Ondřej L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 749 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 2 895 opinii)
Zablokowane opinie: 360
111. najwyższa ocena z 236 hoteli w Hurghada
Ondřej L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Štefan V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Wspaniałe wakacje
Wspaniałe wakacje
Plaża jest szeroka, z łagodnym wejściem, nawet dla dzieci, i pięknymi koralowcami idealnymi do nurkowania.
WyżywienieJedzenie jest różnorodne.
ZakwaterowanieObiekt jest starszy, ale dobrej jakości.
UsługiOferowane usługi są różnorodne i wysokiej jakości
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Katerina B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
super, polecam
super, polecam
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Michal K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Teraz, po tygodniowym urlopie w tym kurorcie, podsumował to własnymi słowami. Hotel jest położony bardzo blisko lotniska. Dlatego jest idealny dla podróżujących z dziećmi. Czystość hotelu, pokoi i otoczenia zależy od każdego, ponieważ Egipcjanie nie są tak mentalnie nastawieni na sprzątanie jak my, co nie oznacza, że wszystko nie było czyste. Droga do morza ze wszystkich pokoi jest w porządku, gdy już się nauczysz drogi, nie jest trudna, a ścieżki nie są długie. Morze jest piękne, czyste i naprawdę płytkie przez długi czas, co jest świetne dla dzieci, ponieważ mogą oglądać żywe koralowce i życie wokół nich na głębokości zaledwie do kolan lub szyi, w zależności od przypływu. Najgorzej jest, jeśli złapiesz wycieczkę z Niemcami i R*****. Ponieważ Egipcjanie biorą napiwki. A Niemcy mogą rzucać papierowymi banknotami euro do woli w ciągu dnia tylko dla alkoholu, jedzenia i obsługi, a nawet jeśli dasz, nie musisz być obsługiwany i jesteś ignorowany jak przy basenie, nad morzem czy wieczorem w restauracji. A kiedy ci ludzie odejdą, na litość boską, jesteś tym jedynym i masz wysokiej jakości super obsługę – od dostarczania ręczników w dowolne miejsce, leżaków, mycia szklanek po specjalne dania na kolację, których nie ma na liście w żadnej restauracji w ośrodku. Dzięki Bogu trwało to tylko dwa dni. Potem wakacje były wspaniałe pod każdym względem. Jeśli ludzie nie lubią robić zakupów i pojawiać się wszędzie z banknotami, to to miejsce nie jest właściwym wyborem.
Teraz, po tygodniowym urlopie w tym kurorcie, podsumował to własnymi słowami. Hotel jest położony bardzo blisko lotniska. Dlatego jest idealny dla podróżujących z dziećmi. Czystość hotelu, pokoi i otoczenia zależy od każdego, ponieważ Egipcjanie nie są tak mentalnie nastawieni na sprzątanie jak my, co nie oznacza, że wszystko nie było czyste. Droga do morza ze wszystkich pokoi jest w porządku, gdy już się nauczysz drogi, nie jest trudna, a ścieżki nie są długie. Morze jest piękne, czyste i naprawdę płytkie przez długi czas, co jest świetne dla dzieci, ponieważ mogą oglądać żywe koralowce i życie wokół nich na głębokości zaledwie do kolan lub szyi, w zależności od przypływu. Najgorzej jest, jeśli złapiesz wycieczkę z Niemcami i R*****. Ponieważ Egipcjanie biorą napiwki. A Niemcy mogą rzucać papierowymi banknotami euro do woli w ciągu dnia tylko dla alkoholu, jedzenia i obsługi, a nawet jeśli dasz, nie musisz być obsługiwany i jesteś ignorowany jak przy basenie, nad morzem czy wieczorem w restauracji. A kiedy ci ludzie odejdą, na litość boską, jesteś tym jedynym i masz wysokiej jakości super obsługę – od dostarczania ręczników w dowolne miejsce, leżaków, mycia szklanek po specjalne dania na kolację, których nie ma na liście w żadnej restauracji w ośrodku. Dzięki Bogu trwało to tylko dwa dni. Potem wakacje były wspaniałe pod każdym względem. Jeśli ludzie nie lubią robić zakupów i pojawiać się wszędzie z banknotami, to to miejsce nie jest właściwym wyborem.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ondřej L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Piękny hotel, świetna obsługa, idealny dostęp do morza.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Byliśmy tam już drugi raz i na pewno wrócimy tam ponownie.
Byliśmy tam już drugi raz i na pewno wrócimy tam ponownie.
Czysto, przestronnie, piękne koralowce, ryby
WyżywienieByło w czym wybierać.
ZakwaterowanieByło w porządku..pokoje były sprzątane codziennie, ładne i duże
UsługiŚwietny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Olga C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Mimo lekkiego stresu przed wyjazdem do tego kraju jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Przemiła obsługa, szczególnie Pan dbający o strefę wokół basenu na niższym poziomie. My korzystaliśmy głównie z basenu obok zjeżdżalni dla dzieci, byliśmy przed sezonem, więc leżaków nie brakowało, nawet po południu było gdzie się położyć. Piękne otoczenie. Obok obiektu apteka i dwa sklepiki - ceny zawyżone, ale da się lekko potargować. Nie lubimy wracać w to samo miejsce, jednak Egipt nas urzekł i to jest pierwszy hotel do którego moglibyśmy wrócić :)
Mimo lekkiego stresu przed wyjazdem do tego kraju jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Przemiła obsługa, szczególnie Pan dbający o strefę wokół basenu na niższym poziomie. My korzystaliśmy głównie z basenu obok zjeżdżalni dla dzieci, byliśmy przed sezonem, więc leżaków nie brakowało, nawet po południu było gdzie się położyć. Piękne otoczenie. Obok obiektu apteka i dwa sklepiki - ceny zawyżone, ale da się lekko potargować. Nie lubimy wracać w to samo miejsce, jednak Egipt nas urzekł i to jest pierwszy hotel do którego moglibyśmy wrócić :)
Plaża obok hotelu, długo płytko, przy trochę głębszej wodzie pływają piękne rybki. Wokół plaży czysto, obsługa często chodzi wokół leżaków pytając o napoje. Leżaków bardzo dużo, myślę że nawet w pełnym sezonie nie zabraknie.
WyżywienieWyżywienie smaczne, lecz monotonne, codziennie to samo, ale można korzystać z restauracji a'la carte, polecamy przede wszystkim włoską i kebab
ZakwaterowanieBardzo duży przestronny pokój, łózka wygodne, łazienka jak na hotel ogromna.
UsługiUsługi hotelowe na wysokim poziomie, obawialiśmy się czystości, jednak jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, w częściach wspólnych cały czas chodziła obsługa i dbała o porządek.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...