Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 8 012 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 8 opinii)
4. najwyższa ocena z 139 hoteli w Dominikana
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Alexandra Berková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje w tym hotelu były super, plaża ładna, czysta, dużo leżaków, 3 baseny, jeden z barem w wodzie. Pięknie utrzymany ogród z wieloma stawami i roślinami. Możliwość pójścia na terenie hotelu do Creperie, gdzie mogliśmy zamówić naleśniki, lody, kawę i shake'i, wszystko w ramach all inclusive za darmo. Personel miły i zawsze w dobrym humorze. Zalecamy płacić tylko dolarami, euro gdzieś wymieniają w stosunku 1:1. W tym kompleksie jeździł pociąg, aby turyści się nie zmęczyli z drogi z recepcji do pokoju. Zakupy można było robić w hotelu i w niedalekiej okolicy. Konieczność targowania się, przynajmniej o połowę.
Wakacje w tym hotelu były super, plaża ładna, czysta, dużo leżaków, 3 baseny, jeden z barem w wodzie. Pięknie utrzymany ogród z wieloma stawami i roślinami. Możliwość pójścia na terenie hotelu do Creperie, gdzie mogliśmy zamówić naleśniki, lody, kawę i shake'i, wszystko w ramach all inclusive za darmo. Personel miły i zawsze w dobrym humorze. Zalecamy płacić tylko dolarami, euro gdzieś wymieniają w stosunku 1:1. W tym kompleksie jeździł pociąg, aby turyści się nie zmęczyli z drogi z recepcji do pokoju. Zakupy można było robić w hotelu i w niedalekiej okolicy. Konieczność targowania się, przynajmniej o połowę.
Plaża czysta, zadbana. Bardzo często jednak wiał wiatr i były duże fale. Wystarczająco leżaków i miejsca dla każdego. Po południu morze miało niesamowity turkusowy kolor.
WyżywienieMieliśmy all inclusive, więc często korzystaliśmy z oferty napojów i przekąsek w barach na plaży i przy basenie. Nigdy nie zdarzyło się, żeby czegoś zabrakło. Frytki, smażone i grillowane kurczaki, hot dogi, hamburgery oraz zimny bufet. W restauracji każdy znalazł coś dla siebie, wszystko ładnie podane. Dużo owoców i warzyw, sałatek. Tylko wybór wędlin był mały, ciągle to samo. Hotel oferował możliwość kolacji ala carte w restauracjach włoskiej, chińskiej i meksykańskiej. Nam smakowało tylko w meksykańskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, łazienka mogłaby być nowsza. Sprzątanie codziennie, a lodówkę uzupełniano Colą, Spritem i wodą.
UsługiUsługi na poziomie hotelu czterogwiazdkowego. Spa, masaże przy basenie, wszędzie czysto i posprzątane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (13) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Bardzo dobry hotel, świetna lokalizacja i bardzo dobra obsługa all-inclusive.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za takie pieniądze potrafię sobie wyobrazić lepsze wakacje.
Za takie pieniądze potrafię sobie wyobrazić lepsze wakacje.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (5)
Jiří Jaroš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Fajny urlop, przeważa zadowolenie. Słabe jest to, że ten hotel nie jest dla rodzin z dziećmi. Głównie dlatego, że minidisco i wieczorne przedstawienia są daleko przy recepcji, do której trzeba dojechać kolejką / autobusem. Czyli po kolacji trudno jest ciągnąć kawałek drogi do recepcji na dziecięce tańce, na które czekały... więc były tam łącznie tylko 2 razy przez cały czas.
Fajny urlop, przeważa zadowolenie. Słabe jest to, że ten hotel nie jest dla rodzin z dziećmi. Głównie dlatego, że minidisco i wieczorne przedstawienia są daleko przy recepcji, do której trzeba dojechać kolejką / autobusem. Czyli po kolacji trudno jest ciągnąć kawałek drogi do recepcji na dziecięce tańce, na które czekały... więc były tam łącznie tylko 2 razy przez cały czas.
ładna
ZakwaterowanieMieliśmy prośbę o pokój na parterze ze względu na dzieci. Oczywiście przy zameldowaniu umieszczono nas na drugim piętrze, czyli nikt nie przeczytał tej prośby. Ale udało nam się to zmienić na parter, ostatecznie nawet bez dopłaty. Ale najwyraźniej nikt nie czyta tych specjalnych próśb.
UsługiDobrze. Wrażenie psuje niska jakość usług podczas wycieczek, które są sprzedawane zarówno przez biura podróży, jak i bezpośrednio w hotelu. W większości przypadków to oszustwo, którego się spodziewamy, ale tutaj przekracza to granice nękania i presji. Przykładem jest klasyczna wycieczka do Manati Parku (zoo), gdzie jesteście atakowani przez sprzedawców wszelkiego rodzaju. Podobnie wycieczka do delfinów (dolphin island), która nie jest warta 109 dolarów, co jeszcze bym wybaczył, ale sprzedano nam ją dla 5-letniego dziecka, które potem nie mogło nawet stać w tym basenie z delfinami, bo było zbyt głębokie... czyli wyrzucone pieniądze, zepsuta wycieczka, smutne dziecko... a to wszystko organizatorzy musieli wiedzieć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Alexandra Berková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje w tym hotelu były super, plaża ładna, czysta, dużo leżaków, 3 baseny, jeden z barem w wodzie. Pięknie utrzymany ogród z wieloma stawami i roślinami. Możliwość pójścia na terenie hotelu do Creperie, gdzie mogliśmy zamówić naleśniki, lody, kawę i shake'i, wszystko w ramach all inclusive za darmo. Personel miły i zawsze w dobrym humorze. Zalecamy płacić tylko dolarami, euro gdzieś wymieniają w stosunku 1:1. W tym kompleksie jeździł pociąg, aby turyści się nie zmęczyli z drogi z recepcji do pokoju. Zakupy można było robić w hotelu i w niedalekiej okolicy. Konieczność targowania się, przynajmniej o połowę.
Wakacje w tym hotelu były super, plaża ładna, czysta, dużo leżaków, 3 baseny, jeden z barem w wodzie. Pięknie utrzymany ogród z wieloma stawami i roślinami. Możliwość pójścia na terenie hotelu do Creperie, gdzie mogliśmy zamówić naleśniki, lody, kawę i shake'i, wszystko w ramach all inclusive za darmo. Personel miły i zawsze w dobrym humorze. Zalecamy płacić tylko dolarami, euro gdzieś wymieniają w stosunku 1:1. W tym kompleksie jeździł pociąg, aby turyści się nie zmęczyli z drogi z recepcji do pokoju. Zakupy można było robić w hotelu i w niedalekiej okolicy. Konieczność targowania się, przynajmniej o połowę.
Plaża czysta, zadbana. Bardzo często jednak wiał wiatr i były duże fale. Wystarczająco leżaków i miejsca dla każdego. Po południu morze miało niesamowity turkusowy kolor.
WyżywienieMieliśmy all inclusive, więc często korzystaliśmy z oferty napojów i przekąsek w barach na plaży i przy basenie. Nigdy nie zdarzyło się, żeby czegoś zabrakło. Frytki, smażone i grillowane kurczaki, hot dogi, hamburgery oraz zimny bufet. W restauracji każdy znalazł coś dla siebie, wszystko ładnie podane. Dużo owoców i warzyw, sałatek. Tylko wybór wędlin był mały, ciągle to samo. Hotel oferował możliwość kolacji ala carte w restauracjach włoskiej, chińskiej i meksykańskiej. Nam smakowało tylko w meksykańskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, łazienka mogłaby być nowsza. Sprzątanie codziennie, a lodówkę uzupełniano Colą, Spritem i wodą.
UsługiUsługi na poziomie hotelu czterogwiazdkowego. Spa, masaże przy basenie, wszędzie czysto i posprzątane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (13) (0)
Michal Škvor
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemny ośrodek, na tyle duży, by zawsze coś się tam działo, a jednocześnie nie tak duży, by tracić zbyt dużo czasu na przechodzenie z miejsca na miejsce. Jakość zakwaterowania i usług gastronomicznych odpowiada czterem gwiazdkom, oczywiście należy porównywać tylko z innymi częściami Karaibów, a nie na przykład z Miami. Ośrodek jest również ładnie zagospodarowany, z parkiem przyrodniczym z jeziorami, bagnami i namorzynami, wystarczającą liczbą obiektów sportowych (korty tenisowe, minigolf, wypożyczalnia rowerów). Personel jest staranny, ale czasem trudno się porozumieć inaczej niż po hiszpańsku. W najbliższej okolicy ośrodka nie ma nic (tylko inne hotele), nie ma sensu z niego wychodzić. Przyjemna jest bliskość lotniska w Punta Cana, maksymalnie 30 minut jazdy.
Przyjemny ośrodek, na tyle duży, by zawsze coś się tam działo, a jednocześnie nie tak duży, by tracić zbyt dużo czasu na przechodzenie z miejsca na miejsce. Jakość zakwaterowania i usług gastronomicznych odpowiada czterem gwiazdkom, oczywiście należy porównywać tylko z innymi częściami Karaibów, a nie na przykład z Miami. Ośrodek jest również ładnie zagospodarowany, z parkiem przyrodniczym z jeziorami, bagnami i namorzynami, wystarczającą liczbą obiektów sportowych (korty tenisowe, minigolf, wypożyczalnia rowerów). Personel jest staranny, ale czasem trudno się porozumieć inaczej niż po hiszpańsku. W najbliższej okolicy ośrodka nie ma nic (tylko inne hotele), nie ma sensu z niego wychodzić. Przyjemna jest bliskość lotniska w Punta Cana, maksymalnie 30 minut jazdy.
Plaża piaszczysta, z leżakami i parasolami do opalania za darmo, ich liczba jest na granicy wystarczalności. Starają się sprzątać plażę, regularnie zbierają kubki i zgarniają wodorosty. Morze oczywiście ciepłe (październik około 30°C), fale idealne do skakania, do pływania są już dość duże. Nurkowanie z rurką przy hotelu nie ma sensu, woda jest zmącona piaskiem i nie ma tam życia. Od czasu do czasu na plaży przeszkadzają sprzedawcy pamiątek i wycieczek.
WyżywienieJeść można praktycznie bez przerwy, jedyny martwy okres jest między 6:00 (kiedy zamyka się nocny bar z przekąskami) a 6:30 (kiedy otwiera się jadalnia śniadaniowa). Pić można non stop. Jakość jedzenia była zadowalająca, w bufetowej jadalni zawsze do wyboru było około 5 różnych dań + stała oferta pizzy i makaronów, kuchni na zimno, deserów i owoców. Lepiej trzymać się lokalnych, dla nas egzotycznych, potraw, ponieważ na przykład steki tam grillują całkowicie niejadalne. Dania często zawierają kolendrę!
Do picia dostępna jest prawdziwa Coca Cola, lokalne piwo oraz różnorodny wybór koktajli, których jakość jest co prawda zmienna, ale zawsze jest to przyzwoity standard.
W ośrodku znajduje się kilka budynków hotelowych i nie znam różnic między nimi, dotyczy to budynku „Cayena”:
Pokój o rozsądnej wielkości, z klimatyzacją, telewizorem CRT z około 70 programami (lokalnymi i amerykańską kablówką) oraz codziennie uzupełnianą lodówką. Łazienka z prysznicem i toaletą amerykańskiego typu, balkon lub taras z plastikowymi krzesłami. Palenie jest dozwolone praktycznie wszędzie. W pokoju nie było sygnału Wi-Fi.
Kompleks zatrudnia dużą grupę animatorów, więc prawie cały czas coś się dzieje. Barów i stoisk z przekąskami jest wystarczająco dużo, także blisko basenu i plaży, w kompleksie znajduje się sklep z niezbędnymi rzeczami na wakacje, lekarz, a w razie najgorszego także kościół z księdzem na wezwanie. W recepcji są dwa niesamowicie wolne komputery z darmowym internetem, poza tym Wi-Fi jest płatne 35 dolarów za tydzień (sygnał tylko w przestrzeniach wspólnych). Cały kompleks regularnie objeżdża kolejka, więc nie trzeba chodzić pieszo. Do poczucia bezpieczeństwa i ochrony przyczyniają się ochroniarze, którzy poruszają się po ośrodku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (8) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...