Hotel Ama Villa

Czarnogóra, Ulcinj, Ulcinj

Więcej o hotelu

od 899 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 198 755

ATUTY

- Darmowy dowóz do plaży oddalonej o ok. 900 m
- Schludny, kameralny obiekt
- Bezpłatny Internet WI-FI

NASZYM ZDANIEM

Nowoczesny obiekt prowadzony przez miłych oraz pomocnych gospodarzy. Goście szczególnie chwalą sobie spokojną okolicę i możliwość dotarcia do plaży w krótkim czasie, a serwowane posiłki są bardzo smaczne. Niedaleko obiektu znajduje się piekarnia, kawiarnia oraz sklepy.

POŁOŻENIE

- ok. 900 m do plaży (zapewniany bezpłatny dowóz)
- ok. 200 m do restauracji i barów 
- ok. 150 m do przystanku autobusowego 
- ok. 2,5 km od centrum miejscowości
- ok. 30 m do najbliższego sklepu
- ok. 80 km do stolicy Czarnogóry - Podgoricy
- ok. 86 km do lotniska w Tivacie

PLAŻA

Plaża Otrant - szeroka, piaszczysta; 900m od obiektu. Transport na plażę Otrant Gratis. Serwis plażowy płatny ok. 5EUR za osobę.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatne - Recepcja 24h, Wi-Fi, Indywidualnie sterowana klimatyzacja, parking, mały basen.

POKOJE

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Obiekt posiada pokoje 2-osobowe (25m2 z możliwością 1 dostawki) oraz pokoje rodzinne (35m2, 2+2) pokoje wyposażone są w łazienkę z wanną lub prysznicem, umywalką oraz suszarką do włosów, czajnik, telewizję satelitarną, aneks kuchenny z dwoma palnikami, lodówkę, szafę, szafkę nocną, lustro, stół Wi-Fi (Bezpłatne), indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz balkon.

UDOGODNIENIA

* Suszarka do włosów
* Czajnik
* Aneks kuchenny (2 palniki)
* Lodówka
* Bezpłatne wi fi
* Klimatyzacja
* Balkon
* Mały basen
* Plaża publiczna, serwis płatny

WYŻYWIENIE

HB - Śniadanie w formie bufetu (07.30-09.30), Obiadokolacje (19.00-21.00) zupa, dwa rodzaje sałatki, serwowane danie główne, deser oraz owoce. Napoje podczas posiłków - woda, woda z sokiem, syropem z cytryny/pomarańczy, kawa rozpuszczalna, herbata bezpłatnie do śniadania i obiadu bez ograniczeń.

OBOWIĄZKOWO PŁATNE

15 EUR/os - opłata klimatyczno-meldunkowa (płatna raz na pobyt u rezydenta)
Dzieci do 12 lat - 5 EUR/os

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Bezpieczne Wakacje, Spokojne Rezerwacje

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 01.03.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

POKOJE PROMOCYJNE

Pokoje promocyjne, to pokoje standardowe w promocyjnej cenie.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

CZARNOGÓRA

Leży w południowej Europie na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, graniczy z Serbią, Kosowem, Chorwacją, Bośnią i Hercegowiną oraz Albanią. Nazwa Montenegro została nadana temu miejscu przez Wenecjan, którzy po przybyciu zachwycili się widokami surowych gór kontrastujących z wodami Adriatyku. Kraj ten jest perłą Morza Śródziemnego nie tylko dzięki krajobrazom, ale również zawdzięcza to swojej burzliwe historii oraz tradycjom wartym poznania. Jest to miejsce łączące najlepsze cechy Bałkanów oraz Morza Śródziemnego.
Czarnogóra leży w rejonie trzech stref klimatycznych. W miesiącach wiosennych i letnich panują tam zawsze świetne warunki do relaksującego wypoczynku. Ciepłe, a nawet gorące dni i przyjemne noce dają wiele możliwości do leniwego wylegiwania się na plażach lub poznawania historii ukrytej w wielu ciekawych miejscach i zabytkach. Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem wzrasta liczba turystów odwiedzających ten kraj. A co z pewnością najbardziej ich przyciąga?
Przede wszystkim przepiękne, piaszczyste plaże, zaciszne zatoczki, bogactwa natury, urokliwe miasta i wioski rybackie oraz oczywiście liczne zabytki wpisane na listę UNESCO.
Co warto zobaczyć będąc w Czarnogórze:
1.Jezioro Szkoderskie - największy zbiornik wody słodkiej na Półwyspie Bałkańskim, na pograniczu Czarnogóry i Albanii. Znajdują się na nim liczne wysepki, a na nich wiele zabytkowych cerkwii i twierdz. Znaczna część jeziora podlega ochronie i jest częścią Parku Narodowego. Znajdują się tam ptasie ostoje, jedne z najcenniejszych w Europie.
2. Boka Kotorska - przepiękny fiord na Adriatyku, malowniczy krajobraz Czarnogóry. Wizytówką regionu jest miasto Kotor, który koniecznie trzeba zobaczyć ze względu na świetnie zachowane stare miasto, wpisane na Listę UNESCO. Kolejny przystanek to Perast oraz Herceg Novi z ciekawą starówką oraz pozostałościami twierdz - tureckiej i hiszpańskiej.
3. Sveti Stefan - kiedyś wioska rybacka, dziś nazywana wyspą gwiazd. Zachwyca krętymi uliczkami oraz charakterystycznymi dla siebie domkami z czerwonymi dachami. Krajobraz wyspy to najbardziej pocztówkowy obrazek z całej Czarnogóry. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że wypoczywają na niej największe gwiazdy ze świata kina, sportu itd. Między innymi Marilyn Monroe, Claudia Schiffer, Elizabeth Taylor.
4. Durmitor - najwyższy i najbardziej znany masyw górski na północy kraju. Utworzono tam Park Narodowy, którym objęto najgłębszy w Europie kanion rzeki Tary. Centrum turystycznym jest Žabljak, miasteczko, gdzie wieczorami żaby wyjątkowo głośno kumkają i swoimi odgłosami wypełniają całą dolinę.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO CZARNOGÓRY

1.Niesamowite widoki i cudowna atmosfera. Niewyobrażalne połączenie morza i gór, których widok zapiera dech w piersiach. Boka Kotorska już niejednego z podróżujących rozkochała w sobie tak, że na wakacje zawsze zostaje przy wyborze tego samego, cudownego krajobrazu.
2. Wybrzeże liczy sobie 122 km. Na jego długości rozciągają się najważniejsze i najpiękniejsze warte odwiedzenia miasta Czarnogóry - Herceg Novi, Kotor, Budva, Ulcinj. Podczas jednego dnia spokojnie można wybrać się na wycieczkę i odwiedzić każde z tych miejsc, aby poznać ich tajniki i niezwykłą historię zamkniętą w urokliwych starówkach i wielu zabytkach.
3. Nie można ukrywać faktu, że Czarnogóra jest krajem dopiero rozwijającym swoje turystyczne skrzydła. Wiąże się to więc z faktem - Mniej turystów i dużo więcej miejsca, aby oddychać i cieszyć się scenerią magicznych wysp Świętego Jerzego i Świętego Stefana oraz całej masy innych wspaniałych miejsc.
4. Przyroda niezmieniona ludzką ręką. Czarnogóra to dziki raj dostępny na wyciągniecie ręki. Jeśli jesteś poszukiwaczem cudów Matki Natury, to Park Narodowy Durmitor jest wymarzonym miejscem dla Ciebie. Park jest domem bujnych lasów, nieskazitelnie czystych jeziora, szerokich wąwozów i wodospadów nie z tego świata! Kryje w sobie jedno z najbardziej spektakularnych jezior w kraju - Jezioro Czarne (Crno Jezero), o którym powiedzieć, że zapiera dech, to zdecydowanie za mało!
5. Zabytki, których ogrom zasypuje podróżujących na każdym kroku. Pochodzą nawet z XII wieku i są jednymi z najbardziej fascynujących w Europie. Przykładem może być Wyspa Matki Boskiej Na Skale, czyli bardzo kruchy kościół rzymskokatolicki, który stoi na szczycie wzgórza z widokiem na malowniczą Zatokę Kotorską.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 3,9/5
Travelplanet

Doskonałe (6 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 3,4/5

Okolica 4,0/5

68. najwyższa ocena z 815 hoteli w Czarnogóra

Aga Maj 2020

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera. Jedzenie ok, duże porcje a ciasta gospodyni zasługują na pochwałę! Miła okolica, miasto Ulicnj bardzo klimatyczne....
Całkowita ocena

Miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera. Jedzenie ok, duże porcje a ciasta gospodyni zasługują na pochwałę! Miła okolica, miasto Ulicnj bardzo klimatyczne. I pan Valdet mówiący po polsku - pozytywna postać!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Marcin Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 5,0/5
Hotel w dobrej i spokojnej lokalizacji. Pokoje ładne, odpowiednio wyposażone, klimatyzacja sprawna i wydajna. Ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie...
Całkowita ocena

Hotel w dobrej i spokojnej lokalizacji. Pokoje ładne, odpowiednio wyposażone, klimatyzacja sprawna i wydajna. Ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie smaczne i świeże, porcje bardzo duże. Właściciele serdecznie nastawieni do gości. Pobyt oceniamy bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. W przyszłości jeszcze tutaj wrócimy. POLECAMY!!!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Filtruj opinie

Aga Maj 2020

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 5,0/5
Miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera. Jedzenie ok, duże porcje a ciasta gospodyni zasługują na pochwałę! Miła okolica, miasto Ulicnj bardzo klimatyczne. I pan Valdet mówiący po polsku - pozytywna postać!
Całkowita ocena

Miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera. Jedzenie ok, duże porcje a ciasta gospodyni zasługują na pochwałę! Miła okolica, miasto Ulicnj bardzo klimatyczne. I pan Valdet mówiący po polsku - pozytywna postać!

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Margaret Październik 2019

Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

Ocena 3,4/5
Miła i serdeczna obsługa, gościnność, pomocni właściciele. Niestety jedzenie bardzo kiepskie, mam na myśli obiadokolacje. Śniadania w miarę ok. można coś wybrać. Niestety niektóre posiłki były w całości zwracane obsłudze ponieważ były okropne. Cała nasza grupa zmagała się z tym problemem. Szef kuchni zdecydowanie do wymiany. Żeby nie było wszystko na minus w kuchni, właścicielka codziennie piekła pyszne...
Całkowita ocena

Miła i serdeczna obsługa, gościnność, pomocni właściciele. Niestety jedzenie bardzo kiepskie, mam na myśli obiadokolacje. Śniadania w miarę ok. można coś wybrać. Niestety niektóre posiłki były w całości zwracane obsłudze ponieważ były okropne. Cała nasza grupa zmagała się z tym problemem. Szef kuchni zdecydowanie do wymiany. Żeby nie było wszystko na minus w kuchni, właścicielka codziennie piekła pyszne ciasta, co rekompensowało częściowo niesmaczne posiłki. W każdej łazience okropny smród, Czarnogóra boryka się z problemem kanalizacyjnym, wszystko trafia do rzeki ,a potem do morza. W całej miejscowości czuć kanalizację. Na pewno do Czarnogóry wrócimy mimo wszystko bo jest piękna, natomiast do hotelu niestety nie.

Ogromny plus i podziękowania dla rezydenta o imieniu Valdec- ogromnie zaangażowany i pomocny, człowiek orkiestra- kierowca, rezydent, steward w jednym :)

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Magdalena Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 2,8/5
Sam hotel utrzymany w porządku, w pokojach ręczniki wymieniane codziennie, pościel tylko raz na pobyt. Nie zamiatane ani nie odkurzane przez cały pobyt, co po kilku dniach daje nam całą podłogę piasku z plaży.. Jedzenie monotonne (6 razy ta sama zupa) i niestety bez smaku. Hotel nie posiada agregatu więc przy braku prądu w okolicy pozostajemy jedynie z latarką w telefonie. Basen stelażowy - jest...
Całkowita ocena

Sam hotel utrzymany w porządku, w pokojach ręczniki wymieniane codziennie, pościel tylko raz na pobyt. Nie zamiatane ani nie odkurzane przez cały pobyt, co po kilku dniach daje nam całą podłogę piasku z plaży..

Jedzenie monotonne (6 razy ta sama zupa) i niestety bez smaku.

Hotel nie posiada agregatu więc przy braku prądu w okolicy pozostajemy jedynie z latarką w telefonie.

Basen stelażowy - jest ok.

Do sklepu jakieś 400m, na plaże ponad kilometr.

Zdecydowaliśmy się ze względu na dobre opinie w internecie, jednak na miejscu od nikogo nie usłyszeliśmy dobrej opinii.

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Mateusz Wrzesień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 1,9/5
Temat prosty. Jeżeli chcesz jeść codziennie rosół a na śniadanie ogórki i pomidory to zapraszam. Jedyny plus to cicha okolica. Co do hotelu to: brudne pokoje, przez cały pobyt nie uswiadczylismy widoku miotly. Pościel wymieniona tylko raz przez cały pobyt. Właściciel stary minister na wszystkim oszczędza. Jedyny hotel w okolicy bez generatora prądu. Przez co spędziliśmy dwa wieczory przy latarkach...
Całkowita ocena

Temat prosty. Jeżeli chcesz jeść codziennie rosół a na śniadanie ogórki i pomidory to zapraszam. Jedyny plus to cicha okolica. Co do hotelu to: brudne pokoje, przez cały pobyt nie uswiadczylismy widoku miotly. Pościel wymieniona tylko raz przez cały pobyt. Właściciel stary minister na wszystkim oszczędza. Jedyny hotel w okolicy bez generatora prądu. Przez co spędziliśmy dwa wieczory przy latarkach z telefonu... Obiady tragedia, zimne stare frytki podawane z przesolona rybą. Dobrze, że w okolicy można tanio i dobrze zjeść. Czarnogora przepiękna, ale w tym hotelu napewno nie zawitam kolejny raz. I uwaga w hotelu tylko jedna osoba zna j. Angielski.

Zakwaterowanie 1,9/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 3,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Dar Kos Lipiec 2019

Data pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Ocena 4,9/5
Kameralny obiekt w którym można wypocząć. Pokoje zgodne z opisem. Wydajna klimatyzacja sterowaną indywidualnie. Ręczniki wymieniane codzienne. Posiłki pyszne i domowe. Pyszne ciasta. Do plaży spacerkiem 15minut deptakiem wzdłuż restauracji i kramów. Oczywiście kto chce to właściciel dowozi atutem do plaży. Do starego miasta 40 minut piechotą lub busem 1 euro osoba lub statkiem 4 euro. Właściciel obiektu...
Całkowita ocena

Kameralny obiekt w którym można wypocząć. Pokoje zgodne z opisem. Wydajna klimatyzacja sterowaną indywidualnie. Ręczniki wymieniane codzienne. Posiłki pyszne i domowe. Pyszne ciasta. Do plaży spacerkiem 15minut deptakiem wzdłuż restauracji i kramów. Oczywiście kto chce to właściciel dowozi atutem do plaży. Do starego miasta 40 minut piechotą lub busem 1 euro osoba lub statkiem 4 euro. Właściciel obiektu troszczy się o wszystko. W obiekcie basen stelażowy. Polecam wszystkim którzy chcą odpocząć przy szerokiej piaszczystej plaży.

A no i duże pochwały dla rezydenta Valdeta który troszczy się o wszystko jest bardzo miły i sympatyczny i zawsze wesoły. Dzięki za wszystko

Darek z rodziną

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

web:is-usefull-rewiew (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 7 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 7 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pt 15 °C temperatura w nocy 4 °C

 • Sob 14 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Ndz 13 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień