Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący na Cypr, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Ponieważ podróż na Cypr Północny odbywa się z przelotem na Cypr Południowy, wszyscy podróżujący podlegają również przepisom wjazdowym na Cypr Południowy.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

od 1 189 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 125 821

POŁOŻENIE

Położony tuż przy centrum Ayia Napa, na niewielkim wzgórzu z widokiem na morze, tuż obok średniowiecznego akweduktu i lasu Stone River. Grecian Beach, największa piaszczysta plaża w Ayia Napa, znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od hotelu, a centrum miasta oddalone jest od hotelu o około 5 minut. Muzeum Morskie Thalassa oddalone jest o 2 minuty spacerem! Centrum oferuje wszystko, od restauracji, barów, sklepów po rozrywkę i życie nocne. Zarówno miłośnicy plażowania, jak i nocnego życia z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

PLAŻA

Grecian Beach, największa piaszczysta plaża w Ayia Napa, znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od hotelu. Serwis plażowy za opłatą.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
Nowo wyremontowany hotel o współczesnym charakterze i stylu. Cieszy się doskonałą lokalizacją, doskonałym standardem zakwaterowania, zapleczem i zapleczem gastronomicznym.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Rececja, przecholwania bagażu, główna restauracja z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu oferuje śniadania i kolacje w formie bufetu. Bar-restauracja przy basenie oferuje napoje, lunche i przekąski. Od czerwca do września w barze na dachu dostępne są autorskie koktajle i fajki wodne, za opłatąa usługi pralni i pralni chemicznej, rozległe ogrody i bezpłatny parking. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express, Diners.

INTERNET

Bezpłatne WiFi, również w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, okazjonalnie muzyka na żywo, tenis stołowy, rzutki
Odpłatnie: bilard, centrum fitness z siłownią, saunę, łaźnię parową i strefę masażu, sporty wodne.

DLA DZIECI

Plac zabaw i brodzik.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje dwuosobowe od strony lądu dwuosobowe z mozliwością dostawki.
Pokoje family dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci.
Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację i centralne ogrzewanie, prywatną kabinę prysznicową ze strumieniem deszczowym i toaletę, telefon z bezpośrednim wyjściem, odpłatny sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, małą lodówkę, suszarkę do włosów i darmową sieć WIFI. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Wszystkie pokoje dysponują balkonem z krzesłami i stolikiem kawowym. Pokoje rodzinne wyposażone są w dodatkowe 2 rozkładane sofy i są większe.

WYŻYWIENIE

BB śniadania serwowane jest od 07:00 do 10:00 w formie bufetu.
HB śniadanie bufet serwowane jest od 07:00 do 10:00, kolacja bufet od 19:00 do 21:30. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive śniadanie serwowane jest od 07:00 do 10:00, obiad od 12:30 do 15:00, kolacja od 19:00 do 21:30. Lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole w restauracji i barach w godzinach 10.00-23.00.

INFORMACJE DODATKOWE

https://tasiaoasishotel.com/
Adres: Ayia napa, Misiaouli & Kavazoglou 4, Ayia Napa 5340, Cypr

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, bagaż [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy // dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg], Easy Jet bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20cm; opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora,składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego (ok. 300 PLN /os.), miejsc obok siebie (ok. 100pln/os), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3%-4,5% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
Transfery indywidualne są usługą shuttle, co oznacza, że autobus zbiera klientów przylatujących wieloma różnymi lotami. Z tego powodu wyjazd autobusu nie odbywa się w momencie, w którym klient zostanie do niego zaprowadzony, ale kiedy wszystkie osoby znajdujące sie na jego liście znajdą się już na pokładzie.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

PRZELOT

Połączenie oparte na LOT z wylotem z Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska z przesiądką w Warszawie.

BAGAŻ

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)
W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.

CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 550 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok. 300 - 550 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
EasyJet: 15 kg ok. 350 - 550 PLN
LOT: 23KG - ok. 300-500 PLN 
Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Cypru jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

REZYDENT

Hotele w rejonie Ayia Napa i Protaras z polskojęzyczną obsługą rezydenta.
Hotele w Larnace, okolicach Paphos i Limassol pod opieką anglojęzycznego lokalnego kontrahenta.
Klienci na Cyprze Północnym pod opieką anglojęzycznego lokalnego kontrahenta.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 550 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 700 m
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Plac zabaw, Basen dla dzieci Plac zabaw tak
 • Fitness Fitness tak
 • Bar Bar tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,9 / 5
Travelplanet

Fantastyczny (4 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

21. najwyższa ocena z 1262 hoteli w Cypr

Marina Tringa

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 18.7. - 25.7.2021 Oceniono: Sierpień 2021

Tasia Maris Oasis Cypr, Ayia Napa

Wszystko super, hotel bardzo dobry, świetna lokalizacja. Jedyny minus, brak rezydenta na miejscu, który niestety miał pod swoją opieką za dużo hoteli.

Wszystko super, hotel bardzo dobry, świetna lokalizacja. Jedyny minus, brak rezydenta na miejscu, który niestety miał pod swoją opieką za dużo hoteli.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój bardzo dobry, klimatyzacja sprawna, łóżka bardzo wygodne. Łazienka średnia jak na taki hotel.

Wyżywienie
Śniadania w porządku, wszystko co trzeba, obiadokolacje średnie jak na greckie jedzenie.

Obsługa w hotelu
Usługi na najwyższym poziomie, obsługa zawsze w pobliżu gotowa pomóc.

Plaża
Plaże piękne, komunikacja bardzo dobra, codziennie można zwiedzać inną plażę.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Karolina S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 27.4. - 2.5.2023 Oceniono: Maj 2023

Tasia Maris Oasis Cypr, Ayia Napa

brak opinii opisowej

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Marina Tringa

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 18.7. - 25.7.2021 Oceniono: Sierpień 2021

Tasia Maris Oasis Cypr, Ayia Napa

Wszystko super, hotel bardzo dobry, świetna lokalizacja. Jedyny minus, brak rezydenta na miejscu, który niestety miał pod swoją opieką za dużo hoteli.

Wszystko super, hotel bardzo dobry, świetna lokalizacja. Jedyny minus, brak rezydenta na miejscu, który niestety miał pod swoją opieką za dużo hoteli.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój bardzo dobry, klimatyzacja sprawna, łóżka bardzo wygodne. Łazienka średnia jak na taki hotel.

Wyżywienie
Śniadania w porządku, wszystko co trzeba, obiadokolacje średnie jak na greckie jedzenie.

Obsługa w hotelu
Usługi na najwyższym poziomie, obsługa zawsze w pobliżu gotowa pomóc.

Plaża
Plaże piękne, komunikacja bardzo dobra, codziennie można zwiedzać inną plażę.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 30 °C temperatura w nocy 23 °C

 • day_5 31 °C temperatura w nocy 24 °C

 • day_6 31 °C temperatura w nocy 23 °C

 • day_7 30 °C temperatura w nocy 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień