W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W LOT bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines, LOT (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg. 
Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. Informujemy, że od 01/04/2022 na rejsach do Egiptu wymagana jest elektroniczna forma wypełniania obowiązkowego formularza Declaration Form, poniżej przesyłamy link gdzie należy dokonać rejestracji: https://visitegypt.gov.eg/. 
Jednocześnie informujemy, że wciąż jeszcze istnieje możliwość wypełniania wersji papierowej formularza (w razie czego przesyłamy w załączniku), jest natomiast zamysł, żeby docelowo rejestracja następowała online.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 20 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 8 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Doskonałe (146 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,9 / 5

Wyżywienie 3,7 / 5

Okolica 3,9 / 5

Cena 3,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

127. najwyższa ocena z 405 hoteli w Sharm El Sheikh

Pavlína H.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 31.3. - 15.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Hotel jest reklamowany jako 5 *, ale w recepcji są wymienione jako 4 * i wszystko im odpowiadało.

Hotel jest reklamowany jako 5 *, ale w recepcji są wymienione jako 4 * i wszystko im odpowiadało.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest w porządku.

Wyżywienie
Na 14 dni pobytu jedzenie jest dokładnie takie samo, 4 rodzaje zup, kurczak, wołowina, smażona rybka=tylko kość, smażony filet, tak, i spaghetti.

Obsługa w hotelu
Hotel odpowiadał 4*, jest tylko centralny basen z połączonymi mniejszymi basenami o różnej głębokości - zimna woda, noclegi wokół basenu, po tym basen został osuszony i wszystko jest zniszczone, więc nie ma spacerów w okolicy. Nie było tam nic do oglądania.

Plaża
poszliśmy nad morze i... morza nie było nigdzie.Tylko przy przypływie woda była po kolana i można było przejść ok. 1 km. A pomost - 1 km, mogli tam pływać zdolniejsi, głębokość 30 m, długość 8 na 5 m .OK super...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Viktória Koszta

Ocena 2,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 23.8. - 30.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Podróż była w sam raz.

Podróż była w sam raz.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Zakwaterowanie
Oczekiwaliśmy więcej od zakwaterowania niż 5-gwiazdkowy hotel, higienicznie było bardzo nieodpowiednie, podobnie jak programy rozrywkowe.

Wyżywienie
To było niehigieniczne, w jedzeniu były włosy więcej niż raz, kelnerzy nawet nie zwracali uwagi, jeśli widelec się skończył i nie był odsłonięty, jedzenie było takie samo przez cały tydzień.

Obsługa w hotelu
Nie zajmowali się zbytnio zatrudnieniem dorosłych.

Plaża
Plaża nie była tak dobra, bo ok. Trzeba było przejść 700m, żeby móc popływać, bo cały czas jest taki koralowy odcinek, a woda nie sięgała nawet do kostek, więc nie było tego nadmorskiego klimatu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Filtruj opinie

Pavlína H.

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 31.3. - 15.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Hotel jest reklamowany jako 5 *, ale w recepcji są wymienione jako 4 * i wszystko im odpowiadało.

Hotel jest reklamowany jako 5 *, ale w recepcji są wymienione jako 4 * i wszystko im odpowiadało.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest w porządku.

Wyżywienie
Na 14 dni pobytu jedzenie jest dokładnie takie samo, 4 rodzaje zup, kurczak, wołowina, smażona rybka=tylko kość, smażony filet, tak, i spaghetti.

Obsługa w hotelu
Hotel odpowiadał 4*, jest tylko centralny basen z połączonymi mniejszymi basenami o różnej głębokości - zimna woda, noclegi wokół basenu, po tym basen został osuszony i wszystko jest zniszczone, więc nie ma spacerów w okolicy. Nie było tam nic do oglądania.

Plaża
poszliśmy nad morze i... morza nie było nigdzie.Tylko przy przypływie woda była po kolana i można było przejść ok. 1 km. A pomost - 1 km, mogli tam pływać zdolniejsi, głębokość 30 m, długość 8 na 5 m .OK super...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Viktória Koszta

Ocena 2,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 23.8. - 30.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Podróż była w sam raz.

Podróż była w sam raz.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Zakwaterowanie
Oczekiwaliśmy więcej od zakwaterowania niż 5-gwiazdkowy hotel, higienicznie było bardzo nieodpowiednie, podobnie jak programy rozrywkowe.

Wyżywienie
To było niehigieniczne, w jedzeniu były włosy więcej niż raz, kelnerzy nawet nie zwracali uwagi, jeśli widelec się skończył i nie był odsłonięty, jedzenie było takie samo przez cały tydzień.

Obsługa w hotelu
Nie zajmowali się zbytnio zatrudnieniem dorosłych.

Plaża
Plaża nie była tak dobra, bo ok. Trzeba było przejść 700m, żeby móc popływać, bo cały czas jest taki koralowy odcinek, a woda nie sięgała nawet do kostek, więc nie było tego nadmorskiego klimatu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Mariusz Kulon

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 13.8. - 28.8.2021 Oceniono: Wrzesień 2021

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Bywało lepiej.

Bywało lepiej.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 1,5 / 5

Okolica 1,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje ok. Czysto, schludnie.

Wyżywienie
Jedzenie tragedia. Wołowina i kurczak 14 dni. Nic innego

Obsługa w hotelu
Brak usług.

Plaża
1 raz byliśmy na plaży. W porównaniu do Hurghady czy Marsa Alarm, to Sharm wypadł najgorzej. Spodziewałem się ładnego morza, a nie 1km iść woda do łydki by dojść do głębokiej wody.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Edyta

Ocena 2,9 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 5.7. - 12.7.2019 Oceniono: Lipiec 2019

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Wróciliśmy właśnie z tygodniowego pobytu w tym hotelu - zachwycona jestem cudną rafą + basenami, a właściwie opieką ratowników nad basenami!!! Bardzo duży teren z zadbaną zielenią , posiłki średnie - denerwowała nas mała ilość owoców. Minusem są pokoje ( zwłaszcza łazienka!) oraz aquapark ( choć

może wystarczający dla młodszych dzieciaków). Ogólnie porównywanie z hotelami w Turcji jest bardzo na niekorzyść Egiptu...

Wróciliśmy właśnie z tygodniowego pobytu w tym hotelu - zachwycona jestem cudną rafą + basenami, a właściwie opieką ratowników nad basenami!!! Bardzo duży teren z zadbaną zielenią , posiłki średnie - denerwowała nas mała ilość owoców. Minusem są pokoje ( zwłaszcza łazienka!) oraz aquapark ( choć

może wystarczający dla młodszych dzieciaków). Ogólnie porównywanie z hotelami w Turcji jest bardzo na niekorzyść Egiptu...

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jagoda

Ocena 2,1 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 3.5. - 10.5.2019 Oceniono: Czerwiec 2019

Amwaj Oyoun & Resort Egipt, Sharm El Sheikh

Byłam już w Egipcie ,ale to co tam zobaczyłam przerosło mnie , brudno , jedzenie okropne , dla małych dzieci nie było praktycznie nic do jedzenia ,stołowka na pierwszym piętrze gdzie starszym i matką z małymi dziećmi sprawiało trudności wejscie po schodach ..Hotel opanowany przez rosjan , panoszą się , animacje były tylko po rosyjsku masakra ...Nie polecam omijać z daleka

Byłam już w Egipcie ,ale to co tam zobaczyłam przerosło mnie , brudno , jedzenie okropne , dla małych dzieci nie było praktycznie nic do jedzenia ,stołowka na pierwszym piętrze gdzie starszym i matką z małymi dziećmi sprawiało trudności wejscie po schodach ..Hotel opanowany przez rosjan , panoszą się , animacje były tylko po rosyjsku masakra ...Nie polecam omijać z daleka

Zakwaterowanie 1,9 / 5

Wyżywienie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 36 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 35 °C temperatura w nocy 26 °C

 • day_6 36 °C temperatura w nocy 25 °C

 • day_7 33 °C temperatura w nocy 26 °C

 • day_1 35 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień