• Brak wymogu posiadania wizy.
 • Paszport musi być ważny na czas planowanego pobytu.
 • Szczepienia nie są wymagane.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/czarnogora/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Pearl Beach Resort

Ocena: 4/5

Czarnogóra, Bar, Canj

od 2 099 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 191 735

Naszym zdaniem

Nowoczesny hotel usytuowany przy piaszczysto-żwirowej plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Malownicze krajobrazy dookoła, spokojna okolica, zjeżdżalnie wodne, atrakcje dla rodzin z dziećmi. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu.

Położenie

W turystycznej miejscowości Cajn, ok. 300 metrów od centrum z barami, sklepami, restauracjami, 100 m od plaży (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za opłatą), 14 km od zabytkowego miasta Bar, 28 km od Budvy, ok. 40 km od lotniska w Podgoricy. W pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Lobby, recepcja 24 h, restauracja główna, restauracja a'la carte (kuchnia śródziemnomorska), bar w lobby, bar przy basenie, Sunset Bar na tarasie, sala konferencyjna, bezpłatne łącza Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, bezpłatny parking. 

Pokoje

Standard rooom/annex DZN - standardowy pokój 2-osobowy z możliwością dostawki; sypialnia, łazienka, klimatyzacja, TV sat, telefon, Wi-Fi, minibar (płatny), sejf (płatny), balkon lub taras (widok na ląd). W aneksie. Powierzchnia - ok. 24 m kw. 
Standard room DZL - standardowy pokój 2-osobowy z możliwością dostawki; sypialnia, łazienka, klimatyzacja, TV sat, telefon, Wi-Fi, minibar (płatny), sejf (płatny), balkon lub taras (widok na ląd). W budynku głównym.
Family room annex FZN - dwie sypialnie połączone drzwiami wewnętrznymi, łazienka, klimatyzacja, TV sat, telefon, Wi-Fi, minibar (płatny), sejf (płatny), balkon lub taras (widok na ląd). W aneksie. Powierzchnia - ok. 35 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 dorosłych i 2 dzieci.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, wyznaczone napoje, lokalne alkohole, kawa, herbata (10.00-23.00). 

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym, basen ze zjeżdżalniami, siłownia plenerowa, boisko wielofunkcyjne, tenis stołowy. Odpłatnie: masaże, sporty wodne.

Dla dzieci

Brodzik, zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, sala zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczko niemowlęce (7 euro/doba), w wysokim sezonie animacje dla dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Informacje o lotach liniami LOT, Wizz Air

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
///
Wizz Air
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą.
WIZZ Priority:
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
///
Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).  
Bagaż rejestrowany za dopłatą.
Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu.
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:
do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- bagaż rejestrowany 23kg;możliwość zakupu podczas zakładania rezerwacji.
Dodanie ww usługi już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
 

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Aktualizacje COVID-19

Aktualizacja z 28 kwietnia 2022
Aby wjechać z Polski do Czarnogóry nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących szczepień, testów czy statusu ozdrowieńca.
Przydatne linki: http://www.covidodgovor.me/me/testiranje-na-covid-19-i-procedure oraz https://www.gov.me/en/article/covid-19-measures-and-recommendations
Polska strona MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora
Inne zasady obowiązują przy powrocie z obszaru występowania mutacji wirusa (Virusvariantengebiet) i krajów wysokiego ryzyka. Obecnie (28 kwietnia 2022 r.) na liście krajów występowania mutacji wirusa i krajów wysokiego ryzyka nie ma żadnego kraju. Komunikaty należy jednak śledzić na bieżąco.
Informacje: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Transport/Archiv_Risikogebiete/Risikogebiete_aktuell_en.pdf?__blob=publicationFile   
POWRÓT DO POLSKI
28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Informacje dodatkowe

Na miejscu wymagana jest płatność za taksę turystyczną - koszt w zależności od standardu obiektu, od 0,5- 4 EUR/dzień/osobę.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • TV TV tak
 • Plac zabaw Plac zabaw tak
 • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Dobry (Na podstawie 7 opinii)

Zakwaterowanie 3,9 / 5

Wyżywienie 3,7 / 5

Okolica 3,6 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

37. najwyższa ocena z 927 hoteli w Czarnogóra

Sławomir Tomasz K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 21.9. - 28.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze . Hotel zasługuje na 4 gwiazdki,. Znakomicie położony tuż przy długiej hotelowej plaży. Piękne widoki na góry i morze. Malownicze krajobrazy. Kilka basenów, zjeżdżalnie. Plac zabaw dla dzieci.

Restauracja i bary bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze.Dużo leżaków przy basenach i na plaży.

Szybki transfer z lotniska.

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze . Hotel zasługuje na 4 gwiazdki,. Znakomicie położony tuż przy długiej hotelowej plaży. Piękne widoki na góry i morze. Malownicze krajobrazy. Kilka basenów, zjeżdżalnie. Plac zabaw dla dzieci.

Restauracja i bary bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze.Dużo leżaków przy basenach i na plaży.

Szybki transfer z lotniska.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Apartamenty czyste i przestronne. Ładnie urządzone. /duży balkon /. Piękne widoki.

Pokoje sprzątane codziennie.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo smaczne,miła obsługa.

Obsługa w hotelu
Darmowe Wi-FI,sauna, baseny plus jeden basen kryty, leżaki i parasole.

Plaża
Plaża długa, piaszczysto -żwirowa. Dużo leżaków. Blisko do barów i restauracji.

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Urszula S.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 21.9. - 28.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na koniec sezonu 21-28 września 2023r. Nie trafiliśmy z pogodą, ponieważ ze 3 dni były pochmurne z przelotnymi opadami. Piękny, górzysty kraj, widoki nie do opisania. Trzeba samemu to zobaczyć. Bardzo przyzwoity hotel, pokój z widokiem na morze, bardzo smaczne posiłki i wino. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam w 100%.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na koniec sezonu 21-28 września 2023r. Nie trafiliśmy z pogodą, ponieważ ze 3 dni były pochmurne z przelotnymi opadami. Piękny, górzysty kraj, widoki nie do opisania. Trzeba samemu to zobaczyć. Bardzo przyzwoity hotel, pokój z widokiem na morze, bardzo smaczne posiłki i wino. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam w 100%.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
W willi nr III na parterze wychodzi wilgoć na ścianach przy samej podłodze i czuć nieprzyjemny zapach. Widać, że są próby usuwania zagrzybienia ze ścian, ale w miejscach trudno dostępnych jest aż czarno. No i wszechobecne robaczki, które wchodzą do pokoju (jak to na parterze) Po zgłoszeniu w recepcji, Pani zamieniła nam pokój na 2 piętro. No i już wyżej ten problem nie występuje. Ani grzyba, ani robaków.

Czystość w pokojach na średnim poziomie, ale daje radę. Ręczniki wymieniane praktycznie codziennie albo co drugi dzień.

Wyżywienie
Posiłki bardzo smaczne. Osobiście nie jem mięsa, oprócz ryb, ale zawsze coś znalazłam dla siebie. Dużo warzyw, oliwki, sery, jajka, wędliny i praktycznie codziennie coś z ryb, dużo różnych mięs (podobno smaczne) makarony, 3-4 rodzaje ciast przy każdym posiłku. bardzo dobre wina.

Obsługa w hotelu
Na recepcji b. miła obsługa, miła Pani sprzątająca, podobnie jak obsługa restauracji. Jedyna atrakcja, z jakiej korzystaliśmy to plaża. Ręczniki za kaucję.

Plaża
Plaża w bardzo bliskiej odległości piaskowo-żwirowa, a w niektórych miejscach kamienista. W morzu już dno wyłącznie kamieniste,niezbędne buty do wody. Sama plaża niezbyt czysta, ale zachody słońca rekompensują wszystko.. :) Aż chciałoby się zorganizować akcję sprzątania plaży.

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)

Filtruj opinie

Sławomir Tomasz K.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 21.9. - 28.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze . Hotel zasługuje na 4 gwiazdki,. Znakomicie położony tuż przy długiej hotelowej plaży. Piękne widoki na góry i morze. Malownicze krajobrazy. Kilka basenów, zjeżdżalnie. Plac zabaw dla dzieci.

Restauracja i bary bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze.Dużo leżaków przy basenach i na plaży.

Szybki transfer z lotniska.

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze . Hotel zasługuje na 4 gwiazdki,. Znakomicie położony tuż przy długiej hotelowej plaży. Piękne widoki na góry i morze. Malownicze krajobrazy. Kilka basenów, zjeżdżalnie. Plac zabaw dla dzieci.

Restauracja i bary bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze.Dużo leżaków przy basenach i na plaży.

Szybki transfer z lotniska.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Apartamenty czyste i przestronne. Ładnie urządzone. /duży balkon /. Piękne widoki.

Pokoje sprzątane codziennie.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo smaczne,miła obsługa.

Obsługa w hotelu
Darmowe Wi-FI,sauna, baseny plus jeden basen kryty, leżaki i parasole.

Plaża
Plaża długa, piaszczysto -żwirowa. Dużo leżaków. Blisko do barów i restauracji.

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Urszula S.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 21.9. - 28.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na koniec sezonu 21-28 września 2023r. Nie trafiliśmy z pogodą, ponieważ ze 3 dni były pochmurne z przelotnymi opadami. Piękny, górzysty kraj, widoki nie do opisania. Trzeba samemu to zobaczyć. Bardzo przyzwoity hotel, pokój z widokiem na morze, bardzo smaczne posiłki i wino. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam w 100%.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na koniec sezonu 21-28 września 2023r. Nie trafiliśmy z pogodą, ponieważ ze 3 dni były pochmurne z przelotnymi opadami. Piękny, górzysty kraj, widoki nie do opisania. Trzeba samemu to zobaczyć. Bardzo przyzwoity hotel, pokój z widokiem na morze, bardzo smaczne posiłki i wino. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam w 100%.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
W willi nr III na parterze wychodzi wilgoć na ścianach przy samej podłodze i czuć nieprzyjemny zapach. Widać, że są próby usuwania zagrzybienia ze ścian, ale w miejscach trudno dostępnych jest aż czarno. No i wszechobecne robaczki, które wchodzą do pokoju (jak to na parterze) Po zgłoszeniu w recepcji, Pani zamieniła nam pokój na 2 piętro. No i już wyżej ten problem nie występuje. Ani grzyba, ani robaków.

Czystość w pokojach na średnim poziomie, ale daje radę. Ręczniki wymieniane praktycznie codziennie albo co drugi dzień.

Wyżywienie
Posiłki bardzo smaczne. Osobiście nie jem mięsa, oprócz ryb, ale zawsze coś znalazłam dla siebie. Dużo warzyw, oliwki, sery, jajka, wędliny i praktycznie codziennie coś z ryb, dużo różnych mięs (podobno smaczne) makarony, 3-4 rodzaje ciast przy każdym posiłku. bardzo dobre wina.

Obsługa w hotelu
Na recepcji b. miła obsługa, miła Pani sprzątająca, podobnie jak obsługa restauracji. Jedyna atrakcja, z jakiej korzystaliśmy to plaża. Ręczniki za kaucję.

Plaża
Plaża w bardzo bliskiej odległości piaskowo-żwirowa, a w niektórych miejscach kamienista. W morzu już dno wyłącznie kamieniste,niezbędne buty do wody. Sama plaża niezbyt czysta, ale zachody słońca rekompensują wszystko.. :) Aż chciałoby się zorganizować akcję sprzątania plaży.

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 14.9. - 21.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Wakacje w porządku ale pewnie długo do tego samego miejsca już nie wrócimy ;)

Wakacje w porządku ale pewnie długo do tego samego miejsca już nie wrócimy ;)

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
W pokoju znajdowało się wszystko co potrzebne, wbrew innym opiniom ręczniki były wymieniane codziennie. Natomiast poziom sprzątania, ogólnej czystości w pokojach pozostawia już więcej do życzenia. Ktoś o mniejszej odporności na pajęczyny w każdym rogu mógłby poprosić o zmianę pokoju

Wyżywienie
Dało się przetrwać tydzień ale szaleństwa nie ma ;) były dni gdzie podawano smaczne rzeczy a były dni gdzie nie było w czym wybierać ale to wiadomo, każdy je to co lubi

Obsługa w hotelu
Baseny w porządku jednak za krótko otwarte, ilość leżaków na plaży i przy basenach wystarczająca nawet przy większej ilości osób. WiFi też śmigało w każdej części obiektu. Przy barach bez kolejek ponieważ jest ich więcej na terenie hotelu

Plaża
Plaża przy hotelu, leżaki dostępne, duża ilość. Woda czysta.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Wojciech D.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 14.9. - 21.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Największy plus: wylot z Rzeszowa oraz doskonale godziny lotu. Bardzo szybka obsługa na lotnisku w Rzeszowie. Na miejscu po przylocie - doskonale zorganizowany transfer. Wrzesien - idealny okres na nieco jesienne wakacje. Rewelacyjna obsługa rezydenta. Hotel w przyzwoitym standardzie- jednak z upływem czasu widac było córa zmniejszy wybór jedzenia czy napoi. Niska jakoś serwisu hotelowego. Doskonała oferta wycieczek. Ogromna zaleta - mało ludzi.

Największy plus: wylot z Rzeszowa oraz doskonale godziny lotu. Bardzo szybka obsługa na lotnisku w Rzeszowie. Na miejscu po przylocie - doskonale zorganizowany transfer. Wrzesien - idealny okres na nieco jesienne wakacje. Rewelacyjna obsługa rezydenta. Hotel w przyzwoitym standardzie- jednak z upływem czasu widac było córa zmniejszy wybór jedzenia czy napoi. Niska jakoś serwisu hotelowego. Doskonała oferta wycieczek. Ogromna zaleta - mało ludzi.

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przestronny, urządzony 4*z tarasem widokiem na morze. Brak polskich kanałów w TB sat

Wyżywienie
Wyżywienie 2/5.

Z każdym dniem coraz mniejszy wybór jedzenia

Obsługa w hotelu
Bilet ładnie położony. Pokoje w całkiem dobrym standardzie z tarasami. Obrona zaleta; restauracja bezposrwdnio przy promenadzie. Niska jakoś serwisu pokojowego. Brak wody butelkowanej w pokojach a wymiana ręczników po interwencji rezydenta .

Plaża
Bardzo dobra dostępność. Płaza niendostospwana dla osob z niepełnosprawnościami. Bezpośrednio przy hotelu. Bar na płazy z formuła allinclusive. Płaza w miarę czysto. Brak koszy i popielniczek - daje sie we znaki. Zwłaszcza „pety”. Wystarczająca liczba leżaków i materacy (ręczniki za kaucja). Widac końcówkę sezonu - niskie zaludnienie :) piaszczysto żwirkiem płaza. Wielokolorowy żwirek. Umiejscowienie płazy j hotelu w malowniczej zatoce. Zakończeniem płazy sa skaly z których rozprzestrzeniają sie piękne widoki .

Brak możliwości dodania zdjec- wyskakuje błąd. Moge przesłać na wskazany adres

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Ján Janouš

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 12.8. - 19.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Pearl Beach Resort Ocena: 4/5 Czarnogóra, Bar

Byliśmy z żoną pierwszy raz w tak dużym ośrodku, więc nie mamy z czym porównać.

Byliśmy z żoną pierwszy raz w tak dużym ośrodku, więc nie mamy z czym porównać.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
W sumie ładny widok na morze, poza kilkoma mankamentami. W naszym pokoju drzwi wejściowe po otwarciu utknęły w chodniku. Uszkodzony lub zatkany mechaniczny kran w zlewie, słabo odpływający syfon pod prysznicem. Pościel była taka sama przez cały pobyt, a 4 mniejsze rolki papieru toaletowego nie zostały uzupełnione po minucie, więc musieliśmy je kupić sami.

Wyżywienie
Całkiem w porządku, z wyjątkiem podgrzewanych kiełbasek w plastikowych opakowaniach.

Obsługa w hotelu
Przydałaby się wypożyczalnia rowerów elektrycznych. W recepcji było w porządku.

Plaża
Plaża kurortu nie była zatłoczona jak inne, gdzie trzeba było kupić leżak w kilku rzędach dalej od morza. Na plaży kurortu zawsze było coś darmowego: lekkie, wygodnie regulowane i twarde leżaki. Promenada w ośrodku wzdłuż plaży zasługiwałaby na nieco lepszy remont, a ogólna liczba pryszniców mogłaby być na lepszym poziomie. Spodziewaliśmy się w ośrodku raczej wieczornego programu kulturalnego dla dorosłych. Ale poza tym miłe wspomnienia.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Temperatura wody 15 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Poniedziałek 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Wtorek 23 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować