Michaela Bónová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Maksymalna satysfakcja 100%
Maksymalna satysfakcja 100%
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 129 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 388 opinii)
Zablokowane opinie: 52
135. najwyższa ocena z 236 hoteli w Hurghada
Michaela Bónová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Maksymalna satysfakcja 100%
Maksymalna satysfakcja 100%
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Orsolya S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wszystko było w porządku. Od lotu do hotelu. Czas spędzony na świeżym powietrzu również był świetny. Nie mogę napisać nic negatywnego. Może to było „za dużo”, bo sprzedawcy, usługi dodatkowe, próbowali nam wcisnąć wszystko, zagadać. To już jest trochę irytujące, ale cóż, mieliśmy spokój. Basen hotelowy był sprzątany każdego ranka, był czysty i miał odpowiednią temperaturę.
Wszystko było w porządku. Od lotu do hotelu. Czas spędzony na świeżym powietrzu również był świetny. Nie mogę napisać nic negatywnego. Może to było „za dużo”, bo sprzedawcy, usługi dodatkowe, próbowali nam wcisnąć wszystko, zagadać. To już jest trochę irytujące, ale cóż, mieliśmy spokój. Basen hotelowy był sprzątany każdego ranka, był czysty i miał odpowiednią temperaturę.
Hotel położony tuż przy plaży, można niemal wyjść z budynku i znaleźć się na plaży. W ogóle nie było tłoczno. Dbają o wyjątkową czystość plaży i całego terenu hotelowego. Jeśli są jakieś śmieci, to niestety wina gości. Wszędzie pełno koszy na śmieci. Leżaki są w porządku. Mogę powiedzieć o tym miejscu same dobre rzeczy.
WyżywienieChociaż mają różne menu, wybór był pyszny i obfity każdego dnia. Myślę, że każdy znalazł coś dla siebie. Jeśli nie jedliśmy tam śniadania rano z powodu jakiegoś programu, dostawaliśmy pyszny, różnorodny pakiet śniadaniowy, który mogliśmy zabrać ze sobą. Zawierał on kanapki, krakersy, owoce, jogurt i chipsy.
ZakwaterowanieProsty, ale wciąż świetny hotel. Bardzo czysty, personel bardzo miły i pomocny. W razie problemów, rozwiązują je natychmiast. Zgłosiliśmy, że lodówka w naszym pokoju nie działa, a po 15 minutach byli na miejscu z nową lodówką. Pokój jest codziennie sprzątany. Codziennie do pokoju dodawana jest woda butelkowana i uzupełniany jest minibar.
UsługiBył basen, który był czysty i idealnie przytulny. Można było również skorzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych. Był też bar z shisha.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Filtruj opinie
Michaela Bónová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Maksymalna satysfakcja 100%
Maksymalna satysfakcja 100%
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Sebastian K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Pobyt oceniamy bardzo dobrze, lokalizacja hotelu świetna, naprzeciwko jest aquapark należącydo hotelu, który posiada zjeżdżalnie dla dzieci oraz dorosłych. W pobliżu jak i w hotelu znajdują się też sklepy z pamiątkami, ubraniami, walizkami, owocami oraz apteka.
Ogólnie rzecz biorąc cena (2400) os. adekwatna do hotelu.
Pobyt oceniamy bardzo dobrze, lokalizacja hotelu świetna, naprzeciwko jest aquapark należącydo hotelu, który posiada zjeżdżalnie dla dzieci oraz dorosłych. W pobliżu jak i w hotelu znajdują się też sklepy z pamiątkami, ubraniami, walizkami, owocami oraz apteka.
Ogólnie rzecz biorąc cena (2400) os. adekwatna do hotelu.
Jedznie troszkę monotonne, ale każdy znajdzie coś dla siebie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Antalné M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny!
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Byliśmy z rodziną (2+1) bardzo zadowoleni. Cały pobyt spełnił nasze wszystkie oczekiwania.
Byliśmy z rodziną (2+1) bardzo zadowoleni. Cały pobyt spełnił nasze wszystkie oczekiwania.
Plaża piękna. Najpiękniejsze było molo, bardzo długie i można było z niego obserwować rafę. Plaża czysta, piaszczysta. Synkowi się bardzo podobało.
WyżywienieWyżywienie było w porządku. Duży wybór, dużo rzeczy się powtarzało, ale codziennie było też coś nowego. Korzystaliśmy z każdej restauracji i dla nas najlepsza była włoska.
ZakwaterowaniePokoje na zdjęciach wyglądały na średniej jakości, jednak „na żywo” byliśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni! Pokoje są naprawdę czyste, codziennie było sprzątane, codziennie była donoszona woda butelkowana, kawa, herbata i czyste kubki. Ręczniki wymieniane na bieżąco. Pokoje przestronne, łóżka wygodne. Mieliśmy pokój z widokiem na basen z którego też dobrze było widać morze, więc poranki na balkonie były czymś wyjątkowym.
UsługiObsługa hotelu na bardzo dobrym poziomie. Wszyscy byli mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Jak czegoś brakowało to szybko to mieliśmy. Sporo naganiaczy wiadomo, ale jak się powiedziało, że nie jest się zainteresowanym to zazwyczaj odpuszczali.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Michal C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Wrażenia z wakacji były pozytywne, pogoda dopisała, woda w morzu była w sam raz, na plaży nad morzem było wystarczająco dużo leżaków, co odpowiada dacie połowy kwietnia, czyli jeszcze nie pełni sezonu. Przy basenach brakowało leżaków, ponieważ rano wiele z nich było zajętych przez gości, a kiedy poszliśmy później, nie były już dostępne.
Wrażenia z wakacji były pozytywne, pogoda dopisała, woda w morzu była w sam raz, na plaży nad morzem było wystarczająco dużo leżaków, co odpowiada dacie połowy kwietnia, czyli jeszcze nie pełni sezonu. Przy basenach brakowało leżaków, ponieważ rano wiele z nich było zajętych przez gości, a kiedy poszliśmy później, nie były już dostępne.
Plaża znajduje się tuż przy hotelu, jest czysta, zadbana, mnóstwo leżaków, morze jest płytkie na około 100 m, potem robi się głębsze. Można skakać z pomostu.
WyżywienieJedzenie było jak w Egipcie, na all inclusive, można było wybierać. Lody były w barze przy basenie, nie smakowały mi, były dość wodniste z automatu, nie mogłem zidentyfikować producenta.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało liczbie gwiazdek hotelu. Mieliśmy pokój trzyosobowy, łóżka były wystarczająco szerokie, materace dobre, dość wysokie i przede wszystkim nie zniszczone. Łazienka była dobrze wyposażona, mieliśmy wannę, wszystko działało, zawsze była ciepła woda. Pokój miał zamknięty taras, więc nie można było go wietrzyć, ponieważ taras wychodził na drogę przy hotelu. W pokoju znajdował się również sejf, w którym mogliśmy schować wartościowe przedmioty.
UsługiObsługa hotelu była miła i pomocna, zameldowała nas od razu po przyjeździe, dała nam bransoletki i mogliśmy pójść na kolację, a po kolacji od razu zostaliśmy zakwaterowani.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...