Whala! Boca Chica Ocena: 3/5 Dominikana, Boca Chica
Radek Bureš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Radek Bureš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kristián Krajčík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chcieliśmy podróż poślubną z pewnymi korzyściami, zamiast tego dostaliśmy pokój na drugim końcu hotelu, gdzie wanna nie odpływała, była całkowicie okropna. Kiedy chciałem dokonać zmiany, delegat ITS Félix się ze mnie wyśmiał. Dziękujemy
Chcieliśmy podróż poślubną z pewnymi korzyściami, zamiast tego dostaliśmy pokój na drugim końcu hotelu, gdzie wanna nie odpływała, była całkowicie okropna. Kiedy chciałem dokonać zmiany, delegat ITS Félix się ze mnie wyśmiał. Dziękujemy
Tylko plaża była do zniesienia
WyżywienieKatastrofa
ZakwaterowanieOkropne
Usługiżadne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alois Malý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały hotel dla rodzin z dziećmi, piękna plaża, przyjemne wejście do morza, daleko płytko. Hotel bezpośrednio przy plaży, znakomity. Personel miły i pomocny. Duża satysfakcja.
Doskonały hotel dla rodzin z dziećmi, piękna plaża, przyjemne wejście do morza, daleko płytko. Hotel bezpośrednio przy plaży, znakomity. Personel miły i pomocny. Duża satysfakcja.
Plaża doskonała, biały, drobny piasek, codziennie rano wcześnie sprzątana przez personel hotelu, dużo bezpłatnych leżaków. Jednym słowem, doskonała. Polecamy wszystkim.
WyżywienieWyżywienie odpowiadało opcji All-inclusive, duży wybór lokalnych potraw, owoców, warzyw itp. Zadowolenie.
ZakwaterowaniePo przyjeździe o godzinie 23:00 przydzielono pokój, który miał problemy z otwieraniem drzwi. Pokój nie miał okien, tylko drewniane żaluzje, którymi nie dało się poruszać. Nawet w ciągu dnia trzeba było ciągle świecić światło z powodu wysokich drzew sięgających ponad dach. Po reklamacji pokój został wymieniony na trzecią noc. Nowy pokój był bardzo ładny i odpowiadał jakości opłaconego wyjazdu.
UsługiUsługi na odpowiednim poziomie hotelu. Bardzo dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji opisałem już kilkakrotnie w formie reklamacji, którą macie do dyspozycji. W związku z tym powtarzałbym się tylko.
Ogólne wrażenie z wakacji opisałem już kilkakrotnie w formie reklamacji, którą macie do dyspozycji. W związku z tym powtarzałbym się tylko.
Ładna, czysta, warunki do nurkowania z rurką nie są tutaj najlepsze.
WyżywienieJedzenie było dość urozmaicone i większość potraw nam smakowała. Jako drobną uwagę wspomniałbym o braku nazw potraw, które doceniłbym przy egzotycznym jedzeniu.
ZakwaterowanieHotel był bardzo ładny i czysty. Problemy z prysznicem, które nie zostały usunięte nawet po reklamacji pracownikom hotelu, są również przedmiotem wyżej wymienionej reklamacji.
Usługi:-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
EVA K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje! Mimo że czasami padało, temperatury były stałe i chwilę po deszczu nie było widać, że padało. Jedyną rzeczą, która nas nieco rozczarowała, było to, że w okolicy hotelu nie było gdzie się przejść. Za murem hotelu widać było niewiarygodną biedę.
Piękne wakacje! Mimo że czasami padało, temperatury były stałe i chwilę po deszczu nie było widać, że padało. Jedyną rzeczą, która nas nieco rozczarowała, było to, że w okolicy hotelu nie było gdzie się przejść. Za murem hotelu widać było niewiarygodną biedę.
Plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Jest czysta (codziennie była sprzątana). Jedynym minusem było to, że przy prywatnej plaży w morzu były glony... pływaliśmy w morzu na części plaży publicznej (kilka metrów dalej).
WyżywienieJedzenie bardzo dobre, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie raczej skromne, ale wszystko czyste - wystarczające. Najbardziej urzekający jest ogród hotelowy - przepiękny.
UsługiPersonel hotelu niesamowicie uprzejmy, miły... cokolwiek się zdarzyło, było rozwiązywane natychmiast.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Péter Szőke
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To był Renbden.
To był Renbden.
Bezpośrednia plaża, która jednak w niektóre dni nie była czysta.
WyżywienieWybór restauracji jest odpowiedni, ale często zatłoczony.
ZakwaterowanieLokalizacja hotelu jest doskonała. Jednak pokój był głośny ze względu na jego lokalizację. Jego czystość jest średnia.
UsługiPrzeciętny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dostępne regiony