Sanctuary Cap Cana Golf and Spa Ocena: 5/5 Dominikana, Punta Cana, Punta Cana
Eva Morgan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 14 314 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Eva Morgan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 14 314 zł za os.
Marián Ment
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kateřina Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowity luksus i rozpieszczanie, a jesteśmy wymagającymi klientami.
Całkowity luksus i rozpieszczanie, a jesteśmy wymagającymi klientami.
Piękna, spokojna, łagodna i niezatłoczona.
WyżywienieLuksus, wszystkie przysmaki, o jakich tylko możesz pomyśleć.
ZakwaterowanieSuper.
UsługiNajlepszy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Matej K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
TOP wakacje, lepszych jak dotąd nie mieliśmy
TOP wakacje, lepszych jak dotąd nie mieliśmy
Piękna plaża, czysta, także morze, brak fal, miejscami wodorosty, ale nie zwracaliśmy na to uwagi, ponieważ byliśmy zaślepieni doskonałymi wakacjami
WyżywienieFantastyczne jedzenie, całodobowy dostęp do posiłków, około 7 restauracji różnych typów, doskonałe potrawy, szwedzkie stoły z maksymalnym wyborem, napoje światowych marek, po prostu TOP
ZakwaterowaniePerfekcyjny, czysty, przestronny, nowoczesny, piękny hotel
UsługiW lepszym hotelu jeszcze nie byliśmy, maksymalny top jeśli chodzi o usługi
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 9 027 zł za os.
Jiří Vršinský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe do hotelu czekała nas bardzo niemiła niespodzianka. Zdecydowaliśmy się na lokalizację pokoi, w których zamieszkamy z żoną i dwiema córkami. Starsza córka, już dorosła, a młodsza niż 13 lat powinna mieć osobny pokój, dlatego też ten pokój został opłacony w całości jak za dwie osoby dorosłe. Problem polegał na tym, że hotel jest podzielony na część dla dorosłych i część dla rodzin, o czym nikt nam nie powiedział, nawet przy zamawianiu samej wycieczki. Po prawie dwugodzinnym oczekiwaniu i negocjacjach w recepcji zajęliśmy oferowane przez nas pokoje, z zastrzeżeniem, że trzeba nas rozdzielić na inne części hotelu. Córki były w dziale rodzinnym, a my w dziale dla dorosłych. Chciałbym zaznaczyć, że hotel jest niesamowicie przestronny i ma w sumie trzy recepcje, każda o innej nazwie. Bardzo łatwo się gubisz i trudno jest znaleźć swoją sekcję, nie mówiąc już o pokoju. Następnego dnia przenieśli nas wszystkich do różnych pokoi, tak że dzielił nas tylko 1 km zamiast 2 km. Następna rzecz nastąpiła gdy w końcu spotkaliśmy się rano na jedzenie (codzienna organizacja kilka razy dziennie telefonicznie oraz kiedy i gdzie się spotykamy) poszliśmy na plażę gdzie mojej młodszej córce nie wolno było bo jest strefa dla dorosłych i musimy iść TAM gdzie jest strefa dla rodzin. Strefa dla rodzin nie jest nigdzie oznaczona. Młodszej córki prawie nie widzieliśmy przez całe wakacje i tylko musiała być na basenie, bo ilekroć szliśmy z nią na plażę, zatrzymywano nas i musieliśmy wychodzić. Cały personel hotelu jest nieprzyjemny, z kilkoma drobnymi wyjątkami. Recepcja absolutnie nie działa. Przydzielono nam tak zwanego Mayordomo, który nami opiekował się, ten pan gonił nas co chwila i to w bardzo niegrzeczny sposób. Zamiast relaksujących wakacji nazwałabym to pobytem zdrowotnym, bo każdego dnia, zanim dotarliśmy do restauracji, przeszliśmy tyle km (średnia dzienna 6,9), że mój krokomierz nie wystarczał. Delegat nawet nie czekał na nas na lotnisku, ani razu nie zadzwonił, tylko skontaktował się z nami sms-em czy jesteśmy zainteresowani wyjazdami. Na szczęście żona mówi płynnie po hiszpańsku.
Po przyjeździe do hotelu czekała nas bardzo niemiła niespodzianka. Zdecydowaliśmy się na lokalizację pokoi, w których zamieszkamy z żoną i dwiema córkami. Starsza córka, już dorosła, a młodsza niż 13 lat powinna mieć osobny pokój, dlatego też ten pokój został opłacony w całości jak za dwie osoby dorosłe. Problem polegał na tym, że hotel jest podzielony na część dla dorosłych i część dla rodzin, o czym nikt nam nie powiedział, nawet przy zamawianiu samej wycieczki. Po prawie dwugodzinnym oczekiwaniu i negocjacjach w recepcji zajęliśmy oferowane przez nas pokoje, z zastrzeżeniem, że trzeba nas rozdzielić na inne części hotelu. Córki były w dziale rodzinnym, a my w dziale dla dorosłych. Chciałbym zaznaczyć, że hotel jest niesamowicie przestronny i ma w sumie trzy recepcje, każda o innej nazwie. Bardzo łatwo się gubisz i trudno jest znaleźć swoją sekcję, nie mówiąc już o pokoju. Następnego dnia przenieśli nas wszystkich do różnych pokoi, tak że dzielił nas tylko 1 km zamiast 2 km. Następna rzecz nastąpiła gdy w końcu spotkaliśmy się rano na jedzenie (codzienna organizacja kilka razy dziennie telefonicznie oraz kiedy i gdzie się spotykamy) poszliśmy na plażę gdzie mojej młodszej córce nie wolno było bo jest strefa dla dorosłych i musimy iść TAM gdzie jest strefa dla rodzin. Strefa dla rodzin nie jest nigdzie oznaczona. Młodszej córki prawie nie widzieliśmy przez całe wakacje i tylko musiała być na basenie, bo ilekroć szliśmy z nią na plażę, zatrzymywano nas i musieliśmy wychodzić. Cały personel hotelu jest nieprzyjemny, z kilkoma drobnymi wyjątkami. Recepcja absolutnie nie działa. Przydzielono nam tak zwanego Mayordomo, który nami opiekował się, ten pan gonił nas co chwila i to w bardzo niegrzeczny sposób. Zamiast relaksujących wakacji nazwałabym to pobytem zdrowotnym, bo każdego dnia, zanim dotarliśmy do restauracji, przeszliśmy tyle km (średnia dzienna 6,9), że mój krokomierz nie wystarczał. Delegat nawet nie czekał na nas na lotnisku, ani razu nie zadzwonił, tylko skontaktował się z nami sms-em czy jesteśmy zainteresowani wyjazdami. Na szczęście żona mówi płynnie po hiszpańsku.
Plaża była czysta z białym piaskiem, tylko z brakiem leżaków!!!! Kiedy nie wstałem o 6 rano, nie położył ręczników i naszych rzeczy na leżakach, więc leżeliśmy na piasku !!!! A do recepcji było jeszcze 600m, więc jak czytacie powyżej, dzienny spacer 6,9km odpowiadał...
WyżywieniePierwszego dnia zwabili nas krewetkami, a potem przez następne 12 dni nie było ich wcale. Na szczęście czasami udawało mi się usunąć je z dekoracji stołu bufetowego.
ZakwaterowanieJeśli chodzi o zakwaterowanie, a raczej pokoje, to były one doskonale wyposażone, łącznie z jacuzzi. Co gorsza, ich sprzątanie polegało tylko na ścieleniu łóżka, ale reszta nie była dokładnie sprzątana, w tym zmiana ręczników, które przez to zostawiliśmy na podłodze. Na domiar złego codziennie o 7 rano sprzątaczki pojawiały się przed naszym pokojem i załatwiały swoje sprawy osobiste i regularnie budziły mnie upadkiem miotły i szufelki :-( Nawet łapówka w USD nie pomogło!!!!
UsługiNie przystoi pięciogwiazdkowemu hotelowi
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zsolt Kovács
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Fantastyczne wakacje, perfekcyjny hotel.
Fantastyczne wakacje, perfekcyjny hotel.
od 15 830 zł za os.
Marek Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 7 463 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rozczarowanie. Lokalna przyroda jest piękna, ale ludzie wszystko niszczą. Wszędzie bałagan, miejscowym jest to całkowicie obojętne. Usługi też nie są niczym specjalnym. Obiecują góry i doliny, ale nic nie robią. W hotelu (recepcja, restauracja) bezsensownie silna klimatyzacja. Różnica temperatur była tak duża, że musieliśmy nosić ze sobą kurtki lub swetry.
Rozczarowanie. Lokalna przyroda jest piękna, ale ludzie wszystko niszczą. Wszędzie bałagan, miejscowym jest to całkowicie obojętne. Usługi też nie są niczym specjalnym. Obiecują góry i doliny, ale nic nie robią. W hotelu (recepcja, restauracja) bezsensownie silna klimatyzacja. Różnica temperatur była tak duża, że musieliśmy nosić ze sobą kurtki lub swetry.
Piękny biały piasek. Woda ciepła, idealna do kąpieli, jeśli nie ma fal (podczas naszego pobytu prawie zawsze były). Po plaży biegają psy i załatwiają tam swoje potrzeby. Nikt zbytnio nie sprzątał brudu z wody.
WyżywienieJedzenie bardzo dobre. Lepiej jednak najpierw powąchać mięso i ryby... Owoce zawsze były doskonałe.
ZakwaterowanieRozczarowanie na pierwszy rzut oka. Nie mogłam stwierdzić, czy poszewka na kołdrę była w ogóle wyprana, tak była pognieciona.
UsługiNiektórzy naprawdę się starają i chcą spełnić każde życzenie. Ale to tylko niektórzy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan Řezáč
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem
idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem
od 12 600 zł za os.
Pavol Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Naprawdę dobry
Naprawdę dobry
Dobry
WyżywienieŚwietny
ZakwaterowanieDobry
UsługiNaprawdę dobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Naďa K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetnie, polecam.
Świetnie, polecam.
Świetnie.
ZakwaterowanieŚwietnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel i jego okolice są naprawdę piękne. Internet Wi-Fi jest dostępny w całym ośrodku i na plaży. Oferta gastronomiczna jest bardzo bogata, ale jakość zdecydowanie można by poprawić. Jeśli chodzi o personel, w większości przypadków, gdy nie widzą mężczyzny w grupie, ignorują cię.
Hotel i jego okolice są naprawdę piękne. Internet Wi-Fi jest dostępny w całym ośrodku i na plaży. Oferta gastronomiczna jest bardzo bogata, ale jakość zdecydowanie można by poprawić. Jeśli chodzi o personel, w większości przypadków, gdy nie widzą mężczyzny w grupie, ignorują cię.
od 10 789 zł za os.
Roman Blaho
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nadheraq
Nadheraq
Przy hotelu mniejszy, ale o 7 minut dalej od plaży niż z bajki
WyżywienieDoskonała
ZakwaterowanieCzysto, bardzo dobrze
UsługiWspaniały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tatiana G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie dość złe, gdy zapłacisz za ich Preferred Club, nie poinformują cię, że jest to klub tylko dla dorosłych, a potem z synem wszędzie nas wypraszali, z basenu, z salonu - absolutne rozczarowanie - potrafili naliczyć pieniądze za Preferred, ale w ogóle nie mogliśmy korzystać z tych usług. Sam klub nie był tego wart, różnica polegała chyba na tym, że zwykli goście mieli normalnie pokrojone ananasy, a my mieliśmy je w kształcie kwiatuszka :D - więc absolutnie przereklamowane, niepotrzebnie wyrzucone pieniądze, klub nie zawierał nic, co moglibyśmy uznać za warte tego. Materace straszne, wróciłam z wakacji bardziej obolała i zmęczona niż wtedy, gdy wyjeżdżałam. Wielkie rozczarowanie.
Ogólne wrażenie dość złe, gdy zapłacisz za ich Preferred Club, nie poinformują cię, że jest to klub tylko dla dorosłych, a potem z synem wszędzie nas wypraszali, z basenu, z salonu - absolutne rozczarowanie - potrafili naliczyć pieniądze za Preferred, ale w ogóle nie mogliśmy korzystać z tych usług. Sam klub nie był tego wart, różnica polegała chyba na tym, że zwykli goście mieli normalnie pokrojone ananasy, a my mieliśmy je w kształcie kwiatuszka :D - więc absolutnie przereklamowane, niepotrzebnie wyrzucone pieniądze, klub nie zawierał nic, co moglibyśmy uznać za warte tego. Materace straszne, wróciłam z wakacji bardziej obolała i zmęczona niż wtedy, gdy wyjeżdżałam. Wielkie rozczarowanie.
Plaża ładna, ale glony mogliby czyścić trochę częściej.
WyżywienieNic specjalnego, półprodukty zup, to samo codziennie!!
ZakwaterowanieŚrednia.
UsługiKawiarnia przy recepcji miała strasznie niewygodne siedzenia, było mało krzeseł, wiele osób nie miało gdzie usiąść, ludzie mili, czyste otoczenie, dbają o ogród, pokój sprzątają nawet trzy razy dziennie - nie wiem po co. Program animacyjny straszny, wieczorne programy w zamkniętej sali, gdzie nie dało się oddychać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 9 422 zł za os.
Josefa S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel Barcelo Capella odwiedziliśmy już 3 razy. Uważamy go za najlepszy hotel w całej Republice Dominikany. Według naszej opinii nie ma tutaj nic, co mogłoby zakłócić spokojne i relaksujące wakacje.
Hotel Barcelo Capella odwiedziliśmy już 3 razy. Uważamy go za najlepszy hotel w całej Republice Dominikany. Według naszej opinii nie ma tutaj nic, co mogłoby zakłócić spokojne i relaksujące wakacje.
Plaża jest częścią hotelu - właściwie przedłużeniem hotelowego ogrodu. Plaża nie jest zatłoczona, dojrzałe palmy zapewniają wystarczający cień dla większości gości. Wejście do wody jest łagodne, ale kamieniste. Dalej od brzegu dno jest piaszczyste. Kolorowych ryb jak w Egipcie tutaj jednak nie znajdziesz. To miejsce nie jest dla „żeglarzy“, którzy codziennie przepływają kilka kilometrów.
Przeciwnie. To idealne miejsce dla osób nieumiejących pływać i dzieci.
Duży wybór potraw od śniadania aż po kolację. Gotowe dania, grillowane według własnego wyboru z bogatej oferty, wiele sałatek, warzyw, owoców oraz słodyczy, ciast i lodów.
ZakwaterowanieNajnowszą część hotelu właściciele sprzedali w 2013 roku. Hotel zachował starą część. Wyposażenie pokoi wymagałoby już wymiany. Pokoje są wyposażone w dobrą, ale trochę hałaśliwą klimatyzację, lodówkę, telewizor, suszarkę do włosów, deskę do prasowania i żelazko. Ciepła woda płynęła o każdej porze dnia. Ogród jest bardzo starannie utrzymany.
UsługiCałodobowa opieka lekarska. Ponadto hotel oferuje różne zabiegi w budynku SPA.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela Hávová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładna plaża z wystarczającą liczbą leżaków, bezpośrednio przy hotelu ładne nurkowanie z rurką.
WyżywienieRóżnorodność potraw na bufecie odpowiadała standardowi hotelu w danej lokalizacji, miłą opcją była również możliwość odwiedzenia restauracji à la carte.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w budynku, który należał do gorszych na terenie (bez balkonu, bardzo zużyte wyposażenie pokoju, zawilgocony sufit w łazience), położone w pobliżu miejsca, gdzie codziennie wieczorem odbywały się hałaśliwe występy muzyczne aż do godziny 2 w nocy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslav S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Interesujący hotel, piękne ogrody, problem z plażą, monotonne jedzenie. Następnym razem na pewno spróbuję innego ośrodka.
Interesujący hotel, piękne ogrody, problem z plażą, monotonne jedzenie. Następnym razem na pewno spróbuję innego ośrodka.
Przed ośrodkiem znika plaża, a mimo że jest codziennie sprzątana, morze jest brudne. Wystarczy przejść 200 m i jest tam piękna plaża i woda. Większość sąsiednich ośrodków ma również programy all inclusive i leżaki na plaży za darmo. Baseny w ośrodku są super.
WyżywienieWybór pozornie duży, ale wszystko na jedno kopyto, mało warzyw, mięsa prawie wcale, a jeśli już, to tłuste i z kośćmi... Po 5 dniach słabsze żołądki - biegunki. Restauracje Ala Carte mają ciągle te same 2 dania do wyboru. Jest tam jednak 10 restauracji, więc wszystkiego nie zdążyliśmy spróbować przez 2 tygodnie.
ZakwaterowaniePierwszy pokój to katastrofa (czuć hałas z parteru), trzeba prosić o inny, za łapówkę dostanie się upgrade. Pokoje na piętrze są lepsze, ale tam też są niedociągnięcia, takie jak zepsute zagłówki łóżek, niesprawne oświetlenie czy zepsuty telewizor. Nawet brak światła na korytarzu wejściowym. Równoważy to wielkość pokoju i piękny widok na ogrody hotelowe, a z prawie każdego pokoju widać baseny.
UsługiUsługi w porządku, personel miły, z wyjątkiem kilku wyjątków na recepcji. WiFi za dopłatą.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Silvia B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
przyjemne wakacje, hotel spełnił moje oczekiwania, jednak polecam dopłacić za pokój Junior suite, dzięki czemu automatycznie stajesz się członkiem Elite clubu z dodatkowymi usługami (wifi, importowany alkohol, itp.)
przyjemne wakacje, hotel spełnił moje oczekiwania, jednak polecam dopłacić za pokój Junior suite, dzięki czemu automatycznie stajesz się członkiem Elite clubu z dodatkowymi usługami (wifi, importowany alkohol, itp.)
Alexander Botló
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ponieważ kupiłem wycieczkę od czeskiego Invia, wszystkie dokumenty dotyczące wycieczki otrzymałem w języku niemieckim / ale zgodnie z zakupem jakiegoś towaru z obcego kraju, w którym został wyprodukowany, instrukcja jest również w języku, w którym ten towar jest sprzedawany / i tak powinny się zachowywać również biura podróży sprzedające wycieczki z zagranicznych biur podróży. Jedyny problem był właśnie z tej strony, mimo że zwróciłem się do sprzedawców tej wycieczki, nie zostało to rozwiązane - dlatego szanowne biura podróży powinny w przyszłości zwrócić uwagę na ten problem na korzyść osób, które nie znają języka, w którym są instrukcje dotyczące wycieczki. Dziękuję
Ponieważ kupiłem wycieczkę od czeskiego Invia, wszystkie dokumenty dotyczące wycieczki otrzymałem w języku niemieckim / ale zgodnie z zakupem jakiegoś towaru z obcego kraju, w którym został wyprodukowany, instrukcja jest również w języku, w którym ten towar jest sprzedawany / i tak powinny się zachowywać również biura podróży sprzedające wycieczki z zagranicznych biur podróży. Jedyny problem był właśnie z tej strony, mimo że zwróciłem się do sprzedawców tej wycieczki, nie zostało to rozwiązane - dlatego szanowne biura podróży powinny w przyszłości zwrócić uwagę na ten problem na korzyść osób, które nie znają języka, w którym są instrukcje dotyczące wycieczki. Dziękuję
Ponieważ po sezonie było mniej ludzi, ilość leżaków była odpowiednia, a przestrzeni w morzu oraz przy barach all inclusive było dużo.
Wyżywieniewyżywienie bufetowe + 3 vouchery do restauracji z egzotycznym jedzeniem, chociaż sam tego nie próbowałem, wystarczyło mi to, co miałem w ofercie all inclusive. doskonałe jedzenie wszelkiego rodzaju i w dużej ilości
Zakwaterowaniezadowolenie i brak zastrzeżeń - polecam - ładne pokoje, łazienki, balkon utrzymane w czystości ponadstandardowo
UsługiLokalizacja hotelu była doskonała zarówno jako wejście na plażę, jak i spacer do miasta 100 m, miałem wszystko jak na dłoni - doskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Carmen U.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były niesamowite. Idealna pogoda, słońce nie było ostre. To chyba przez porę roku. Prawie się nie smarowaliśmy, a jesteśmy pięknie, zdrowo opaleni, ale nie poparzeni. Wspaniała delegatka! Pani Bachrata!
Wakacje były niesamowite. Idealna pogoda, słońce nie było ostre. To chyba przez porę roku. Prawie się nie smarowaliśmy, a jesteśmy pięknie, zdrowo opaleni, ale nie poparzeni. Wspaniała delegatka! Pani Bachrata!
Duża, z łagodnym wejściem do morza. Mniej tubylców.
WyżywienieJedzenie było super. Mniej do wyboru niż na przykład w Turcji czy Egipcie, ale bardzo smaczne.
ZakwaterowanieNie, hotel ma 25 lat. Pokoje potrzebowałyby całkowitej renowacji. Byliśmy dość zszokowani. Szafa to była tylko dziura w ścianie, drzwi nie dało się zamknąć. Pęknięte lustro i kafelki, w drewnianych ramach były różne rodzaje robaków, co było dość obrzydliwe. Po prostu zużyty hotel. Dzieci bały się spać w pokoju :(
UsługiOgólne wrażenie? Hotel ma piękne otoczenie. Nie jest zbyt duży, ale oferuje różne możliwości relaksu. Przy basenach nie spędzaliśmy dużo czasu, nie były zbyt czyste i było tam dużo młodych Amerykanów i Francuzów, więc hałas. Na plaży super. Również przy jacuzzi było fantastycznie. Dużo drzew i cienia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ladislav Hruda
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel i wyżywienie nie odpowiadały 4ˇ, zwłaszcza wyposażenie pokoju bardzo zaniedbane, widocznie nie konserwowane od kilku lat. Morze i plaża spełniły nasze oczekiwania.
Hotel i wyżywienie nie odpowiadały 4ˇ, zwłaszcza wyposażenie pokoju bardzo zaniedbane, widocznie nie konserwowane od kilku lat. Morze i plaża spełniły nasze oczekiwania.
Plaża czysta, codziennie konserwowana. Morze jest czyste, czyste, karaibska kąpiel spełniła nasze oczekiwania.
WyżywieniePodprumerna, maly vyber ryb a morskych plodu, piti, dzusu itp.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania jest okropna. Hotel bardzo zaniedbany, wyraźnie zaniedbany od kilku lat. Wiele problemów, od niepłynącej ciepłej wody po niedziałające karty drzwi, niedziałający sejf itp.
UsługiPoniżej średniej - trudna i długa komunikacja
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslav Kotěra
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Fantastyczna plaża, przejrzyste morze, przyjemne wejście do morza. Dostatek leżaków do dyspozycji.
WyżywienieWyśmienite jedzenie, wybór ze wszystkich rodzajów kuchni świata.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było ładne, częściowy widok na morze.
UsługiUsługi hotelowe dobre, z wyjątkiem tego, że Dominikańczycy są leniwi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo udane wakacje, wszystko perfekcyjne, piękne otoczenie, mili ludzie, całkowita satysfakcja.
Bardzo udane wakacje, wszystko perfekcyjne, piękne otoczenie, mili ludzie, całkowita satysfakcja.
Plaża bardzo ładna, z możliwością wystarczającej prywatności oraz rozrywki.
WyżywienieJedzenie doskonałe, choć im dalej na zachód, tym mniej przypraw.
ZakwaterowanieWiedzieliśmy, do jakiego hotelu idziemy, więc nie było żadnych niespodzianek, usługi odpowiadające deklarowanym 5*
UsługiHotel zapewniał usługi na doskonałym poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vendulka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
piękne wakacje, świetny personel, niesamowici animatorzy
piękne wakacje, świetny personel, niesamowici animatorzy
super
Wyżywieniemożliwość dużego wyboru
ZakwaterowanieJedyną rzeczą, która mi przeszkadzała, było to, że sprzątaczka nie uzupełniała szamponu.
Usługibez problemów
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dostępne regiony