Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Obowiązek poddania się badaniu na obecność COVID-19 na lotnisku po przylocie (koszt ok. 30 USD/os.) lub okazanie negatywnego wyniku testu PCR w j. angielskim, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed wylotem lub antygenowego nie wcześniej niż 24h przed wylotem.
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 14 dni) oraz dzieci poniżej 12 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Podróżni lecący do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony paszportu, na której widoczne jest zdjęcie i dane osobowe
 • Wymagane wypełnienie deklaracji pobytu (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Każdy jest zobowiązany do przedstawienia negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR na obecność COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 24 godziny przed przekroczeniem granicy lub w ciągu 3 godzin od momentu przekroczenia granicy. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 5 r.ż
  • Dodatkowo obowiązuje 14-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR wykonany po 8 dniach od powrotu, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Tropitel Sahl Hasheesh

Egipt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Luksusowy hotel w nowoczesnym stylu egipskim Przy pięknej, długiej, piaszczystej plaży 3 baseny, 2 baseny dla dzieci, zjeżdżalnie

Więcej o hotelu

od 1 389 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 83 713

POŁOŻENIE

w dzielnicy hotelowej Sahl Hasheesh, ok. 30 km od centrum Hurghady i ok.25 km od portu lotniczego w Hurghadzie.

PLAŻA

hotelowa, piaszczysta odsalona od hotelu ok 100m z łagodnym zejściem do morza. Leżaki i parasole bezpłatne. Pomost. Dla Gości dostępny bar w opcji all inclusiive. Przy brzegu rafa koralowa, zalecane obuwie ochronne.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Luksusowy kompleks hotelowy zbudowany w 2011, składa się z 4 budynków. Tropitel Sahl Hasheesh oferuje magiczne widoki na ciepłe morze Czerwone, bogatą ofertę kulinarną, nowoczesne i stylowe pokoje, jak również liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe.
 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, windy, przechowalnia bagaży, usługi pralni chemicznej, parking, lekarz na wezwanie, room service, fryzjer, sklepy z biżuterią, pamiątkami, apteka i butik.  Restauracja główna The Palm, restauracje a'la carte: meksykańska, włoska, hinduska, kawiarnia orientalna, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży.

INTERNET

bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 2 baseny, 3 zjeżdżalnie wodne,jacuzzi na świeżym powietrzu, parasole, leżaki, materace i ręczniki, 2 korty tenisowe, siłownia, siatkówka plażowa, boccia, tenis stołowy, rzutki, aqua aerobik, gimnastyka, programy animacyjne.
W sezonie zimowym: podgrzewana woda w jednym z basenów.
Odpłatnie: oświetlenie kortów tenisowych, bilard, centrum nurkowe, sporty wodne, centrum Spa

DLA DZIECI

brodzik (podgrzewany w sezonie zimowym), plac zabaw, pokój zabaw i mini club, pokój gier, wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie.

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 566 pokoi. Pokoje typu deluxe dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, wyposażone indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę (prysznic lub wanna, wc; suszarka), Tv/SAT, telefon, sejf, mini bar (płatny) oraz balkon lub taras.

WYŻYWIENIE

All inclusive Elite: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji Palm, raz na pobyt kolacja w restauracji la carte: meksykańska i włoska (wymagana wcześniejsza rezerwacja); przekąski w wyznaczonych barach, lody (12.00-17.00) w barze przy basenie. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach.
 

INFORMACJE DODATKOWE

www.sahlhasheesh.tropitelhotels.com

CENA

Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy; bagaż podręczny (EasyJet o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm, w tym kółka, kieszonki i rączki - mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera, Corendon - 8kg, czarter - 5kg); bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) przy przelotach charterowych; transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta,  ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
UWAGA!!
W EasyJet bagaż rejestrowany 15 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
W Corendon bagaż rejestrowany 23 kg dodatkowo płatny ok 350 - 400 PLN/szt
Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, obowiązkowej opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, bagażu rejestrowanego przy przelotach liniami Easy Jet i Corendon Airlines (dodatkowa opłata 400 PLN/os).

COVID- 19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami. Klienci zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa wrowadzanych regulaminem hotelu. 
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Podróżując do Egiptu jest wymagane wykonanie testu PCR na Covid 
Zwolnione z obowiązku testu są tylko osoby, które posiadają zaświadczenie przyjęcia pełnego cyklu szczepienia na COVID-19 (szczepionką zatwierdzoną przez WHO), jeśli od ostatniej dawki minęło co najmniej 14 dni. Zaświadczenie powinno zawierać kod QR. Unijny Certyfikat Covid jest honorowany.Dzieci do lat 6 są zwolnione z obowiązku testu.
Test RT-PCR na COVID-19 należy wykonać:
- w Polsce maksymalnie na 72 godz. przed wjazdem do Egiptu:
zaświadczenie o negatywnym wyniku testu musi być wystawione w j. angielskim oraz zawierać prawidłowe informacje/dane podróżnego oraz kod QR.  Zaświadczenie musi być wystawione przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia w formie papierowej (oryginał) lub cyfrowej - do wyświetlenia na ekranie urządzenia mobilnego. Zaświadczenia pisane ręcznie oraz bez kodu QR nie będą honorowane. 
lub
- po przylocie do Egiptu (na lotnisku), koszt badania to 30 USD/os. Procedura wykonania testu nie jest uciążliwa. Po badaniu podróżni są przewiezieni transferem (w cenie rezerwacji) do zarezerwowanego przez siebie hotelu, gdzie oczekują 24 godziny na wynik testu - w tym czasie można korzystać z infrastruktury obiektu.
W przypadku pozytywnego wyniku testu kwarantanna odbywa się w wykupionym hotelu.Marsa Alam (RMF) - w przypadku testu RT-PCR wykonywanego po przylocie do Marsa Alam, w celu przyspieszenia procedury, należy posiadać ze sobą kserokopię strony z danymi i zdjęciem z paszportu.
WYMAGANE DOKUMENTY: 
- Zaświadczenie o szczepieniu lub negatywny wynik testu na COVID-19 (test można także wykonać na lotnisku w Egipcie) w języku angielskim.
- Wydruk umowy zgłoszenia wakacji z biurem Prima Holiday. 
- Paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu (także dzieci bez względu na wiek).
- Karta Lokalizacji Podróżnego.
- Deklaracja Sanitarna. Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.Od 17 lipca każdy, kto przyleci do naszego kraju, musi wypełnić przez internet Kartę Lokalizacji Podróznego.  https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

WARUNKI WJAZDOWE

Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. 
Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj. 
Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu. 
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 14 km
 • Odległość od lotniska 26 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,3/5
Travelplanet

Znakomity (252 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,3/5

Okolica 4,2/5

Cena 4,4/5

6. najwyższa ocena z 16 hoteli w Sahl Hasheesh

Rafał Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 5,0/5
Bylem w 5 hotelach egipskich .Jeden 4 gwiazdkowy. Pozostale to 5.Więc jakieś porównanie już mam. Hotel na bardzo wysokim poziomie.Doskonała kuchnia.C
Całkowita ocena

Bylem w 5 hotelach egipskich .Jeden 4 gwiazdkowy. Pozostale to 5.Więc jakieś porównanie już mam.

Hotel na bardzo wysokim poziomie.Doskonała kuchnia.Co wieczór inny temat przewodni.Czyli była kuchnia meksykańska, włoska,owoce morze, grill itp.Wszystko przepyszne.Dania wyszukane i nie jakieś tanie.Czyli było czesto sushi, krewetki , kalmary itd.

Obsługa rewelacyjna.Barmani , którzy przynoszą napoje do leżaków na plaży czy na basenie.

Kelnerzy podobnie.Wszystko z uśmiechem i pełną kulturą.

Pokój fajny, nowoczesny.Sprzatanie bez zarzutu.

Jedyny lekki minus to wieczorne animacje.Odstają poziomem od reszty.Są, ale jakieś takie słabe.Może powodem było już to , że bylem poza sezonem.

Animacje sportowe wszystkie bardzo dobre oprócz niestety mojej ulubionej siatkówki.2 razy animator w ogóle nie przyszedł a raz przyszedł bez piłki.Może to smieszny problem, ale w porównaniu do pozostalej obslugi to jakaś porażka.Na szczeście zawsze mam swoją piłkę i animator nie był potrzebny.

Rafa bardzo ładna.Jest molo.

Hotel znajduje się w zamkniętej prywatnej dzielnicy Sahl Hasheesh. Same luksusowe hotele.Można wynajać elektryczne auto i promenadą zwiedzić okolice.

Do centrum Hurghady raz dziennie jeżdzi bezpłatny bus hotelowy.

Podsumowując - najlepszy hotel w jakim do tej pory byłym.Mimo drobnych wpadek.

POLECAM !

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marta Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Byliśmy 2 tygodnie hotel, super obsługa bardzo miła, czystko pokoje zadbane, jedzenie bardzo dobre polecam wszystkim. Hotel posiada mały aquapark. Bas
Całkowita ocena

Byliśmy 2 tygodnie hotel, super obsługa bardzo miła, czystko pokoje zadbane, jedzenie bardzo dobre polecam wszystkim. Hotel posiada mały aquapark. Baseny duże, jest bar z którego można korzystać w basenie. Dużo animacji. Znajduje się przy samej plaży. Przy hotelu jest też rafa koralowa i możliwość snurkowania.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Rafał Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 5,0/5
Bylem w 5 hotelach egipskich .Jeden 4 gwiazdkowy. Pozostale to 5.Więc jakieś porównanie już mam. Hotel na bardzo wysokim poziomie.Doskonała kuchnia.Co wieczór inny temat przewodni.Czyli była kuchnia meksykańska, włoska,owoce morze, grill itp.Wszystko przepyszne.Dania wyszukane i nie jakieś tanie.Czyli było czesto sushi, krewetki , kalmary itd. Obsługa rewelacyjna.Barmani , którzy przynoszą napoj
Całkowita ocena

Bylem w 5 hotelach egipskich .Jeden 4 gwiazdkowy. Pozostale to 5.Więc jakieś porównanie już mam.

Hotel na bardzo wysokim poziomie.Doskonała kuchnia.Co wieczór inny temat przewodni.Czyli była kuchnia meksykańska, włoska,owoce morze, grill itp.Wszystko przepyszne.Dania wyszukane i nie jakieś tanie.Czyli było czesto sushi, krewetki , kalmary itd.

Obsługa rewelacyjna.Barmani , którzy przynoszą napoje do leżaków na plaży czy na basenie.

Kelnerzy podobnie.Wszystko z uśmiechem i pełną kulturą.

Pokój fajny, nowoczesny.Sprzatanie bez zarzutu.

Jedyny lekki minus to wieczorne animacje.Odstają poziomem od reszty.Są, ale jakieś takie słabe.Może powodem było już to , że bylem poza sezonem.

Animacje sportowe wszystkie bardzo dobre oprócz niestety mojej ulubionej siatkówki.2 razy animator w ogóle nie przyszedł a raz przyszedł bez piłki.Może to smieszny problem, ale w porównaniu do pozostalej obslugi to jakaś porażka.Na szczeście zawsze mam swoją piłkę i animator nie był potrzebny.

Rafa bardzo ładna.Jest molo.

Hotel znajduje się w zamkniętej prywatnej dzielnicy Sahl Hasheesh. Same luksusowe hotele.Można wynajać elektryczne auto i promenadą zwiedzić okolice.

Do centrum Hurghady raz dziennie jeżdzi bezpłatny bus hotelowy.

Podsumowując - najlepszy hotel w jakim do tej pory byłym.Mimo drobnych wpadek.

POLECAM !

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Marta Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Byliśmy 2 tygodnie hotel, super obsługa bardzo miła, czystko pokoje zadbane, jedzenie bardzo dobre polecam wszystkim. Hotel posiada mały aquapark. Baseny duże, jest bar z którego można korzystać w basenie. Dużo animacji. Znajduje się przy samej plaży. Przy hotelu jest też rafa koralowa i możliwość snurkowania.
Całkowita ocena

Byliśmy 2 tygodnie hotel, super obsługa bardzo miła, czystko pokoje zadbane, jedzenie bardzo dobre polecam wszystkim. Hotel posiada mały aquapark. Baseny duże, jest bar z którego można korzystać w basenie. Dużo animacji. Znajduje się przy samej plaży. Przy hotelu jest też rafa koralowa i możliwość snurkowania.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Krzysztof Maj 2018

Data pobytu: 7.4. - 14.4.2018

Ocena 3,7/5
Atutem hotelu są przestronne pokoje, co dosprzątania, to mam zastrzeżenia, sprzątający częściej wdawał się w powitania gości na korytarzu, aniżeli sprzątał. Brak choćby 1 programu TV po polsku. Na plaży od rana pozajmowane leżaki. Jedynie na piatkę zasługuje stołówka i wyżywienie z automatami do kawy. Już w pierwszym dniu obsługa stołówki po otrzymaniu napiwku zauważa Cię na każdym posiłku. W moje
Całkowita ocena

Atutem hotelu są przestronne pokoje, co dosprzątania, to mam zastrzeżenia, sprzątający częściej wdawał się w powitania gości na korytarzu, aniżeli sprzątał. Brak choćby 1 programu TV po polsku. Na plaży od rana pozajmowane leżaki. Jedynie na piatkę zasługuje stołówka i wyżywienie z automatami do kawy. Już w pierwszym dniu obsługa stołówki po otrzymaniu napiwku zauważa Cię na każdym posiłku. W mojej ocenie to hotel na 3+.

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Beata Kwiecień 2016

Data pobytu: 2.4. - 9.4.2016

Ocena 4,8/5
Położony w prywatnej dzielnicy Sahl Hashees, luksusowej i bardzo zadbanej. Ładny zielony ogród , niezbyt duży teren, co powoduje ze mamy większe poczucie kameralności. Hotel jest bardzo zadbany, widać to w każdym szczególe. Klasę hotelu widać nie tylko w zadbanych, ładnie wyposażonych pokojach, ale również w lobby i restauracjach. Kuchnia - rewelacja ! Przepyszne jedzenie, bardzo duży wybór. Hot
Całkowita ocena

Położony w prywatnej dzielnicy Sahl Hashees, luksusowej i bardzo zadbanej. Ładny zielony ogród , niezbyt duży teren, co powoduje ze mamy większe poczucie kameralności. Hotel jest bardzo zadbany, widać to w każdym szczególe. Klasę hotelu widać nie tylko w zadbanych, ładnie wyposażonych pokojach, ale również w lobby i restauracjach.

Kuchnia - rewelacja ! Przepyszne jedzenie, bardzo duży wybór. Hotel polecam zdecydowanie wymagającym klientom, takim dla których oprócz ładnego basenu ważne jest też na przykład dobre SPA . Nieopodal jest tez pole golfowe, w związku z czym można zrelaksować sie też w bardziej sportowym klimacie.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Paulina Grudzień 2013

Data pobytu: 7.12. - 14.12.2013

Ocena 4,8/5
Ekskluzywny hotel, którego położenie z dala od centrum stanowi idealne miejsce dla osób oczekujących spokojnego wypoczynku. Piaszczysta plaża z rafą koralową, podgrzewany basen oraz 2 restauracje a'la carte w których goście mogą zjeść pyszna serwowaną kolację z pewnością sprawią, iż wypoczynek będzie należał do udanych.
Całkowita ocena

Ekskluzywny hotel, którego położenie z dala od centrum stanowi idealne miejsce dla osób oczekujących spokojnego wypoczynku. Piaszczysta plaża z rafą koralową, podgrzewany basen oraz 2 restauracje a'la carte w których goście mogą zjeść pyszna serwowaną kolację z pewnością sprawią, iż wypoczynek będzie należał do udanych.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Wt 17 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Śr 20 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Czw 17 °C temperatura w nocy 9 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień