Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były absolutnie super, na tych wakacjach najbardziej odpoczęłam i zrelaksowałam się. Mieliśmy piękną pogodę, a morze było jak kawa, około 29 stopni. Super było to, że nawet rano można było chodzić tylko w koszulce na ramiączkach.
Wakacje były absolutnie super, na tych wakacjach najbardziej odpoczęłam i zrelaksowałam się. Mieliśmy piękną pogodę, a morze było jak kawa, około 29 stopni. Super było to, że nawet rano można było chodzić tylko w koszulce na ramiączkach.
Plaża jest niedaleko hotelu z leżakami. My chodziłyśmy na dalszą plażę, gdzie jest łagodne wejście do morza. Plaża piaszczysta.
WyżywienieŚniadanie w formie szwedzkiego stołu: wybór dżemów, miodów, płatków, jogurtu, oliwek, jajek, sera (cegła, bałkański), szynki, naleśników itp. Napoje: 2 soki, woda, kawa, herbata, mleko. Kolacja podawana zawsze w trzech daniach (zupa, danie główne i deser), do wyboru 3 rodzaje dań głównych. Napoje do kolacji za dodatkową opłatą.
ZakwaterowanieZakwaterowanie mieliśmy nie w części hotelowej, ale w bungalowach. Bungalowy są jeszcze lepsze niż pokój hotelowy i są bardziej przestronne. Wyposażenie to klasyczna łazienka, salon z telewizorem, aneks kuchenny + czajnik elektryczny, duży taras oraz sypialnia.
UsługiHotel z dostępem do Wi-Fi, ping-pong, rzutki, bar, basen, leżaki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)







