Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wizy nie są wymagane dla pobytów do 90 dni.
 • Od 1 czerwca 2024 r. wymagana ważność paszportu wynosi 6 miesięcy od momentu skończenia podróży.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu i wyjazdu WYPEŁNIJ FORMULARZ i posiadanie unikalnego kodu QR.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/panama/dominikana-idp

Hotel Grand Bahia Principe Punta Cana

Ocena: 5/5

Dominikana, Punta Cana, Bávaro

Położenie przy pięknej plaży i tropikalny ogród Rewelacyjne All Inclusive Przestronne i bardzo zadbane pokoje Bogata oferta sportowo-rekreacyjna

Więcej o hotelu

od 7 013 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 29 515

Naszym zdaniem

Hotel w tropikalnym stylu, usytuowany na rozległym, zielonym terenie przy piaszczystej plaży. Bogaty program animacyjny, muzyka na żywo, restauracje tematyczne. Stanowi część ogromnego kompleksu Gran Bahia Principe. Dobry stosunek jakości do ceny.

Położenie

Na wschodnim wybrzeżu Dominikany, przy szerokiej plaży z białym piaskiem,  ok. 25 km od lotniska w Punta Cana. 

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, kantor, bezpłatne wifi w lobby, 6 restauracji: Orquidea (restauracja główna, kuchnia międzynarodowa), restauracja na plaży, restauracja przy basenie, El Pescador (kuchnia śródziemnomorska), Garden Grill (dania z grilla), Tex Mex Santa Fe (kuchnia meksykańska); bar przy basenie i bar na plaży.

Pokoje

Superior Junior Suite - pokój z balkonem lub tarasem, wyposażenie: jedno łóżko typu king-size lub dwa pojedyncze, klimatyzacja, wentylator, sejf, minibar, led TV sat, część wypoczynkowa z sofą, łazienka (wanna z hydromasażem, suszarka), zestaw do przygotowania kawy/herbaty, żelazko/deska do prasowania. Powierzchnia - ok. 42 m kw.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufet), 3 kolacje w wybranych restauracjach la carte, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. 

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny, taras słoneczny z leżakami i parasolami, płatne: basen kryty, fitness, aerobik, siatkówka, rzutki, minigolf, piłka nożna, tenis.  

Dla dzieci

Klub dla dzieci, sala zabaw, plac zabaw, brodzik, aquapark w Bahia Principe Grand Turquesa, menu dziecięce, wysokie krzesełka w restauracjach, opiekunka (dodatkowo płatna).

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę !
Od 29.11.2020 OBOWIĄZKOWO wymagane jest wypełnienie formularza na stronie https://eticket.migracion.gob.do/ przy wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Warunki wjazdu do kraju

Wymagana minimalna ważność dokumentu podróży to 6 miesięcy od momentu skończenia podróży.
Przed podróżą na Dominikanę obowiązuje wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu/wyjazdu. Tu dostępny: https://eticket.migracion.gob.do
Nie ma wymogu posiadania wyniku testów.Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach nie ma obowiązku noszenia maseczki, jest to osobisty wybór pasażera, jednak noszenie maseczki może być wymagane na niektórych lotniskach.
Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania zalecamy zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych:
www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
https://www.swiss.com/pl/en/homepage
https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19
Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:
https://www.msp.gob.do/
https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/
http://dominikana.konsulat.gov.pl/blog/kategorie/aktualnosci/
Zalecane jest, aby przez podróżą zagraniczną zarejestrować się w systemie Odyseusz, ułatwiającym MSZ kontakt w przypadku wystąpienia nadzwyczajnych sytuacji podczas pobytu za granicą.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są anglojęzyczną obsługą telefoniczną lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 3 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 35 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 16 opinii)

Ocena 4,3 / 5

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,7 / 5

Cena 4,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

50. najwyższa ocena z 795 hoteli w Dominikana

Magdalena Z.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 11.11. - 21.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój duży, przestronny, idealny dla rodziny czteroosobowej.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, bardzo dobre.

Obsługa w hotelu
Bardzo fajne wycieczki.

Plaża
Plaża dostępna dla każdego, brak problemu z leżakami. Blisko bar.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Marek Z.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.1. - 17.1.2023 Oceniono: Styczeń 2023

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Bardzo duży teren, jest komunikacja lokalna z wózkami elektrycznymi

Bardzo duży teren, jest komunikacja lokalna z wózkami elektrycznymi

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Trochę skromnie, ale dla niewymagających to wystarczy

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
To nie był problem, po prostu zameldowanie i wymeldowanie trwało nieco dłużej, gdy trafisz na przyjazdy większej liczby osób

Plaża
Ładny, zadbany

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Magdalena Z.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 11.11. - 21.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój duży, przestronny, idealny dla rodziny czteroosobowej.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, bardzo dobre.

Obsługa w hotelu
Bardzo fajne wycieczki.

Plaża
Plaża dostępna dla każdego, brak problemu z leżakami. Blisko bar.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Marek Z.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.1. - 17.1.2023 Oceniono: Styczeń 2023

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Bardzo duży teren, jest komunikacja lokalna z wózkami elektrycznymi

Bardzo duży teren, jest komunikacja lokalna z wózkami elektrycznymi

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Trochę skromnie, ale dla niewymagających to wystarczy

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
To nie był problem, po prostu zameldowanie i wymeldowanie trwało nieco dłużej, gdy trafisz na przyjazdy większej liczby osób

Plaża
Ładny, zadbany

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Marcin Batko

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 13.5. - 23.5.2022 Oceniono: Maj 2022 Opinia konkursowa

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Super

Super

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój zasługuje na max 3 gwiazdki

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
Na bardzo dobrym poziomie

Plaża
Duże zatłoczenie ale super

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Martina K.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.4. - 14.4.2022 Oceniono: Kwiecień 2022

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Niesamowite wakacje, wszystko poszło zgodnie z planem, ogromny hotel, ale z wystarczającą liczbą personelu, w którym każdy pracownik miał przydzielone określone zadania i wszystko było doskonale zorganizowane.

Niesamowite wakacje, wszystko poszło zgodnie z planem, ogromny hotel, ale z wystarczającą liczbą personelu, w którym każdy pracownik miał przydzielone określone zadania i wszystko było doskonale zorganizowane.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Przestronne pokoje w mniejszych dwupiętrowych willach, wygodne ogromne łóżko, działająca klimatyzacja, balkon, zestaw do kawy i herbaty, regularnie uzupełniany minibar w wodę i napoje bezalkoholowe. Łazienka przestronna z wygodną, szeroką wanną, blat przy umywalce trochę porysowany, codziennie uzupełniane czyste ręczniki, toaleta czysta, papier toaletowy po użyciu wyrzucany do kosza, a nie do toalety, no i Do tego przystosowana jest bateria w wannie z wężem i końcówką do czyszczenia po skorzystaniu z toalety. Woda z kranu nie nadaje się do picia, rzekomo można jej używać do mycia zębów, my używaliśmy wody butelkowanej. Zaznaczam tylko, że all inclusive obejmuje komary, repelenty polecam brać szczególnie wieczorem.

Wyżywienie
Jedzenie przerosło moje oczekiwania, ogromny wybór w porównaniu do hoteli w Grecji, na przykład kuchnia międzynarodowa, włoska, meksykańska, codziennie były hamburgery i frytki, doskonałe piwo typu Pilsner Prezident, wino w ogóle nas nie podnieciło. Inne napoje bardzo wysokiej jakości, dostępne od wina musującego po Martini, klasyczne markowe mocne alkohole, ale także produkowane lokalnie, a zwłaszcza bardzo wysokiej jakości rum. Napoje mieszane z oryginalnych butelek, tylko na plaży uzupełniane postmixami.Woda dostępna zawsze i wszędzie, lód do napojów dostarczany w opakowaniach z dużych pojemników. Nie tylko jogurt na śniadanie mnie przekonał, był dostępny w około czterech odcieniach kolorów w pojemnikach i płynnej konsystencji. Jest lada z bezglutenowymi wypiekami. Znakomita kawa, nalewana rano przez kelnerów po zajęciu stolika przez osobę odpowiedzialną, co chwilę sprawdzającą czy nie zabrakło.

Obsługa w hotelu
Usługi działają doskonale, pracownicy są bardzo mili i pomocni. Jedyne co mnie zaskoczyło w sprzątaniu to to, że lustro nie było cały czas myte, poza tym wszystko było ok. Nie widziałem różnicy w standardowej usłudze nawet po zostawieniu napiwku. Poza tym najlepiej dawać napiwki w dolarach, ale my też używaliśmy lokalnej waluty, pesos, oni są zadowoleni z wszystkiego.

Plaża
Plaża jest piękna, ale byłem trochę zaskoczony, jak bardzo była zatłoczona. Gdybyśmy chcieli leżaki pod parasolem, musielibyśmy iść po nie o 5:00 rano, a mimo to w ciągu dnia dołączą do Was inne leżaki, szukając choć kawałka cienia od parasola lub palmy . Rozwiązaliśmy to autobusem na plażę o 6:00 rano, obok jest basen - bezpośrednio połączony z plażą, a na leżakach przy basenie położyliśmy ręczniki, gdzie było więcej miejsc i więcej prywatności.Udaliśmy się nad morze popływać, było pięknie, czysto, ciepło, drobny piasek, czasem wodorosty wyrzucane na brzeg, ale poza tym czysto, plaża utrzymana. Poza tym parę kroków od apartamentu mieliśmy dwa baseny gdzie zawsze było miejsce na leżak, nawet w ciągu dnia i było tam cicho, nawet bar przy basenie, więc jak już mieliśmy dość morza i ludzie, zmieniliśmy to na basen.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (1)

Brněnský Sportovní Klub, Z .S. Ing. Jiří Loubal, Mba

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 31.3. - 6.4.2022 Oceniono: Kwiecień 2022

Grand Bahia Principe Punta Cana Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana

Ogólne wrażenie hotelu jest złe, poza hotelem jest dobrze, otoczenie jest ładne, usługi są kiepskie ..., niechęć. Nie interesują ich nawet pieniądze... do restauracji Ala carte nie można było się dostać przez cały pobyt.

Ogólne wrażenie hotelu jest złe, poza hotelem jest dobrze, otoczenie jest ładne, usługi są kiepskie ..., niechęć. Nie interesują ich nawet pieniądze... do restauracji Ala carte nie można było się dostać przez cały pobyt.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Stare, zatęchłe, zawilgocone... Rzeczy śmierdzą stęchlizną i zdecydowanie nie chcesz ich przechowywać w starych szafkach... Wszystko jest bardzo zużyte, nie działają gniazdka, mało światła, większość nie świecą się lampy... Kosze na papier toaletowy są otwarte bez pokrywy (papier jest wyrzucany do kosza, nie jest spłukiwany), jeśli toaleta jest zatkana lub coś się zepsuje, serwis nie przyjedzie nawet w ciągu 24 godzin, sam musisz sobie z tym poradzić..... Rozrzucanie pokoi na dużej przestrzeni daleko od siebie mimo, że wie, że to grupa.

Wyżywienie
Jedzenie było dobre, ale bardziej europejskie niż tradycyjne. Duże kolejki po owoce morza, jeśli takie istnieją. Mnóstwo jedzenia. Znają tylko kawę kapaną lub z postmixem. Nie mają nawet normalnej kawy z ekspresu w barach, po prostu nigdzie.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe są bardzo słabe, uzyskanie jakiejkolwiek usługi jest nadludzkim wyczynem. Niewiele osób mówi po angielsku, w większości nikt nie rozumie. Recepcja i jej usługi to wielka katastrofa.

Plaża
Piękne, czyste, przestronne... ale pełne. Spóźniony przyjazd oznacza brak parasola... :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować