• Możliwość przekroczenia granicy na podstawie ważnego dowodu osobistego​​​​ lub paszportu.
 • Brak wymogu posiadania wizy.
 • Paszport musi być ważny na czas planowanego pobytu.
 • Szczepienia nie są wymagane.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/czarnogora/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Villa DiEden

Ocena: 4/5

Czarnogóra, Budva, Budva

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 470

Położenie

Villa DiEden to elegancki ośrodek wypoczynkowy w południowo-zachodniej Czarnogórze, usytuowany w pobliżu wybrzeża Morza Adriatyckiego. Usytuowany jest w miejscowości Budva o dobrze rozwiniętej infrastrukturze gastronomicznej, rozrywkowej i handlowo-usługowej. W pobliżu placówki można znaleźć sklepy i restauracje, a także pojedyncze zabytki architektoniczne. Z tych ostatnich na uwagę zasługuje malowniczy klasztor Manastir Podmaine, oraz zamek Budva Citadel. Dodatkowym atutem obiektu jest bliskość lotniska, na które dojazd trwa 20 minut.

Wyposażenie

Ten kameralny hotel czterogwiazdkowy usytuowany jest w pięknym, stylowym budynku kilkupiętrowym i dysponuje dodatkowo zewnętrzną posesją z niewielkim ogrodem. Na miejscu goście mają dostęp do podstawowego wyposażenia. Na terenie placówki można znaleźć niewielkie lobby z miejscami do siedzenia i recepcją, pralnię chemiczną, eleganckie i przestronne apartamenty. Wczasowiczom zapewniono ponadto wygodne leżaki z regulowanym oparciem w ogrodzie, internet bezprzewodowy, a także pojedyncze miejsca postojowe na pobliskim parkingu miejskim.

Zakwaterowanie

Wczasowicze mogą zarezerwować nocleg w pokojach standardowych lub rodzinnych. Te pierwsze składają się z pomieszczenia sypialno-dziennego z łóżkiem king size, łazienki zaopatrzonej w prysznic/wannę i WC oraz z balkonu z krzesłami i stolikiem. Rodzinne składają się z dwóch sypialni, łazienki, balkonu i dodatkowo też aneksu kuchennego wyposażonego w niezbędne pomoce do gotowania. We wszystkich apartamentach udostępniono też klimatyzację, zestaw do parzenia kawy/herbaty, internet bezprzewodowy, sejf, minibar, żelazko i deskę do prasowania.

Wyżywienie

W ośrodku urlopowym Villa DiEden nie przewidziano pakietów wyżywienia. Na miejscu nie ma też lokali gastronomicznych. Osoby chcące oszczędzić na stołowaniu sie na mieście powinny zarezerwować apartament zaopatrzony w aneks kuchenny, w którym zapewniono kuchenkę, mikrofalówkę, lodówkę oraz podstawowe akcesoria do przyrządzania jedzenia. Ciekawa oferta gastronomiczna czeka na urlopowiczów w pobliskim centrum miasta. W niedalekiej odległości od placówki można znaleźć restauracje lokalne i międzynarodowe z różnych półek cenowych.

Usługi

Podstawowe udogodnienia hotel Villa DiEden oferuje swoim gościom bez dodatkowych opłat. Na osoby przyjeżdżające do Czarnogóry własnym samochodem czekają bezpłatne miejsca postojowe, znajdujące się wzdłuż ulicy sąsiadującej z ośrodkiem (liczba miejsc ograniczona, nie przewidziano rezerwacji). W każdym apartamencie, na ogrodzie oraz miejscach ogólnodostępnych podróżni połączą się z internetem bezprzewodowym. Na terenie zadbanego, dużego ogrodu udostępniono komfortowe leżaki z regulacją oparcia, na których można się opalać.

Usługi płatne

Kameralny hotel Villa DiEden wychodzi naprzeciw potrzebom swoich gości, którzy są spragnieni dodatkowych, płatnych atrakcji. W czasie pobytu turyści mają do dyspozycji pralnię chemiczną, w której odświeżą swoją odzież wakacyjną. W apartamentach znajduje się minibar, zaopatrzony w napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Obsługa hotelowa przyjmuje zapisy na wycieczki fakultatywne po najciekawszych atrakcjach Czarnogóry. Można też wypożyczyć samochód na zwiedzanie lub na transfer lotniskowy. Jeszcze więcej atrakcji zapewniono w mieście Budva.

Plaża

Ten elegancki hotel czterogwiazdkowy położony jest 450 metrów od publicznej, zadbanej plaży piaszczystej Slovenska. Na terenie wybrzeża Morza Adriatyckiego zapewniono płatne atrakcje oraz udogodnienia. W razie potrzeby plażowicze skorzystają z wygodnych leżaków z parasolami, zamówią smaczny posiłek w pobliskich beach barach czy nawet wypożyczą sprzęt do uprawiania sportów wodnych.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień