Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący na Cypr, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Ponieważ podróż na Cypr Północny odbywa się z przelotem na Cypr Południowy, wszyscy podróżujący podlegają również przepisom wjazdowym na Cypr Południowy.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

Hotel Nelia Beach

Cypr, Ayia Napa, Ayia Napa

Więcej o hotelu

od 2 272 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 73 409

Opis

LOKALIZACJA - Położony przy pięknej, piaszczystej plaży w Ayia Napa, w pobliżu malowniczego portu rybackiego oraz popularnej dzielnicy rozrywkowej i handlowej. Znajduje się ok. 48 km od lotniska w Larnace
PLAŻA -  przy hotelu, piaszczysta, leżaki i parasole płatne.  Możliwość uprawiania sportów wodnych na plaży (odpłatnie, w ofercie firm zewnętrznych)
 
HOTEL - 93 pokoje, recepcja, winda, kantor, płatna pralnia, płatna wypożyczalnia samochodów. Hotel oferuje pomoc w organizacji lokalnych wycieczek po regionie. Do dyspozycji Gości restauracja i 2 baryPOKOJE  -  Standardowe wyposażenie pokoju: klimatyzacja, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka do włosów), TV-sat, telefon, minilodówka na życzenie, sejf, balkon
Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi.REKREACJA, SPORT, ATRAKCJE  - basen zewnętrzny - taras słoneczny z leżakami i parasolami, mała sala gimnastyczna, sauna za opłatą, kort tenisowy (oświetlenie i wypożyczenie sprzętu płatne), tenis stołowy, stół bilardowy, program rozrywkowy, wieczory tematyczne (Cyprus Night, BBQ Night itp.)
Więcej informacji o hotelu:https://neliahotel.com/

WYŻYWIENIE

WYŻYWIENIE  (w zależności od wykupionej oferty)
RO - oferta bez wyżywenia
BB - śniadania w formie bufetu
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach; w większości hoteli w ciągu dnia dostępne są przekąski

DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: WIZZAIR, RYANAIR) to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
CENA ZAWIERA
- przelot
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- opieka polskojęzycznego rezydenta
- miejsca obok siebie w samolocie w przypadku linii lotniczej RYANAIR
- BAGAŻ PODRĘCZNY:
RYANAIR (FR) - w cenie 1 mały bagaż podręczny, który musi się zmieścić pod siedzeniem pasażera z przodu (max. wymiary: 40cm x 20cm x 25cm)
WIZZAIR (W6) - w cenie 1 mały bagaż podręczny, który musi się zmieścić pod siedzeniem pasażera z przodu, do 10kg (max. wymiary: 40cm x 30cm x 20cm)

UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
MIEJSC OBOK SIEBIE W PRZYPADKU PRZELOTÓW LINIAMI WIZZAIR
BAGAŻU REJSTROWANEGO I DODATKOWEGO BAGAŻU PODRĘCZNEGO:
RYANAIR (FR):
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- Drugiego bagażu podręcznego - 10 kg z usługą pierwszeństwa wejścia na pokład (max. wymiary 55cm x 40cm x 20cm)
- Bagażu rejestrowanego 10 kg lub 20 kg
WIZZAIR (W6)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:
- drugiego bagażu podręcznego 10 kg z usługą Wizz Priority (max. wymiary 55cm x 40cm x 23cm)
- bagażu rejestrowanego 10 kg, 20 kg, 26 kg, 32 kg
- miejsc obok siebie w samolocie
WAŻNE! bagaż dokupowany po potwierdzeniu rezerwacji przez Klienta, w terminie późniejszym - zawsze jest droższy niż bagaż dokupiony podczas robienia rezerwacji miejsc w liniach lotniczych - dotyczy obydwu linii - Ryanair i Wizzair.Klienci przylatujący na Cypr są opieką polskojęzycznego rezydenta. 
1. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
2. Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji, szczególnie na kilka dni przed wylotem-cena zazwyczaj jest wyższa. Dodatkowy bagaż /miejsca obok siebie można dokupić max. na 5 dni pracujące przed datą wylotu.
3. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu. Ważne! Klient zobowiazany jest podać właściwe dane do odprawy w czasie wymaganym przez Organizatora - jednak nie później niż 3 dni przed datą wylotu. W przypadk nie otrzymania danych lub otrzymania błędnych/niepełnych danych niezbędnych do odprawy Klient poniesie koszty odprawy.
4. Na lotnisku należy stawić się minimum 2,5 h przed godziną wylotu.
5. ZMIANA DANYCH UCZESTNIKA/ZMIANA UCZESTNIKA w liniach RYANAIR może się odbyć jedynie po samodzielnym zweryfikowaniu się Uczestnika na stronie Ryanair. Link do weryfikacji przesyła Organizator. Po zweryfikowaniu się Uczestnika Organizator musi otrzymać adres mailowy, na którym Klient dokonał weryfikacji.

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.
Plaże na Cyprze są publiczne, leżaki i parasole są płatne - koszt jednego leżaka to ok 2,5 Euro/koszt parasola 2,5 Euro.

Cypr


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 250 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 45 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Plac zabaw, Basen dla dzieci Plac zabaw tak
 • Tenis Tenis tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,2 / 5
Travelplanet

Doskonałe (73 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

158. najwyższa ocena z 1258 hoteli w Cypr

Natalia S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.9. - 14.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Polecam, hotel wspaniały- jedzenie pyszne, lokalizacja obłęd !

Polecam, hotel wspaniały- jedzenie pyszne, lokalizacja obłęd !

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rita Veronika F.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 2.9. - 9.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Spędziliśmy tam wspaniały tydzień. Hotel i pokój były bardzo czyste. Usługi są odpowiednie. Mogliśmy korzystać z basenu, ale plaża była również w odległości spaceru. Jedzenie było bardzo smaczne, każdego wieczoru inny temat przewodni. Po kolacji każdego wieczoru odbywały się programy rozrywkowe.

Spędziliśmy tam wspaniały tydzień. Hotel i pokój były bardzo czyste. Usługi są odpowiednie. Mogliśmy korzystać z basenu, ale plaża była również w odległości spaceru. Jedzenie było bardzo smaczne, każdego wieczoru inny temat przewodni. Po kolacji każdego wieczoru odbywały się programy rozrywkowe.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Natalia S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.9. - 14.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Polecam, hotel wspaniały- jedzenie pyszne, lokalizacja obłęd !

Polecam, hotel wspaniały- jedzenie pyszne, lokalizacja obłęd !

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rita Veronika F.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 2.9. - 9.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Spędziliśmy tam wspaniały tydzień. Hotel i pokój były bardzo czyste. Usługi są odpowiednie. Mogliśmy korzystać z basenu, ale plaża była również w odległości spaceru. Jedzenie było bardzo smaczne, każdego wieczoru inny temat przewodni. Po kolacji każdego wieczoru odbywały się programy rozrywkowe.

Spędziliśmy tam wspaniały tydzień. Hotel i pokój były bardzo czyste. Usługi są odpowiednie. Mogliśmy korzystać z basenu, ale plaża była również w odległości spaceru. Jedzenie było bardzo smaczne, każdego wieczoru inny temat przewodni. Po kolacji każdego wieczoru odbywały się programy rozrywkowe.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ivana R.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.8. - 1.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Wrażenia z wakacji są doskonałe

Wrażenia z wakacji są doskonałe

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Czyste zakwaterowanie, klimatyzacja w pokoju, telewizor, czajnik, kawa, herbata, codzienne sprzątanie, zmiana ręczników

Wyżywienie
Doskonałe jedzenie, urozmaicone śniadania - owoce, warzywa, jogurty, naleśniki, gofry, płatki owsiane, jajka, bekon, salami, fasolka, kiełbaski, obiady i kolacje tematyczne, Meksyk, Włochy itp., doskonałe desery, lody, dużo napojów, kawa, napoje bezalkoholowe.

Obsługa w hotelu
Świetny

Plaża
Plaża w niewielkiej odległości od hotelu, można dojść do hotelu na drinki i zabrać je na plażę, leżaki bezpłatne, zejście do morza workami z piaskiem ze względu na mniejsze kamienie z brzegu morza. Później fale i wiatr przyniosły piasek na brzeg morza, więc nad morze można było dotrzeć wszędzie. Morze jest czyste, przejrzyste, ciepłe, piaszczyste.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Veronika S.

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.8. - 15.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Urlop był udany pomimo niezadowolenia z plaży.

Urlop był udany pomimo niezadowolenia z plaży.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Zakwaterowanie
Wszystko w porządku

Obsługa w hotelu
Hotel bardzo przyzwoity, obsługa również. Basen hotelowy niezbyt duży i za dużo ludzi w nim. W barze zawsze grała bardzo głośna muzyka, co nie było wyjątkiem na plaży.

Plaża
Do plaży jest 350 m od hotelu w porównaniu do tekstu w katalogu 0 m. Usługi all inclusive były bez sensu, ponieważ żaden bar na plaży nie zapewniał takiej usługi, a chodzenie na drinki przez gorący betonowy parking było nonsensem. Hotel nie znajduje się na plaży, ale w skrócie przy plaży. Leżaki na plaży są bezpłatne dla hotelu, ale nigdzie nie jest napisane, że morza nie widać aż do 13 rzędu od plaży, ale usiądź obok baru, w którym leci bardzo głośna muzyka, więc nie dość, że nie usłyszeć szum morza, ale także osobę, która leży metr od Ciebie. Ale można kupić leżaki dla 2 osób z parasolem za 7,5 euro i wygodnie usiąść w pierwszym rzędzie :). W przeciwnym razie plaża jest dość czysta, prysznic i przebieralnia, ale dość zatłoczona, czego można się spodziewać w tym okresie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Natalie M.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.8. - 8.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

Nelia Beach Cypr, Ayia Napa

Mój przyjaciel i ja bardzo nie mogliśmy się doczekać naszych wakacji. Niestety nasze oczekiwania nie zostały spełnione i wyjechaliśmy rozczarowani. Chociaż hotel był bardzo przyjemny i piękny, pokój był już trochę gorszy, ale ostatecznie nie miało to dla nas znaczenia. Najbardziej rozczarował nas fakt, że hotel nie posiada własnej plaży, na czym nam najbardziej zależało. Chodziliśmy po hotelu i przez supermarket, co byłoby w porządku, ale plaża była publiczna (dużo ludzi, hotel miał leżaki kilka metrów od wody, więc zapłaciliśmy za leżaki bliżej).

Mój przyjaciel i ja bardzo nie mogliśmy się doczekać naszych wakacji. Niestety nasze oczekiwania nie zostały spełnione i wyjechaliśmy rozczarowani. Chociaż hotel był bardzo przyjemny i piękny, pokój był już trochę gorszy, ale ostatecznie nie miało to dla nas znaczenia. Najbardziej rozczarował nas fakt, że hotel nie posiada własnej plaży, na czym nam najbardziej zależało. Chodziliśmy po hotelu i przez supermarket, co byłoby w porządku, ale plaża była publiczna (dużo ludzi, hotel miał leżaki kilka metrów od wody, więc zapłaciliśmy za leżaki bliżej).

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel jest piękny, robi piękne wrażenie po przyjeździe. Super recepcja, restauracja, basen (mały - jak na tak dużo osób). Może zrezygnowalibyśmy z nazwy - hotel rodzinny, bo uważamy, że hotel jest wystarczająco duży, ma dużo gości i wystarczająco dużo pokoi. Pokój był przestronny, telewizor, lodówka, wentylator - tak jak mówi hotel. Mieliśmy mieć widok na morze - nie mieliśmy.

Wyżywienie
Jeśli chodzi o jedzenie, od razu dalibyśmy hotelowi 1*. Duży wybór, wyśmienite jedzenie, dużo jedzenia dla małych dzieci, wybór deserów, sałatek, owoców, warzyw. Podobało nam się to, że jedzenie było zróżnicowane. Zdecydowanie polecam all inclusive, bo tutaj naprawdę się opłaca i nie pożałujesz. Przekąski były również świetne :).

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe były na doskonałym poziomie. To, co zdecydowanie chcielibyśmy podkreślić, to panie sprzątające, które zadbały o nasz pokój. Zawsze mili, uśmiechnięci, a pokój zawsze doskonale posprzątany. Niesamowita obsługa w restauracji - świetni kelnerzy i świetne kelnerki :).

Plaża
Plaża była największym rozczarowaniem, o czym już wspominaliśmy. Wszędzie plaża jest fotografowana z hotelowego punktu widzenia, że można przejść przez basen na plażę - nie można - jest ściana. Morze jest piękne, jest piaszczysta plaża, ale w morzu jest wiele kamieni, które utrudniają łatwe wejście. Rano spokój, po południu duża liczba osób oczekujących na wieczorną imprezę. Jeśli chcesz leżaki bliżej wody, a nie 40 m od niej, płacisz 7 euro dziennie za 2 leżaki i parasol. Rozczarowanie, ogromny. W przeciwnym razie plaża znajduje się około 300 m od samego hotelu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 34 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 28 °C

 • Wtorek 32 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Środa 31 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Czwartek 31 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować