Sharm El Sheikh: hotele z opiniami, znaleziono 193 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Cataract Layalina Resort Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,6 / 5

Cataract Layalina Resort opinie

Świetny (oceniony przez 5 osób)

Wyżywienie 3,5 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 4,2 / 5

Usługi 3,7 / 5

Cena 3,3 / 5

Artur N.

Ocena 1,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Nie polecam, hotel nastawiony na Rosjan, obsługa biegle mówi w tym języku i myśli, że wszyscy znają rosyjski, po angielsku ciężko się było dogadać, byliśmy jedynymi Polakami i czuliśmy się jak intruzi, nawet jeden z wieczorów, na którym były afrykańskie tańce zakończył się wieczorkiem dla Rosjan, z rosyjską muzyką i tańcami na scenie.

Nie polecam, hotel nastawiony na Rosjan, obsługa biegle mówi w tym języku i myśli, że wszyscy znają rosyjski, po angielsku ciężko się było dogadać, byliśmy jedynymi Polakami i czuliśmy się jak intruzi, nawet jeden z wieczorów, na którym były afrykańskie tańce zakończył się wieczorkiem dla Rosjan, z rosyjską muzyką i tańcami na scenie.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża czysta, nowe leżaki, parasole trochę wysłużone, ubogi bar na plaży i krótko otwarty.

Wyżywienie

Pierwszy all inclusive, na którym chodziliśmy głodni, jedzenie monotonne, mały wybór, resztki ze sniadania często były serwowane na obiad polane jakimś sosem. Z mięsa był suchy kurczak albo tłuste, ciemne mięso i obrzydliwa ryba. Ziemniaki były niejadalne, jakby stare lub kilka razy odgrzewane, frytek nie było ani razu. Kawa z saszetek, ani jednego ekspresu na terenie całego hotelu. Z owoców tylko pomarańcze, daktyle i melon. Przekąski w barze przy plaży śmiechu warte, za arbuza dodatkowa płatność 1$. Napoje podawane w miniaturowych szklankach lub plastikowych kubkach, cola lana z butelki stojącej na barze, często ciepła, a lód nie zawsze był dostępny.

Zakwaterowanie

Pokoje stare, wymagające remontu, z odrapanymi drzwiami, łazienka tak mała, że był problem z siadaniem na muszli, bo umywalka była tak blisko, że można było zaliczyć o nią dzwona. Pod prysznicem grzyb i brudna zasłona. Na plus jedynie dobrze działającą klima.

Usługi

Z obsługi to jedynie Panowie sprzątający pokoje byli w porządku, starali się, zawsze uśmiechnięci. Bagażowy przesiadujący na recepcji naciągnął nas na 10$, bo niby za mało daliśmy do paszportu, żeby mieć lepszy pokój, co w przypadku tego hotelu chyba i tak było niepotrzebne patrząc na wygląd pokoi. Ale największe rozczarowanie i przykrość spotkała nas ze strony managera. Mieliśmy późny powrót, więc spytaliśmy na recepcji o możliwość przedłużenia doby hotelowej, co wg recepcjonisty nie było problemem, ale gdy przyszliśmy załatwić formalności, menager nam odmówił, twierdząc, że nie ma wolnych pokoi. Do wieczora siedzieliśmy przy basenie i widzieliśmy, że nasz pokój po posprzątaniu cały czas stoi wolny. Może jak bylibyśmy Rosjanami, to nie byłoby problemu, a tak zostaliśmy potraktowani jak gorszy sort. Ewidentnie menager miał do nad jakiejś uprzedzenie. Nie polecam tego hotelu Polakom, nasza noga tam nigdy więcej nie postanie.

Anonym

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025

Fantastyczne wakacje jedzenie przepyszne, bardzo miła obsługa , plaża bardzo blizko!

Fantastyczne wakacje jedzenie przepyszne, bardzo miła obsługa , plaża bardzo blizko!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża bardzo blizko hotela, czysto, zawsze można znaleźć leżak plażowy

Wyżywienie

Jedzenie bardzo dobre: dużo warzyw, mięso każdy dzień inny gatunek, świeże owoce.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie przebiegło bardzo szybko, spóźniłam się na kolację, obsługa przyniosła do pokoju pyszne jedzenie.
Pościel i ręczniki cały czas były wymieniane.

Usługi

Obsługa bardzo miła.

od 2 586 za os.

Sunrise Remal Resort Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Ocena 3,6 / 5

Sunrise Remal Resort opinie

Świetny (oceniony przez 2 osób)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,8 / 5

Cena 3,8 / 5

Fenomenalna rafa koralowa na hotelowej plaży Liczne restauracje tematyczne z kuchnią z całego świata Przestronne pokoje Doskonała obsługa

Vladimira S.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Svitlana D.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

od 2 874 za os.

Concorde El Salam Hotel Sharm el Sheikh - Sport Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,6 / 5

Concorde El Salam Hotel Sharm el Sheikh - Sport opinie

Świetny (oceniony przez 11 osób)

Wyżywienie 3,9 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Usługi 3,9 / 5

Cena 3,6 / 5

Dana V.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2023

Kompleks hotelowy jest bardzo duży, składa się z dwóch części, niestety biuro podróży nie poinformowało nas, że nad morzem nie będziemy zakwaterowani. Bo druga część hotelu jest zdecydowanie lepsza i wolelibyśmy dopłacić i mieć nocleg bliżej morza. Ostatecznie nie było tak źle, nocleg był blisko recepcji, jadalni, hotel Sport to po prostu druga klasa.Na szczęście przez cały kompleks kursuje bus hotelowy, więc korzystaliśmy z niego regularnie kilka razy w tygodniu dzień. A to pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Morze w tej części jest piękne, czyste, bogate w życie morskie, piękna zatoka, w której nie ma fal. W pobliżu hotelu znajdują się także sklepy ogólnospożywcze, w tym sklep ze stałymi cenami, jeśli nie chcesz się targować. Targ SOHO z piękną fontanną. Do tego mnóstwo programów animacyjnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne miejsce na wakacje. polecam

Kompleks hotelowy jest bardzo duży, składa się z dwóch części, niestety biuro podróży nie poinformowało nas, że nad morzem nie będziemy zakwaterowani. Bo druga część hotelu jest zdecydowanie lepsza i wolelibyśmy dopłacić i mieć nocleg bliżej morza. Ostatecznie nie było tak źle, nocleg był blisko recepcji, jadalni, hotel Sport to po prostu druga klasa.Na szczęście przez cały kompleks kursuje bus hotelowy, więc korzystaliśmy z niego regularnie kilka razy w tygodniu dzień. A to pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Morze w tej części jest piękne, czyste, bogate w życie morskie, piękna zatoka, w której nie ma fal. W pobliżu hotelu znajdują się także sklepy ogólnospożywcze, w tym sklep ze stałymi cenami, jeśli nie chcesz się targować. Targ SOHO z piękną fontanną. Do tego mnóstwo programów animacyjnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne miejsce na wakacje. polecam

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Klára Z.

Ocena 1,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023

Po przybyciu do hotelu początkowo nie rozumiałem negatywnych opinii - pokój dostaliśmy w ciągu 10 minut, pokój był stary, ale czysty, obsługa była miła i pomocna. Jednak im dłużej byliśmy w hotelu, tym było gorzej. Przez pierwsze trzy dni przynajmniej jeden posiłek był zepsuty. W końcu, kiedy powiedzieliśmy delegatowi, ten powiedział nam, że powinniśmy byli powiedzieć mu wcześniej, aby mógł sobie z tym poradzić. Niestety nie pomyśleliśmy o rozwiązaniu tego problemu z nim, a nie z kucharzem. Personel podzieliłbym na dwie części - pierwsza (mniejsza) część była bardzo miła i pomocna, druga była tak niechętna i nieprzyjemna, że żałowaliśmy, że daliśmy im napiwek. Kiedy zapomnieli nalać wody do naszego pokoju, poszliśmy do recepcji, aby o to poprosić, ale nic nie dostaliśmy. Ta sama zmiana w recepcji przyniosła nam o pierwszej w nocy do naszego pokoju pakiet śniadaniowy, którego po prostu nie chcesz, gdy musisz wyjechać na lotnisko o trzeciej. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego nie dali nam tego przy kasie. Jeśli chodzi o wycieczki - podobała nam się Biała Wyspa, Kair i Stare Miasto. Pragnę tylko zaznaczyć, że po przybyciu na Stare Miasto zabiorą Państwa do sklepu na „wizytę”. Nikt jednak nie zmusza Cię do kupowania czegokolwiek, co było miłe. Poszczególne rzeczy można wtedy kupić np. w sklepie One Stop (nie jestem w tej chwili pewien nazwy) za jedną trzecią ceny. Delegat i obaj przewodnicy, których mieliśmy, byli w porządku i nie było problemu. Ale ogólnie byłem rozczarowany wakacjami i szczerze mówiąc, cieszyłem się, że jestem w domu.

Po przybyciu do hotelu początkowo nie rozumiałem negatywnych opinii - pokój dostaliśmy w ciągu 10 minut, pokój był stary, ale czysty, obsługa była miła i pomocna. Jednak im dłużej byliśmy w hotelu, tym było gorzej. Przez pierwsze trzy dni przynajmniej jeden posiłek był zepsuty. W końcu, kiedy powiedzieliśmy delegatowi, ten powiedział nam, że powinniśmy byli powiedzieć mu wcześniej, aby mógł sobie z tym poradzić. Niestety nie pomyśleliśmy o rozwiązaniu tego problemu z nim, a nie z kucharzem. Personel podzieliłbym na dwie części - pierwsza (mniejsza) część była bardzo miła i pomocna, druga była tak niechętna i nieprzyjemna, że żałowaliśmy, że daliśmy im napiwek. Kiedy zapomnieli nalać wody do naszego pokoju, poszliśmy do recepcji, aby o to poprosić, ale nic nie dostaliśmy. Ta sama zmiana w recepcji przyniosła nam o pierwszej w nocy do naszego pokoju pakiet śniadaniowy, którego po prostu nie chcesz, gdy musisz wyjechać na lotnisko o trzeciej. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego nie dali nam tego przy kasie. Jeśli chodzi o wycieczki - podobała nam się Biała Wyspa, Kair i Stare Miasto. Pragnę tylko zaznaczyć, że po przybyciu na Stare Miasto zabiorą Państwa do sklepu na „wizytę”. Nikt jednak nie zmusza Cię do kupowania czegokolwiek, co było miłe. Poszczególne rzeczy można wtedy kupić np. w sklepie One Stop (nie jestem w tej chwili pewien nazwy) za jedną trzecią ceny. Delegat i obaj przewodnicy, których mieliśmy, byli w porządku i nie było problemu. Ale ogólnie byłem rozczarowany wakacjami i szczerze mówiąc, cieszyłem się, że jestem w domu.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Morze było piękne, korale też. Wejście prowadzi przez pomost, a wyznaczony obszar, w którym można pływać, naprawdę przypomina średniej wielkości basen. Nie wolno pływać za bojami ze względu na łodzie.

Wyżywienie

Przez pierwsze trzy dni za każdym razem mieliśmy coś zepsutego - pastę fasolową, hummus, kuskus, sałatkę owocową. Posiłki były mniej więcej takie same, ostatniego dnia nie poszłam już na lunch ani kolację.

Zakwaterowanie

Hotel jest stary, ale wcale nam to nie przeszkadzało. Pokój był w większości schludny, ale łazience przydałoby się trochę więcej pielęgnacji. Ale ostatniej nocy widziałem petardę w pokoju, a w łazience był też robak. Jeśli dasz sprzątaczce dolara lub euro, z twoich ręczników zrobi łabędzia. Pragnę zaznaczyć, że ostatniego dnia dowiedziałam się, że robi łabędzia z UŻYWANYCH ręczników. A jeśli dasz mu napiwek w funtach egipskich, prawie nie sprząta pokoju.

Usługi

Odwiedziliśmy także drugi hotel Concorde i wyglądał on w lepszym stanie, a jedzenie wyglądało znacznie lepiej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 801 za os.

Jaz Neo Naama Bay (ex. Solymar Naama Bay) Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,6 / 5

Jaz Neo Naama Bay (ex. Solymar Naama Bay) opinie

Świetny (oceniony przez 13 osób)

Wyżywienie 3,9 / 5

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Okolica 3,3 / 5

Usługi 3,6 / 5

Cena 3,5 / 5

Anonym

Ocena 2,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Polecam lekturę poniższych informacji, abyś mógł wyrobić sobie własną opinię o hotelu:

Polecam lekturę poniższych informacji, abyś mógł wyrobić sobie własną opinię o hotelu:

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się około 2500 metrów od hotelu, kursuje regularny autobus zgodnie z rozkładem jazdy. Szczególne podziękowania dla kierowców tych autobusów, Mohameda i Mustafy, za mały program rozrywkowy w ciągu 10-15 minut, które spędziliśmy na plaży. To naprawdę bardzo mili ludzie ????. Sama plaża nie jest prywatna, chodzą tam ludzie z różnych hoteli, ogólnie nie jest źle. Poszliśmy na molo, gdzie lepiej było popływać - głęboka woda, piękne ryby. Ale sama plaża też była dobra, choć płytka, z małą rafą, czasami było dużo ludzi. Mała wskazówka dla tych, którzy doczytali aż do tego miejsca: około 5 minut spacerem od plaży w kierunku hotelu znajduje się sklep FIX PRICE, w którym ceny są około trzy razy niższe niż u sprzedawców na plaży i tym podobnych - przekąski, rzeczy i pamiątki.

Wyżywienie

Jeśli chodzi o jedzenie – było go mnóstwo i naprawdę smaczne. Moim zdaniem najlepszym daniem była kolacja. Osobiście jednak radzę uważać z wyborem i ilością jedzenia. Następnego dnia dopadła mnie zgaga i zapalenie żołądka, co nigdy wcześniej mi się nie przytrafiło. Resztę wakacji spędziłem więc na owsiance z ryżem. Na szczęście, dzięki tanim egipskim lekom, a także osobom, które mi je poleciły, do końca wakacji nie miałem już żadnych problemów. Dla porządku dodam, że nic podobnego nie przytrafiło się moim bliskim.

Zakwaterowanie

Przyjechaliśmy późno w nocy. (Ostatecznie wypróbowaliśmy trzy różne pokoje w tym hotelu). Pierwszy pokój znajdował się w piwnicy z małym oknem. Nie dało się w nim oddychać, klimatyzacja szumiała jak traktor. Jeśli chodzi o czystość – wszędzie pełno brudu, jakby pokój w ogóle nie był sprzątany. Suszarka do włosów była zepsuta, ręczniki pokryte plamami moczu, na ścianach pleśń, farba łuszczyła się. Zamek w drzwiach łazienki się zaciął i nie mogłem go otworzyć przez jakieś dziesięć minut. Zostawiliśmy po sobie bardzo negatywne wrażenia – moja dziewczyna przepłakała całą noc. Od razu poszliśmy poprosić o zmianę pokoju, ale powiedziano nam, żebyśmy przyszli dopiero rano, ponieważ obecnie nie ma wolnych pokoi. Rano w recepcji (po „umówionym” napiwku w wysokości 10 USD) dostaliśmy klucz do drugiego pokoju, tym razem na piętrze, z widokiem na morze. Zostawiliśmy tam nasze rzeczy i poszliśmy popływać w morzu. Po powrocie uderzył nas silny zapach acetonu albo farby (prawdopodobnie freonu wyciekającego z klimatyzacji, co jest niebezpieczne dla ludzi). Po dziesięciu minutach w pokoju oboje zaczęliśmy odczuwać bóle głowy. Dodatkowo odkryliśmy, że cała podłoga jest pod wodą – z niesprawnej klimatyzacji wyciekała skroplona woda. Ponownie udaliśmy się do recepcji, aby poprosić o zmianę pokoju. Tam powiedziano nam, że ktoś przyjdzie, aby posprzątać wodę i naprawić klimatyzację – powiedzieli, że musimy poczekać „pięć minut” (ich ulubione określenie). Te „pięć minut” przeciągnęło się do półtorej godziny, w trakcie której byliśmy w recepcji chyba dziesięć razy, zanim cokolwiek się zaczęło dziać. W końcu dostaliśmy klucz do trzeciego pokoju. Musieliśmy jednak poczekać, aż zostanie posprzątany po poprzednich gościach. Szczerze mówiąc – pokój był o klasę lepszy od poprzednich, ale czy był wart całego straconego dnia urlopu, niepotrzebnych nerwów i stresu?

Usługi

.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tomáš M.

Ocena 2,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025

Hotel jest dalej od morza, zawieziono nas na plażę autobusem na drugą stronę zatoki. Był tam kącik nad morzem, gdzie ludzie tłoczyli się w bardzo małej, ciasnej przestrzeni, woda sięgała kolan, a ratownicy gwizdali i gwizdali, ale nikt nie wiedział dlaczego ani do kogo. Hotel ma doskonałą obsługę, która robi co w jej mocy, aby zrównoważyć niedoskonałości i wiek hotelu. Tynk z mokrej ściany przy klimatyzacji spadł na łóżko, w którym spałem, żaden z pokoi nie miał normalnego oświetlenia sufitowego, więc ciągle było jak w jaskini, pleśń wokół drzwi łazienki i toalety, przeciekająca toaleta i woda na podłodze wokół toalety. Były dwa prysznice, ale rywalizowały o to, który był mniejszy, prześcieradło wokół prysznica ciągle się do ciebie przyklejało, gdy bierzesz prysznic i odprowadzało wodę głównie poza brodzik. Balkon jest świetny w nocy, w ciągu dnia słońce tak mocno go praży, że nie da się po nim chodzić, ale sąsiednie pokoje miały balkon w cieniu, więc dało się z niego korzystać, ale nie nasz. Sprzątanie, świeża woda i ręczniki były w porządku. Jak pisałem wyżej, obsługa była bardzo miła i pomocna. Delegaci sprzedają tylko wycieczki, które są jedyną możliwą rozrywką, gdy nie ma leżaka, a morze jest pełne. Zazwyczaj wysyłają informacje na WhatsAppie następnego dnia, albo wcale. Wycieczki są fajne na swój sposób, ale trzeba znać rosyjski lub polski, informacje po angielsku są bardzo ścisłe, a wszystkie szczegóły są omawiane po rosyjsku. Trzeba mieć dużo papierowych dolarów na wycieczkę, ponieważ wszyscy sięgają po każdą mini-usługę.

Hotel jest dalej od morza, zawieziono nas na plażę autobusem na drugą stronę zatoki. Był tam kącik nad morzem, gdzie ludzie tłoczyli się w bardzo małej, ciasnej przestrzeni, woda sięgała kolan, a ratownicy gwizdali i gwizdali, ale nikt nie wiedział dlaczego ani do kogo. Hotel ma doskonałą obsługę, która robi co w jej mocy, aby zrównoważyć niedoskonałości i wiek hotelu. Tynk z mokrej ściany przy klimatyzacji spadł na łóżko, w którym spałem, żaden z pokoi nie miał normalnego oświetlenia sufitowego, więc ciągle było jak w jaskini, pleśń wokół drzwi łazienki i toalety, przeciekająca toaleta i woda na podłodze wokół toalety. Były dwa prysznice, ale rywalizowały o to, który był mniejszy, prześcieradło wokół prysznica ciągle się do ciebie przyklejało, gdy bierzesz prysznic i odprowadzało wodę głównie poza brodzik. Balkon jest świetny w nocy, w ciągu dnia słońce tak mocno go praży, że nie da się po nim chodzić, ale sąsiednie pokoje miały balkon w cieniu, więc dało się z niego korzystać, ale nie nasz. Sprzątanie, świeża woda i ręczniki były w porządku. Jak pisałem wyżej, obsługa była bardzo miła i pomocna. Delegaci sprzedają tylko wycieczki, które są jedyną możliwą rozrywką, gdy nie ma leżaka, a morze jest pełne. Zazwyczaj wysyłają informacje na WhatsAppie następnego dnia, albo wcale. Wycieczki są fajne na swój sposób, ale trzeba znać rosyjski lub polski, informacje po angielsku są bardzo ścisłe, a wszystkie szczegóły są omawiane po rosyjsku. Trzeba mieć dużo papierowych dolarów na wycieczkę, ponieważ wszyscy sięgają po każdą mini-usługę.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża jest mała, leżaki szybko się zapełniają, toaleta jest daleko, bilet na plażę jest jednorazowy, nie ma wzmianki o stoisku ani nawet automacie z napojami, jedynie restauracja, która próbuje nieco nadrobić ten brak. Wraz z zachodem słońca plaże zamykają się, a życie wokół nich cichnie. Zostają tylko ochroniarze i bramkarze. Jedyny deptak, który działa po zmroku, jest pełen call boyów i targujących się sprzedawców i znajduje się daleko od hotelu. Jeśli się tam wybierzesz, jesteś nieustannie nękany przez ulicznych sprzedawców, taksówki wielbłądzie i ludzi oferujących wszelkiego rodzaju usługi. Spacer nocą jest raczej nieprzyjemny.

Wyżywienie

Smacznie, pod dostatkiem i urozmaicenie, całodzienna opieka i świetna obsługa.

Zakwaterowanie

Nic specjalnego, na zewnątrz super, w środku okropnie.

Usługi

Obiecane Wi-Fi nie działa, przy basenie brakuje leżaków – jeśli nie możesz być nad morzem, przynajmniej powinno być wystarczająco dużo miejsca wokół basenu, a biorąc pod uwagę upały, miło byłoby mieć gdzie się schować. Nie da się przebywać na słońcu cały dzień, a z nielicznych leżaków wokół basenu, około jedna trzecia stoi w cieniu. Jednak Rosjanie zajmują je zaraz po świcie, w taki sposób, że jeden z nich wstaje o piątej i rozdaje ręczniki na wszystkich wygodnych, zacienionych miejscach. Autobus na „plażę” i z powrotem kursuje w bardzo nieregularnych odstępach czasu i trzeba się wszystkiego dokładnie nauczyć. Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna. Nie polecam odwiedzania tej części Egiptu bez znajomości rosyjskiego lub angielskiego!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 529 za os.

Ivy Cyrene Sharm (ex. Sol Sharm) Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,6 / 5

Ivy Cyrene Sharm (ex. Sol Sharm) opinie

Świetny (oceniony przez 11 osób)

Wyżywienie 3,2 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,6 / 5

Usługi 3,4 / 5

Cena 3,6 / 5

Lounge bar i kino dla nastolatków 3 restauracje 3 baseny Programy animacyjne i rozrywkowe

Robert S.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2023

Przeciętny hotel, odpowiadający standardowi w Egipcie. Personel był fajny, nie napotkaliśmy żadnych negatywów. Byliśmy jedynymi Słowakami w hotelu. Klientelę stanowili głównie Rosjanie, Niemcy, Włosi, było też kilku Rumunów, jak zauważyłem.

Przeciętny hotel, odpowiadający standardowi w Egipcie. Personel był fajny, nie napotkaliśmy żadnych negatywów. Byliśmy jedynymi Słowakami w hotelu. Klientelę stanowili głównie Rosjanie, Niemcy, Włosi, było też kilku Rumunów, jak zauważyłem.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża była wielkim rozczarowaniem. Spodziewaliśmy się nurkować i podziwiać koralowce. Nie. Dostęp do morza odbywał się poprzez molo. Na jego końcu wydzielono przestrzeń wielkości basenu dla dzieci do pływania z bojami. Tylko kilka martwych koralowców, nie było nic, na czym można by się oprzeć.

Wyżywienie

Jedzenie typowe dla Egiptu. Można było wybrać. Byliśmy zadowoleni z jedzenia.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest całkiem przyzwoite, z widokiem na basen i morze w tle. Było czysto, pokój był sprzątany codziennie, ręczniki zmieniane były codziennie.

Usługi

Dobrze. Posiłki serwowane były 3 razy dziennie w hotelowej jadalni. Do plaży prowadziła droga, około 10 minut pieszo. Na jednym odcinku można było korzystać z hotelowego transportu wahadłowego w regularnych odstępach czasu. Używaliśmy go tylko wtedy, gdy natknęliśmy się na niego. Problem polegał na tym, że na plaży nie było przekąsek. Podobno było coś po obiedzie na basenie koło hotelu, ale tylko o określonej godzinie. Zatem na lunch ściągnęli tłumy z plaży, aż do całkowitego wyludnienia, a po obiedzie ponownie ruszyli w stronę plaży. Po godzinie dziesiątej na plaży nie było już wolnych leżaków. Jeśli chodzi o napoje, nikt w hotelu nie był ani trochę pijany przez cały pobyt. Nie było to nawet możliwe ze względu na serwowany alkohol. To nie był alkohol, to była lemoniada. Kilka razy zabrakło baru przy plaży, coli czy sprite'a też zabrakło, dostępne były tylko soki.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ariusz N.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023

Niby wszystko ok, ale sporo drobnych rzeczy i kilka niemiłych incydentów psuje wrażenie z pobytu

Niby wszystko ok, ale sporo drobnych rzeczy i kilka niemiłych incydentów psuje wrażenie z pobytu

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Plaża czysta kilka minut pieszo od hotelu. Jeździł bus, ale poza godzinami posiłków. Po 18 zamykana, więc nie było mowy o nocnych spacerach. Czasem brakowało leżaków, same leżaki wygodne. Bar na plaży duże kolejki, brakowało piwa, ale tylko tam mieli mrożoną herbatę.

Wyżywienie

Monotonne, niby dużo wszystkiego, ale jakoś tak nie dla nas. Śniadania, ryż, fasola, ziemniaki... to nie moje smaki. Jakieś twarogi, i warzywa, coś co przypomina naszą mortadelę, parówki. Na szczęście były jajka, i omlety robione na świeżo. Jak ktoś lubi słodkie, to było sporo, różnych ciastek. Kawa rozpuszczalna, z mlekiem w proszku, które chyba było jakieś stare bo nie chciało się rozpuszczać.
Obiad nie lepszy, głodny nie chodziłem. Kolacje nieco lepsze, jakieś mięso, ryby - mi nie smakowały, a lubię i jem sporo. Kurczak obecny codziennie, raz z grilla, następnego dnia w sosie. Bakłażany grillowane, które lubię, tylko dwa razy na pobyt. Makarony robione prawie na świeżo były dobre. Ogólnie słabo smakowo, ale nie brakowało donosili cały czas. Owoce, codziennie gruszki śliwki i daktyle i winogrona. Raz arbuz dwa razy melon i tyle. Przekąski w barze od 16 do 17 to frytki i parówka w bułce. Drinki mówili, że albo nie zrobią, albo płatne. Dopiero w dzień wyjazdu pojawiły się karty z drinkami, ale obsługa i tak większości nie umiała ich zrobić

Zakwaterowanie

Pokój ok, czysty sprzątany, ręczniki wymieniane, widok ładny. Brak minibaru, który był w ofercie, jedynie dwie wody niegazowane. W łazience uniwersalny płyn do mycia, nie było szamponu i odżywki do włosów. Czasem słabe ciśnienie wody. Zestaw do parzenia kawy i herbaty był, ale jak wykorzystaliśmy kubki jednorazowe i mieszadełka, to już nie uzupełnili.

Usługi

Hotel nastawiony na ruskich, wszędzie w pierwszej kolejności witali nas po rosyjsku (bary, lobby, animatorzy). Niestety goście ci byli głośni, pijani, wpychali się do kolejek. Nigdy więcej hotelu z ruskimi. Nie przeszkolony personel, kawę, mrożoną nauczyli się robić w 5 dniu pobytu. Ekspres do rozpuszczalnej kawy, przez 3 dni był nieczynny. Incydent z jednym barmanem, który w swoim języku krzyczał na mnie i nie chciał zrobić drinka. Oferta hotelu różniła się od opisu. Bary przy basenach czynne do 18, nie do zachodu. Nie było muzyki na żywo podczas posiłków

od 1 913 za os.

Coral Sea Water World Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Coral Sea Water World opinie

Świetny (oceniony przez 3 osób)

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,3 / 5

Simona D.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Hotel jest czysty, morze jest odpływowe, nie ma koralowców. Ogólnie nam się podobało, stosunek ceny do jakości.

Hotel jest czysty, morze jest odpływowe, nie ma koralowców. Ogólnie nam się podobało, stosunek ceny do jakości.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża jest czysta, duża, dużo leżaków, morze ma wysoki przypływ, nie ma koralowców

Wyżywienie

Duży wybór deserów, owoców, warzyw, innych rzeczy przeciętnych, mało owoców morza

Zakwaterowanie

Było miło, remont przebiegł szybko, sprzątanie było wystarczające.

Usługi

Wszystko w porządku, jestem bardzo zadowolony

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Bożena K.

Ocena 2,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024

WiFi tylko w teorii, trzeba płacić, stołówka bo tak trzeba nazwać śniadanie do 10 a 9.30 obsługa już wszytko sprząta podczas kolacji podoba historia, były już 12 raz w Egipcie i był to najgorszy hotel w jakim byliśmy. Jedyny plus to jak na Egipt ładny przestronny pokój, napewno nigdy nie wrócimy do tego hotelu, dużo Anglików w obiekcie

WiFi tylko w teorii, trzeba płacić, stołówka bo tak trzeba nazwać śniadanie do 10 a 9.30 obsługa już wszytko sprząta podczas kolacji podoba historia, były już 12 raz w Egipcie i był to najgorszy hotel w jakim byliśmy. Jedyny plus to jak na Egipt ładny przestronny pokój, napewno nigdy nie wrócimy do tego hotelu, dużo Anglików w obiekcie

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

od 3 509 za os.

Sheraton Sharm Resort Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Sheraton Sharm Resort opinie

Świetny (oceniony przez 1 osobę)

Wyżywienie 2,5 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Usługi 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Jacek S.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2025

Starszy hotel ale czysty i świetnie położony. Śniadania słabe, obiady trochę lepsze ale nadal średnie, kolację super. Obsługa rewelacja.

Starszy hotel ale czysty i świetnie położony. Śniadania słabe, obiady trochę lepsze ale nadal średnie, kolację super. Obsługa rewelacja.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 3 152 za os.

Faraana Heights Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Faraana Heights opinie

Świetny (oceniony przez 42 osób)

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Okolica 3,5 / 5

Usługi 3,4 / 5

Cena 4,1 / 5

Marcin Sobczak

Ocena 2,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2026

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Jak ktoś nie ma dużych wymagań jeżeli chodzi o różne atrakcje to będzie ok. Bardzo mało animacji. O 22 dla dorosłych, trwa z 45 minut. Na plaży jedynie siatkówka i joga. Wywalają z plazy gdy zachodzi słońce i nie ma już wejścia. Tu Wielki minus. Drugi minus to internet i ogólnie zasięg. W pokoju nie działa wifi, żadnym. Ogólnie w hotelu działa, ale znaleźć zasięg z Polska karta to jakiś cud świata. Ja kupiłem egipskiego sima, a raczej 2x go kupiłem bo po 3 dniach korzystanie z FB i insta zjadło całego neta. Jedna karta 15 dolarów ja kupowalem u opiekuna biura. Tu akurat duży plus, był to młody Egipcjanin który ma żonę Polke która też poznałem. Mówi po Polsku, pomocny i nawet gdy poprosiłem o godzinie 19 gdzie już teoretycznie był po pracy to przywiózł mi raz dwa nowego sima. Pozdrawiam Ibrahim a raczej Franek. W grudniu mało ludzi w hotelu, większość Włosi później Ruskie. Baseny n podgrzewane oprócz jednego Ala Jacuzzi więc kto lubi popływać no to trochę kiepsko. Kelnerzy nie donoszą drinków do stołów, nawet gdy się da napiwki, porównując na przykład z Seagulem w Hurghadzie gdzie każdy kelner się bił o klienta żeby dostać tylko napiwek tutaj mają gości jak by to nazwać w czarnej d* :D znaczy oczywiście naleją to co chcesz ale tak jak wspominałem zero inicjatyw.

Jak ktoś nie ma dużych wymagań jeżeli chodzi o różne atrakcje to będzie ok. Bardzo mało animacji. O 22 dla dorosłych, trwa z 45 minut. Na plaży jedynie siatkówka i joga. Wywalają z plazy gdy zachodzi słońce i nie ma już wejścia. Tu Wielki minus. Drugi minus to internet i ogólnie zasięg. W pokoju nie działa wifi, żadnym. Ogólnie w hotelu działa, ale znaleźć zasięg z Polska karta to jakiś cud świata. Ja kupiłem egipskiego sima, a raczej 2x go kupiłem bo po 3 dniach korzystanie z FB i insta zjadło całego neta. Jedna karta 15 dolarów ja kupowalem u opiekuna biura. Tu akurat duży plus, był to młody Egipcjanin który ma żonę Polke która też poznałem. Mówi po Polsku, pomocny i nawet gdy poprosiłem o godzinie 19 gdzie już teoretycznie był po pracy to przywiózł mi raz dwa nowego sima. Pozdrawiam Ibrahim a raczej Franek. W grudniu mało ludzi w hotelu, większość Włosi później Ruskie. Baseny n podgrzewane oprócz jednego Ala Jacuzzi więc kto lubi popływać no to trochę kiepsko. Kelnerzy nie donoszą drinków do stołów, nawet gdy się da napiwki, porównując na przykład z Seagulem w Hurghadzie gdzie każdy kelner się bił o klienta żeby dostać tylko napiwek tutaj mają gości jak by to nazwać w czarnej d* :D znaczy oczywiście naleją to co chcesz ale tak jak wspominałem zero inicjatyw.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża może być, leżaki za darmo ale ufajdane, bez ręcznika nie usiądziesz. Mało dbają o to by poduchy na leżakach były chociaż czyste albo równo ulozone. Brak kogoś takiego nadzorującego co by to wszystko poogarnial.


Opinia edytowana z powodu niezgodności z Regulaminem.

Wyżywienie

Wyzywienie standardowe, bez podniety, kurczak, makarony, czasem ryba. Ciasta trochę wszystkie smakujące tak samo. Parę rodzajów owoców. Plus za piwko z butelki. Minus za podawanie wszystkiego w plastikowych kubkach jak z monopolowego.

Zakwaterowanie

Ja byłem sam i dostałem dosyć spoko pokój na oko z 20 metrów. Dwa pojedyczne łóżka. Pokoje wyglądają jak komnaty :D

Usługi

Brak.

Mariusz W.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025

Wrażenia są bardzo pozytywne. Plaża była szeroka i długa co umożliwiało pływanie wzdłuż brzegu na duży dystans,sprawiając, że wakacje były aktywne. Jeden basen podgrzewany,to była alternatywa dla tych co nie lubią morza. Hotel usytuowany na wzgórzu z którego roztacza się piękny widok. Plaża oddalona o około 800m od hotelu daje możliwość spaceru. Na plażę jeździ bus.
Plaża w zatoce otoczona górami i wyspą co sprawia, że niema tam wiatrów i przez dwa tygodnie pobytu raz była czerwona flaga. Skupiam się na plaży bo większość opiniodawcow opisuje restauracje, animacje i baseny.

Wrażenia są bardzo pozytywne. Plaża była szeroka i długa co umożliwiało pływanie wzdłuż brzegu na duży dystans,sprawiając, że wakacje były aktywne. Jeden basen podgrzewany,to była alternatywa dla tych co nie lubią morza. Hotel usytuowany na wzgórzu z którego roztacza się piękny widok. Plaża oddalona o około 800m od hotelu daje możliwość spaceru. Na plażę jeździ bus.
Plaża w zatoce otoczona górami i wyspą co sprawia, że niema tam wiatrów i przez dwa tygodnie pobytu raz była czerwona flaga. Skupiam się na plaży bo większość opiniodawcow opisuje restauracje, animacje i baseny.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Wracając do plaży jak już wspomniałem jest obszerna wić nie ma tam zatłoczenia.

Wyżywienie

Jedzenie urozmaicone,każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie

Pokój przestrzenny codziennie sprzątany.

Usługi

Możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych wycieczkach.

od 2 381 za os.

Sharm Plaza Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Sharm Plaza opinie

Świetny (oceniony przez 806 osób)

Zablokowane opinie: 172

Wyżywienie 3,2 / 5

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Okolica 4,3 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,5 / 5

Koralowa rafa Far Garden Specjalne menu dla dzieci Kącik sziszy 4 restauracje à la carte Pasaż handlowy

Mária T.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026

Spędziliśmy tam niezapomniane dwa tygodnie i świetnie się bawiliśmy! Ludzie są tam przyjaźni i pomocni.

Spędziliśmy tam niezapomniane dwa tygodnie i świetnie się bawiliśmy! Ludzie są tam przyjaźni i pomocni.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Dzikie zwierzęta są przepiękne; widzieliśmy wielką żabę-żółwia, to było fantastyczne przeżycie♥️ Widzieliśmy też płaszczki, kraby morskie, mnóstwo kolorowych ryb i meduz ????????????❤️

Wyżywienie

Kajaków było pod dostatkiem i było ich mnóstwo, brakowało nam tylko arbuza i mango. Byliśmy tam w pierwszym tygodniu września zeszłego roku. Na przykład jedliśmy wtedy mango i było bosko pyszne, ale smak nawet nie dorównywał temu tutaj.

Zakwaterowanie

Nie twierdzę, że czystość jest w 100% doskonała, wciąż trochę jej brakuje, ale ogólnie wszystko było bardzo dobre.

Usługi

Byli gotowi pomóc, gdybyśmy czegoś potrzebowali, szybko to przynieśli

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Alexandra Bernadett S.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Wróciliśmy tam po raz drugi, tylko dla morza. Tym razem byliśmy rozczarowani, ponieważ dzika przyroda była bardzo ponura. Nie potrafiliśmy stwierdzić, czy plaża jest zniszczona, czy po prostu trafiliśmy w złym momencie. Do plaży prowadzi krótki spacer, z wieloma schodami i kilkoma skałami.

Wyżywienie

Jedzenie znowu było bardzo słabe. W tym roku nie mieliśmy nawet biegunki, wszystko było bez smaku i źle przygotowane. Trzy osoby dorosłe i niemowlę zostały umieszczone w podwójnym łóżku, które wcale nie było podwójnym łóżkiem... rozwiązaliśmy ten problem. W drodze powrotnej musieliśmy opuścić nocleg o północy, a potem czekać prawie dwie godziny na autobus wahadłowy, z dzieckiem w środku nocy.

Zakwaterowanie

Jakość zakwaterowania była dla nas odpowiednia, choć materace mogłyby zostać szybko wymienione.

Usługi

Masaż był dobry.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Rehana Sharm Resort Ocena: 4/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Rehana Sharm Resort opinie

Świetny (oceniony przez 37 osób)

Wyżywienie 3,5 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 3,8 / 5

Usługi 3,4 / 5

Cena 3,5 / 5

Piękny ogród i kompleks basenowy Dostęp do dyskoteki hotelu Rehana Royal Całodobową opcja All Inclusive Zjeżdżalnie wodne dla dzieci

Jan F.

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026

Za tę cenę jest ok

Za tę cenę jest ok

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Jelena A.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026

Najlepsze to było morze i słońce. Lato w lutym! Reszta to ubiegłe stolecie.

Najlepsze to było morze i słońce. Lato w lutym! Reszta to ubiegłe stolecie.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża na dwa hotele. Leżaków pod dostatkiem, dwa bary z napojami, od 13:00 do 15:00 przekąski. Wejście do morza albo woda tylko do kolana i kamienie, albo z podestu od razu na dużą głębokość.

Wyżywienie

Jedzenia jest dużo, większość smaczna. Nie warte uwagi restauracji Ala Carte .W Mezze wydzielone trzy kawałki mięsa albo ryby. We włoskiej restauracji kotlet z piersi kurczaka suchy jak podeszwa i pizza na niedopieczonym cieście.

Zakwaterowanie

Pokój duży, łóżko wygodne. Meble stare, zużyte, obszarpane. Wszystkie sprzęty ( telewizor, pilot, lampki, sejf, zamek do drzwi) sprzed trzydziestu lat i działają za piątym podejściem. Teren wokół duży, ładny i zadbany.

Usługi

W pokojach nie sprzątają. Za tydzień jeden raz wymiana ręczników i zabranie śmieci, dwa razy zascielenie łóżka. Za 1 dolara skręcił łabędzi z brudnych ręczników. Niektórzy barmani pracują jak za karę.

od 2 295 za os.

Sharm Holiday Ocena: 3/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,5 / 5

Sharm Holiday opinie

Świetny (oceniony przez 18 osób)

Zablokowane opinie: 2

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Okolica 3,9 / 5

Usługi 3,4 / 5

Cena 3,9 / 5

Wiesław L.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026

Wakacje super zwłaszcza za takie pieniądze bardzo dobre położenie, blisko lotniska szybki transfer do hotelu także na plus!

Wakacje super zwłaszcza za takie pieniądze bardzo dobre położenie, blisko lotniska szybki transfer do hotelu także na plus!

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża Naama Bay bardzo piaszczysta w morzu brak kamieni buty do wody zbyteczne druga plaża koło Farshy kultowego miejsca w Sharm trzeba zejść po schodach bardzo ładne okolice! Transport do plaży działał dobrze.

Wyżywienie

Wyżywienie było dobre wystarczające mięso ryby słodkości trochę owoców jak ktoś nie wymaga cudów to wystarczy!

Zakwaterowanie

Duży pokój balkon sejf ogólnie okey

Usługi

Obsługa hotelowa w większości uśmiechnięta przyjazna animacje wieczorem te same jak w każdym hotelu byłem 8 raz w Egipcie.

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2026

Ogólne wrażenie jest dobre. Jakość pokoi, jedzenia, usług dodatkowych i rozrywki jest przeciętna, ale minusy przeważają nad plusami wizyty na plażach. Bardzo piękne i ciekawe.

Ogólne wrażenie jest dobre. Jakość pokoi, jedzenia, usług dodatkowych i rozrywki jest przeciętna, ale minusy przeważają nad plusami wizyty na plażach. Bardzo piękne i ciekawe.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 1 903 za os.

Rehana Royal Beach Resort Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,4 / 5

Rehana Royal Beach Resort opinie

Dobry (oceniony przez 119 osób)

Zablokowane opinie: 2

Wyżywienie 3,2 / 5

Zakwaterowanie 3,4 / 5

Okolica 3,7 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,4 / 5

Zachwycająca i dobrze zachowana rafa koralowa Udogodnienia dla rodzin i menu dla dzieci Rozległy kompleks basenów ze zjeżdżalniami Urozmaicony program animacyjny dla każdego

Nikolett C.

Ocena 2,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026

Hotel położony jest na wietrznym wybrzeżu, którego flaga wielokrotnie była czerwona. Jedzenie było zaskakująco pyszne.

Hotel położony jest na wietrznym wybrzeżu, którego flaga wielokrotnie była czerwona. Jedzenie było zaskakująco pyszne.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

Hotel położony jest przy bardzo wietrznej plaży, na której było wiele czerwonych flag. Fale są duże, więc morze jest mętne. Można też rozejrzeć się po płytkiej wodzie.

Wyżywienie

Jedzenie było pyszne.

Zakwaterowanie

Dostaliśmy dobry pokój, nie było z tym żadnego problemu.

Usługi

Animatorzy dla dzieci byli bardzo mili. Imprezy na plaży również były udane, w miłej atmosferze.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026

Hotel sam w sobie jest w porządku – dobrze położony, z ładnym terenem i dostępem do plaży. Niestety atmosfera nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ około 90% gości stanowią turyści z Rosji, a cały program animacyjny i ogólna organizacja pobytu są wyraźnie dostosowane właśnie pod nich w ich języku.

Hotel sam w sobie jest w porządku – dobrze położony, z ładnym terenem i dostępem do plaży. Niestety atmosfera nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ około 90% gości stanowią turyści z Rosji, a cały program animacyjny i ogólna organizacja pobytu są wyraźnie dostosowane właśnie pod nich w ich języku.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża ładna, zadbana, z dostępem do rafy koralowej. Wejście do morza przez pomost, co jest typowe dla tego regionu. Z brzegu płytko i kamieniste podłoże.

Wyżywienie

Wyżywienie duży wybór każdy mógł coś dla siebie znaleźć.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty i przestronny. Sprzątanie odbywało się regularnie, a obsługa dbała o podstawowy komfort. Klimatyzacja działała poprawnie, łóżko duże wygodne, taras.

Usługi

Hotel oferuje sporo atrakcji – animacje, baseny, zjeżdżalnie, wieczorne show. Niestety, większość animacji prowadzona była po rosyjsku, co może być problemem dla innych gości.

od 2 788 za os.

Jaz Sharm Dreams Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,4 / 5

Jaz Sharm Dreams opinie

Dobry (oceniony przez 46 osób)

Zablokowane opinie: 3

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,4 / 5

Okolica 3,9 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,3 / 5

Pośrodku kolorowych ogrodów Imponująca architektura strefy basenowej W sercu zatoki Na'ama Oferta sportowa

Rafał B.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Ogólnie było dosyć w porządku Wrażenia dosyć dobre. Otoczenie wydaje się bardziej przyjazne niż w Turcji.

Ogólnie było dosyć w porządku Wrażenia dosyć dobre. Otoczenie wydaje się bardziej przyjazne niż w Turcji.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Do plaży która znajdowała się nie w naszym, a w sąsiednim hotelu JAZ FAYROUZ z którym dzieliła nas główna ruchliwa droga mieliśmy jakieś 700 metrów od naszego zakwaterowania. Z leżakami na plaży czy pod basenami nie było żadnego problemu, zawsze szło jakieś wolne znaleźć. Plaże dosyć czyste, piaszczyste, rafa koralowa tuż przy plaży. Aquapark dosyć fajny (zjeżdżalnie i sztuczna fala ok, dzieci zadowolone) chociaż nie wszystkie atrakcje wodne były czynne.

Wyżywienie

Jedzenie dosyć smaczne, chociaż mało urozmaicone przez cały okres pobytu. Nie na każdym barku można otrzymać napoje alkoholowe np. na plaży w sąsiednim hotelu otrzymamy w wybranym barku, który trzeba odnaleźć jedynie napoje bezalkoholowe na allinclusive. Napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne różnie zależy od basenu :na głównym basenie od 9.00 do 20.00 na reszcie basenów około 11.30. do 20.00.

Zakwaterowanie

Zameldowanie i wymeldowanie bardzo sprawne i szybkie. Obsługa hotelowa bardzo pomocna zarówno w trakcie całego pobytu jak i przy bagażach. Transport z lotniska jak i na lotnisko zorganizowany na wysokim poziomie i bardzo sprawnie autokarami nowymi klimatyzowanymi. Pokoje, obejścia, jak i elewacje budynków w części hotelowej w której byliśmy zakwaterowani znajdujące się około 300 metrów od budynku głównego nadają się już do remontu. Natomiast elewacje, obejścia budynków znajdujących się blżej głównego budynku są odnowione. Sprzątanie jak i serwis całego pokoju był robiony na dość wysokim poziomie, na wszelkie prośby z naszej strony pan zajmujący się serwisem reagował natychmiast z uśmiechem na twarzy i starał się o to żebyśmy byli zadowoleni:-)

Usługi

Jako gratis hotel oferował na cały pobyt 3 kolacje w różnych restauracjach hotelowych ( dwie włoskie (jedna na plaży, druga w hotelu), meksykańska). Tablica ogłoszeń z informacjami do turystów . Masaże, animacje dla dzieci i dorosłych, sklepiki w hotelu, ceny dosyć konkurencyjne (możliwość targowania), centrum nurkowania.

Robert B.

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2024

Głośno. Obrzydliwie głośno. Nie można było uciec od hałasu. Trudno było określić nawet jaka muzyka była włączona. Nawet na plaży ryczały głośniki. A jak by tego było mało to turyści arabskiego pochodzenia włączali swoją muzykę (trudną do strawienia przez europejczyków) na swoich komórkach. Koszmar. Nie ma mowy o odpoczynku i wyciszeniu.
Brudno. Na stołówce przepraszam, ale syf. Wszystko się kleiło, talerze nie domyte . Stoły wycierane miejscowo (nie cały stolik). Podkładki pod talerze latały po ziemi, co nie przeszkadzało by je położyć z powrotem na stół. Na sztućce można było czekać do końca posiłku. To nie jest standard Jaz. W barze i w restauracji papierowe kubki do kawy i herbaty. Myśmy wybrali ten hotel bo jeździmy do Jaz. Jaz Shark był w tym terminie nie dostępny więc wybraliśmy kolejny Jaz. Jesteśmy zawiedzeni i zniesmaczeni. Uważam, ze to były źle wydane pieniądze. Poza rym często były mokre płytki chodnikowe, które i bez tego są śliskie.. Obsługa w barze i w restauracji nie znała angielskiego. Kiedyś zamówiliśmy mint tea i dastaliśmy saszetkę liptona zanurzoną w gorącym mleku. Zjawiskowe.

Głośno. Obrzydliwie głośno. Nie można było uciec od hałasu. Trudno było określić nawet jaka muzyka była włączona. Nawet na plaży ryczały głośniki. A jak by tego było mało to turyści arabskiego pochodzenia włączali swoją muzykę (trudną do strawienia przez europejczyków) na swoich komórkach. Koszmar. Nie ma mowy o odpoczynku i wyciszeniu.
Brudno. Na stołówce przepraszam, ale syf. Wszystko się kleiło, talerze nie domyte . Stoły wycierane miejscowo (nie cały stolik). Podkładki pod talerze latały po ziemi, co nie przeszkadzało by je położyć z powrotem na stół. Na sztućce można było czekać do końca posiłku. To nie jest standard Jaz. W barze i w restauracji papierowe kubki do kawy i herbaty. Myśmy wybrali ten hotel bo jeździmy do Jaz. Jaz Shark był w tym terminie nie dostępny więc wybraliśmy kolejny Jaz. Jesteśmy zawiedzeni i zniesmaczeni. Uważam, ze to były źle wydane pieniądze. Poza rym często były mokre płytki chodnikowe, które i bez tego są śliskie.. Obsługa w barze i w restauracji nie znała angielskiego. Kiedyś zamówiliśmy mint tea i dastaliśmy saszetkę liptona zanurzoną w gorącym mleku. Zjawiskowe.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

I kolejny zgrzyt. ładna rafa, zwłaszcza jak na Sharm El Sheikh. Plaża sprzątana, ale wybiórczo. Ciasno. Zatłoczona (chyba kilka hoteli z niej korzysta - nie chcę myśleć co tam się dziej w sezonie). Brudne leżaki. O tym że głośna (raczej jazgot) już pisałem. W barze nie było wody gazowanej (tzw. soda) i toniku. Dostępna słodka fanta, cola. Nie wiem czy caly czas bo z tego nie korzystaliśmy. To nie jest standard Jaz. Papierowe kubki a nie "eleganckie" plastiki wielorazowe.

Wyżywienie

Jak na Jaz bardzo średnie. Urozmaicone ale wiele potraw niesmacznych. W hotelach Jaz wszystko jest smaczne . W tym hotelu trafiały się zepsute owoce, niezjadliwe falafele, jajecznica z jakiegoś mix a nie rozbitych jajek i mogę tu wymieniać jeszcze. . To co mnie jednak zauroczyło to co drugi dzień była pani która piekła ich chlebek. Był pyszny. Za mały taras przy restauracji na tak duży obiekt.

Zakwaterowanie

Dostaliśmy pokój w miarę cichy, ale było to wyproszone. Pokój czysty i obsługa w pokojach bez zarzutu

Usługi

Tu w porządku. Pracownica hotelu też zrobiła ankietę na temat hotelu, więc może będzie lepiej.

od 3 145 za os.

Regency Romance Club Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh

Ocena 3,3 / 5

Regency Romance Club opinie

Dobry (oceniony przez 2 osób)

Wyżywienie 3,5 / 5

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,3 / 5

Cena 3,0 / 5

Darmowe wifi

Julia S.

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Nie jestem zadowolona. Plaża nie była piaszczysta, to był bardziej żwir

Nie jestem zadowolona. Plaża nie była piaszczysta, to był bardziej żwir

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

TO NIE BYŁ PIASEK

Wyżywienie

Bardzo słabo, jedyny plus to owoce morza, ale ciasta były jak dla mnie niejadalne

Zakwaterowanie

Spoko, ale wszędzie daleko

Edyta S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 771 za os.

Naama Bay (ex. Tropitel Naama Bay) Ocena: 5/5 Egipt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh

Ocena 3,3 / 5

Naama Bay (ex. Tropitel Naama Bay) opinie

Dobry (oceniony przez 10 osób)

Wyżywienie 2,7 / 5

Zakwaterowanie 3,6 / 5

Okolica 3,8 / 5

Usługi 3,5 / 5

Cena 3,2 / 5

Anonym

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025

Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Mniejsze, piaszczyste. Czasami w wodzie są kamienie, buty do wody się przydadzą. Pływające kubki, śmieci na ludziach.

Wyżywienie

Każdy wybiera, co chce, ale higiena jest fatalna. Brakuje serwetek i sztućców. Najlepiej zabrać własne. Idealne dla osób, które chcą schudnąć.

Zakwaterowanie

Brud, nic nie działało, najpierw papier toaletowy, a jak kogoś złapaliście, to pół rolki. Toalety przy basenach też były w ten sposób uzupełniane. Nie odważyliśmy się nawet włożyć walizki do szafy.

Usługi

Jest tam lekarz, ale mówi się, że jego usługi są drogie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Bogdan K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2025

Bardzo udany wyjazd w połowie Maja 2025, rodzina 2plus1. Świetna cena do jakości. Centrum Sharm, blisko plaży i deptaków. Choć sam hotel nie należy do nowych, to spełnia oczekiwania kwaterunkowe.

Bardzo udany wyjazd w połowie Maja 2025, rodzina 2plus1. Świetna cena do jakości. Centrum Sharm, blisko plaży i deptaków. Choć sam hotel nie należy do nowych, to spełnia oczekiwania kwaterunkowe.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Prywatna plaża hotelowa z barem i leżakami dla gości hotelowych bez dodatkowych opłat, około 3 min. od hotelu spacerem, rafa.

Wyżywienie

Bardzo urozmaicone, duży wybór, bogactwo owoców Morza Czerwonego.

Zakwaterowanie

Komfortowe noclegi w świetnym resorcie.

Usługi

Pełna gama usług hotelowych dostępna dla gości, , aquapark, rozległy obszar hotelu, jednak wszędzie blisko, 2 restauracje, kilka barów włącznie z tym na plaży, 4 baseny plus 3 brodziki.

od 3 216 za os.

Wszystkie opinie o hotelach