od 814 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 187 323

Kraj

CZARNOGORA

OpisHotel Eleven**** to nowoczesny, rodzinny obiekt, który wyróżnia wygoda, elegancja i przyjazna atmosfera. Otoczony drzewami oliwnymi hotel oferuje gościom relaksujący wypoczynek w śródziemnomorskim klimacie i otoczeniu gór. Położony jest w Petrovacu – czarnogórskim kurorcie, ku któremu wiodą drogi z Chorwacji, Serbii oraz Albanii – to świetne miejsce wypoczynku przy najładniejszych plażach w kraju, a także doskonała baza wypadowa, by zwiedzać bliższą i dalszą okolicę.
Udogodnienia: Winda, Dla niepełnosprawnych, Płatność kartą, Restauracja, Drink bar, Basen, Opieka nad dziećmi, Sejf, Plac zabaw dla dzieci, Garaż / Parking, Klimatyzacja, Internet (Wi-Fi lub przewodowy), Przyjazne dzieciom

LokalizacjaHotel położony w elitarnej części miasteczka Petrovac, zaledwie 3 minuty spacerem od plaży. Przez Petrovac prowadzi droga z Budvy do Baru, a szerzej – z Chorwacji do Albanii.

Dojazdu samochodemNa czarnogórskie wybrzeże można dotrzeć od strony Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, a także Serbii. Ta ostatnia droga prowadzi przez autostrady Węgier i Serbii oraz piękne widokowo górskie drogi Czarnogóry. Wjechawszy do miasteczka Petrovac, należy kierować się ku położonej w dole plaży, za agrafkowym zakrętem, przy którym znajduje się sklep samoobsługowy, można skręcić w lewo i najkrótszą drogą dojechać do Hotelu Eleven****. Możliwy jest także wjazd od ulicy łączącej plażę miejską z plażą Lučica.

Odległość od Warszawy – 1700 km, Krakowa – 1260 km, Budapesztu – 850 km.

Dojazd pociągiem i autobusemHotel znajduje się niespełna 50 km od Podgorica airport - międzynarodowego lotniska w stolicy Czarnogóry oraz niecałe 90 km od lotniska w Dubrowniku.

Pokój 2-osobowy standard

Komfortowy pokój z łazienką i balkonem

OfertaBB, Oferta zwrotna (P3S-Z, 14728)

Oferta zawiera- Codzienne śniadania
- Dostęp do zewnętrznego basenu w sezonie letnim
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera- Opłata klimatyczna
- Pozostałe usługi hotelu


Pokój 2-osobowy superior

Komfortowy pokój z łazienką i balkonem

Pokój 3-osobowy superior

Komfortowy pokój z łazienką i balkonem

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 34 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 25 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Czw 33 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Pt 33 °C temperatura w nocy 21 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień