Latchi: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Sortuj według

Latchi Family Resort (Poli Crysochousi) Cypr, Pafos, Latchi

Ocena 4,4 / 5
Latchi Family Resort (Poli Crysochousi) opinie

Świetny (oceniony przez 24 osób)

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,4 / 5

Adriana G. Listopad 2021

Data pobytu: 20.10. - 27.10.2021

Ocena 4,3 / 5
Fantastyczna lokalizacja, piękne widoki, port i plaża w pobliżu sklepiki i tawerny z pysznymi owocami morza
Całkowita ocena

Fantastyczna lokalizacja, piękne widoki, port i plaża w pobliżu sklepiki i tawerny z pysznymi owocami morza

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje raczej przeciętne ale piękny ogród i widoki wynagradzają braki

Wyżywienie
Smaczne i obfite

Obsługa w hotelu
Bardzo miła i pomocna obsluga

Plaża
Plaża kamienisto- piaszczysta dobrze mieć obuwie do wody , przyjemne otoczenie

Justyna B. Październik 2021

Data pobytu: 14.10. - 21.10.2021

Ocena 3,5 / 5
Hotel w pięknej lokalizacji, bardzo blisko plaży, kilka minut autobusem do Półwyspu Akamskiego. Tak samo w kilku minut można dojechać (lub dojść spacerkiem w pół godziny) do Polis skąd bez problemu można dojechać autobusami w wiele miejsc, jak Pafos czy Coral Bay.w samym hotelu bardzo ładnie, dużo zieleni, palm i kwiatow. Do tego piękny taras z widokiem na całą okolicę i morze. Bardzo polecamy dla
Całkowita ocena

Hotel w pięknej lokalizacji, bardzo blisko plaży, kilka minut autobusem do Półwyspu Akamskiego. Tak samo w kilku minut można dojechać (lub dojść spacerkiem w pół godziny) do Polis skąd bez problemu można dojechać autobusami w wiele miejsc, jak Pafos czy Coral Bay.w samym hotelu bardzo ładnie, dużo zieleni, palm i kwiatow. Do tego piękny taras z widokiem na całą okolicę i morze. Bardzo polecamy dla osób, które raczej chcą odpocząć od zgiełku miasta.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 1,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój duży i przestronny, z widokiem na morze, blisko basenu i restauracji. Jednak przez cały tydzień naszego pobytu hotel był sprzątany tylko raz... Tak samo tylko raz wymieniono nam ręczniki... Jak na 4 gwiazdkowy hotel to oczekiwalibysmy jednak czegos więcej. Dodatkowo w hotelu było wszędzie pełno mrówek. Co prawda można poprosić w recepcji o odkażenie pokoju jednak pomaga to na max 2 dni, potem wszystko robaczki pojawiają się od nowa.

Ogólnie hotel ładny i zadbany jednak pewne rzeczy wymagają remontu, szczególnie łazienki, które już nie są w najlepszym stanie.

Wyżywienie
Jedzenie smaczne ale nudne... Przez cały tydzień serwowane było DOSŁOWNIE to samo... Więc już po kilku dniach mieliśmy dosłownie dość... Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze hotelu.

Obsługa w hotelu
Obsługa hotelu miła, pomocną. Szczególnie część barowa i restauracyjna, bo Panie na recepcji raczej chcą szybko przekazać informacje i pozbyć się pytającego gościa.

Plaża
Plaża znajduje się bardzo blisko hotelu, jest kamienista ale za to z piękną przeźroczystą woda! Na plaży można wypożyczyć leżaki (płatne 2,5 euro)

Wszystkie opinie o hotelu

Wszystkie opinie o hotelach