Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 99 717

Kraj

CZECHY

Położenie

 Hotel Ibis Plzeň usytuowany jest w cichym zakątku dzielnicy handlowej Borská Pole w Pilźnie, ok. 4 km. od centrum. Najbliższe sklepy, restauracje, bary oddalone o ok. 1 km. 

Wyposażenie

Hotel oferuje 130 komfortowo wyposażonych pokoi. Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją i miejscami do wypoczynku, winda, restauracja, bar, przechowalnia bagażu, sala konferencyjna, ogród. 

Dostęp do internetu

WiFi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (ok. 14 m2): TV-sat., telefon, WiFi, sejf, prysznic, WC, suszarka. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis. 

Wyżywienie

ze śniadaniami w formie bufetu. Możliwość dokupienia na miejscu posiłków w hotelowej restauracji.

Parking

bezpłatny parking przy hotelu (w miarę dostępności).

Zwięrzęta domowe

za opłatą 10 EUR/dzień. 

Opłata klimatyczna

 ok. 0,85 EUR/dzień.

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.
przyjazd do hotelu od godz. 14:00, wyjazd do godz. 12:00. 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • TV tak
  • Plac zabaw tak
  • Bar tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...