• Możliwość przekroczenia granicy na podstawie ważnego dowodu osobistego​​​​ lub paszportu.
  • Brak wymogu posiadania wizy.
  • Paszport musi być ważny na czas planowanego pobytu.
  • Szczepienia nie są wymagane.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/czarnogora/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Montenegro (Canj)

Ocena: /5

Czarnogóra, Bar, Canj

od 2 280 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 198 828

Kategoria

***+

RegionOpis oferty

 

Położenie

Obiekt znajduje się w miejscowości Canj, nieopodal Baru, spadkobiercy antycznego Antibaris, obecnie jednego z największych miast na czarnogórskim wybrzeżu. W pobliżu leży też słynna turecka twierdza Haj Nehaj oraz największe na bałkanach jezioro Szkoderskie (około 15km). Z miejscowości Canj, komunikacją publiczną, można dostać się do większych kurortów, takich jak Petrovac czy Sutomore (ok 20 min. jazdy). W bezpośredniej okolicy hotelu znajdują się punkty gastronomiczne oraz lokalne sklepy. Transfer z lotniska w Podgoricy trwa około 45 minut.


Plaża

Canj słynie z ponad kilometrowej, piaszczysto-żwirkowej plaży, która znajduje się ok 150 metrów od hotelu. Na plaży dostępne są do wypożyczenia zestawy leżaków i parasoli (dodatkowo płatne ok.7 EUR/dzień), a w szczycie sezonu pojawia się także przenośna, mała gastronomia. Przez lokalnych mieszkańców ten fragment wybrzeża jest często nazywany perlistym, ze względu na piękne, świetlne refleksy jakie można obserwować na obmywanej morską wodą plaży.


Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, restauracja.

Informujemy iż w nowowybudowanej części 4* hotelu znajduje się niewielki basen, z którego mogą korzystać Klienci zakwaterowani w tym budynku.


Pokoje

Kompleks hotelowy składa się z kilku budynków, do wyboru 2 standardy pokoi:

Pokój standardowy 3* - w budynku Alexandra wybudowanym na przełomie 2016/2017,

Pokój standardowy 4* - w nowym budynku, oddanym do użytku w 2019.

Wszystkie pokoje wygodnie urządzone, wyposażone w łazienkę, klimatyzację (bezpłatna), TV SAT, lodówkę i balkon. Część pokoi posiada boczny widok na morze.


Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje, podawane w formie różnorodnego bufetu. W trakcie obiadokolacji będzie serwowany 1 napój bezalkoholowy lub alkoholowy (piwo, wino, rakija) na osobę.


Program sportowy i animacyjny

Na plaży w sezonie działają wypożyczalnie podstawowych sprzętów (np. rowery wodne lub kajaki). Na okolicznych plażach dostępne sporty wodne dla aktywnych (skutery wodne, parasailing itp.). Dla spragnionych rozrywki wieczorami w okolicy odbywają się dyskoteki i koncerty.


Internet

Dostępny na terenie całego obiektu.


Kategoria lokalna

***/****


Naszym zdaniem

HIT SPRZEDAŻOWY OSTATNICH SEZONÓW. Ciekawie położony i z roku na rok rozbudowywanyobiekt, który polecamy wszystkim pragnącym odkrywać nowe miejsca. Idealny wybór zarówno dla aktywnie wypoczywających (położenie na środku" czarnogórskiego wybrzeża), jak i dla preferujących leniwe wakacje (malownicza plaża i typowo wakacyjna okolica). Bonus w postaci basenu w nowowybudowanym budynku o standardzie 4*.

"


Program


Dzień 1

Dojazd do hotelu własnym transportem.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.


Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania


Wycieczki lokalne


MONTENEGRO TOUR - cena ok. 45 EUR

Czyli Czarnogóra w pigułce! To wycieczka, dzięki której w najlepszy sposób można poznać najważniejsze miejsca związane z czarnogórską historią i turystycznymi atrakcjami dla ducha. Wyruszamy w kierunku Zatoki Kotorskiej (Fiordy na Adriatyku), zwiedzamy zabytkowy Kotor (miasto na liście dziedzictwa UNESCO), a następnie malowniczą górską trasą z której rozpościera się panorama fiordu kotorskiego udajemy się do górskiej wioski Njeguszi, słynącej m.in. z wyśmienitej suszonej szynki, której możemy skosztować w trakcie wyjazdu. Kolejny przystanek to przejazd do parku narodowego Lovćen oraz do Cetinja – dawnej czarnogórskiej stolicy. Następnie powrót na wybrzeże malowniczą górską trasą widokową. Podczas wycieczki zwiedzamy również Budvę, jedną z największych atrakcji turystycznych tego kraju.

ALBANIA - ORIENTALNY ŚWIAT EUROPY - cena ok. 45 EUR

Wyruszamy rano, aby dotrzeć do Szkodry, stolicy północnej Albanii, gdzie w samym środku Europy można poczuć na plecach oddech orientu. Wizyta w tym mieście pozwala nieco lepiej zrozumieć burzliwą i nieco mroczną historię tego tajemniczego kraju. Tutaj udajemy się na zamek Rozafa skąd roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Bałkanach. Następnie czeka na nas przejazd do Kruji, stolicy albańskiej tradycji, gdzie zatrzymujemy się na starym bazarze oraz przy zabytkowej twierdzy w pobliżu której znajduje się odwiedzane przez nas Muzeum Skanderbega. Jest również możliwość degustacji tradycyjnej kuchni albańskiej w ramach przerwy na obiad (7 eur). Ta wycieczka to doskonała okazja do doświadczenia odmiennej albańskiej kultury i obserwowania realiów codziennego życia społecznego mieszkańców tego kraju.KANIONY CZARNOGÓRY - cena ok. 45 EUR

Rozpoczynamy przejazd od malowniczego płaskowyżu w pobliżu miasta Nikszić, aby dotrzeć do stolicy gór, Żabljaka. Następnie odpoczynek nad Czarnym Jeziorem, który jest wspaniałą okazją do cieszenia się górską przyrodą. Przejazd na prawie 500-metrowy most na rzece Tarze rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Spacer po moście i chwila odpoczynku pozwolą na pełne przeżywanie wrażeń i emocji związanych z tym magicznym miejscem. Z mostu ruszamy wzdłuż kanionu Tary, najgłębszego w Europie, do kanionu rzeki Moraczy, którym zjeżdżamy do wybrzeża, zatrzymując się po drodze w Monastyrze Moracza. Podczas przejazdów przez kaniony postoje na tarasach widokowych oraz przerwa na obiad (dodatkowo płatny).

LAZUROWE MONTENEGRO – REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wypływamy z portu w Tivacie, podziwiając luksusową marinę Porto Montenegro. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów dotrzemy do plaży Žanjice, uważanej za najbardziej malowniczą na całej Riwierze Hercegnowskiej. Plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystym Adriatyku, chętni mogą urozmaicić wizytą w Błękitnej Grocie, gdzie pływając w promieniach wpadającego do jaskini słońca, można cieszyć oko najgłębszym odcieniem lazuru czarnogórskiego morza (jeśli pogoda nie pozwoli na plażowanie odwiedzimy miasto Herceg Novi). Nasz statek popłynie również do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej. Przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Zakotwiczymy przy wyspie Matki Boskiej ze Skały, miejscu jak z pocztówek, a chętni zwiedzą Kościółek na wyspie, namacalny dowód potęgi niewielkiej osady. Później pożeglujemy w stronę portu w Kotorze, gdzie zakończymy naszą morską przygodę. Powrót do hotelu na kolację.

BOKA BY NIGHT – WIECZORNY REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Wieczorny rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wczesnym wieczorem wypływamy z portu w Kotorze. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów, z krótką przerwą na kąpiel (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą), dotrzemy do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej, lśniącej w blasku zachodzącego słońca. Perast to przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Po przerwie pożeglujemy w stronę portu w Tivacie, racząc się kolacją serwowaną na statku (posiłek wliczony w cenę). Rejs zakończymy w Porto Montenegro, najbardziej luksusowej części czarnogórskiego wybrzeża, gdzie przez chwilę wtopimy się w wieczorną, śródziemnomorską atmosferę tego miejsca. Powrót do hotelu w godzinach nocnych.

THETH – W KRAINIE ALBAŃSKIEJ VENDETTY - cena ok. 90 EUR.

Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Albanii, gdzie zaczynamy naszą przygodę wsiadając do jeepów. Celem jest Theth – niewielka, piękna osada, zagubiona pośród dzikich i niedostępnych gór Północnoalbańskich nazywanych też górami Przeklętymi. Czas w tym miejscu się zatrzymał – pozostały tradycje, wspaniali ludzie, natura i niesamowite widoki. Najpierw trasa wiedzie drogą asfaltową, ale szybko zmienia się w trakt o nawierzchni szutrowej i kamienistej przeznaczony dla aut terenowych. Z Thethu udamy się pieszo przez wieś, szlakiem widokowym do wodospadu (ok, 1,5 h). Odwiedzimy symbol Thehtu – tzw., kulę – kamienną wieżę, gdzie według tradycji ukrywali się mężczyźni w czasie trwania vendetty czyli krwawej zemsty. Tam powita nas przedstawiciel rodziny, do której wieża należy od pokoleń. Po zwiedzaniu lunch w cenie (sałatka, wołowina lub kurczak, deser, woda).Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Czarnogórze. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.


Inne


CZARNOGÓRA informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. (Choć Czarnogóra nie jest oficjalnie w strefie euro ani w UE). Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. Dolary USA można wymienić w bankach w każdej miejscowości.Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Czarnogóry na podstawie dowodu osobistego.Czas

Taki jak w Polsce.Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l - 0,6 EUR piwo w barze ok 1,5-3 EUR kawa w kawiarni od 0.5-1 EUR. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.Telefony

System publicznych aparatów telefonicznych praktycznie nie istnieje. Zamiast tego szeroko rozwiniętą usługą jest telefonia VoIP dostępna w kafejkach internetowych i bardzo tania. Telefony komórkowe działają w całej Czarnogórze. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

Czarnogóra / Riviera Ulcinjska

Riwiera ulcinjska zachwyca orientem i różnorodnością plaż. Najbardziej znana to Wielka Plaża, szeroka piaszczysta plaża ciągnąca się na 13 kilometrów. Oprócz niej znajdziemy również wiele urokliwych zakątków jak np. plaża Valdanos - kamieniste miejsce idealne do snorkelingu, czy też plaże skaliste leżące w centrum miasta. Ulcinj i jego okolice to przede wszystkim mieszanka kultur, gdzie tradycyjny świat czarnogórski przeplata się z kulturą albańską. Na udany wypoczynek mogą liczyć tu zarówno miłośnicy błogiego lenistwa, jak również poszukiwacze przygód, którzy mogą pobyt na riwierze ulcinjskiej wykorzystać jako inspirację do odkrywania lokalnych uroków i zbierania niezapomnianych wrażeń.

Czarnogóra / Riviera Budvańska

Państwo zajmuje niewielki obszar, lecz to co ma do zaoferowania zachwyci każdego. Różnorodne, w tym także piaszczyste plaże, malownicze góry, nadmorskie miasteczka i tajemnicze klasztory. Największą popularnością cieszą się piaszczysta wielka plaża ciągnąca się 13 km aż do granicy z Albanią oraz stare miasto w Budvie i Kotorze.Budva

Jest najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową, żyjącą od rana do nocy i oferującą wiele turystycznych rozrywek. Największą atrakcją miasta, poza plażą jest piękna, średniowieczna starówka, nad którą góruje cytadela. To wszystko sprawia, że nie sposób się tu nudzić, a przywiezione wrażenia i zdjęcia są niepowtarzalne.

Wyloty z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"


Sezonowość


Zwykle wysoki sezon turystyczny w Czarnogórzetrwa od15czerwcado 15 września.Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Opinie o hotelu

Ocena 2,9 / 5
Travelplanet

Poniżej średniej (Na podstawie 4 opinii)

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 2,2 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

57. najwyższa ocena z 927 hoteli w Czarnogóra

Martyna S.

Ocena 0,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 27.7. - 3.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Canj, to mała wieś, bardzo zaśmiecona, gdzie nie ma nic oprócz jednej ulicy z lodami, marketem i pamiątkami. Ogromna ilość ludzi, wieś nie jest do tego przygotowana, turyści głównie z Serbii. Płynie smródka zaśmiecona ogromną ilością śmieci. Nikt tu nie sprząta, ogrom aut, nie ma jak iść bo nie ma chodników a auta mieszają się z turystami na drodze.

Polecam wybrać np Budve, tej miejscowości nie polecę.

Canj, to mała wieś, bardzo zaśmiecona, gdzie nie ma nic oprócz jednej ulicy z lodami, marketem i pamiątkami. Ogromna ilość ludzi, wieś nie jest do tego przygotowana, turyści głównie z Serbii. Płynie smródka zaśmiecona ogromną ilością śmieci. Nikt tu nie sprząta, ogrom aut, nie ma jak iść bo nie ma chodników a auta mieszają się z turystami na drodze.

Polecam wybrać np Budve, tej miejscowości nie polecę.

Zakwaterowanie 0,5 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Zakwaterowanie
Nocleg w hotelu 3* nie polecam, śmierdziało w łazience szambem, poplamione prześcieradła, niewymienane brudne ręczniki, gdy odsunelam dostawke dla dziecka aby złączyć z głównym łóżkiem ujrzałam niemilosierny brud, nie odkurzane od wieków. Do końca wyjazdu nie było sprzątanie, na podłodze był okropny brud.

Wyżywienie
To druga pięta Achillesa tego hotelu.

Śniadania od 7-9, kolacje od 19-21.

Ogrom ludzi w kolejce na kilometr, za mało jedzenia, które było naprawdę niedobre, tluste kiełbaski i jajecznica, pomidory z poprzedniego dnia.

Obiado-kolacje, breja makaron ze śmietaną, wędliny niskiej jakości, z owoców jabłka, z rarytasow czasem frytki.

NIE BYŁO CO JEŚĆ !!

Obsługa w hotelu
Usług żadnych bo nikt nie umie angielskiego, nikt nic nie rozumie. Zero atrakcji dla dzieci

Plaża
Śmieci, obok rzeczka bardzo śmierdzaca, pełna ogromnej ilości śmieci. Leżaki płatne 20 euro pierwszy rząd, kolejne rzędu od morza 15 euro, z biletem z hotelu 8 euro ostatni rząd przy smrodce, wc i głośnikach z baru, które grały na dosłownie cały regolator serbską muzykę.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Jakub Olszyński

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 27.7. - 3.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Piękne widoki. Hotel zwykły. Jedzenie ciężkie, dużo mięs. 3 dni z problemami zdrowotnymi po jedzeniu. Do spaceru polecam wycieczki do innych miast. W Canj jedna ulica dość krótka i zatłoczona.

Piękne widoki. Hotel zwykły. Jedzenie ciężkie, dużo mięs. 3 dni z problemami zdrowotnymi po jedzeniu. Do spaceru polecam wycieczki do innych miast. W Canj jedna ulica dość krótka i zatłoczona.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Martyna S.

Ocena 0,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 27.7. - 3.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Canj, to mała wieś, bardzo zaśmiecona, gdzie nie ma nic oprócz jednej ulicy z lodami, marketem i pamiątkami. Ogromna ilość ludzi, wieś nie jest do tego przygotowana, turyści głównie z Serbii. Płynie smródka zaśmiecona ogromną ilością śmieci. Nikt tu nie sprząta, ogrom aut, nie ma jak iść bo nie ma chodników a auta mieszają się z turystami na drodze.

Polecam wybrać np Budve, tej miejscowości nie polecę.

Canj, to mała wieś, bardzo zaśmiecona, gdzie nie ma nic oprócz jednej ulicy z lodami, marketem i pamiątkami. Ogromna ilość ludzi, wieś nie jest do tego przygotowana, turyści głównie z Serbii. Płynie smródka zaśmiecona ogromną ilością śmieci. Nikt tu nie sprząta, ogrom aut, nie ma jak iść bo nie ma chodników a auta mieszają się z turystami na drodze.

Polecam wybrać np Budve, tej miejscowości nie polecę.

Zakwaterowanie 0,5 / 5

Wyżywienie 0,5 / 5

Okolica 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Zakwaterowanie
Nocleg w hotelu 3* nie polecam, śmierdziało w łazience szambem, poplamione prześcieradła, niewymienane brudne ręczniki, gdy odsunelam dostawke dla dziecka aby złączyć z głównym łóżkiem ujrzałam niemilosierny brud, nie odkurzane od wieków. Do końca wyjazdu nie było sprzątanie, na podłodze był okropny brud.

Wyżywienie
To druga pięta Achillesa tego hotelu.

Śniadania od 7-9, kolacje od 19-21.

Ogrom ludzi w kolejce na kilometr, za mało jedzenia, które było naprawdę niedobre, tluste kiełbaski i jajecznica, pomidory z poprzedniego dnia.

Obiado-kolacje, breja makaron ze śmietaną, wędliny niskiej jakości, z owoców jabłka, z rarytasow czasem frytki.

NIE BYŁO CO JEŚĆ !!

Obsługa w hotelu
Usług żadnych bo nikt nie umie angielskiego, nikt nic nie rozumie. Zero atrakcji dla dzieci

Plaża
Śmieci, obok rzeczka bardzo śmierdzaca, pełna ogromnej ilości śmieci. Leżaki płatne 20 euro pierwszy rząd, kolejne rzędu od morza 15 euro, z biletem z hotelu 8 euro ostatni rząd przy smrodce, wc i głośnikach z baru, które grały na dosłownie cały regolator serbską muzykę.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Jakub Olszyński

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 27.7. - 3.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Piękne widoki. Hotel zwykły. Jedzenie ciężkie, dużo mięs. 3 dni z problemami zdrowotnymi po jedzeniu. Do spaceru polecam wycieczki do innych miast. W Canj jedna ulica dość krótka i zatłoczona.

Piękne widoki. Hotel zwykły. Jedzenie ciężkie, dużo mięs. 3 dni z problemami zdrowotnymi po jedzeniu. Do spaceru polecam wycieczki do innych miast. W Canj jedna ulica dość krótka i zatłoczona.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Maciej S.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 20.7. - 27.7.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Wakacje bardzo udane

Wakacje bardzo udane

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel super , byliśmy w części 4 gwiazdkowej

Wyżywienie
Wyżywienie nie najgorsze , aczkolwiek do poprawy

Obsługa w hotelu
W hotelu basen bezpłatny , restauracja na terenie hotelu i zniżka na leżaki na plaży

Plaża
Do plaży spacerkiem 2 minuty

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Agnieszka

Ocena 4,7 / 5

Niezweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Miałam okazję przebywać w hotelu Montenegro w nowej części, gdzie goście Rainbow zostają zakwaterowani. Nasz pokój był przestronny, z pięknym widokiem na morze (pokój prawie taki sam jak na zdjęciach). Ręczniki były wymieniane zawsze jeżeli pozostawialiśmy je na podłodze. Pokoje były sprzątane codziennie. Nie mam żadnych uwag jeżeli chodzi o obsługę hotelu, posiłki, czystość.

Polecam hotel dla mnie mógłby spokojnie mieć 4 gwiazdki. Cajn jest spokojnym miasteczkiem, fajne miejsce wypadowe, blisko hotelu przystanek autobusowy . Na pewno tam wrócę Czarnogóra jest przepięknym miejscem.

Miałam okazję przebywać w hotelu Montenegro w nowej części, gdzie goście Rainbow zostają zakwaterowani. Nasz pokój był przestronny, z pięknym widokiem na morze (pokój prawie taki sam jak na zdjęciach). Ręczniki były wymieniane zawsze jeżeli pozostawialiśmy je na podłodze. Pokoje były sprzątane codziennie. Nie mam żadnych uwag jeżeli chodzi o obsługę hotelu, posiłki, czystość.

Polecam hotel dla mnie mógłby spokojnie mieć 4 gwiazdki. Cajn jest spokojnym miasteczkiem, fajne miejsce wypadowe, blisko hotelu przystanek autobusowy . Na pewno tam wrócę Czarnogóra jest przepięknym miejscem.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ania

Ocena 4,2 / 5

Niezweryfikowana opinia Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Montenegro (Canj) Czarnogóra, Bar

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że będzie bardzo źle- przywitali nas w starej "stołówce" i podali jakieś przekąski po czym kazali udać się do recepcji gdzie dostaliśmy klucze do pokoi na które musieliśmy czekać ponad 3godziny, ale wszystko okazało się okej kiedy weszliśmy do czystego pokoju i poszliśmy na przepyszna kolację! Jedzenie w już innej, nowszej restauracji okazało się wyśmienite. Codziennie coś innego, każdy znalazł coś dla siebie. Hotel umieszczony blisko plaży na której sporo ludzi. Za basen obok hotelu trzeba było zapłacić jeśli chciało się skorzystać-wielki minus. Miejsce raczej dla osob starszych lub rodzin z dziećmi, którzy przyjeżdżają zeby się opalać i odpocząć. Młodzi się nie wyszaleją:) Canj bardzo ładny, ale za 1.5E można pojechać autobusem do miejscowości Bar, gdzie jest cudownie. Piękne widoki, dużo restauraji i barów- miejsce dla młodych chcacych się wyszaleć. Ogółem polecam osobom, które cenią spokój i uwielbiają się całymi dniami smażyć na słońcu, nic innego nie ma do roboty.

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że będzie bardzo źle- przywitali nas w starej "stołówce" i podali jakieś przekąski po czym kazali udać się do recepcji gdzie dostaliśmy klucze do pokoi na które musieliśmy czekać ponad 3godziny, ale wszystko okazało się okej kiedy weszliśmy do czystego pokoju i poszliśmy na przepyszna kolację! Jedzenie w już innej, nowszej restauracji okazało się wyśmienite. Codziennie coś innego, każdy znalazł coś dla siebie. Hotel umieszczony blisko plaży na której sporo ludzi. Za basen obok hotelu trzeba było zapłacić jeśli chciało się skorzystać-wielki minus. Miejsce raczej dla osob starszych lub rodzin z dziećmi, którzy przyjeżdżają zeby się opalać i odpocząć. Młodzi się nie wyszaleją:) Canj bardzo ładny, ale za 1.5E można pojechać autobusem do miejscowości Bar, gdzie jest cudownie. Piękne widoki, dużo restauraji i barów- miejsce dla młodych chcacych się wyszaleć. Ogółem polecam osobom, które cenią spokój i uwielbiają się całymi dniami smażyć na słońcu, nic innego nie ma do roboty.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować