Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Iberotel Makadi Beach

Egipt, Hurghada, Makadi Bay

Wellness centrum Dla bardziej wymagających

Więcej o hotelu

od 1 581 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 3 178

Naszym zdaniem

Elegancki ośrodek wypoczynkowy położony w rozległym egzotycznym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży.  Jest to idealne miejsce dla miłośników relaksu i sportów wodnych, zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wraz z sąsiednimi hotelami, aquaparkiem, polem golfowym i bazarem tworzy ciekawe minimiasteczko Madinat Makadi. 

Położenie

Hotel usytuawany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży (leżaki, parasole i ręczniki - bezpłatnie) z niewielką rafą koralową, ok. 35 km od centrum Hurghady i ok. 30 km od tamtejszego lotniska. Do centrum Hurghady kursuje odpłatny bus.

Wyposażenie

Eleganckie lobby z bezpłatnym Wi-Fi, całodobowa recepcja, restauracja główna z dwoma tarasami, kilka restauracji a'la carte rozlokowanymi na terenie kompleksu (oferują m.in. dania kuchni orientalnej, włoskiej, azjatyckiej, owoce morza, barbeque), kilkoma barami, w tym przy basenie, w lobby, na plaży, pub. Na ternie kompleksu znajdują się ponadto: bank, bankomat, punkt wymiany walut, Makadi Spa oraz salon fryzjerski i salon piękności, marina, amfiteatr, pralnia, apteka, sala konferencyjna, wypożyczalnia samochodów, kącik shisha, sklepy i butiki.  

Pokoje

Superior - indywidualnie sterowana klimatyzacja, telefon, łazienka z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów, sejf, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, a także minibar (wypełnienie płatne) i Internet (płatny), balkon lub taras (widok na ląd).  
Superior side sea view - balkon lub taras z bocznym widokiem na morze, indywidualnie sterowana klimatyzacja, telefon, łazienka z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów, sejf, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, a także minibar (wypełnienie płatne) i Internet (dodatkowo płatny).
Powierzchnia - ok. 28 m kw.

Wyżywienie .

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, słodki podwieczorek (kawa/herbata, ciasto), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole serwowane są między 10.00 a 24.00. 
 

Sport i rozrywka

Duży basen, taras słoneczny, kort tenisowy, siłownia, animacje, wieczorny program rozrywkowy, tenis stołowy, siatkówka plażowa, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, odpłatnie: squash (w Makadi Oasis), centrum wellness, sauna, jacuzzi, łaźnia parowa, oświetlenie kortu tenisowego, centrum nurkowe, sporty wodne, bilard, wypożyczalnia buggy, 18-dołokowe pole golfowe (przy hotelu).
Na terenie kompleksu znajduje się aquapark z 50 atrakcjami wodnymi.

Dla dzieci

Brodzik, miniklub, animacje, plac zabaw, wiele zjeżdżalni dla maluchów i starszych dzieci w aquaparku.

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty,  polskojęzyczny  rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Przelot Corendon Airlines / EasyJet

CORENDON
Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
20 kg + 8 kg podręcznego w cenie
Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:
https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
///
EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostW cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.   Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową.
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka
- 23 kg w cenie od 410 do 500 PLN/sztuka ( w zaleznosci od daty wylotu )
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z dnia 25.01.2021.
W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).
Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe).
Koszty testów są po stronie Klientów, poniżej szczegóły: Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)
Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD
Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy. 
UWAGA! Loty liniami EASY JET:
W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina 
Prosimy śledzić komunikaty na stroniewww.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information
Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności.
Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.
* Wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wydaną do 72 godzin przed przybyciem do miejsca docelowego.
* Wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium.
* Wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila).
* Wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach.
* Certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny.
Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)
Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.
Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik. należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.
Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.
Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.
 
Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.
Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie.Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)
Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.
Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 33 km
 • Odległość od lotniska 30 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7/5
Travelplanet

Znakomity (14 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,7/5

Cena 4,3/5

22. najwyższa ocena z 481 hoteli w Hurghada

Katarzyna Sierpień 2012

Data pobytu: 5.12. - 12.12.2009

Ocena 5,0/5
Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z najwię
Całkowita ocena

Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu, za opłatą.

Hotel Iberotel Makadi Beach znajduje się bezpośrednio przy plaży, a tym samym najdalej od pola golfowego. Składa się z 9 budynków dwukondygnacyjnych. Na terenie hotelu jest bardzo dużo zieleni, w sporej części kształtowanej przez ogrodnika. Tern bardzo duży, przyjemny. Pokoje posiadają indywidualną klimatyzację, minibar (bezpłatny) , balkon/taras, suszarkę, TV, telefon, sejf (bezpłatny), są przestronne z widokiem na morze lub ogród. All inclusive 10-24. Urozmaicone wyżywienie. Codziennie kolacje tematyczne w formie bufetu. Internet – na pobyt 30 min gratis, później ok. 3,5EUR/h.

Na terenie hotelu są 2 rozległe baseny, w tym 1 podgrzewany. W hotelu jest dyskoteka.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Katarzyna Lipiec 2012

Data pobytu: 5.12. - 12.12.2009

Ocena 5,0/5
Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z najwię
Całkowita ocena

Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu, za opłatą. Hotel Iberotel Makadi Beach znajduje się bezpośrednio przy plaży, a tym samym najdalej od pola golfowego. Powstał w 1998 r., odnowiony w 2007. Składa się z 9 budynków dwukondygnacyjnych. Na terenie hotelu jest bardzo dużo zieleni, w sporej części kształtowanej przez ogrodnika. Tern bardzo duży, przyjemny. Hotel posiada 314 pokoi, w tym superiory i deluxe oraz pokoje rodzinne łączone drzwiami (lub 2 oddzielne pokoje obok siebie). Posiadają indywidualną klimatyzację, minibar (bezpłatny) , balkon/taras, suszarkę, TV, telefon, sejf (bezpłatny). Pokoje przestronne z widokiem na morze lub ogród. All inclusive 10-24. Urozmaicone wyżywienie. Codziennie kolacje tematyczne w formie bufetu. Internet – na pobyt 30 min gratis, później ok. 3,5EUR/h. Na terenie hotelu są 2 rozległe baseny, w tym 1 podgrzewany. W hotelu jest dyskoteka. W hotelu znajdują się 2 restauracje, międzynarodowa i orientalna. W ramach pobytu 1 pobyt gratis. Wymagana jest na 2-3 dni wcześniej rezerwacja. Plaża bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta, szeroka. Serwis plażowy (parasole, leżaki, ręczniki) bezpłatny. Nie ma materaców. Dla dzieci – brodzik, animacje (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, arabski), miniklub, plac zabaw, opiekunka (płatna), krzesełka w restauracji, posiłki dla dzieci, łóżeczka (na życzenie). Hotel naprawdę godny polecenia dla wszystkich. Dla rodzin z dziećmi, osób które chcą wypocząć w ciszy i spokoju (duży teren, dużo zieleni). W ramach kompleksu Medinat Makadi centrum handlowe. Ponieważ Medinat ma olbrzymią powierzchnię, można po nim spacerować i korzystać z usług na jego terenie. Nie ma konieczności nawet podróżowania do Hurghady.

Zakwaterowanie 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Katarzyna Sierpień 2012

Data pobytu: 5.12. - 12.12.2009

Ocena 5,0/5
Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzy
Całkowita ocena

Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu, za opłatą.

Hotel Iberotel Makadi Beach znajduje się bezpośrednio przy plaży, a tym samym najdalej od pola golfowego. Składa się z 9 budynków dwukondygnacyjnych. Na terenie hotelu jest bardzo dużo zieleni, w sporej części kształtowanej przez ogrodnika. Tern bardzo duży, przyjemny. Pokoje posiadają indywidualną klimatyzację, minibar (bezpłatny) , balkon/taras, suszarkę, TV, telefon, sejf (bezpłatny), są przestronne z widokiem na morze lub ogród. All inclusive 10-24. Urozmaicone wyżywienie. Codziennie kolacje tematyczne w formie bufetu. Internet – na pobyt 30 min gratis, później ok. 3,5EUR/h.

Na terenie hotelu są 2 rozległe baseny, w tym 1 podgrzewany. W hotelu jest dyskoteka.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Katarzyna Lipiec 2012

Data pobytu: 5.12. - 12.12.2009

Ocena 5,0/5
Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzy
Całkowita ocena

Wraz z hotelem Iberotel Makadi Saraya 5* i Jaz Makadi Star 5* wchodzą w skład kompleksu tzw. Medinat Makadi. Kompleks przede wszystkim słynie z największego pola golfowego w regionie Hurghady. Na terenie Medinatu (najczęściej w poszczególnych hotelach – jest tu 9 hoteli) znajdują się min. Centrum handlowe, restauracje, sisha bary, centrum nurkowe, centrum spa , dyskoteka, pole golfowe. Można korzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu, za opłatą. Hotel Iberotel Makadi Beach znajduje się bezpośrednio przy plaży, a tym samym najdalej od pola golfowego. Powstał w 1998 r., odnowiony w 2007. Składa się z 9 budynków dwukondygnacyjnych. Na terenie hotelu jest bardzo dużo zieleni, w sporej części kształtowanej przez ogrodnika. Tern bardzo duży, przyjemny. Hotel posiada 314 pokoi, w tym superiory i deluxe oraz pokoje rodzinne łączone drzwiami (lub 2 oddzielne pokoje obok siebie). Posiadają indywidualną klimatyzację, minibar (bezpłatny) , balkon/taras, suszarkę, TV, telefon, sejf (bezpłatny). Pokoje przestronne z widokiem na morze lub ogród. All inclusive 10-24. Urozmaicone wyżywienie. Codziennie kolacje tematyczne w formie bufetu. Internet – na pobyt 30 min gratis, później ok. 3,5EUR/h. Na terenie hotelu są 2 rozległe baseny, w tym 1 podgrzewany. W hotelu jest dyskoteka. W hotelu znajdują się 2 restauracje, międzynarodowa i orientalna. W ramach pobytu 1 pobyt gratis. Wymagana jest na 2-3 dni wcześniej rezerwacja. Plaża bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta, szeroka. Serwis plażowy (parasole, leżaki, ręczniki) bezpłatny. Nie ma materaców. Dla dzieci – brodzik, animacje (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, arabski), miniklub, plac zabaw, opiekunka (płatna), krzesełka w restauracji, posiłki dla dzieci, łóżeczka (na życzenie). Hotel naprawdę godny polecenia dla wszystkich. Dla rodzin z dziećmi, osób które chcą wypocząć w ciszy i spokoju (duży teren, dużo zieleni). W ramach kompleksu Medinat Makadi centrum handlowe. Ponieważ Medinat ma olbrzymią powierzchnię, można po nim spacerować i korzystać z usług na jego terenie. Nie ma konieczności nawet podróżowania do Hurghady.

Zakwaterowanie 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aartusek Czerwiec 2008

Data pobytu: 7.7. - 14.7.2007

Ocena 5,0/5
Hotel wywarł na nas bardzo dobre wrażenie. Znakomita obsługa.
Całkowita ocena

Hotel wywarł na nas bardzo dobre wrażenie. Znakomita obsługa.

Zakwaterowanie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Zakwaterowanie
Pokoje czyste. Codziennie uzupełniany minibarek. Prezenty na powitanie i w trakcie pobytu.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tereza Vojtová Wrzesień 2007

Data pobytu: 20.9. - 13.9.2007

Ocena 4,9/5
Hotel wszystkim polecam, przyjemne zakwaterowanie, cudowne morze, bogate służby. Polecam rodzinom z małymi dziećmi, a także starszym turystom. W okolicy brakuje aquacentrum.
Całkowita ocena

Hotel wszystkim polecam, przyjemne zakwaterowanie, cudowne morze, bogate służby. Polecam rodzinom z małymi dziećmi, a także starszym turystom. W okolicy brakuje aquacentrum.

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 4,0/5

Zakwaterowanie
Bardzo przyjemne mieszkanie w wilach. Pokoje duże, na wysokim poziomie, łazienka jednak była słabsza.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo smaczne, rozmaite, śniadanie się jednak często powtarzały. Mięso na grilu nie są zdolni smacznie przygotować.

Usługi hoteli
Służby na wysokim poziomie, bez zastrzeżeń.

Plaża
Piękna plaża, zapewnione leżaki. Wstęp do morza jest piaszczysty. Blizko od plaży znajdują sie rafy koralowe, idealne miejsce dla nurkowania.

Ogólne wrażenie
Egipt był dla nas miłą niespodzianką, podróż była jedna dosyć długa, więc lepiej zostać w Egipcie 10 lub więcej dni. Ogólnie przyjemne wczasy. Wszystko było przygotowane, dużo służeb było gratis.

Czy ta recenzja była pomocna? (7) (1)

Antonín Čech Wrzesień 2005

Data pobytu: 6.9. - 16.9.2005

Ocena 0,0/5
Za bardzo internacjonalna kuchnia, mało przyprawionych pokarmów. Z jakiegoś powodu organizujące biura podróży zakwaterowywuje swych goście w mniejszych pokojach, chociaż podczas naszego pobytu było dużo wielkich pokoi wolnych.
Całkowita ocena

Za bardzo internacjonalna kuchnia, mało przyprawionych pokarmów. Z jakiegoś powodu organizujące biura podróży zakwaterowywuje swych goście w mniejszych pokojach, chociaż podczas naszego pobytu było dużo wielkich pokoi wolnych.

Zakwaterowanie
Niewystarczające sprzątanie. Mały pokój, kiedy wielkie zostały wolne. Miłe drobne prezenty od hotelu. Internet za darmo 30 min. codziennie i za bardzo tego nie pilnowali, zostawili nawet godzinę. Spokojne środowisko bez głośnej muzyki.

Wyżywienie
Spółka Iberotel chyba pozmieniła ofertę pożywienia w hotelu. W **** tak samo jako w *****, inne jest tylko sposób prezentacji i poziom usługi. Teraz nie dobrze przygotowane ryby - dużo ości, mało kawałków bez ości.

Usługi hoteli
Z wyjątkiem drobnostek hotel pierwszej klasy, w all inclusive wspaniale funkcjonowała także pralka, przeszkadzało parę drobnostek (np. podpisują się rachunki, czasami to wstrzymuje mniej cierpliwych, ale nie przeszkadza to). Przeważają dwie grupy klientów - Rosjanie i Niemcy - czasami przeszkadza duża ilość jednej narodowośic i zwłaszcza małych dzieci, ale hotel za to nie może.

Plaża
Wystarczające odstępy parasoli, większa prywatność niż przy innych hotelach, lepsze możliwości dla opalania.

Ogólne wrażenie
Ogólne wrażenie bardzo dobre, po ulepszeniach wspaniale.

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (4)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 33 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Pt 32 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Sob 33 °C temperatura w nocy 19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień