Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Obowiązek poddania się badaniu na obecność COVID-19 na lotnisku po przylocie (koszt ok. 30 USD/os.) lub okazanie negatywnego wyniku testu PCR w j. angielskim, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed wylotem
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (od podania ostatniej dawki minęło więcej niż 14 dni) oraz dzieci poniżej 6 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Podróżni lecący do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony paszportu, na której widoczne jest zdjęcie i dane osobowe
 • Wymagane wypełnienie deklaracji pobytu (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 14-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR wykonany po 8 dniach od powrotu, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 1 634 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 26 722

Naszym Zdaniem

Luksusowy i malowniczo usytuowany w samym sercu pięknej miejscowości turystycznej El Gouna. Fantastyczne widoki, bogata infrastruktura, możliwości sportowe i rekreacyjne, wysoki poziom usług, prestiżowa sieć hotelowa. Egipskie wakacje marzeń.

Położenie

Na półwyspie, przy piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza (bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki za kaucją, na dnie występują kamienie i koralowce), kilometr od centrum El Gouna, kilometr od portu jachtowego, ok. 35 kilometrów od lotniska w Hurghadzie oraz ok. 260 km od Luxoru. 

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, restauracja główna (Palavrion), restauracje a la carte (kuchnia śródziemnomorska), El Sayadin (specjalność: owoce morza), bary przy basenie i na plaży, orientalny kącik sziszy, kantor wymiany walut, sejf (bezpłatny), internet bezprzewodowy (bezpłatnie), kawiarenka internetowa (dodatkowo płatna), trzy sale konferencyjne, biblioteczka, bankomat, pralnia, sklepiki, przechowalnia bagażu, salon fryzjerski, room-service. 

Pokoje

Classic dbl - sypialnia z kącikiem wypoczynku dziennego, łazienka (kabina prysznicowa, suszarka, szlafroki, kapcie), klimatyzacja indywidualnie sterowana, TV sat LCD, telefon, sejf, Wi-Fi, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon lub taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 40 m kw.
Deluxe lagoon - wyposażenie jak w pokoju classic, taras lub balkon z widokiem na lagunę.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania (serwowane do stołu), obiady (a'la carte i set menu), słodki podwieczorek w Gallery Bar, kolacje (4 dania do wyboru), woda, napoje, wino stołowe, lokalne alkohole i koktajle, lody przy basenie, codziennie woda mineralna w pokoju. Napoje importowane, typu premium, niektóre oznaczone w menu dania, kawy, herbaty, lody - płatne.  System all inclusive obowiązuje od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 14.00 w dniu wyjazdu.
HB - śniadania i kolacje.
 

Sport i Rozrywka

Kompleks basenów, tarasy słoneczne (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za kaucją), Raa Spa (gabinety zabiegowe, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi), siłownia, wypożyczalnia rowerów, tenis stołowy, 2 korty tenisowe, squash, nurkowanie powierzchniowe i głębinowe, kitesurfing, animacje, program rozrywkowy. Kilometr od hotelu znajduje się pole golfowe (bezpłatne przejazdy).
 

Dla Dzieci

Brodziki, animacje dla dzieci, place zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, odpłatna indywidualna opieka.

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty,  polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Aktualizacja COVID-19

PODRÓŻ SAMOLOTOWA Z POLSKI DO EGIPTU
Osoby posiadające zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień przeciwko COVID-19 oraz dzieci do lat 6 przylatują do Egiptu bez konieczności wykonywania testu.
Władze Egiptu akceptują tylko pełny cykl szczepień (od drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni) szczepionkami zatwierdzonymi przez Światową Organizację Zdrowia i Egipski Urząd ds. Leków: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharma, Sinovac, Sputnik, Johnson & Johnson (w tym ostatnim przypadku musi upłynąć 14 dni od podania pierwszej dawki).
Osoby niezaszczepione muszą mieć ze sobą negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed przylotem (w jęz. angielskim). Wymagany kod QR.
Istnieje możliwość wykonania testu na lotnisku docelowym w Egipcie (30 USD, dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie). Po zrobieniu testu turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na klientów). Należy liczyć się z izolacją w pokoju (do momentu uzyskania wyniku negatywnego). W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego obowiązuje kwarantanna. Wówczas koszty związane z wykonywaniem kolejnych testów, wizytami lekarskimi oraz transportem do placówek medycznych ponosi klient. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku testu wykonanego w Egipcie należy mieć na względzie to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić osoby zakażonej na pokład.
TRANZYT PRZEZ NIEMCY
Od 1 sierpnia 2021 r. podróż przez Niemcy jest możliwa tylko z negatywnym wynikiem testu. Dotyczy to zarówno podróży drogą lądową, jak i samolotem. Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec i muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia, tj. czułość 80%, swoistość 97%. Wynik testu musi być w jęz. niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim. Polskie testy są uznawane, jeżeli są przetłumaczone. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.
Testów nie muszą wykonywać dzieci do 12 r. życia, osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE), ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie), osoby przewożące zawodowo ludzi lub towar.
Jako potwierdzenie bycia osobą zaszczepioną lub ozdrowieńcem może służyć Unijny Certyfikat COVID-19.
Od 1 sierpnia 2021 r. Niemieckie Ministerstwo Zdrowia wyróżnia dwa obszary ryzyka:
1. obszar wysokiego ryzyka (Hochrisikogebiet);
2. obszar występowania mutacji (Virusvariantengebiet).
Listy te są na bieżąco uaktualniane. Obecnie (7 sierpnia) Egipt znajduje się na pierwszej z nich. Przy podróży tranzytowej z Egiptu przez Niemcy należy mieć negatywny wynik testu lub zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień lub o przebyciu choroby (28 dni- 6 miesięcy). Testu nie muszą mieć tylko dzieci do 12 r. życia.
Tranzyt powinien odbywać się bezpośrednio, bez zbędnych postojów i noclegów. Dopuszczalne jest zatrzymanie się na stacji benzynowej przy autostradzie.
Przed powrotem do Niemiec wymagane jest dokonanie rejestracji na www.einreiseanmeldung.de.
Koszty wykonania testu w Egipcie przed powrotem do Niemiec:
* Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)
* Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD
Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.
 DODATKOWE DOKUMENTY PRZED PODRÓŻĄ
Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia Formularza Lokalizacyjnego dla Klientów wylatujących do Egiptu": https://bit.ly/3jHMik9
Podróżując liniami Enter Air (numery rejsów zaczynające się od ENT, np. ENT1111) wszyscy pasażerowie mają obowiązek dodatkowo wydrukować, wypełnić i zabrać ze sobą Deklarację Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Enter Air.
https://www.enterair.pl/uploads/COVID_19_DEKLARACJA_ZDROWOTNA_ENTERAIR.pdf
https://www.enterair.pl/uploads/ANNEX%20V%20PART%20A%20Health%20Declaration%20.pdfJest to konieczne by otrzymać kartę pokładową i należy to zrobić przy każdym przelocie (z Polski i do Polski), dlatego każdy powinien posiadać 2 egzemplarze Deklaracji Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Entar Air (w j.polskim na wylot, a w j. angielskim na powrót). Wypełnione dokumenty należy przekazać na lotnisku pracownikowi obsługi naziemnej podczas odprawy w check-in.
Przed podróżą liniami Easy Jet (numery rejsów zaczynające się od EJU lub U2, np. U2 1111, loty z Berlina) obowiązkowo prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacji, które znajdą Państwo pod tym linkiem:http://www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information
Karta Lokalizacyjna Podróżnego
Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Od 17 lipca 2021 r. jest ona dostępna w formie elektronicznej i zastępuje dotychczas stosowanaą wersję papierową. Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy. Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
Kwarantanna w Polsce po powrocie z Egiptu
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 24.06. 2021 obowiązują nowe przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;
W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 10 dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 7. dnia po przylocie do Polski.
Poza tym z kwarantanny zwolnione są osoby:
a) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej
b) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6 miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)
c) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.
Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.
Ważne informacje na oficjalnych stronach:
Polskie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt
https://www.gov.pl/web/niemcy/informacje-dot-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa-sars-cov-2-w-niemczech
Polska Straż Graniczna: http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
InstytutKocha: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html

Przelot EasyJet z Berlina

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
EasyJet (przelot typu Low Cost) - z portu lotniczego Berlin Brandenburg
W cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu - miejsca standardowe.Klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową - wycena indywidualna, w ramach dostępności (liczba miejsc ograniczona).
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 430 PLN/sztuka
- 23 kg w cenie 510 PLN/sztuka
- 26 kg w cenie 680 PLN/sztuka
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Sezon zimowy

W zależności od warunków atmosferycznych  część infrastruktury hotelowej może być nieczynna lub godziny funkcjonowania mogą się zmienić. Część basenów może być okresowo podgrzewanych.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 1,5 km
 • Odległość od lotniska 30 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,6/5
Travelplanet

Znakomity (14 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,7/5

Cena 4,0/5

30. najwyższa ocena z 480 hoteli w Hurghada

Joanna Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Pobyt w tym hotelu zawsze będzie za krótki. Piękne położenie i niesamowite widoki. Otoczenie pełne zieleni, zadbanych ogrodów z kwiatami i wszechobecn
Całkowita ocena

Pobyt w tym hotelu zawsze będzie za krótki. Piękne położenie i niesamowite widoki. Otoczenie pełne zieleni, zadbanych ogrodów z kwiatami i wszechobecną laguną. Bardzo czysty, zadbany i komfortowy. Obsługa dbająca o gości, zawsze pomocna i uśmiechnięta, nienachalna. Smaczne i różnorodne menu. W hotelu każdy znajdzie najlepsze warunki do wypoczynku takiego jaki lubi i preferuje. Polecam !

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Luiza Grudzień 2015

Data pobytu: 7.11. - 14.11.2015

Ocena 5,0/5
Hotel położony w spokojnej okolicy, w luksusowym miasteczku El Gounie, słynącej z pól golfowych i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. W
Całkowita ocena

Hotel położony w spokojnej okolicy, w luksusowym miasteczku El Gounie, słynącej z pól golfowych i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. W hotelu 3 duże baseny- wszystkie podgrzewane w zimie. Przy plaży znajduje się zamknięta laguna o głębokości 8 m. Usypana mała wysepka z leżakami powoli poczuć klimat egzotyki. Nieco dalej od brzegu znajduje się rafa koralowa. W pokoju centralnie ustawione łóżko, pozwala na odseparowanie strefy sypialnianej. Łazienki duże, nowocześnie urządzone. Pokoje deluxe z widokiem na lagunę. Większość Klientów stanowią goście z Niemiec i Skandynawii. Hotel o bardzo wysokim standardzie, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Joanna Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Pobyt w tym hotelu zawsze będzie za krótki. Piękne położenie i niesamowite widoki. Otoczenie pełne zieleni, zadbanych ogrodów z kwiatami i wszechobecną laguną. Bardzo czysty, zadbany i komfortowy. Obsługa dbająca o gości, zawsze pomocna i uśmiechnięta, nienachalna. Smaczne i różnorodne menu. W hotelu każdy znajdzie najlepsze warunki do wypoczynku takiego jaki lubi i preferuje. Polecam !
Całkowita ocena

Pobyt w tym hotelu zawsze będzie za krótki. Piękne położenie i niesamowite widoki. Otoczenie pełne zieleni, zadbanych ogrodów z kwiatami i wszechobecną laguną. Bardzo czysty, zadbany i komfortowy. Obsługa dbająca o gości, zawsze pomocna i uśmiechnięta, nienachalna. Smaczne i różnorodne menu. W hotelu każdy znajdzie najlepsze warunki do wypoczynku takiego jaki lubi i preferuje. Polecam !

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Luiza Grudzień 2015

Data pobytu: 7.11. - 14.11.2015

Ocena 5,0/5
Hotel położony w spokojnej okolicy, w luksusowym miasteczku El Gounie, słynącej z pól golfowych i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. W hotelu 3 duże baseny- wszystkie podgrzewane w zimie. Przy plaży znajduje się zamknięta laguna o głębokości 8 m. Usypana mała wysepka z leżakami powoli poczuć klimat egzotyki. Nieco dalej od brzegu znajduje się rafa koralowa. W pokoju centralnie ustaw
Całkowita ocena

Hotel położony w spokojnej okolicy, w luksusowym miasteczku El Gounie, słynącej z pól golfowych i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. W hotelu 3 duże baseny- wszystkie podgrzewane w zimie. Przy plaży znajduje się zamknięta laguna o głębokości 8 m. Usypana mała wysepka z leżakami powoli poczuć klimat egzotyki. Nieco dalej od brzegu znajduje się rafa koralowa. W pokoju centralnie ustawione łóżko, pozwala na odseparowanie strefy sypialnianej. Łazienki duże, nowocześnie urządzone. Pokoje deluxe z widokiem na lagunę. Większość Klientów stanowią goście z Niemiec i Skandynawii. Hotel o bardzo wysokim standardzie, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Kasia Wrzesień 2012

Data pobytu: 2.10. - 9.10.2010

Ocena 5,0/5
Hotel jest zadbany, posiada przestronne pokoje, a miła obsługa umila pobyt. Polecam każdemu, nawet najbardziej wymagającym
Całkowita ocena

Hotel jest zadbany, posiada przestronne pokoje, a miła obsługa umila pobyt. Polecam każdemu, nawet najbardziej wymagającym

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomasz Wrzesień 2012

Data pobytu: 6.2. - 13.2.2010

Ocena 4,0/5
Bardzo duży hotel z pokojami w 5 różnych kategoriach. Pokoje rodzinne posiadają 2 piętra ale nie mają aneksu kuchennego. Maksymalnie w pokoju można zakwaterować 4 osoby. Obiekt też jest ciągle odnawiany (pokoje po remoncie wyglądają super). Poza tym hotel jest naprawdę świetny. Położony na 3 wyspach, zatopiony w zieleni i pachnący kwiatami. Do plaży płynie się pontonikiem jakieś 30-50 metrów. Posi
Całkowita ocena

Bardzo duży hotel z pokojami w 5 różnych kategoriach. Pokoje rodzinne posiadają 2 piętra ale nie mają aneksu kuchennego. Maksymalnie w pokoju można zakwaterować 4 osoby. Obiekt też jest ciągle odnawiany (pokoje po remoncie wyglądają super). Poza tym hotel jest naprawdę świetny. Położony na 3 wyspach, zatopiony w zieleni i pachnący kwiatami. Do plaży płynie się pontonikiem jakieś 30-50 metrów. Posiada największą w El Gounie salę konferencyjną na 350 osób. W ramach All Inclusive dostępne są niektóre zabiegi SPA. W godzinach 10-15 za darmo pogramy w squash. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Zakwaterowanie 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Konop Wrzesień 2008

Data pobytu: 5.4. - 12.4.2008

Ocena 5,0/5
Poprostu pełen luksus!!Hotel zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!!Gorąco polecam
Całkowita ocena

Poprostu pełen luksus!!Hotel zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!!Gorąco polecam

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 23 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Pt 23 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Sob 24 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Ndz 25 °C temperatura w nocy 18 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień