• Brak obowiązku okazywania negatywnego wyniku testu i certyfikatów szczepienia/ozdrowienia
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu i wyjazdu na 72 godz. przed wylotem WYPEŁNIJ FORMULARZ i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

od 6 256 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 135 560

Naszym zdaniem

Hotel sieci Whaloa, dogodnie usytuowany przy plaży, niedaleko centrum. Dobre miejsce na karaibski relaks i miejsce wypadowe do Boca Chica oraz stolicy wyspy - Santo Domingo. Dwa baseny, trzy restauracje, marina.    

Położenie

Południowe wybrzeże Dominikany, prowincja Santo Domingo, przy piaszczystej plaży Boca Chica, ok. 40 km od stolicy wyspy, ok. 158 km od lotniska w Punta Cana.

Wyposażenie

Lobby, całodobowa recepcja z punktem informacji turystycznej, bezpłatne Wi-Fi, wypożyczalnia samochodów, restauracja główna, 2 restauracje a'la carte, restauracja na tarasie wodnym przy marinie, sala konferencyjna.

Pokoje

Standard - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, Wi-Fi, sejf (płatny), mała lodówka, balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 22 m kw.
Frontal Ocean View - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, Wi-Fi, sejf (płatny), mała lodówka, sofa lub fotel, balkon lub taras z widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 30 m kw.
Partial Ocean View - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), sofa, telefon, telewizor, Wi-Fi, sejf (płatny), mała lodówka, sofa lub fotel, balkon lub taras (częściowy widok na morze). Powierzchnia - ok. 30 m kw. 

Wyżywienie

AI (All Inclusive) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski, wyznaczone napoje i lokalne alkohole.

Sport i rozrywka

Owalny basen z tarasem słonecznym, siłownia na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się ośrodek nurkowy Ocean Diving. 

Dla dzieci

Brodzik, płatna opieka nad dzieckiem.

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdu do kraju

Przed podróżą na Dominikanę obowiązuje wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu/wyjazdu. Tu dostępny: https://eticket.migracion.gob.do
Nie ma wymogu posiadania wyniku testów.
Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki może skutkować odmową wejścia na pokład samolotu.
Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.
www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
https://www.swiss.com/pl/en/homepage
https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19
Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:
https://www.msp.gob.do/
https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/
http://dominikana.konsulat.gov.pl/blog/kategorie/aktualnosci/

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę !
Od 29.11.2020 OBOWIĄZKOWO wymagane jest wypełnienie formularza na stronie https://eticket.migracion.gob.do/ przy wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Siatkówka Siatkówka tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,9 / 5
Travelplanet

Doskonałe (2 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,4 / 5

Wyżywienie 4,8 / 5

Okolica 3,8 / 5

Cena 4,3 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

109. najwyższa ocena z 774 hoteli w Dominikana

Petr Klauda

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.1. - 30.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Whala! Bocachica Dominikana, Boca Chica

To był nasz pierwszy raz na Dominikanie. Ogólne wrażenie z wakacji spełniło nasze oczekiwania.

To był nasz pierwszy raz na Dominikanie. Ogólne wrażenie z wakacji spełniło nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel był 3*, co odpowiadało starszemu wyposażeniu, klimatyzacja działała, zepsuta suszarka do włosów została naprawiona pierwszego dnia po zgłoszeniu.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe, śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, w ciągu dnia napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w dwóch barach.

Obsługa w hotelu
Nie był używany.

Plaża
Plaża przy hotelu nie jest całkowicie prywatna, nawet miejscowi mają do niej dostęp, ale hotelowy ochroniarz był dostępny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Ingrid L.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 7.5. - 22.5.2022 Oceniono: Maj 2022

Whala! Bocachica Dominikana, Boca Chica

Urlop był doskonały.

Urlop był doskonały.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Starszy hotel. Codziennie sprzątane. Pomocny personel. Mieliśmy problem z wodą, który szybko rozwiązali, zmieniając pokój. Musieliśmy tylko trochę poczekać, aż to przygotowali.

Wyżywienie
Doskonałe jedzenie. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Czy był wegetarianinem, czy mięsożercą. Wszystko jest czyste i przede wszystkim przepysznie przygotowane.

Obsługa w hotelu
Nie mieliśmy problemu. Bardzo chętny i gościnny.

Plaża
Nierealny. Najlepszy ze wszystkich.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Petr Klauda

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 22.1. - 30.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Whala! Bocachica Dominikana, Boca Chica

To był nasz pierwszy raz na Dominikanie. Ogólne wrażenie z wakacji spełniło nasze oczekiwania.

To był nasz pierwszy raz na Dominikanie. Ogólne wrażenie z wakacji spełniło nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie 2,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel był 3*, co odpowiadało starszemu wyposażeniu, klimatyzacja działała, zepsuta suszarka do włosów została naprawiona pierwszego dnia po zgłoszeniu.

Wyżywienie
Jedzenie było doskonałe, śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, w ciągu dnia napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w dwóch barach.

Obsługa w hotelu
Nie był używany.

Plaża
Plaża przy hotelu nie jest całkowicie prywatna, nawet miejscowi mają do niej dostęp, ale hotelowy ochroniarz był dostępny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Ingrid L.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 7.5. - 22.5.2022 Oceniono: Maj 2022

Whala! Bocachica Dominikana, Boca Chica

Urlop był doskonały.

Urlop był doskonały.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Starszy hotel. Codziennie sprzątane. Pomocny personel. Mieliśmy problem z wodą, który szybko rozwiązali, zmieniając pokój. Musieliśmy tylko trochę poczekać, aż to przygotowali.

Wyżywienie
Doskonałe jedzenie. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Czy był wegetarianinem, czy mięsożercą. Wszystko jest czyste i przede wszystkim przepysznie przygotowane.

Obsługa w hotelu
Nie mieliśmy problemu. Bardzo chętny i gościnny.

Plaża
Nierealny. Najlepszy ze wszystkich.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 32 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 32 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Piątek 33 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Sobota 33 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Niedziela 34 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować