• Wszyscy obywatele Polski podróżujący na Cypr, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Ponieważ podróż na Cypr Północny odbywa się z przelotem na Cypr Południowy, wszyscy podróżujący podlegają również przepisom wjazdowym na Cypr Południowy.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

Hotel Kissos

Cypr, Pafos, Pafos

Bliskość centrum zabytkowego Pafos Bardzo dobre i urozmaicone wyżywienie Swobodna, wakacyjna atmosfera Integrujące animacje dla dorosłych

Więcej o hotelu

od 1 883 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 28 688

Opis

LOKALIZACJA - ok. 1 km od centrum Pafos, ok. 12 km od lotniska w Pafos, ok. 152 km od lotniska w Larnace
PLAŻA - ok. 400 m od hotelu, piaszczysto-żwirkowa, parasole i leżaki płatne
HOTEL - 144 pokoi w budynku głównym oraz budynkach bocznych; 24 h recepcja z lobby, winda w budynku głównym, kantor. Płatne: sklep z pamiątkami, pralnia, wypożyczalnia samochodów
2 restauracje, 2 bary
Wi-Fi w miejscach ogólnodostepnych bezpłatnie
POKOJE  - Standardowy -(ok. 15m2) dla 2 osób dorosłych z mozliwością jednej dostawki; klimatyzacja, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka do włosów), lodówka i sejf (płatne), TV-sat, telefon, balkon (stolik krzesła)Pokoje typu Superior (ok. 25m2) zlokalizowane wzdłuż basenu ze słodką wodą w oddzielnym budynku.
Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi.
REKREACJA, SPORT, ATRAKCJE  - basen główny, basen w kształcie rzeki, brodzik dla dzieci; przy basenach parasole i leżaki bezpłatnie; basen kryty (podgrzewany i czynny w sezonie zimowym); kort tenisowy (oświetlenie płatne), siłownia, szachy ogrodowe, tenis stołowy, rzutki, minigolf, program animacyjny (w sezonie)
Płatne: bilard, automaty do gier, sauna, łaźnia parowa.
WYŻYWIENIE - BB - śniadania w formie bufetu
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje  płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, w ciągu dnia przekąski, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinachWięcej informacji o hotelu:https://kissoshotel.com/

DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: WIZZAIR, RYANAIR) to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
CENA ZAWIERA
- przelot
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- opieka polskojęzycznego rezydenta
- miejsca obok siebie w samolocie w przypadku linii lotniczej RYANAIR
- BAGAŻ PODRĘCZNY:
RYANAIR (FR) - w cenie 1 mały bagaż podręczny, który musi się zmieścić pod siedzeniem pasażera z przodu (max. wymiary: 40cm x 20cm x 25cm)
WIZZAIR (W6) - w cenie 1 mały bagaż podręczny, który musi się zmieścić pod siedzeniem pasażera z przodu, do 10kg (max. wymiary: 40cm x 30cm x 20cm)

UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
MIEJSC OBOK SIEBIE W PRZYPADKU PRZELOTÓW LINIAMI WIZZAIR
BAGAŻU REJSTROWANEGO I DODATKOWEGO BAGAŻU PODRĘCZNEGO:
RYANAIR (FR):
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- Drugiego bagażu podręcznego - 10 kg z usługą pierwszeństwa wejścia na pokład (max. wymiary 55cm x 40cm x 20cm)
- Bagażu rejestrowanego 10 kg lub 20 kg
WIZZAIR (W6)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- drugiego bagażu podręcznego 10 kg z usługą Wizz Priority (max. wymiary 55cm x 40cm x 23cm)
- bagażu rejestrowanego 10 kg, 20 kg, 26 kg, 32 kg
- miejsc obok siebie w samolocie
WAŻNE! bagaż dokupowany po potwierdzeniu rezerwacji przez Klienta, w terminie późniejszym - zawsze jest droższy niż bagaż dokupiony podczas robienia rezerwacji miejsc w liniach lotniczych - dotyczy obydwu linii - Ryanair i Wizzair.Klienci przylatujący na Cypr są opieką polskojęzycznego rezydenta. 
1. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
2. Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji, szczególnie na kilka dni przed wylotem-cena zazwyczaj jest wyższa. Dodatkowy bagaż /miejsca obok siebie można dokupić max. na 5 dni pracujące przed datą wylotu.
3. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. Ważne! Klient zobowiazany jest podać właściwe dane do odprawy w czasie wymaganym przez Organizatora - jednak nie później niż 3 dni przed datą wylotu. W przypadk nie otrzymania danych lub otrzymania błędnych/niepełnych danych niezbędnych do odprawy Klient poniesie koszty odprawy.
4. Na lotnisku należy stawić się minimum 2,5 h przed godziną wylotu.
5. ZMIANA DANYCH UCZESTNIKA/ZMIANA UCZESTNIKA w liniach RYANAIR może się odbyć jedynie po samodzielnym zweryfikowaniu się Uczestnika na stronie Ryanair. Link do weryfikacji przesyła Organizator. Po zweryfikowaniu się Uczestnika Organizator musi otrzymać adres mailowy, na którym Klient dokonał weryfikacji.

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.
Plaże na Cyprze są publiczne, leżaki i parasole są płatne - koszt jednego leżaka to ok 2,5 Euro/koszt parasola 2,5 Euro.

Cypr


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 300 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1000 m
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Bowling Bowling tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8 / 5
Travelplanet

Doskonałe (10 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 4,1 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 3,9 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

238. najwyższa ocena z 1258 hoteli w Cypr

Małgorzata Anna H.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 19.7. - 26.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Kissos Cypr, Pafos

Hotel ***, po częściowym remoncie. Pokoje urządzone bardzo prosto, malutkie, ale bardzo czyste. Przesympatyczny personel.

Dla mnie hotel jest miejscem, w którym tylko śpię, więc na takie podejście ok.

Hotel ***, po częściowym remoncie. Pokoje urządzone bardzo prosto, malutkie, ale bardzo czyste. Przesympatyczny personel.

Dla mnie hotel jest miejscem, w którym tylko śpię, więc na takie podejście ok.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój słabo wyposażony, stare meble. Dostawka maleńka.

Wyżywienie
Jedzenie na kolację zróżnicowane, śniadania codziennie to samo, ale wybór duży.

Obsługa w hotelu
nie korzystałam z żadnych usług hotelowych

Plaża
plaża w pobliżu hotelu to dramat, ale 1km od hotelu jest najlepsza plaża w centrum Pafos Venus Beach. 15 minut piechotą i mamy piaszczysty raj z piękną wodą, bez skałek

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.5. - 2.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Kissos Cypr, Pafos

super polecam wspaniałe miejsce i okolica

super polecam wspaniałe miejsce i okolica

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
piękny widok na morze

Wyżywienie
bardzo dobre śniadania

Obsługa w hotelu
na plus można zarezerwować wycieczki w hotelu

Plaża
czyste plaże

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Małgorzata Anna H.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 19.7. - 26.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Kissos Cypr, Pafos

Hotel ***, po częściowym remoncie. Pokoje urządzone bardzo prosto, malutkie, ale bardzo czyste. Przesympatyczny personel.

Dla mnie hotel jest miejscem, w którym tylko śpię, więc na takie podejście ok.

Hotel ***, po częściowym remoncie. Pokoje urządzone bardzo prosto, malutkie, ale bardzo czyste. Przesympatyczny personel.

Dla mnie hotel jest miejscem, w którym tylko śpię, więc na takie podejście ok.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój słabo wyposażony, stare meble. Dostawka maleńka.

Wyżywienie
Jedzenie na kolację zróżnicowane, śniadania codziennie to samo, ale wybór duży.

Obsługa w hotelu
nie korzystałam z żadnych usług hotelowych

Plaża
plaża w pobliżu hotelu to dramat, ale 1km od hotelu jest najlepsza plaża w centrum Pafos Venus Beach. 15 minut piechotą i mamy piaszczysty raj z piękną wodą, bez skałek

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Dorota M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.5. - 2.6.2023 Oceniono: Czerwiec 2023

Kissos Cypr, Pafos

super polecam wspaniałe miejsce i okolica

super polecam wspaniałe miejsce i okolica

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
piękny widok na morze

Wyżywienie
bardzo dobre śniadania

Obsługa w hotelu
na plus można zarezerwować wycieczki w hotelu

Plaża
czyste plaże

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 5.4. - 12.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023 Opinia konkursowa

Kissos Cypr, Pafos

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji. Można spacerować dookoła.

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji. Można spacerować dookoła.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 1,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje czyste, wnętrze wiekowe.

Wyżywienie
Jedzenie monotonne, owoce świeże, żadnych ryb.

Obsługa w hotelu
Brakowało miejsca gdzie można by było przygotować kawę czy herbatę. Sauna 40-letnia, strach skorzystać. Kryty basenik z zimną wodą. Przepiękna okolica i fajna rzeka między budynkami.

Plaża
Przed sezonem - remonty, trudno było dojść, należało sforsować ogrodzenie.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 27.8. - 3.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Kissos Cypr, Pafos

Naprawdę podobały mi się moje wakacje, pomimo drobnych problemów.

Naprawdę podobały mi się moje wakacje, pomimo drobnych problemów.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Starszy hotel ze starszym wyposażeniem. Dywany na korytarzu nie wyglądały na bardzo czyste. Jednak pokój był sprzątany codziennie i był czysty. Zakwaterowano mnie na pierwszym piętrze od strony ulicy. Rano i wieczorem przeszkadzał mi hałas z ulicy. Przez 2 dni budziłem się rano przed ósmą na dźwięk wykaszarki. Hotel jest prawdopodobnie wykorzystywany głównie do zakwaterowania gości z Wielkiej Brytanii, którzy nie są zbyt empatyczni, bo hałas i tupanie na korytarzu jest ciche nawet o północy. Jednak hotel ma doskonałą lokalizację i można dostać się do portu, a także do grobowców królów i innych zabytków, które znajdują się w pobliżu.

Wyżywienie
Jedzenie jest doskonałe. Myślę, że to właściwy wybór. Warzywa, owoce, dania ciepłe i zimne, ciasta.

Obsługa w hotelu
Przyjazny i pomocny personel. Brak plaży można zrekompensować basenami znajdującymi się na terenie hotelu.

Plaża
W hotelu nie ma plaży. Konieczne jest upewnienie się. ok. 400 metrów kwadratowych plaży, która mnie nie ekscytowała (głównie żwirowo-piaszczysta, skalista i dużo wymytych glonów, a także dużo glonów w samym morzu. Dlatego najczęściej chodziłem na plażę publiczną Coral beach (ok. 10 km autobusem) - leżak + parasol 5 € i bilet w jedną stronę 1,5 € (5 € za dzień). Następna plaża publiczna (około 2 przystanki autobusowe bliżej hotelu) to Venus beach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Dominika

Ocena 2,5 / 5

Niezweryfikowana opinia

Kissos Cypr, Pafos

Bardzo niski standard hotelu, w pokojach było brudno, zakurzone półki i nie zmywana podłoga. W łazience tez nie było sprzątane. Jedyne co wykonywała obsługa sprzątająca to wymieniała ręczniki i dokładała papier toaletowy. Przy wymianie pościeli niestety zdążyła nam sie raz pościel poplamiona . Oferta z której skorzystaliśmy miała zawierać all inclusive jednak od godz 9.30 do 11 nie mogliśmy skorzystać z napojów. Korzystali tylko Ci którzy płacili . Wiec klienci którzy zapłacili wcześniej za pełne wyżywienie byli poszkodowane i traktowani gorzej. Jedzenie było znośne . Do ładniej plazy trzeba dojeżdżać autobusem. Internet który był w opisie oferty to bezpłatne wifi jednak nie było dokładnej informacji ze jest ono dostępne wyłącznie w holu koło recepcji.

Bardzo niski standard hotelu, w pokojach było brudno, zakurzone półki i nie zmywana podłoga. W łazience tez nie było sprzątane. Jedyne co wykonywała obsługa sprzątająca to wymieniała ręczniki i dokładała papier toaletowy. Przy wymianie pościeli niestety zdążyła nam sie raz pościel poplamiona . Oferta z której skorzystaliśmy miała zawierać all inclusive jednak od godz 9.30 do 11 nie mogliśmy skorzystać z napojów. Korzystali tylko Ci którzy płacili . Wiec klienci którzy zapłacili wcześniej za pełne wyżywienie byli poszkodowane i traktowani gorzej. Jedzenie było znośne . Do ładniej plazy trzeba dojeżdżać autobusem. Internet który był w opisie oferty to bezpłatne wifi jednak nie było dokładnej informacji ze jest ono dostępne wyłącznie w holu koło recepcji.

Zakwaterowanie 2,2 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 33 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 31 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Czwartek 30 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Piątek 29 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować