Hotel Villa Primafila

Czarnogóra, Ulcinj, Ulcinj

Wyjątkowa, rodzinna atmosfera Komfortowe pokoje z klimatyzacją w cenie Bezpłatny transfer na plażę Miami Beach Strefa relaksu z zadbanym basenem i leżakami

Więcej o hotelu

od 2 477 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 198 163

Kategoria

***

RegionOpis oferty

 

Położenie

Hotel położony w spokojnej dzielnicy miejscowości Ulcinj. Do centrum i Starego Miasta Ulcinj można dojechać taksówką (ok. 3-4 EUR). W mieście oprócz uroków zabytkowej dzielnicy znajdziemy także sporo typowych dla kurortu atrakcji: liczne bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki. Transfer z lotniska w Podgoricy trwa ok. 1,5 godz.


Plaża

Obiekt zlokalizowany ok. 1km od szerokiej, piaszczystej plaży. Do plaży dowozi bezpłatny bus hotelowy. Leżaki i parasole na plaży - dodatkowo płatne (ok. 5-8 EUR/dzień/komplet: 2 leżaki + parasol).


Do dyspozycji gości

Hotel został wybudowany w 2006 r. Częściowo odnowiony w 2010 i 2019 r. Recepcja, restauracja główna z przestronnym tarasem. Basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci i tarasem slonecznym (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), jacuzzi (bezpłatne). Można skorzystać z sejfu (przy recepcji). Hotel akceptuje karty płatnicze.


Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane. Restauracja serwuje dania kuchni czarnogórskiej i międzynarodowej.


Program sportowy i animacyjny

Na Velikiej Plaży wypożyczalnia sprzętów wodnych.


Internet

W całym obiekcie internet Wi-Fi - bezpłatny.


Kategoria lokalna

****


Naszym zdaniem

Hotel warty polecenia ze względu na miłą, przyjazną atmosferę i bałkańską gościnność właścicieli. Goście hotelu chwalą szczególnie obsługę oraz czyste i przestronne pokoje. Gorąco polecamy!


Opinie klientów
Program


Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

W rezerwacjach prosimy o wpisywanie danych z dokumentu tożsamości Klientów (dowód lub paszport), z którymi będą podróżować, ponieważ są one niezbędne do tworzenia list granicznych.

"


Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż). UWAGA. Przylot do Podgoricy w wybranych terminach (dotyczy wylotu z Warszawy, Poznania i Katowic) lub do Dubrovnika w Chorwacji i transfer przez granicę chorwacko-czarnogórską. Przejazd na podstawie paszportu lub dowodu osobistego.

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania


Wycieczki lokalne


MONTENEGRO TOUR - cena ok. 45 EUR

Czyli Czarnogóra w pigułce! To wycieczka, dzięki której w najlepszy sposób można poznać najważniejsze miejsca związane z czarnogórską historią i turystycznymi atrakcjami dla ducha. Wyruszamy w kierunku Zatoki Kotorskiej (Fiordy na Adriatyku), zwiedzamy zabytkowy Kotor (miasto na liście dziedzictwa UNESCO), a następnie malowniczą górską trasą z której rozpościera się panorama fiordu kotorskiego udajemy się do górskiej wioski Njeguszi, słynącej m.in. z wyśmienitej suszonej szynki, której możemy skosztować w trakcie wyjazdu. Kolejny przystanek to przejazd do parku narodowego Lovćen oraz do Cetinja – dawnej czarnogórskiej stolicy. Następnie powrót na wybrzeże malowniczą górską trasą widokową. Podczas wycieczki zwiedzamy również Budvę, jedną z największych atrakcji turystycznych tego kraju.

ALBANIA - ORIENTALNY ŚWIAT EUROPY - cena ok. 45 EUR

Wyruszamy rano, aby dotrzeć do Szkodry, stolicy północnej Albanii, gdzie w samym środku Europy można poczuć na plecach oddech orientu. Wizyta w tym mieście pozwala nieco lepiej zrozumieć burzliwą i nieco mroczną historię tego tajemniczego kraju. Tutaj udajemy się na zamek Rozafa skąd roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Bałkanach. Następnie czeka na nas przejazd do Kruji, stolicy albańskiej tradycji, gdzie zatrzymujemy się na starym bazarze oraz przy zabytkowej twierdzy w pobliżu której znajduje się odwiedzane przez nas Muzeum Skanderbega. Jest również możliwość degustacji tradycyjnej kuchni albańskiej w ramach przerwy na obiad (7 eur). Ta wycieczka to doskonała okazja do doświadczenia odmiennej albańskiej kultury i obserwowania realiów codziennego życia społecznego mieszkańców tego kraju.KANIONY CZARNOGÓRY - cena ok. 45 EUR

Rozpoczynamy przejazd od malowniczego płaskowyżu w pobliżu miasta Nikszić, aby dotrzeć do stolicy gór, Żabljaka. Następnie odpoczynek nad Czarnym Jeziorem, który jest wspaniałą okazją do cieszenia się górską przyrodą. Przejazd na prawie 500-metrowy most na rzece Tarze rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Spacer po moście i chwila odpoczynku pozwolą na pełne przeżywanie wrażeń i emocji związanych z tym magicznym miejscem. Z mostu ruszamy wzdłuż kanionu Tary, najgłębszego w Europie, do kanionu rzeki Moraczy, którym zjeżdżamy do wybrzeża, zatrzymując się po drodze w Monastyrze Moracza. Podczas przejazdów przez kaniony postoje na tarasach widokowych oraz przerwa na obiad (dodatkowo płatny).

LAZUROWE MONTENEGRO – REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wypływamy z portu w Tivacie, podziwiając luksusową marinę Porto Montenegro. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów dotrzemy do plaży Žanjice, uważanej za najbardziej malowniczą na całej Riwierze Hercegnowskiej. Plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystym Adriatyku, chętni mogą urozmaicić wizytą w Błękitnej Grocie, gdzie pływając w promieniach wpadającego do jaskini słońca, można cieszyć oko najgłębszym odcieniem lazuru czarnogórskiego morza (jeśli pogoda nie pozwoli na plażowanie odwiedzimy miasto Herceg Novi). Nasz statek popłynie również do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej. Przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Zakotwiczymy przy wyspie Matki Boskiej ze Skały, miejscu jak z pocztówek, a chętni zwiedzą Kościółek na wyspie, namacalny dowód potęgi niewielkiej osady. Później pożeglujemy w stronę portu w Kotorze, gdzie zakończymy naszą morską przygodę. Powrót do hotelu na kolację.

BOKA BY NIGHT – WIECZORNY REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Wieczorny rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wczesnym wieczorem wypływamy z portu w Kotorze. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów, z krótką przerwą na kąpiel (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą), dotrzemy do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej, lśniącej w blasku zachodzącego słońca. Perast to przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Po przerwie pożeglujemy w stronę portu w Tivacie, racząc się kolacją serwowaną na statku (posiłek wliczony w cenę). Rejs zakończymy w Porto Montenegro, najbardziej luksusowej części czarnogórskiego wybrzeża, gdzie przez chwilę wtopimy się w wieczorną, śródziemnomorską atmosferę tego miejsca. Powrót do hotelu w godzinach nocnych.

THETH – W KRAINIE ALBAŃSKIEJ VENDETTY - cena ok. 90 EUR.

Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Albanii, gdzie zaczynamy naszą przygodę wsiadając do jeepów. Celem jest Theth – niewielka, piękna osada, zagubiona pośród dzikich i niedostępnych gór Północnoalbańskich nazywanych też górami Przeklętymi. Czas w tym miejscu się zatrzymał – pozostały tradycje, wspaniali ludzie, natura i niesamowite widoki. Najpierw trasa wiedzie drogą asfaltową, ale szybko zmienia się w trakt o nawierzchni szutrowej i kamienistej przeznaczony dla aut terenowych. Z Thethu udamy się pieszo przez wieś, szlakiem widokowym do wodospadu (ok, 1,5 h). Odwiedzimy symbol Thehtu – tzw., kulę – kamienną wieżę, gdzie według tradycji ukrywali się mężczyźni w czasie trwania vendetty czyli krwawej zemsty. Tam powita nas przedstawiciel rodziny, do której wieża należy od pokoleń. Po zwiedzaniu lunch w cenie (sałatka, wołowina lub kurczak, deser, woda).Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Czarnogórze. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.


Inne


CZARNOGÓRA informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. (Choć Czarnogóra nie jest oficjalnie w strefie euro ani w UE). Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. Dolary USA można wymienić w bankach w każdej miejscowości.Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Czarnogóry na podstawie dowodu osobistego.Czas

Taki jak w Polsce.Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l - 0,6 EUR piwo w barze ok 1,5-3 EUR kawa w kawiarni od 0.5-1 EUR. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.Telefony

System publicznych aparatów telefonicznych praktycznie nie istnieje. Zamiast tego szeroko rozwiniętą usługą jest telefonia VoIP dostępna w kafejkach internetowych i bardzo tania. Telefony komórkowe działają w całej Czarnogórze. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

Czarnogóra / Riviera Ulcinjska

Riwiera ulcinjska zachwyca orientem i różnorodnością plaż. Najbardziej znana to Wielka Plaża, szeroka piaszczysta plaża ciągnąca się na 13 kilometrów. Oprócz niej znajdziemy również wiele urokliwych zakątków jak np. plaża Valdanos - kamieniste miejsce idealne do snorkelingu, czy też plaże skaliste leżące w centrum miasta. Ulcinj i jego okolice to przede wszystkim mieszanka kultur, gdzie tradycyjny świat czarnogórski przeplata się z kulturą albańską. Na udany wypoczynek mogą liczyć tu zarówno miłośnicy błogiego lenistwa, jak również poszukiwacze przygód, którzy mogą pobyt na riwierze ulcinjskiej wykorzystać jako inspirację do odkrywania lokalnych uroków i zbierania niezapomnianych wrażeń.

Czarnogóra / Riviera Budvańska

Państwo zajmuje niewielki obszar, lecz to co ma do zaoferowania zachwyci każdego. Różnorodne, w tym także piaszczyste plaże, malownicze góry, nadmorskie miasteczka i tajemnicze klasztory. Największą popularnością cieszą się piaszczysta wielka plaża ciągnąca się 13 km aż do granicy z Albanią oraz stare miasto w Budvie i Kotorze.Budva

Jest najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową, żyjącą od rana do nocy i oferującą wiele turystycznych rozrywek. Największą atrakcją miasta, poza plażą jest piękna, średniowieczna starówka, nad którą góruje cytadela. To wszystko sprawia, że nie sposób się tu nudzić, a przywiezione wrażenia i zdjęcia są niepowtarzalne.

Wyloty z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Czarnogórzetrwa od15czerwcado 15 września.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • Lódowka tak
 • Tenis tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Doskonałe (13 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,3 / 5

79. najwyższa ocena z 828 hoteli w Czarnogóra

Mariola

Ocena 4,7 / 5
Polecam. Spokojny, dobre jedzenie, czysto. Dla lubiących chodzić - trochę daleko do plaży, ok. 20 min zwykłym krokiem. Dla nielubiących chodzić - bus
Całkowita ocena

Polecam. Spokojny, dobre jedzenie, czysto. Dla lubiących chodzić - trochę daleko do plaży, ok. 20 min zwykłym krokiem. Dla nielubiących chodzić - bus hotelowy na plażę. Miły właściciel i cały personel.

Zakwaterowanie 4,9 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Aleksandra Lipiec 2020

Ocena 4,6 / 5
Kuchnia smaczna. Czysto w pokojach, minus jeden problem z kanalizacja. Właściciel bardzo miły i pomocny. WIFI działa ok. Położenie hotelu od centrum
Całkowita ocena

Kuchnia smaczna. Czysto w pokojach, minus jeden problem z kanalizacja.

Właściciel bardzo miły i pomocny. WIFI działa ok. Położenie hotelu od centrum około 3km a na duza plażę ok.20min spacerem. Basen zakryty czynny prawie całą dobę. Czysto i schludnie. Niedaleko jest market i piekarnie gdzie można zaopatrzyć się przysmaki czarnogorskie.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Aleksandra Lipiec 2020

Ocena 4,6 / 5
Kuchnia smaczna. Czysto w pokojach, minus jeden problem z kanalizacja. Właściciel bardzo miły i pomocny. WIFI działa ok. Położenie hotelu od centrum około 3km a na duza plażę ok.20min spacerem. Basen zakryty czynny prawie całą dobę. Czysto i schludnie. Niedaleko jest market i piekarnie gdzie można zaopatrzyć się przysmaki czarnogorskie.
Całkowita ocena

Kuchnia smaczna. Czysto w pokojach, minus jeden problem z kanalizacja.

Właściciel bardzo miły i pomocny. WIFI działa ok. Położenie hotelu od centrum około 3km a na duza plażę ok.20min spacerem. Basen zakryty czynny prawie całą dobę. Czysto i schludnie. Niedaleko jest market i piekarnie gdzie można zaopatrzyć się przysmaki czarnogorskie.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Maciej

Ocena 2,5 / 5
To co dla właściciela jest czystością dla mnie jest syfem. Stan łazienek porażka. Smród z rur kanalizacyjnych. O stołówce nie chciałbym wspominać nawet, bo obrusy brudne i resztki jedzenia na stole to dla nich standard. Na zwrócona uwagę kelnerzy nie reagują. Połowy nie rozumieją, a połowy chyba nie chcą. Są tam jakby za karę. Duże przerwy w dostawie prądu, więc brak klimatyzacji, zimnych napojów
Całkowita ocena

To co dla właściciela jest czystością dla mnie jest syfem. Stan łazienek porażka. Smród z rur kanalizacyjnych. O stołówce nie chciałbym wspominać nawet, bo obrusy brudne i resztki jedzenia na stole to dla nich standard. Na zwrócona uwagę kelnerzy nie reagują. Połowy nie rozumieją, a połowy chyba nie chcą. Są tam jakby za karę. Duże przerwy w dostawie prądu, więc brak klimatyzacji, zimnych napojów z lodówek, korzystania z basenu bo brak filtracji i Wi-Fi. Rezydent pokpił sprawę na całego. Nie interesował się niczym. Sam właściciel na zwróconą mu uwagę ostatniego dnia wpadł w szał i zaczął się wydzierać. Do 10 mieliśmy kwatery, ale wyjechaliśmy dopiero o 17:30. Czekaliśmy na autokar na stołówce (fakt, że chociaż klimatyzowanej), ale jak właściciel chciał się nas pozbyć to otworzył szeroko drzwi żeby zrobiło się gorąco i sobie poszedł bez żadnego słowa. Nie polecam. PS: Za Budva kończy się szeroko pojęta cywilizacja.

Zakwaterowanie 2,2 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Artur

Ocena 2,0 / 5
Na najbliższej plaży kał , śmieci, brud. Pozostałe plaże są bardzo daleko od hotelu. Na jedną z nich można udać się busem z hotelu, ale w narzuconych godzinach np. o 10,30 jedziemy , a powrót o 16,00. Jednak uwaga, na tej plaży trzeba wykupić za 5 EURO parasol i leżak. Zupy beznadziejne, drugie dania malutkie ilościowo. Jak uda Wam się ulokować w budynku Villa Montefilla ( wybudowanym dla lepszych
Całkowita ocena

Na najbliższej plaży kał , śmieci, brud. Pozostałe plaże są bardzo daleko od hotelu. Na jedną z nich można udać się busem z hotelu, ale w narzuconych godzinach np. o 10,30 jedziemy , a powrót o 16,00. Jednak uwaga, na tej plaży trzeba wykupić za 5 EURO parasol i leżak. Zupy beznadziejne, drugie dania malutkie ilościowo. Jak uda Wam się ulokować w budynku Villa Montefilla ( wybudowanym dla lepszych gości np. Niemców), to macie jak w wieku XX (bo to nowy budynek), a jak umieszczą Was w hotelu Villa Primafilla, to macie gorzej jak za komuny, a nawet gorzej (cieknący brodzik nieustannie, kapiący sufit, hałasy w pokojach, gdzie balkon wychodzi na stronę basenu). Basen mały, ale można wytrzymać , ten dla dzieci jest też mały, ale dla 2-7 lat wystarczający jak kąpie się w nim czworo dzieci, ale nie więcej. Na stołówce pani ściąga z sufitu kurze, (pająki?!) wtedy gdy niżej - na stole przygotowane są desery czy surówki do obiadu. na które wszystko leci. Obrusy na stołówce brudne, nie były wcale wymieniane. Porażka.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 1,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Elzbieta

Ocena 2,2 / 5
Nigdy więcej w tym hotelu. Goście z Primafilla: to stołówka z brudnymi obrusami, marnym jedzeniem w słabych ilościach, pokoje z cieknącymi brodzikami i kapiącym sufitem w łazience. Współczuć tym co mają okna od strony basenu, całymi dniami i nocami trzeba znosić wrzaski i hałasy, bo tam kwitnie życie towarzyskie turystów. Podczas naszego turnusu nie było jakiegoś Jeffa (myślę, że to postać wymyślo
Całkowita ocena

Nigdy więcej w tym hotelu. Goście z Primafilla: to stołówka z brudnymi obrusami, marnym jedzeniem w słabych ilościach, pokoje z cieknącymi brodzikami i kapiącym sufitem w łazience. Współczuć tym co mają okna od strony basenu, całymi dniami i nocami trzeba znosić wrzaski i hałasy, bo tam kwitnie życie towarzyskie turystów. Podczas naszego turnusu nie było jakiegoś Jeffa (myślę, że to postać wymyślona przez pochlebców hotelu). Dobrze mieli tylko ci co całymi dnami wylegiwali się na terenie hotelu i zostawiali w nim kasę np. za piwo i nie chcieli reszty (której sprzedający nigdy nie miał).

Ale jest tam też inny obiekt (naprzeciwko Primafilli) prowadzony przez tych samych ludzi, nazywa się Montefilla, z którego goście mają osobną stołówkę, gdzie jest w miarę czysto i lepszy wybór jedzenia i to chyba oni podają pozytywne opinie.

Zakwaterowanie 2,4 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mariola

Ocena 4,7 / 5
Polecam. Spokojny, dobre jedzenie, czysto. Dla lubiących chodzić - trochę daleko do plaży, ok. 20 min zwykłym krokiem. Dla nielubiących chodzić - bus hotelowy na plażę. Miły właściciel i cały personel.
Całkowita ocena

Polecam. Spokojny, dobre jedzenie, czysto. Dla lubiących chodzić - trochę daleko do plaży, ok. 20 min zwykłym krokiem. Dla nielubiących chodzić - bus hotelowy na plażę. Miły właściciel i cały personel.

Zakwaterowanie 4,9 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 34 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Czw 33 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Pt 31 °C temperatura w nocy 21 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień